Prezentacja klubowicza

mn09

Pszczyna

W klubie od: 04.11.2010
Ilość komentarzy: 17
Ilość postów: 13
Ilość wyświetleń: 9496

Formularz kontaktowy


Komentarze (17)

mn09

Jaki kandydat takie podziękowania ale cóż można spodziewać się po PO. Przegrywać też trzeba potrafić z honorem chodziarz wątpię aby ktoś z tego ugrupowania wiedział co to honor. Teraz niech pan Kraus przyjrzy się drogą wojewódzkim bo jest dużo do roboty a przez okres kandydowania chyba troszkę to zaniedbał

zobacz komentowany news »

mn09

nie Janie

mam tu namyśli wszystkie działania PO - m.in. kradzież banerów - dobrze, że sztab Pana Skrobola zgłosił chociaż to! jednocześnie żałując, iż nie wykorzystałem otrzymanych kiedyś smsów!!!

zobacz komentowany news »

mn09

nawet nie masz pojęcia jak bardzo żałuję, że nie zachowałem tamtych smsów albo lepiej, że też nie zgłosiłem tego na policję ale niestety to tylko wy potraficie niszczyć ludzi i stosować chamskie chwyty poniżej pasa!

zobacz komentowany news »

mn09

oj patricio01 muszę wkleić raz jeszcze bo chyba ci umknęło ;)

pamiętaj, że kto mieczem wojuje....

jak senator z wojewodą takie esy słali parę lat temu to jakoś nikt tu o tym nie pisał! aż żałuję, że skasowałem!

a zachęcać do głosowania w trakcie trwania ciszy dlatego, że słaba frekwencja można ale to tak na marginesie...

wy lubicie się kopać ale my też przykłady mamy!

zobacz komentowany news »

mn09

oj patricio01

pamiętaj, że kto mieczem wojuje....

jak senator z wojewodą takie esy słali parę lat temu to jakoś nikt tu o tym nie pisał! aż żałuję, że skasowałem!

wy lubicie się kopać ale my też przykłady mamy!

zobacz komentowany news »

mn09

i ja ci to pokazałem poniżej!

zobacz komentowany news »

mn09

dokładnie to co zegarynka próbowałem przekazać wcześniej omija to co niewygodne a resztą faktów manipuluje...

zobacz komentowany news »

mn09

patricio01

o ile dobrze słyszałem to do przyszłości fotoradarów odniósł się również pan Kraus w takim razie też nie ma o czym mówić?!

na marginesie masz dziwną przypadłość omijania i komentowania odpowiedzi niewygodnych

zobacz komentowany news »

mn09

plany drgnęły gdy odszedł poprzedni naczelnik wydz. Architektury i Urbanistyki dopiero wtedy zaczęto robić porządki z planami i warunkami zabudowy, powstały studium uwarunkowań m.in. dla Studzionki, rozpoczęto prace nad planem części Pszczyny ale kluczem do tego było właśnie odejście na emeryturę naczelnika z czasów rządów PO w gminie!!!!!!

zobacz komentowany news »

mn09

patricio01
ależ oczywiście, że są gotowe plany zagospodarowania przestrzennego! jako przykład podam Piasek, Ćwiklice i Rudołtowice!!!

zobacz komentowany news »

mn09

Proszę zwrócić uwagę, że jest to poparcie prywatne pana Malchera i nie ma mowy że PiS udziela poparcia Mirosławowi Krausowi.

Już widzę jak pani Boba, pan Januszewski albo pan Mejsak głosują na Krausa i udzielają mu poparcia.

zobacz komentowany news »

mn09

i wszystko w tym temacie :) dziekuję Panie Marku! Pan należy do nielicznych uczciwych ludzi w PO...

zobacz komentowany news »

mn09

nic nie padnie, bo większość kredytu zostanie spłacona z refundacji ze środków unijnych po finalizacji inwestycji!!!

zobacz komentowany news »

mn09

i skoro tyle wiesz musisz siedzieć w tych kręgach więc uświadom wszystkich co to za sytuacja, że Pani przewodnicząca skoro to wymyśliła z Panem Senatorem nie mogła o to sama zawnioskować?

zobacz komentowany news »

mn09

swoją drogą ciekawe co taki anty mańka jesteś a pro Pani Sołtys i Pan Senator?

owszem w porządku ludzie i swoje dla Piasku zrobili! ale dziękujmy wszystkim którzy na ten sukces pracowali...

zobacz komentowany news »

mn09

nie wiem jaka była sytuacja wiem, że zawnioskował wiec swój udział ma i jak go nawet ktoś do tego "oddelegował" to zasługi mu teraz odbiera? nieładnie!

Kulejące Anioły to inni sobie przypisują z tego co widziałem...

zobacz komentowany news »

mn09

mówicie, przestańcie a to Mańka zawnioskował na sesji RM...

pewno inni mieli w tym również udział, może i nawet większy!

ale wniosek był a teraz jest boisko!

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21866

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2424

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769