Prezentacja klubowicza

Magda_K

Pszczyna

W klubie od: 10.11.2005
Ilość komentarzy: 110
Ilość postów: 372
Ilość wyświetleń: 112869

Formularz kontaktowy


Komentarze (110)

Magda_K

A mój biedny małżonek miał problemy z wydostaniem się z oś. Piastów, jechał po przedobiadkowe piwo... i musiał się nieźle nakombinować żeby do tej zielonej przy Tatarze się dostać :P

zobacz komentowany news »

Magda_K

Przed wjazdem do LOK'u po prawej stronie jest taki mały "lasek" i tam jak co roku przyjeżdżają dobrzy ludzie na koniach (chyba zawsze z tej samej stadniny) i w czasie trwania Rajdu dzieciaki mogą zrobić kilka "kółek" na koniu :)

Dzięki im za to :)

zobacz komentowany news »

Magda_K

Oj to są zdjęcia z 2010 roku...
Moja Anulka jeszcze taaaka malutka ;)

zobacz komentowany news »

Magda_K

A może wcześniej nie było tych dat pod zdjęciem.. ?

zobacz komentowany news »

Magda_K

Ciekawa jestem z jakiego okresu jest to zdjęcie.... ?

zobacz komentowany news »

Magda_K

Jeżeli jest tak dobrze w szpitalu jak przedstawiciele starostwa piszą... to myślę, że czytam o innym szpitalu... bo to co się dzieje w poradniach przyszpitalnych woła o pomstę do... no właśnie do kogo... chodzi mi między innymi o poradnię ortopedyczną, rehabilitacyjną... brak lekarzy... ludzie są odsyłani z kwitkiem (trzy krotnie miałam zmieniany termin, żeby w końcu dostać się do lekarza), a biedne kobiety z rejestracji same nie wiedzą co mają doradzić. Nie mówiąc o tych zlikwidowanych poradniach.

I to ma być w porządku... tylko dla kogo ?

zobacz komentowany news »

Magda_K

Na rynku będzie 26 czerwca w godzinach między 10 - 14

zobacz komentowany news »

Magda_K

MORiS odpowiedzialny za stan urządzeń... śmiechu warte, to może wzięliby się za naprawę zepsutej od 2 lat karuzeli (na której dzieciaki stoją) i może zajęliby się prostą czynnością... a mianowicie dopilnowaniem pana z Zieleni Miejskiej żeby opróżniał wszystkie kosze... (bo kosz między ławkami w części Inter notorycznie jest omijany przez tego pana)

Ciekawa jestem co za geniusz nasypał świeżego piachu na stary...
Za zwyczaj stary jest usuwany a świeży wsypywany do pustej piaskownicy, tym razem tak nie było...

Może rodzice powinni powiadomić sanepid... ???

zobacz komentowany news »

Magda_K

Mnie się R&B kojarzy bardziej z salt'n'pepa, snap, shaggy nie zapominając o babci Tinie ;) ale cóż czasy się zmieniają...

zobacz komentowany news »

Magda_K

skip, początek lat 90.... poprzedniego wieku :) matko jak to brzmi... no w każdym razie byłam dużo młodsza... :)

zobacz komentowany news »

Magda_K

Dawno dawno temu byłam na ich występie w naszym MDK'u (wówczas tak to się nazywało) a Hrabi nazywał się POTEM... oj też było świetnie ;)))

Boki zrywać to mało :)

zobacz komentowany news »

Magda_K

Wszyscy jesteście tacy "mądrzy" bo anonimowi.... podpisz się jeden z drugim swoim imieniem i nazwiskiem pod tymi "mądrymi" komentarzami, może wówczas się zastanowisz zanim kogoś niesłusznie obrazisz.

masakra....

zobacz komentowany news »

Magda_K

WstydPol > a Ty niby kim jesteś jak nie takim maluczkim polaczkiem... ?

Sebcio > gdybyś sam przeżył to co Ci ludzie wówczas przeżywali lub byłbyś "wciągnięty" w ten temat to wiedziałbyś o czym mowa... poczytaj trochę na temat obozów zagłady... i wczuj się w to co tam się działo... może zmienisz zdanie na ten temat...

zobacz komentowany news »

Magda_K

No tak, czasy się zmieniły i konia przy budynku brak :P

zobacz komentowany news »

Magda_K

Brawa dla Pana Bartłomieja ;)))

Chłop o złotym sercu ;))

Pozdrawiam serdecznie :)

zobacz komentowany news »

Magda_K

A ja ponownie pójdę głosować... na Pana Dariusza Skrobola...

Darku mocno, ale to mocno trzymam kciuki :)))

zobacz komentowany news »

Magda_K

A może i w Pszczynie można by coś takiego zorganizować.. ??

zobacz komentowany news »

Magda_K

A ja się pytam co z oświetleniem ulicznym przy naszym nowym cacku ??

Wczoraj jadąc tamtędy wieczorową porą... było ciemno jak w d...ie u murzyna...
Czyżby o tak istotnej sprawie zapomniano... piękne lampy stoją... ale nie świecą...

zobacz komentowany news »

Magda_K

Świetny pomysł ;))) chętnie się dołączę :P

zobacz komentowany news »

Magda_K

A to może teraz z zupełnie innej beczki....

Utrudnienia utrudnieniami, ale zachowanie kierowców jest beznadziejne, wczoraj szłam z dziećmi na spacer i widziałam co niektórzy wyczyniają... np. auto stoi na czerwonym świetle (przed zamkniętym przejściem dla pieszych obok kościelnego parkingu) dojeżdżający samochód widząc że ten stoi a nic się nie dzieje (godz. około 18) wyprzedza stojącego na czerwonym świetle....
Nie mówiąc o zawracaniu na podwójnej ciągłej... i wyjeździe z ulicy Jagiełły.... jedna wielka porażka.

zobacz komentowany news »

Magda_K

A może byście trochę wcześniej tego typu informację podawali !!!!!!!!!!!

Pless jak zwykle na czasie :( ech żenada

zobacz komentowany news »

Magda_K

A wiśnie Rajd Uśmiechu odwołali :((( żałosne....

zobacz komentowany news »

Magda_K

Najbardziej mnie pani rozwaliła pytaniem "chcecie się rozluźnić przed maturą trochę" albo ja jestem zboczona, albo... :P

zobacz komentowany news »

Magda_K

Musi co nasi włodarze wzorują się na super produkcji "Ranczo" ;P

I sami zapragnęli internetowej telewizji :) ciekawe z którym farorzem będą się "spierać" :)

zobacz komentowany news »

Magda_K

Przecież prace związane z wykopywaniem czegokolwiek już się dawno zakończyły... wg ostatnich doniesień pless'a została tylko "kosmetyka" przy tunelu... a tu taka niespodzianka... może to jakiś Gral podrzucił szóstaki... oraz jeszcze starsze monety rzymskie ;P hehehe dobre...

zobacz komentowany news »

Magda_K

A Wy się tam tirów czepiacie, to pewno kobyła Masnego prowadziła go jak zwykle do domu, a że szkapina już stara to ronda nie zauważyła... :P

zobacz komentowany news »

Magda_K

A nie pomyślałaś o tym, że ten kontener mógł być już zapełniony ???

Ups... sorki...

Nie spojrzałam wcześniej na nick'a ;P

zobacz komentowany news »

Magda_K

Ni mniej, ni więcej... stoi na przeciwko Bajadery...

zobacz komentowany news »

Magda_K

A może pijany kierowca Candy... myślał, że jedzie zmywarką...

Teraz co po niektórzy są tacy mądrzy... pisząc że nie pierwszy raz jechał po alkoholu... jak wiedziałeś, jeden z drugim, że jeździ po pijaku.. to trza było na policję zadzwonić.... i o tym fakcie poinformować... raz, drugi, trzeci i może wówczas władza skontrolowałaby gościa...

Pamiętam jak na plesie był news o gościu który jechał za dziwnie poruszającym się samochodem... wówczas zadzwonił na policję... i jakoś szybko udało im się namierzyć tego kierowcę... okazało się że był pijany...

Może to właśnie my powinniśmy się zająć takimi ludźmi... jeśli oni sami nie wiedzą, że po pijaku się nie jeździ...

zobacz komentowany news »

Magda_K

work1er i właśnie tutaj powinien zadziałać komornik... to ich... powinno się ścigać... a raczej ich nieróbstwo...

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769