Prezentacja klubowicza

Jarza_bek

wólka wiślańska

W klubie od: 07.06.2011
Ilość komentarzy: 12
Ilość postów: 74
Ilość wyświetleń: 18807

Formularz kontaktowy


Komentarze (12)

Jarza_bek

My młodzi wyksztauceni z dużych miast tym razom murem za posłem Tomczykiewiczem nie staniem!! O!
W końcu siem wzion był doigrał, cierpliwości nie ma skąd zaczerpywać. Coby łon w ministry mógł iść parcie oddolne mu potrzebne, a my siem wzieli na niego obrazili.
Taka Hanka warszawianku umi? Toż to łona w ubiegłym tygodniu 15 milionów z kasy dała na zakup tabletów i innych gadżetów dla urzędników. A my, wysunięci na placówki w rubieże cywilizacji, za wierną służbem partii darmową Plessówką i to nieregularnie mamy się zapchać?
Jak żyć? No powiedzcie sami.
Z góry wiadomo, że stanowisko poszłoby w zmarnowanie, nic by nie kapało to na takie marnotrastfo Polski nie stać.

To mówiłam ja, Jarząbek.

zobacz komentowany news »

Jarza_bek

Panie Tango
Z BULem serca ulokowanym żgnięciem 2 centymetry poniżej wońtroby potwierdzam słowa Pańskie "nieudolny plagiator". Rozterki mnom targajom z kąta w kąt. Bo z jednej strony mięsień sercowy przemawia do mnie: "utul do piersi, tak siem starał", a z drugiej strony głowa inszą inszość poszeptuje: "silnym uchwyceniem pchnij pachole w rzemiośle w słusznym kierunki i edukuj".
Wybiórczę podszepty głowy aby dłużej już w rozkroku rozterek między sercem a głową nie stać. Rozumie Pan jak to niekomfortowa pozycja.
Zaczniem naukę tak, Pan Tango zakonotuje i wężykiem:
wpisanie tyle razy, przez Pana w post, słóweczka "rzyć" zaświadcza szczególną atencję do onego. W takich przypadkach miłości nieodwzajemnionej do słówka należy porzondnym być!!! A tu odmiana nie tak co zapoczątkowuje się w błędzie kardynalnym nieznajomości rodzaju! Tu som tylko dwa żeński i męski. Pan pobłądził wzion był i masło maślane wyjszło. Pan uchwyci to masło silnie w garść i ściśnie aż między paluchami wyjdzie i wykuje na blachę gramatykę polską.
Już Pan widzisz? Z tom korektom światło między linijki Pana wpisu wpuszczone a i sens z wypowiedzi się znienacka pojawił.

zobacz komentowany news »

Jarza_bek

Oj to to to Panie Tango!
Aż przykucnęłam w zachwycie gdy spijałam mądrość Pana słów. Takich ludzi jak Pan nam potrzeba wiencej.

Ci co krytykują naszą władzunię to nie ludzie to wilki! My młodzi z miasta Pszczyna i okolicznych wiosek murem stoim za nimi. On ci ZUCH nad zuchy a nie siem czepiajom!
W czasach kiedy wsie pytajom "jak żyć?" niewysłowiona jest radość wiedzieć, że któremu to lżej i chociaż dylemanta skąd na waciki wziąć rozwionzuje siem prostym przelewem bankowy za doractwo eksperckie. Cieszy to niezmiernie, duma mniem rozepiera.
Jak promować Pszczynę? O! właśnie tak!!!
Jedno skimniecie paluszka naszego Burmistrza i cała Polska wie co my za jedni som. A to przecież dopiero jego mały paluch, co to będzie jak łon skinie kciukiem!?

To mówiłam ja Jarząbek, wybitna światowej klasy specjalistka w dziedzinie doboru koloru farby jaki należy na ściany paćknąć stosownie do przeznaczenia pomiejszczenia. To tak dyskretnie siem zareklamuje na okoliczność gdyby Pan Szostak nie wydolił sam i pomagiera potrzebował. Zawsze zwarta i gotowa nieść pomoc, za symboliczną zapłatę. Wystarczy jeden telefonik, podwijam kiecę i lecem. A i dziecka na bombony dostaną.

zobacz komentowany news »

Jarza_bek

co tam Rosomaczku szwargoczesz?

jesteś mi winien odpowiedź - ciągle czekam - dlaczegóz to się uchylasz? - tak sobie rzucisz na forum że jesteś "wyzyskiwany przez Polskę" i w długą? - tak po RASiowsku

no podaj te przykłady wyzysku

PS - cieszę się Rosomaczku, że tym razem powstrzymałeś się od zakreślenia swojej oceny mojej skromnej osóbki - tu w szczególności jestem ci wdzięczna że tym razem mojego Ojca oszczędziłeś - co się stało kochaniutki? skąd ta zmiana? - chory jesteś czy co, że ad personam tak delikatnie?

zobacz komentowany news »

Jarza_bek

tylko Pesel? - buuuuuuahahahaha

kochany RAŚwi to ja nawet języka nie chciałabym pokazać

zobacz komentowany news »

Jarza_bek

MNB - nie rozśmieszaj mnie - pamiętaj mam zajady!
co miałam zrobić? zagłosować, tak?
znaczy się podnieść swoje szanowne 4 litery i wysilić się dla RAŚ, tak? - jeszcze im dowodem osobistym machnąć - podać imię nazwisko, adres zamieszkania he he he - z koniem się na głowy nie pozamieniałam

no nie żartuj - ja mogę chcieć coś zrobić dla KOGOŚ, dla czegoś istotnego.. a RAŚ ? co to jest RAŚ? jakiś folklor, nic nie znacząca grupa GARSTKA, garsteczka - wolałam posłuchać kapeli z estrady a nie nadwyrężąć swojej szanownej cierpliwości dla POWIETRZA.

zobacz komentowany news »

Jarza_bek

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 23-08-2011 godz. 11:12 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1

zobacz komentowany news »

Jarza_bek

re Ślązaczka - "Do cirka2! jak ci sie nie podoba na Śląsku to droga wolna w Polsce jest wiele pieknych miejsc "

odpowiadam na ten pełen miłości post z nicku pożyczonego - bo moje żeście poblokowali

Ślązaczko uwielbiam takie wpisy jak twój, wprost przepadam - tak są koherentne z przechwałkami RAŚ że cytuje za ich ulotką, że RAŚ "nie jest dyskryminowaniem ludności napływowej, czy innych narodowości"

prawda że nie jest ?

w sumie to i tak grzecznie - normalnie zwolennicy autonomii w stosunku do mnie używają określenia "łapaniec"

nigdzie nie zamierzam się ze Śląska przenosić - tu jest mój dom i moje korzenie - od pokoleń moja rodzina tu mieszka - tu jest moja własność prywatna, groby moich przodków i przyszłość moich wnuków - tu byłam, jestem i będę - i nie życzę sobie żadnej autonomii od Polski - bo Śląsk to Polska a Polska to Śląsk i już !

zobacz komentowany news »

Jarza_bek

z tego mrowia ludzisków co wczoraj przez rynek się przewinęło aż 1700 do RAŚu zaszło?

ho ho - to sukces pełną gębą - buuuuuuahahahahaha

filatelistów w Pszczynie i okolicach więcej mamy

w związku z wynikiem proponuję aby RAŚ kuł żelazo póki gorące - dalej dawajta prawdziwe, wiążące referendum - załatwimy to raz dwa i nie będzieta gitary zawracać i ludzisków denerwować

zobacz komentowany news »

Jarza_bek

O la Boga, o la Boga, wjadomo sze JP2 znjamjenity Poljak był, ale żeby rondu nie dać imjenija naszego umniłowanego premiera Tuska, oby słońce nad nim nie zachodziło to iście nie do zrozumienia.

Petycjem pod którom podpisy widniejom mam, a w niej stoi że my młodzi wykształceni z dużych miast BUL z tego powodu czujem.

To mówiłam ja Jarząbek.

zobacz komentowany news »

Jarza_bek

Tyyyyyyyyyylko Palikot!
Tyyyyyyyyyylko Platforma ObyVATelska!!

To mówiłam ja Jarząbek.

zobacz komentowany news »

Jarza_bek

No co za ludzie! Krzaczory, pokrzywy, zamknięte okiennice to dla konspiracji. W końcu to jest Straż Miejska a nie jakieś kółko Niewidzialnej Ręki. Czy to tak trudno zrozumieć?
To mówiłam ja Jarząbek.

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769