Prezentacja klubowicza

Qqlcan

Pszczyna

W klubie od: 15.11.2011
Ilość komentarzy: 44
Ilość postów: 7
Ilość wyświetleń: 16482

Formularz kontaktowy


Komentarze (44)

Qqlcan

"Nie wiadomo zatem dlaczego kierowca samochodu nie był w stanie zareagować w porę i zatrzymać samochodu przed pasami,"

Zapewne panie nauczycielki weszły na przejście 2 metry przed nadjeżdżającym autem, będąc przekonane, że prawa fizyki nagle się nagną i samochód stanie w miejscu jak byczek Fernando...
Nawet auto jadące 40/50 km/h potrzebuje ładnych kilku metrów do wyhamowania.

zobacz komentowany news »

Qqlcan

Najbardziej bawiące są progi zwalniające na ul Bednorza! Ta droga to jeden wielki próg zwalniający gdzie na kilku dziurach można spokojnie urwać zawieszenie.
Proponuję powołać inicjatywę obywatelską i każdą większą wyrwę w dziurze oznaczać tabliczką np "Dziura imienia Zarządu Pszczyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej" lub inne ciekawe nazwy - może dodacie jakieś od siebie :)

zobacz komentowany news »

Qqlcan

@marek

to niech jeszcze za swoje pieniądze pan od audi kupi sobie po dwa wiadra odpowiedzialności i rozwagi...
Przez niego cierpią niewinni ludzie tylko dlatego że mu się spieszyło.

zobacz komentowany news »

Qqlcan

jak miała 1,8 promila to raczej nie przechodziła a przetaczała się...

zobacz komentowany news »

Qqlcan

500 PLN mandatu dla pieszej i oczywiście pokrycie strat materialnych. Nie rozumiem jak można przechodzić przez DK1 narażając się na kalectwo lub śmierć, mając bezpieczne przejście podziemne parę metrów obok.

zobacz komentowany news »

Qqlcan

Czy piesza przechodziła w miejscu dozwolonym?

zobacz komentowany news »

Qqlcan

Od dawna wszyscy wiedzą że w okolicach działa jakaś zorganizowana grupa, pytanie co robi Policja? Mam wrażenie że obywatelom Pszczyny pozostał dobry sprawdzony sposób na obronę - patrole sąsiedzkie.

zobacz komentowany news »

Qqlcan

@tango
"Ps. Po fotoradarowej akcji,która nieco "przewietrzyla" kieszenie drogowych bandytów to kolejna ,którą w pełni popieram."
Wszystko co piszesz ok ale co do cytatu sie nie zgadzam:
Większość tych akcji przypomina mi popularny polski film rodem z PRL gdzie milicja ustawia 3 kartonowe domki i łoi kierowców za przekroczenie prędkości w terenie "zabudowanym" - radary firmy Radarsystem były ustawione w szczerym polu gdzie nawet Papież pocisnął by do 80 km/h....

zobacz komentowany news »

Qqlcan

@ małomiasteczkowa pszczyna
Popieram - wyłożyć kasę na liczniki czasu zmiany świateł - może upłynni to ruch na zakorkowanej jedynce i polepszy poziom bezpieczeństwa. Tylko że na takiej inwestycji nie można oskubać kierowców i nabić kasy miejskiej...

kamery przy czerwonym ale pod warunkiem, że będą fociły samochód jadący na czerwonym wraz z semaforem świetlnym - tak aby nie było nadużyć. Wystarczy że kamera będzie nastawiona na żółte światło i nikt nie będzie w stanie udowodnić że nie jest wielbłądem..

zobacz komentowany news »

Qqlcan

@ cvc i gość:
Polska język - trudna język...
Świadomie użyłem w wypowiedzi słowa "jeżeli" - świadczy ono, że nie _stwierdzam_ iż rowerzysta był nieoświetlony i w kufajce (czarnej).

zobacz komentowany news »

Qqlcan

Pudelek - Ty chyba jakiś nie rychtig jesteś.
Przecież większość wypowiadających się w tym wątku podała "gdzie ma być" lodowisko i to w dodatku podała lokalizację ZGODNIE: albo park, albo któryś z parkingów.

zobacz komentowany news »

Qqlcan

@xxx cyt "Powiedz mi kto umarł od Marihuany ?"

powiedz mi mądralo ilu młodych ludzi przesiadło się z marihuany na twarde narkotyki i w efekcie doprowadziło się do ruiny?

zobacz komentowany news »

Qqlcan

Jeżeli rowerzysta śmigał nieoświetlonym rowerem, w czarnej, maskującej kufajce, to przez szacunek do zmarłych nie powiem co o tym myślę - wina jest oczywista...

Nie rozumiem jak można żałować paru złotych na opaskę lub kamizelkę odblaskową, która ratuje życie?

i na końcu pytanie - od kiedy Policja będzie tępiła nieoświetlonych rowerzystów równie intensywnie jak machała suszarką w stronę kierowców?

zobacz komentowany news »

Qqlcan

@Fabio
_czytaj_ze_zrozumieniem_!
"szalety" to tylko przykład Twojego toku rozumowania: "Jak nie postawicie lodowiska na środku rynku to mi się nie będzie chciało szukać 50m dalej i za "karę" nie przyjadę do Pszczyny" - no sorry takie podejście cechuje 12 latka....
Tu nie chodzi o to, żeby te biedne lodowisko wyrzucić poza mury miasta na jakiś wygwizdów, tylko o to żeby ustawić je w miejscu gdzie mniej lub wcale nie będzie raziło dobrego smaku. Rynek miasta takiego jak Pszczyna, to miejsce szczególne, do którego całkowicie nie pasuje wyjący agregat i zdezelowane lodowisko.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769