Prezentacja klubowicza

ML350

Pszczyna

W klubie od: 15.12.2011
Ilość komentarzy: 11
Ilość postów: 59
Ilość wyświetleń: 18717

Formularz kontaktowy


Komentarze (11)

ML350

A na zdjęciu to wielbiciele Pana Wałęsy ?

zobacz komentowany news »

ML350

Do: Myślący

Jak widać po twoim wpisie chyba zapomniałeś się nazwać " NIE MYŚLĄCY " zakład ten za cały SMRÓD i uciążliwość którą nam robi w mieszkaniu w Pszczynie to nawet już pracownicy i osoby które znają Pana Wrone mają już tego dosyć . Aleś chłopie puścił gafę z wpisem . Ubawiłeś mnie całego , brawo za pomysł . Cały weekend śmierdzi , że aż rzygać się chce .

zobacz komentowany news »

ML350

Ludzie cała nadzieja w rękach Pana Burmistrza i Pana Starosty . Niech nie wydają pozwolenia na działalność tak Smrodliwego i Trującego zakładu . Wszyscy zainteresowani mieszkańcy świeżym powietrzem muszą też działać przeciwko temu Smrodowi . W Pszczynie nie może tak śmierdzieć , że nie da się spać i normalnie funkcjonować !!!

zobacz komentowany news »

ML350

DO : Anty

Ja tam mam dużo pola , i mieszkam koło zakładu . Chcesz dam Ci jedną gratis i mieszkaj sobie w tym SMRODZIE , może wtedy zobaczysz jaki to przywilej i zapaszek się unosi po domu i okolicy . Grill smakuje z tym SMRODEM od Pana WRONY pysznie . Dzieci spać nie mogą , okna nie można otworzyć , a w ciepłą letnią noc masz w domu gratis saunę z SMRODEM CZYLI SIEDZISZ POZAMYKANY A SMRÓD wchodzi przez wentylacje . Coś jeszcze Ci napisać ? Czy już Cię przekonałem do działeczki gratis? SMRÓD nie do wytrzymania !!!!

zobacz komentowany news »

ML350

A wczoraj wieczorem tak waliło SMRODEM , że można było zdechnąć . Człowieku WRONA opamiętaj się bo jak już powoli widać ludzie Cię na karze z gnojem wywiozą ...

zobacz komentowany news »

ML350

Do : Gościa

Nie ważne czy emeryt czy osoba pracująca każdy z mieszkańców ma takie same prawa i chce godnie zyć bez smrodu w okolicy .

zobacz komentowany news »

ML350

re: Ciekawski

Przeczytaj sobie dokładnie artykuł , jak tam pisze wszystko w swoim czasie . Za niedługo będą do pobrania wnioski wtedy się będziesz mógł wykazać .

zobacz komentowany news »

ML350

Po paru ostatnich wpisach widać tu jak Pan Wrona trzęsie portami , a jego pracownicy wpisują jakieś dziwne wpisy o grzybkach i nawet to zabawne . Nikt w Pszczynie niechce tego SMRODU !!!

zobacz komentowany news »

ML350

Trzeba popatrzeć na sprawę realnie dziś tak piękna pogoda , z pewnością wiele osób zrobi sobie grilla z rodzinką a tu nagle atakuje SMRÓD > wiec Panie WRONA mam nadzieje , że wreszcie będzie spokój i czyste powietrze w domu i wokół na ogródki i tarasie każdego mieszkańca . SMRODU już nie chcemy w Pszczynie .

zobacz komentowany news »

ML350

A niech mo chłopina 5 zakładów , ale nam Tu nie będzie smrodził . My chcemy mieć świeże powietrze a nie SMRÓD .

zobacz komentowany news »

ML350

Podobno na tych terenach teraz ma powstać Biedronka , ciekawe co na to nowy market ALDI , chyba się zdziwią , ale miasto zarobi.

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769