Prezentacja klubowicza

nod

Pszczyna

W klubie od: 01.03.2012
Ilość komentarzy: 15
Ilość postów: 982
Ilość wyświetleń: 108504

Formularz kontaktowy


Komentarze (15)

nod

Trzy krótkie pytania:

1) Jak mają dojechać do domu ludzie którzy mieszkają przy zamkniętych ulicach?
2)Dlaczego prace nie są prowadzone 24/7 ?
3) I pytanie do gorączkującego się kierownika robót Na jakiej wysokości powinien być zawieszony znak drogowy aby obowiązywał?

zobacz komentowany news »

nod

wiesz co komuchy ja się mylilem, was w 1989 roku nie należało zamknąć tylko odesłać pociągiem powrotnym do ruskich, z brakiem możliwości powrotu do Polski.

zobacz komentowany news »

nod

No pięknie znikające komentarze! Chyba bardzo nie na rękę było kilka słów prawdy na temat sprzedającego Paleję i na temat tego że pan Kania doprowadziłby ją do świetności tak jak wieżę wodną.
No popatrz komuchy nietrafiona inwestycja z wierzą wodną. Chyba będziesz musiał pana Kanię uczyć biznesu bo on na pewno nie potrafi liczyć i sie przeliczył. A przyszło ci do tego pustego czerwonego łba że on tego nie zrobił dla zysku?
Widzisz facet wykłada własne pieniądze remontuje obiekt dokłada do tego interesu a ty chcesz mu wille zabierać. Mówisz że wieżę należało zburzyć co? Przedszkole gdyby dalej było pod skrzydłami samorządu też by się zmieniło w ruinę zresztą już tak wyglądało i taki baran jak ty też by powiedział że należy zburzyć a na tym miejscu wybudować biedronkę bo dobra lokalizacja.

zobacz komentowany news »

nod

laktacja znowu zabłysnął. Powiedz mi błaźnie ile razy tu się jeszcze skompromitujesz brakiem rozumienia tego co czytasz?

mój komentarz był do komuchów który napisał tak:

"Gość: Komuchy

Niech się dorabiają,. Przyjdzie czas, to ich wille znowu zamienimy na żłobki i przedszkola."

więc zanim otworzysz swoją tłustą wąsatą gębę to poproś kogoś żeby ci wytłumaczył to co komentujesz.

zobacz komentowany news »

nod

I dlatego komuchy należało was posadzić w 1989 roku.

zobacz komentowany news »

nod

No to się plessowe gliniactwo zagatowało hehehe. Ale nikt nie ma odwagi pisać z zarejestrowanego nicka. No leosie brzęczki wikariusze nie wstydźcie się!

zobacz komentowany news »

nod

Maromar
ten pod kancelarią który napisał list do tuska też oczywiście nie wiedział dlaczego się podpalił prawda?

zobacz komentowany news »

nod

Kto jest właścicielem tego 'zjazdu'? czy przy tym zjeździe można się budować?

zobacz komentowany news »

nod

No popatrz a im już nie każesz partycypować w tych kosztach? Niech frajer wybuduje drogę a lemingi za free będą się przy niej budować! Nie kolego ja mówię o zwykłej podstawowej uczciwości i sprawiedliwości. I nie opowiadaj mi tutaj o tym że lemingi zapłacą więcej bo za ten sam metr mają stawkę 20-krotnie niższą.
Dobrze w takim razie załóżmy inaczej załóżmy że Piaskowy wybuduje tę drogę sam a lemingi zaczną się przy niej budować Piaskowy oczywiście będzie zobowiązany do służebności tej drogi (zwłaszcza że pewnie nawet nie jest właścicielem gruntu) kto zwroci Piaskowemu za budowę tej drogi gmina? lemingi?
Zamiast się cieszyć że sami wyłożyli pieniądze na budowę to jeszcze bolszewia ich gnoi typowo po Polsku!
Pytam się po raz kolejny czy ty musiałeś zapłacić za drogę do swojego domu?

zobacz komentowany news »

nod

Aha czyli na tej zasadzie budować można tylko tam gdzie już są drogi. Albo trzeba samemu wybudować sobie drogę ale płacić podatek od nieruchomości tak samo jak tam gdzie droga była już wcześniej. Ogarnij się może zanim coś napiszesz.
Chcę tylko zauważyć że ta droga się kilkadziesiąt razy zwróci w podatku zapłaconym przez ten obiekt nie zwróci się natomiast przy budownictwie jednorodzinnym więc dbając o interesy budżetu należy właścicielom domów jednorodzinnych nakazać budowę dróg.
Skandalem jest to że Piaskowy musiał partycypować w kosztach! Bo prawdopodobnie nigdy by się tej drogi nie doczekał.

zobacz komentowany news »

nod

re; kojo
A ty za drogę do domu musiałeś zapłacić? Dlaczego i na jakiej podstawie podatek od nieruchomości za działalność gospodarczą wynosi 20 złotych od metra2 a za dom grosze?

zobacz komentowany news »

nod

re Pszczyńskie komuchy:
któryś raz z rzędu już się powołujesz na Larysza.
Może rodzina tego pana powinna się zainteresować twoimi chamskimi wpisami, a może ty jesteś ta milicyjna menda która się przyczyniła do śmierci tego pana co?

zobacz komentowany news »

nod

Chłopaki z KNP trochę żeście się chyba zagalopowali:

"Przypominamy, że dane te są jawne - ludzie wiedzą, że Burmistrz wie, czy głosowali - i mogło to spowodować mniejszą frekwencję, bo mieszkańcy mogli zasadnie obawiać się niechęci władz miasta przy załatwianiu ich spraw w przyszłości."

tak Dariusz Skrobol zlecił opracowanie specjalnej bazy danych w której znaleźli się głosujący i każdy urzędnik przed obslużeniem danego petenta sprawdza w tej bazie czy jego nazwisko tam widnieje!

Dzieciaczki wracać do szkoły a nie kompromitować się takimi oskarżeniami-podejrzeniami!
Jak was można traktować poważnie jak takie idiotyzmy głosicie?

A co do frekwencji, byłem przeciwko likwidacji SM i dlatego nie poszedłem bo doskonale wiedziałem że nie uzyskacie odpowiedniej ilości głosów.
Wielu moich znajomych postąpiło tak samo więc jeśli chodzi o mój głos to był to głos świadomie oddany przeciw likwidacji ale w takiej formie jak opisałem.

zobacz komentowany news »

nod

No i z czego wy się ludzie tak cieszycie co? Z tego że zamkną restaurację że zwolnią ludzi że nie będą płacić podatków? Ten program jest tylko show wiele w nim kłamstw i marketingu jak to w TV bywa inaczej by się nie sprzedawało. Ale faktycznie właściciele nie dostrzegają dużej szansy jaką mają właśnie dzięki sanatorium. Położenie jest jakie jest owszem chrzty komunie wesela będą mieć zapewnione obłożenie ale dni powszechne już nie. Bo nikt specjalnie tam nie pojedzie. Mieli faktycznie dużą szansę bo kuracjusze są cały rok i chętnie by przychodzili do miejsca które by znali z TV i wiedzieli jak w nim jest.
Ten pan Marian wygląda na sympatycznego gościa więc pewnie mógł przed kamerami przekonać do siebie klientów. Oczywiście dobry kucharz ma pierwszorzędne znaczenie. Ja miałem tam okazję jeść dwa razy ale zawsze to były imprezy zamawiane wczesniej więc jedzenie było świeże przygotowane pod imprezę. Teraz jak zobaczyłem te mrożone cuda nie odważyłbym tam czegoś zamówić. Co do cen przeglądając ich menu wcale nie są drożsi od innych. Szkoda zmarnowana szansa bo mogły faktycznie być tłumy. Ja bym jednak postawił na "ZUSowców" dobry marketing w sanatorium i ten wystrój który zaproponowała pani Gessler. Mimo wszystko życzę powodzenia.

zobacz komentowany news »

nod

Czas już skończyć z tym terroryzmem ! Jeśli piroliza będzie zgodna z prawem to się nie cackać z jakimiś wrzeszczącymi właścicielami działeczek w okolicy!

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769