Prezentacja klubowicza

jozin

ziemia pszczyńska

W klubie od: 28.04.2012
Ilość komentarzy: 81
Ilość postów: 52
Ilość wyświetleń: 35204

Formularz kontaktowy


Komentarze (81)

jozin

Jakby w jastrzebiu byla sekcja siatkowki kobiet to mozna pisac o łączeniu natomiast to jest zwyczajne przeniesienie druzyny do jastrzebia.

zobacz komentowany news »

jozin

dlaczego Pan burmistrz SKROBOL wyraził zgodę na tą inwestycję na terenie w 100 procentach gminnych??? Dlaczego burmistrz SKROBOL, jeśli mnie pamięć nie myli opowiadał chyba nawet w prasie o stworzeniu spółki córki/siostry PiKu z Remondisem??? Dlaczego potem burmistrz SKROBOL zmienił front i jak mleko się rozlało zaczął stawać po stronie mieszkańców??? Burmistrzu WHY???

zobacz komentowany news »

jozin

buuuuuuu nie dali mi nożyczek i nie zrobili zdjęcia!!!

zobacz komentowany news »

jozin

no cóż ruszyła machina wyborcza i wyścig Starosta vs. Burmistrz po fotele. Ruszyły internetowe maszynki do komentarzy. Cóż - w końcu rok wyborczy i będzie narastać napinka na pless.pl komentarzy pisanych przez żołnierzy internetowych. Widać że "burmistrzowi" ruszyli z kopyta a pozostali zostali w blokach... Ot i pszczynskie realia i normy a fe nie ładnie fuj!

zobacz komentowany news »

jozin

książka to pozycja którą każdy mieszkaniec Pszczyny powinien zaliczyć do czego zachęcam. Książe Bolko niestety jedna ze słabszych postaci, najbarwniejsze opowieści Pana Kłyka i kolarza Pana Gazdy. Ogólnie jestem na TAK!!!

zobacz komentowany news »

jozin

Tangusiu nie pogrążaj się.... właścicielem terenu jest PIK - czyli BURMISTRZ! Raportu oddziaływania na środowisko i jego brak to niedopatrzenie Burmistrza do czego zresztą sam się przyznał mówiąc że gdyby po raz drugi to robił to by go zrobił... Starosta też zrąbał ale to burmistrz chyba miał powołać przy PiKu spółkę córkę hę???

zobacz komentowany news »

jozin

to w takim razie Tangusiu po kiego diabła burmistrz wyraził zgodę, jako jedyny udziałowiec i właściciel spółki miejskiej PiK na taką lokalizację??? hę??? a brednie o cenie są tylko pobożnymi życzeniami bo to czy instalacja będzie w centrum miasta czy poza nim nie zmieni praw rynku i ustawy o zamówieniach publicznych więc nie pleć bzdur.

zobacz komentowany news »

jozin

szanowni "skarbowcy" rozróżniacie tylko organizacje pożytku publicznego - a co z organizacjami/stowarzyszeniami/fundacjami działającymi w sferze pożytku publicznego nie posiadającymi statusu OPP??? Te organizacje w swojej działaloności niewiele różnią się od tych co mają OPP!!!

zobacz komentowany news »

jozin

Tango! Ty chyba miałeś zostać prezesem spółki ćórki którą miał powołać PiK z burmistrzem.

zobacz komentowany news »

jozin

Paleję sprzedali Ci sami co sprywatyzowali szpital w Pszczynie - czyli ówcześni koalicjanci PPS (Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe) i PO (Platforma Obywatelska).

zobacz komentowany news »

jozin

jake to FOTELE PSZCZYŃSKIEGO CENTRUM REKREACJI???

zobacz komentowany news »

jozin

do miromirowwoją argumentacją że jeżeli Wrona wykona badania to będą po jego myśli to jeżeli wykona je Urząd to też będą po myśli płatnika??? oj, żebyście se w kolano nie strzelili jak te badania pokryją się z tymi które wykonuje p. Wrona - tzn. ich wyniki. Wtedy się ugotujecie i niestety skończy się cała walka ze smrodem porażką.

zobacz komentowany news »

jozin

a teraz trwa liczenie ankiet papierowych... ciekawe czy wywrócą wyniki do góry nogami! hihi

zobacz komentowany news »

jozin

Radny Ryguła pewnie już ma na to nową nazwę

zobacz komentowany news »

jozin

dajcie listę dzielnicowych z kontaktami bo ja też mam problem z odszukaniem swojego

zobacz komentowany news »

jozin

a co za różnica??? w naszym kraju "skarbówka" to usankcjonowane prawem oszustwo!!!

zobacz komentowany news »

jozin

to jakaś paranoja, gdyby burmistrz nie chciał tej inwestycji uciął by ją na samym początku nie zezwalając PIKowi na dzierżawę nie dajmy się zwariować tym co teraz mówi się na zebraniach!!! Teraz udaje dobrego ujka który walczy razem z mieszkańcami przeciw tej lokalizacji!!! Dało się zatrzymać mniej uciążliwe rzeczy np. adelajda czy spalarnia w studzienicach na prywatnych terenach a na 100 procentowym gminnym się nie dało??? początkiem roku w gazetach stało że PIK zamierza powołać za zgodą Burmistrza spółkę siostrę z REmondisem i co ??? wycofali się??? w protokole komisjim nawet to stoi napisane!!!

zobacz komentowany news »

jozin

kto był w tej "grupie radnych"???

zobacz komentowany news »

jozin

a czemu to Pan starosta szasta pieniędzmi gminy??? albo piszący to popełnił gafę..

zobacz komentowany news »

jozin

no popatrz co Ty za głupoty piszesz o blokowaniu chodnika - przecież Ci dywersanci zawnioskowali o przekazanie na tenże chodnik całej opłaty eksploatacyjnej a nie 300 tysiaków zaproponowanych przez Burmiszcza. Blokowane jest przezBurmiszcza kilka innych inwestycji np. szkoła w jankesach. Tango jesteś chyba osobą działającą na czyjeś zlecenie aby wprowadzać w błąd opinię publiczną i wychwalać ekipę Skrobola.

zobacz komentowany news »

jozin

gościu z Rudołtowic nikt Rułom tej kasy nie zawinął tylko przesunął w czasie co było wynikiem li tylko brakiem realizacji co poniektóych inwestycji przez Burmistrza a jeśli chcesz się ścigać na skandale to lepiej zamilcz bo by się tego uzbierało Panu Burmistrzowi i co poniektórym radnym z koalicji burmistrza - z grzeczności nie będę wymieniał. AMEN

zobacz komentowany news »

jozin

guzik miała rada miejska do składów komisji! byli w nich zarówno członkowie KNP jak i SM a za ich skład osobowy odpowiadała gminna komisja wyborcza

zobacz komentowany news »

jozin

jak to nie ma plakatów??? przecież podawano konto pana leszka janosza celem wpłacania pieniędzy na plakaty i ogólnie akcję tego typu! gdzie jest kasa którą wpłacali naiwni ludzie na konto podawane przez fejsa, na forach!!! to mi smierdzi przekrętem!

zobacz komentowany news »

jozin

tango, no nie wierze że tak jest - ale zgadzam się z Tobą - reformować nie likwidować!!! Jeśli naiwnie myślicie że jak odwołają straż miejską to ubędzie dziur w chodnikach to się grubo mylicie!!! ja rownież nie ide na referendum.

zobacz komentowany news »

jozin

Proponuję aby Pan Ryguła jak już za pomocą burmistrza i radnych nazwał rondo - założy fundację opiekującą się tym miejscem i zbierze na ten cel pieniążki a nie szasta publicznymi. 15 tysi to początek - zaledwie projekt pomnika a samo jego wystawienie pewnie ze sto tysięcy

zobacz komentowany news »

jozin

no i już szastacie pieniędzmi mieszkańców i dajecie je swoim !!! A wy jako inicjator powinniście ponieść konsekwencje finansowe w razie fiaska tej inicjatywy!!!


My, jako inicjator, nie płacimy za pracę w komisjach, ale każdemu członkowi przysługuje zryczałtowana, nieopodatkowana dieta w wysokości 160 zł ( za jeden dzień pracy). Jeżeli ktoś zostanie powołany na przewodniczącego, to nawet 200 zł.

zobacz komentowany news »

jozin

fakt napisałem z rozpędu że to PAN GOWIN napisał - choć wcale nie jest to niemożliwe że pisze również pod nickiem likwidacja SM, ale Pan Gowin dyskutuje i z nim mogę dyskutować a Ty likwidacja SM jesteś zwyczajnym pieniaczem - takim internetowym żołnierzem KNP. Ty się czepiasz że napisałem Gowinowi po nazwisku a jakoś pozostajesz obojętny jak obraża się innych. Faktycznie lepiej się ucz do matury.

zobacz komentowany news »

jozin

Gowin
to dlaczego w poprzednim mailu napisałeś że to prawnie niemożliwe a w kolejnym że to by nie przeszło??? skąd pewność że NIE??? ile podpisów trzeba do podjęcia takiej inicjatywy??? poszperaj i pomyśl - byłoby to o wiele mądrzejsze i uzasadnione np. ekonomicznie - a tak wycelowaliście w straże które są źle oceniane, wokół których jest szum bo fotoradary, afera "majtkowa" bo są łatwiejszym celem a efekt medialny osiągnięty. Przypuszczam że ani Ciebie ani Lewickiego to miasto nie zobaczy do 3 lutego - może tydzień przed żeby poparadować przed spragnionymi takich afer dziennikarzami ot cała prawda. I tak jak Ty piszesz mi że "wiesz dobrze że to niemożliwe" tak ja piszę Tobie - wiesz żę to co napisałem to prawda. Amen.

zobacz komentowany news »

jozin

KNP mógł podjąć inicjatywę celem zmienienia ustawy o strażach gminnych - zniesienia ich ustawą sejmową, czyż nie??? pomyśl Pan panie Gowin ile kasy zaoszcxzędzilibyście na takiej inicjatywie!

zobacz komentowany news »

jozin

Panie Gowin! Dlaczego KNP nie rozwiązał problemu systemowo na terenie całego kraju zamiast narażać wiele gmin na kosztu referendum???

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769