Prezentacja klubowicza

mort

Madagaskar

W klubie od: 17.01.2013
Ilość komentarzy: 57
Ilość postów: 71
Ilość wyświetleń: 70862

towarzysze trzymamy się razem PZPR (PO, PIS, PSL, SLD)
<br>
<br>Jeśli na Fiata przyklejasz znaczek mercedesa to czy fiat zmieni się w niego ?


http://youtu.be/_UsKhNSZJQM

Formularz kontaktowy


Komentarze (57)

mort

Władca bratał się z poddanymi wesoło sielanka.
Hej obłuda obłuda.

ps. nie mogę się doczekać najbliższego strajku górników będę wklejał ten filmik wszędzie.

zobacz komentowany news »

mort

jestem plessos najlepszy najmądrzejszy mojej inteligencji nikt nie dorówna, a wszyscy to menele i łajzy. Dlatego macie robić 8 h na 1/2 etatu za 800 zł a ja będę chodził do takich sklepów i z was szydził hahaha hahaha łajzy i menele.

zobacz komentowany news »

mort

Ne będę robił tam zakupów, z powodu złych warunków pracy.

zobacz komentowany news »

mort

Jak to jest że w ginach z największymi podatkami są najgorsze drogi ?

meee meee !

zobacz komentowany news »

mort

To nie Niemcy są zaściankiem tylko my jesteśmy idiotami.

http://internet.gadzetomania.pl/2010/04/26/google-street-view-gromadzi-prywatne-dane

zobacz komentowany news »

mort

re: Gość: trzeźwo myślący
Jako porządny socjalista siejesz populizm mydlisz innym oczy dziećmi i ich krzywdą. Czysta Demagogia w twoim wykonaniu.
"Jak czegoś nie rozumie to jest głupie" zmień nick na to zdanie, bo bajki o których piszesz to nie kapitalizm tylko socjalistyczne Chiny.

zobacz komentowany news »

mort

Re: trzeźwo myślący
(chyba raz w roku)
Piszesz dyrdymały że aż strach to czytać, po twoich wypowiedziach można wnioskować że system niewolniczo socjalistyczny jak najbardziej ci odpowiada.
Boli cię to że ktoś ma głowę na karku i potrafi o siebie zadbać.
A tu dla ciebie bardzo prosty filmik bo to co czytasz to też prawdopodobnie nie rozumiesz.

http://youtu.be/kp94F60UPos?t=16s

zobacz komentowany news »

mort

Jutro nie będziecie mieli co do garnka włożyć ale i tak dalej będziecie walczyć z sobą jak bydło. Bo o to rządzącym chodzi niech bydło się kłóci a my róbmy tak aby się żyło lepiej ludziom partii. Jak nie Smoleńsk to pedzie jak nie pedzie to matka Madzi itd.
Tak naprawdę żadnego z was w trakcie tej katastrofy w smoleńsku nie było, jedynie co robicie to powtarzacie bzdury usłyszane w telewizji jak stado owiec beee beee.

zobacz komentowany news »

mort

"Nigdy nie dostałem pracy od biednego" - Max Kolonko Mówi jak jest

http://youtu.be/cozq6nkS8sA

1. Prawda jest taka że robi się trudności przedsiębiorcą którzy dają prace, na przykład w naszym Pięknym mieście wzrósł podatek od 20zł za metr użytku dla działalności gospodarczej. Najgorzej się mają nowi przedsiębiorcy, muszą płacić zanim zaczęli zarabiać, a swego czasu hipermarkety były zwalniane z podatku na 2 lata co było widać po zmianach nazwy tych marketów. Jak oni mają zarobić by móc przeżyć i zainwestować w firmę która w późniejszym czasie mogła zatrudniać więcej osób ?

2. Dziw się, że jest bezrobocie
3. Przeznaczaj podatki na walkę z bezrobociem

zobacz komentowany news »

mort

re: szyderca_the_clown
Nie wysilaj się, ja już zwracałem mu uwagę. niuch54 kupił wczoraj komputer i nie potrafi go jeszcze obsłużyć :D

Popieram JOW

zobacz komentowany news »

mort

Proste rozwiązania są najlepsze

http://youtu.be/nfROumdJK2E

zobacz komentowany news »

mort

Do: miejscowy
Zagląda pan wszystkim w prywatne życie i na podwórka nie winem czy to z zazdrości czy dala samozadowolenia , zauważ że większość samochodów jest z przed 1998 r. co za dobrobyt wow.
To że w innych krajach jest gorzej to nie znaczy że u nas też tak musi być. Powinniśmy się porównywać do lepszych a nie gorszych.

zobacz komentowany news »

mort

Śmieszą mnie ludzie myślący że Jest jakaś różnica między partiami w rządzie. Najlepsze jest straszonko jak PiS dojdzie do władzy to z orlików zrobią miejsca strąceń hahaha tak naprawdę PiS PO RPP SLD PSL to socjaliści zmieniający się stołkami od 20 lat a zmian w systemie nie widać, tylko przyrost urzędników.
Wyzywanie od Moherów starszych ludzi też nie jest na miejscu, sam mam babcie która jest bardzo religijną osobą. Chodź jestem ateistą to i tak podłączyłem Babci TV Trwam bo każdy ma prawo słuchać i robić co chce jako WOLNY CZŁOWIEK. Dlatego też nie zdejmuje krzyży bo nie potrzebuje się umacniać w swoich przekonaniach po prostu ich nie zauważam.

Do: niuch54
Caps of proszę, ciężko się to czyta.

zobacz komentowany news »

mort

Pan Piotruś chyba nie ogarnia sytuacji w socjalistycznej Polsce
Tu jest przykład troszkę na wesoło.

http://youtu.be/jpQOIUK89mQ

zobacz komentowany news »

mort

Kupię kwiatki na dzień kobiet i może jakieś czekoladki, kto wie :D

zobacz komentowany news »

mort

Popieram poprzedników

zobacz komentowany news »

mort

Więcej urzędników więcej ! Więcej ! Więcej ! Bo nie mamy co z pieniędzmi robić.

zobacz komentowany news »

mort

Nic się nie stało, nic się nie stało...
My to pokryjemy a wy dajcie sobie po premii i nie zapomnijcie sobie wypłacić trzynastki.

zobacz komentowany news »

mort

Stanowczo za mało urzędników zatrudniamy, dlatego rosną ceny i podatki. Zatrudnijmy ich więcej wtedy na pewno coś wymyślą "By Żyło Się Lepiej. Wszystkim. "

zobacz komentowany news »

mort

Ja dalej jestem przekonany że to sataniści robiący obrządek ku czci Bala. ;-)

zobacz komentowany news »

mort

re: Gość: Pascal

Brawoo, tak naprawdę to jest sedno sprawy.

zobacz komentowany news »

mort

Drogi Piotrusiu siedzący na moim utrzymaniu.
Nie porównuj biedronki do zusu bo tam stoisz w kolejce i widzisz jak biedna kasjerka zasuwa, a w zusie stoisz bez kolejki i tak cię nikt nie przyjmie od razu, bo zajęci są opowiadaniem kawałów i piciem kawy. W innych zakładach pracy jest 15 min przerwy nawet herbaty sobie nie zaparzysz chyba. Dodam, że chciałbym zerwać narzuconą mi umowę z zusem i odkładać sobie pieniądze do skarpety. Emeryturę, którą wyliczył mi zus jestem w stanie zaoszczędzić w przeciągu 10 lat. Więc po co mam składać pieniądze całe życie ? Odpowiedź jest prosta- by pan Piotruś miał płacone za picie kawy.
Ps. pisze się mort a nie mord

zobacz komentowany news »

mort

ZUS = Zakład Utylizacji Szmalu

Niestety miałem przyjemność zawitać w zusie. napisze krótko 5 petentów kilkanaście pokoi i godzina czekania. można było oglądać pracowników szwendających się miedzy pokojami i głośny rechot śmiech zza drzwi. Dla pracowników ZUS-u to jest plac zabaw za moje pieniądze.

zobacz komentowany news »

mort

re: Gość: Ania

Mam nadzieje że mnie poczęstujesz.

Najgorsi sataniści to ci co słuchają Cradle of Filth i Slayer. Znak rozpoznawczy satanisty to niedbałość o higienę osobistą.

zobacz komentowany news »

mort

Strach to fakt sam widziałem jak pacjenci pchają łóżko z oddziału na oddział, brak personelu = pełna kieszeń dyrektora. Nie winie samego właściciela szpitala skoro z 200 zł które odprowadzam miesięcznie na moje leczenie w rzeczywistości zostaje 80 zł no w końcu trzeba wykarmić tych co zbierają, tych co liczą, tych co księgują, ich kierownika, zastępcę kierownika, konserwatora, panią jadzie, transport, kierownika transportu, itd.
Całkowita prywatyzacja sprawi że będziecie zdrowsi, Pisze o prywatyzacji ubezpieczalni.

zobacz komentowany news »

mort

To byli sataniści czyli osoby słuchający metalu.

zobacz komentowany news »

mort

RE: Gość: były solidaruch

Proponował bym powtórkę z wosu.
Platforma pod względem gospodarczym to partia lewicowa, tak jak PiS , SLD i PSL. Cała czwórka niczym się od siebie nie różni, poza logiem i buzzem medialnym, czyli jedni lubią gejów drudzy inwitro a inni wolą zdejmować krzyże "The show must go on" Oglądajcie dalej mamę Madzi i myślcie ze PO to liberalni kapitaliści HAHAHA

zobacz komentowany news »

mort

Każdy w pracy odpowiada za błędy, a urzędnik nigdy jeszcze na święta premie sobie przyznają.

zobacz komentowany news »

mort

Likwidacja Bibliotek Szkolnych potem brak kartkówek może od razu rozdajmy dyplomy i będzie spokój.

http://lubczasopismo.salon24.pl/adamhusiatynski/post/488040,wladza-kontra-rodzice-likwidacja-bibliotek-szkolnych

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

poca12

Oświęcim
w klubie od: 2024.03.07

zurawina

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

mcnba

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

KrzysztofKasiaPiasek

Piasek
w klubie od: 2024.03.06

Belzebub112

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.06

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21788

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2404

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769