Prezentacja klubowicza

baja

Pszczyna

W klubie od: 17.12.2005
Ilość komentarzy: 134
Ilość postów: 1442
Ilość wyświetleń: 255209

nauczyciel

Formularz kontaktowy


Komentarze (134)

baja

fajna inicjatywa;
i brawo dla młodzieży :)

zobacz komentowany news »

baja

poczatki GIMPu to były czasy; moi wspaniali koledzy zapoczątkowali ten konkurs...
:)

zobacz komentowany news »

baja

Dzieciaki z SP 18 są zadowolone

zobacz komentowany news »

baja

zawsze fajnie jest być wyróżnionym;
gratulacje

zobacz komentowany news »

baja

formularz jest typowy dla przedsiebiorców, a nie dla zwykłego obywatela;
ja proponuje w części parku pszczyńskiego zrobić teren rekreacyjno-rozrywkowy:
pole do mini golfa (świetny sposób na spędzanie czasu a i zysk dla miasta);
pole do gry w boule;
może mini park linowy;

zobacz komentowany news »

baja

świetna taka silownia na wolnym powietrzu jest w Żorach;
mnóstwo urządzeń;
ale 6 to tez już coś
:)

zobacz komentowany news »

baja

Fajna inicjatywa

zobacz komentowany news »

baja

Pani Beato - gratulacje i wyrazy uznania

zobacz komentowany news »

baja

ktoś za to kasę wziął

zobacz komentowany news »

baja

fajnie, że młodzi ludzie mają tak rozwijające zajęcie

zobacz komentowany news »

baja

no tak, ale ten remont drogi w porebie mógł być zrobiony w wakacje, kiedy jeszcze Żorska w Pszczynie była czynna a i dzieci do szkoły nie chodziły. ktoś nie umie przewidywać...

zobacz komentowany news »

baja

najgorsze jest to, że ulica w Porębie nie ma pobocza ani chodnika. Dzieci i młodzież chodzą tamtędy do szkoły. A na domiar tego jest tam remont drogi, więc masakra!

zobacz komentowany news »

baja

re franek
ich tez nie beda wozić - pociagów w tym terminie nie uswiadczysz, wiec zostaja dojazdy autobusami - za które młodzięż bedzie musiała zapłacić

zobacz komentowany news »

baja

przecież wyżej napisali : "Ostatecznie 17-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów."

no to jak, że nie on?

stała się tragedia; pewno nie zamierzona, ale tragedia; znałam dziewczynę z widzenia i żal mi... ; takie wydarzenie lub podobne może spotkać każdego nas; trzeźwego, mądrego, pełnego życia...; jak nie wiele brakuje by czasami cofając autem nie zobaczyć kogoś w lusterku...;

nie osądzajmy; to nie do nas należy; pamiętajmy że możemy znaleźć się po jednej z tych dwóch stron

:(

zobacz komentowany news »

baja

Czemu wy wszędzie szukacie dziury w całym?
Przetarg był ogłoszony.
Pewno nikt z Was nie wchodzi na strony PZE to i nic nie wiecie.

Cieszymy się, że w szkołach powstaną pracownie komputerowe
:)

zobacz komentowany news »

baja

fajny pomysł :)
ale rozbawiło mnie pytanie gdzie ulokowali by Pszczynę na mapie Polski (a ludzie mówią, że nigdy o niej nie słyszeli)

zobacz komentowany news »

baja

do 333
dotyczy to szkolen pracowniczych; a nie szkolen nauczycieli

zobacz komentowany news »

baja

o imprezie bvło wiadomo juz od jakiegos czasu;
nic nie stoi przeciez na przeszkodzie by na taką imprezę zorganizować wyjście całym przedszkolem czy szkołą;
inicjatywa fajna;
dzieci były zadowolone

zobacz komentowany news »

baja

juz kiedys tutaj coś było na ten temat
http://www.miasto.pless.pl/23204-tak-wygladal-pomnik-na-rynku
a w innym miejscu http://www.zamek-pszczyna.pl/?q=node/33

zobacz komentowany news »

baja

Dlaczego większa część osób biorąca udział w koncertach organizowanych w naszym klubie to Goście z poza Pszczyny. Dlaczego Pszczynianie tak rzadko do nas zaglądają."

koncert to jednak dosyć spore zamieszanie :)
aczkolwiek w Bugsy akurat dla kazdego znajdzie coś dla jego ucha;
ja "uwielbiam" Bugsy, za klimat, organizowane imprezy, miłą obsługę, smaczne jedzenie i... spokój;
po dniu pracy, gdy chce spotkac się ze znajomymi czy posiedzieć z mężem wybieram właśnie Bugsy.
Na koncerty chodzę tylko te, które mnie interesują. A gdybym miała chodzić na każdy, a do tego kilka razy w miesiącu pójśc tam poprostu posiedzieć - cala moja wypłata stała by się własnością właściciela Bugsy :)
Ludzie z poza Pszczyny pewno nie maja takiej mozliwości, by zbyt często, w środku tygodnia, cieszyc się klimatem tego uroczego miejsca, więc zjeżdżają tam na konkretne wydarzenia.

zobacz komentowany news »

baja

nie ma oceny: mierna już jakiś spory kawał czasu

zobacz komentowany news »

baja

1 co do pisma kuratora - to sa sprawy oczywiste, że po okresie wolnego żaden normalny nauczyciel nie robi kartkówek czy tez sprawdzianów

2 - co do rekolekcji; w wielu szkołach na szczęście to się mienia; prawo mówi, że szkoła ma umozliwić uczniom udzial w rekolekcjach, a nie , że w tym okresie nie ma zajęć; wszystko zalezy od księży; jak się z nimi dogadają dyrektorzy szkół; najlepiej najpierw kilka lekcji, a potem kto ma ochotę udaje się na rekolekcje

zobacz komentowany news »

baja

mieszkam w bloku obok tego nowo budowanego bloku i z zewnątrz bardzo mi się podoba; wewnątrz nie byłam, ale znajomi kupili tam mieszkanie - jak ich odwiedzę to zobaczę;
ale jedno jest pewne: są różne gusta i guściki; jednym podoba się styl przecierek, innym tylko surowe dechy itd; jeszcze się taki nie narodził coby wszystkim dogodził; każdy mieszkaniec urządzi swoje nowe cztery katy po swojemu; a jak komuś się klatka i ściany tam nie podobają - cóż, może idąc w odwiedziny lub do własnego m zamknąć oczy; potem się przyzwyczai; a co do fontanny - podoba się dzieciom "mamo widziałaś jaka super fontanna?" :)
pozdrawiam
ps chyba chciałabym miec takie nowe m i urządzać je po swojemu od nowa; no ale cóż - przecież mam gdzie mieszkać

zobacz komentowany news »

baja

Marnowanie pieniedzy. jeżeli w kasie gminy jest jej za dużo i panowie radni nie wiedza co z nimi zrobić - może by zapytać ogół; Jakie to bezsensowne - jeżeli 10 na 23 posłów jest przeciwko pomnikowi, tzn że nie jest to najlepszy pomysł...

zobacz komentowany news »

baja

czas przejazdu nie może byc krotszy na tak remontowany odcinek i to na skrzyzowaniu; przecież ten czas to nie tylko przejazd aut w jedna, ale w dwie strony...;
nie narzekajcie;

zobacz komentowany news »

baja

re LUKE...
no co ty, zdecydowanie wcześniej niż 1990
bo koledzy z mojej klasy brali w nim udział kilkakrotnie

zobacz komentowany news »

baja

koncert był jak zwykle super!

zobacz komentowany news »

baja

może to co podpowie http://zszio.cal.pl/index2.php?option=com_content&do_pdf=1&id=162

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769