Prezentacja klubowicza

Yankee

Pszczyna

W klubie od: 01.01.2006
Ilość komentarzy: 861
Ilość postów: 967
Ilość wyświetleń: 1080523

Formularz kontaktowy


Komentarze (861)

Yankee

Pytanie tylko dlaczego nikt nie myśli o ścieżkach rowerowych projektując nowe drogi? Czyżby zleceniodawca zaspał ?

zobacz komentowany news »

Yankee

-NooB- :
Dzięki za info :-) coś mi właśnie nie pasowało :-)

zobacz komentowany news »

Yankee

W zeszłym roku pokaz sztucznych ogni był ~15 minut przed czasem. W tym roku było to już około 25minut przed godziną 22:10. jak tak dalej pójdzie to za parę lat nie zdążą rozpocząć imprezy a już będą fajerwerki :-)

zobacz komentowany news »

Yankee

Piękny koreczek był ... aż do połowy lasu pomiędzy Kobiórem a Tychami.

zobacz komentowany news »

Yankee

Jakby użyli taśmy malarskiej z obu stron paska to przynajmniej można by użyć tego znaku w innym miejscu albo obrócić o 180 stopni :-)

zobacz komentowany news »

Yankee

To może zróbcie tak, że wszyscy będą odmawiali przyjęcia mandatu i niech sprawę kierują do sądu. Wtedy ani grosza nie dostanie miasto i firma radar system?

zobacz komentowany news »

Yankee

mors: dokładnie i wpinałaby się w rejonie wspaniałego ronda do nikąd. Oczywiście rondo zamieniamy wtedy w 2poziomowy piękny węzeł.

zobacz komentowany news »

Yankee

Nowy artykuł w tej samej sprawie .. zaczyna robić się gorąco :-)

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,8254644,Fotoradar_to_maszynka_do_zarabiania_pieniedzy__Dowod_.html

zobacz komentowany news »

Yankee

no właśnie, a gdzie sakwy, śpiwór, namiot? Ja jeździłem podobne trasy jakieś naście lat temu tyle że z całym ekwipunkiem. codziennie zwijanie obozu i wieczorem rozbijanie. Świetna przygoda - polecam Wam. Szczególnie polecam bardziej na południe od naszego kraju z uwagi na większe szanse lepszej pogody (choć i tam bywało że lało cały dzień :-) )
Taka jazda z plecaczkiem, spanie po hotelach czy pensjonatach trochę już taka lekka komercja.

zobacz komentowany news »

Yankee

Kubuś Puchatek:

no i jak tam kolego ? A jednak dogadali się i dało się zamknąć Bielską definitywnie aby zabrać się na dobre do roboty a nie improwizować z tymi objazdami.

zobacz komentowany news »

Yankee

A co z południową obwodnicą ? Może warto już się zacząć nad nią zastanawiać albo przynajmniej nad połączeniem północnej z drogą na strumień ?

zobacz komentowany news »

Yankee

Przecież CBA już nie istnieje.

zobacz komentowany news »

Yankee

Kierowcy TYCH samochodów lub postępujący podobnie to lenie. Nie wszyscy kierowcy to lenie :-)

zobacz komentowany news »

Yankee

malina007: nie trudno wydedukować, że jeśli chodnik ma np. 1,0m to nie można zająć na nim samochodem ani centymetra.

zobacz komentowany news »

Yankee

przyznam że jak widzę auto postawione na całą szerokość chodnika to przechodzi mi przez myśl ochota przejścia przez niego po masce i dachu :-) Na szczęście dla właścicieli kończy się to tylko na mojej wyobraźni.

zobacz komentowany news »

Yankee

emi: może to tez zależy od marki i wartości tego auta :-)

zobacz komentowany news »

Yankee

a o co tyle krzyku ?

na chodniku ma zostać 1,5 metra przejścia i tutaj nie ma nad czym dyskutować. Prawda jest taka że każdy chce mieć auto pod swoim oknem i nie jest ważne czy z boku jest parking czy go nie ma. Ludzie chcą mieć auta na oku i wcale im się nie dziwię ale żeby zastawiać całkowicie chodnik nie pozostawiając zgodnie z przepisem wystarczającej ilości miejsca jest karygodne.

zobacz komentowany news »

Yankee

Jaro: nie pij tyle.

zobacz komentowany news »

Yankee

1. Basen w stylu Aquapark
2. Obwodnica
3. Chodniki

zobacz komentowany news »

Yankee

nie ma tunelu :-) jest jedynie wiadukt kolejowy nad drogą.

zobacz komentowany news »

Yankee

mieszkaniec Poligonu:
na ul. Bielskiej jest budowana nowa droga wojewódzka jakbyś nie wiedział. Pojedź i zobacz i nie jest to na pewno remont tylko budowa.

Kubuś Puchatek:
Kwestia dogadania się trzech stron. Na pewno byłoby to tańsze rozwiązanie niż cała ta pseudo czasowa organizacja ruchu.

zobacz komentowany news »

Yankee

prawdę mówiąc nie wiem po cholerę bawią się z tymi objazdami. Zamknęliby bielską od Skłodowskiej do budowanego ronda wraz z wyjazdem z Jagiełły i po kłopocie. Dojazd do shella przez parking sklepu. I tak tam mało kto jeździ a cała ta sygnalizacja i czasowa organizacja ruchu to jeden wielki pic na wodę nie mówiąc już o sztukowaniu tych robót co na pewno nie wpływa pozytywnie na ich jakość.
Każdy rozsądny kto musi dostać się np do sklepu czy na osiedle omija ten rejon dużym łukiem.

zobacz komentowany news »

Yankee

Urokiem mieszkania w mieście powinna być cisza gdyż w cywilizowanych miastach buduje się obwodnice a nie jak w Pszczynie w 21 wieku buduje się drogę wojewódzka przez środek osiedla.

zobacz komentowany news »

Yankee

no chyba że ktoś mieszka w okolicy Bielskiej to wtedy nie może powiedzieć że od października będzie pięknie :-)

zobacz komentowany news »

Yankee

a czy ktoś w końcu pomyśli nad połączeniem wszystkich tych świateł i najlepiej przejazdu kolejowego na bieruńskiej w jeden zsynchronizowany system tak aby była na jedynce zielona fala ? Konieczne tez jest wydłużenie pasa zjazdu z jedynki od strony Katowic w kierunku ćwiklic, miedźnej albo dostosowanie świateł zmienności natężenia ruchu w tamtym miejscu.

zobacz komentowany news »

Yankee

Ekran w tunelu to tak jakbyś wsadził do środka gitary wełny mineralnej...nie będzie grała tak jak należy.
Tunel jest swego rodzaju pudłem rezonansowym i żeby było minimalnie ciszej tym co siedzą sobie na działkach i wdychają smrody z ul. Bielskiej uprawiając toksyczne warzywa i owoce postanowiono wstawić tam ekrany :-)
Dużo ciekawszym zjawiskiem jest fundament pod tunel dla pieszych. Zdaje się jakby tam mieli stawiać jakiś WTC.

zobacz komentowany news »

Yankee

Jak to otworzą to już widzę ten ruch na ul. Dobrawy i parkingu Intermarche... to będzie nowa obwodnica Pszczyny chyba

zobacz komentowany news »

Yankee

mnb: czyli jak coś jest prowizoryczne to znaczy że nie musi być logiczne ?;-)

zobacz komentowany news »

Yankee

proszę mi wytłumaczyć tylko jedną rzecz - dlaczego przy wyjeździe z Jagiełły w prawo oraz przy zjeździe z Bielskiej od strony ronda w Jagiełły nie świecą się stale zielone strzałki umożliwiające skręt.

zobacz komentowany news »

Yankee

prestidigitator: coś takiego miałeś na myśli ? Też mi się to wydaje ładniejsze, ale autorem nie jestem więc nie ma co gdybać. Poza tym teraz to to wygląda jak logo zamku a nie Pszczyny :-)

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769