Prezentacja klubowicza

Yankee

Pszczyna

W klubie od: 01.01.2006
Ilość komentarzy: 861
Ilość postów: 967
Ilość wyświetleń: 1080522

Formularz kontaktowy


Komentarze (861)

Yankee

Do katolika:

Wizualizacje były w porządku? wyglądały jak z poprzedniej epoki.

zobacz komentowany news »

Yankee

cenzura jak diabli. Co napiszę to zaraz to kasujecie a ja przecież nie napisałem nic takiego strasznego poza prawdą, że ten artykuł to nic innego jak tylko zwykła reklama głosu pszczyńskiego. Nie potraficie nawet napisać ludziom JAK zapisać taki numer w komórce? Zamiast pisać że więcej w głosie pszczyńskim to podalibyście jakiegoś linka z netu, których jest w tym temacie dość sporo. Temat stary jak świat.
Słoma z butów komuś wychodzi.

zobacz komentowany news »

Yankee

Tutaj macie reportaż z tvn24 na temat pszczyńskiego cmentarza. Wsłuchajcie się w słowa księżulka i tych dewot. Komentować chyba nie trzeba.
http://rapidshare.com/files/56577192/Cmentarz_-_tvn24.divx

zobacz komentowany news »

Yankee

I jeszcze zlikwidować ten idiotyczny wyjazd z parkingu na środek skrzyżowania ulic Bielskiej z Jagiełły. Tylko Marek mógł mieć tak kretyński pomysł. Debile wyjeżdzając z tego parkingu w 99% wymuszają pierwszeństwa tym z Jagieły zapominając o tym że włączają się do ruchu i muszą ustąpić pierwszeństwa WSZYSTKIM użytkownikom ruchu.

zobacz komentowany news »

Yankee

Kojo74 - niestety muszę stwierdzić że jesteś w błędzie :-) Aldi pcha sie obecnie na polski rynek, bo niemiecki im już nie wystarcza. Poza tym Aldi nie jest tylko w niemczech. Są też w innych krajach pod nazwą Hofer (np. Austria).

zobacz komentowany news »

Yankee

Do Rev:
Chyba nie ma sensu tego tłumaczyć bo ten kto jest przeciwnikiem nadajników jest po prostu zamknięty na wszelkiego rodzaju argumenty. Pseudo ekolodzy. Argumenty że stacje stawia się na odludziu są co najmniej śmieszne. Chciałbym widziec nadajniki na odludziu w Londynie, berlinie, nowym orku, katowicach czy warszawie :-) Cały świat jest zacofany .. tylko Pszczyniacy sa geniusze i odkryli że to tak strasznie szkodliwe :-) Ciemny lud we wszystko uwierzy.
Dla zainteresowanych proponuje wykonac doświadczenie:
jeśli ktoś posiada darmowe połączenia do jakiejs osoby to należy zabrać ze soba oba te telefony w miejsce gdzie jest słaby zasięg, postawic je koło siebie, ustanowić połączenie i postawic między nimi kurze jajko. To wszystko pozostawic na około 45 minut.
Następnie podobne doświadczenie wykonac w miejscu gdzie jest bardzo dobry zasięg (bliskość btsa) a następnie porównać oba jajka... jak myślicie które będzie na twardo ?....... na pewno nie te kiedy telefony miały dobry zasięg.

Do Kryspin:
Nie martw się o maszty na moim dachu .. akurat mieszkam w miejscowości gdzie jest super zasięg wszystkich sieci (miedzy inymi mam btsy 2 sieci około 120-130 m od mojego okna i nie przeszkadza mi to).

Do AntyYankeeBuszmen:
na temat kultury osobistej to ty sie nie wypowiadaj bo akurat ja nikomu nie ubliżałem w przeciwieństwie do ciebie pieniaczu antyrozwojowy.

EOT

zobacz komentowany news »

Yankee

Te Goście @ i xD, mam nadzieję że wyrzuciliście telefony komórkowe, kuchenki mikrofalowe i karty sieciowe wifi jak i rutery i inne emitery których wokół nas jest mnóstwo. zgodnie ze stroną którą podałeś "@" powinieneś tak uczynić aby przeciwdziałać użytkowaniu.
Jesteście zacofani. Zachowujecie się jak jacyś buszmeni z afryki. Jak chcecie żyć z dala od nadajników to wyprowadźcie się do puszczy białowieskiej albo na ural i jedzcie koniczynki.

zobacz komentowany news »

Yankee

Zgadnijcie kogo operator pozwie do sądu i obciąży kosztami inwestycji wraz z odsetkami i stratami z uwagi na nie osiąganie zysków ;-) Na pewno nie burmistrza....
Pan płaci, Pani płaci .. wszyscy płacimy :-)

zobacz komentowany news »

Yankee

"natomiast - co widać na dołączonym zdjęciu - wzmożonym ruchem kierowała policja."

Prawdę mówiąc to na tym zdjęciu G..... widać.

zobacz komentowany news »

Yankee

Nie bardzo rozumiem stwierdzenie "na pieniądze z Unii nie ma co liczyć"? Chcioał przez to powiedzieć że są nieudacznikami i nie potrafią czegoś zaproponować żeby dostac na ten cel dofinansowanie z Unii ? Zapraszam do Gliwic, poogladać sobie byłą kopalnię w rejonie ulicy Bojkowskiej. Tam tez stały "rudery" a odpieprzono z nich piękne obiekty niczym pałace. Tam jakoś udało się pieniądze zdobyć z Unii.... tylko trzeba mieć jakiś pomysł. Nikt z pieniędzmi na tacy nie przyjdzie do was do gabinetu i powie.. macie tu Eurasy, podzielcie się a reszte wydajcie na jakis remoncik palei.

zobacz komentowany news »

Yankee

Pcheleczka:
Zwróc uwagę że te domy przy cmentarzach powstały PO tym jak wybudowaniu cmentarzy. Skoro komuś to nie przeszkadzało to ich sprawa.

Piekna_p:

Z twojej wypowiedzi wnioskuję że będzie jakiś tajemniczy sponsor fundował ludziom te pomniki skoro twierdzisz że "mają być piękne i nowoczesne"? To nie projektant czy Marek decyduje o tym jaki ma stac pomnik na grobie!!!

Piszesz że pod lasem nie może być cmentarz bo jest gruzowisko.... czyli wg ciebie warto ten gruz tam pozostawić aby nadal sobie leżał? Nie lepiej gdyby tam właśnie wysprzątano ten gruz, nasadzono kilka krzaczków i zrobiono piękny park w spokojnym i cichym miejscu ?
Argument że "w przypadku gdy cmetarz będzie blisko kościoła - nawet jeśli ktoś umarł i nie miał rodziny, to będzie także otoczony modlitwą" jest tak smieszny że poprostu powala z nóg. To jak cmentarz byłby pod lasem to wszycy ( i ty ) będziesz miała w odbycie wszystkich zmarłych i nikt się nie będzie modlił za nich tak ? Poza tym sama modlitwa zapomnianych grobów nie utrzyma w należytym stanie.

Ja osobiście wolałbym miec z okna widok na giga hipermarket z multipleksem, dyskoteką, basenem i stadionem narodowym niż widok na cmentarz i tłukący się swoimi dzwonami chaotycznie i bez powodu kościół.

zobacz komentowany news »

Yankee

Jeśli chodzi o mnie to mam tam właśnie mieszkanie w bardzo bliskiej okolicy - porównywalnej do tych wspólnot a na dzień dzisiejszy mieszkam w innym mieście gdzie przez okno patrzę na BTSa który raptem jest w odległości nie większej niż 150m od mojego okna i jakoś nikt utaj nie narzeka, na protestuje. To po prostu jest cywilizacja. Bardziej szkodliwe są samochody poruszające się po drogach bo smrodzą. Może protestujcie żeby zakazac ruchu samochodom, przeorać drogi a przerzucić się na rowery. Pociągi też zliwkidować bo to napędzane jest brudną energią. PUKNIJCIE się w głowę.
Temu co się chce rzygać to chciałbym powiedziec że to bardzo szkodzi taki kwas w przełyku. Nie polecam rzygać - w połączeniu z falami stacji bazowej może spowodować eksplozję.

zobacz komentowany news »

Yankee

Kibic997:

Ale akurat to IV RP bym w to nie mieszał :-)

prędzej mi to wygląda na akcję POpaprańców którzy mówią NIE bo ktoś chce coś zmienić na lepsze :-)
Na tym bym ten wątek POlityczny zakończył :-)

zobacz komentowany news »

Yankee

Do drumish
To ty człowieku chyba nie wiesz o czym piszesz ... już widzę warszaw czy katowice z BTSami na odludziu :-) Na odludziu to się buduje stacje faktycznie .. ale tam gdzie sie tepsie nie opłaca kłaść kabli do telefonów.
Polska jest ciemnogrodem ...ok a czym jest zachód europy i cała reszta rozwiniętego świata ? Oni to już przechodzili wiele lat temu i jakoś ludzie tam żyją.
Te linki to sobie można między bajki włożyć. Stowarzyszenie to ja tez sobie moge założyć i pisać bzdury.
Jesli chodzi o te zajęcia na PŚ to chyba kolega nie uważał zbytnio na nich bo by wiedział że bardziej szkodliwe od tych stacji bazowych są komórki w kieszeniach , mikrofalówki, monitory komputerów itp i na jakiej zasadzie spada oddziaływanie w stosunku do odległości on nich. Polecam najpierw poczytać o tym a potem pisać.

zobacz komentowany news »

Yankee

do sash:

a co mieli niby postawić żeby ciężkie auta nie wjechały ? Taniej jest o czasu do czasu to naprawiac niż płacić renty i odszkodowania ludziom w przypadku zawalenia się tego cholerstwa (wiaduktu).

zobacz komentowany news »

Yankee

Normalnie szok ... ludzie gdzie wy żyjecie ? Zachowujecie się jak jakieś buraki. Proponuje powyrzucać wszystkie telefony komórkowe w pszczynie i przesiąść się na stare telefony na korbkę. Wtedy będzie mniejsze oddziaływanie na zdrowie ludzi. A jakie to ma oddziaływanie taka stacja bazowa na te bloki w porównaniu do telefonów które nosimy codziennie w kieszeniach ?
Nie dość że pszczyna jest do tyłu we WSZYSTKIM w stosunku to statystycznego miasta ślaska to jeszcze takie akcje robić żeby protestować przeciwko temu co jest wszechobecne w całym świecie. Nigdzie to nie szkodzi jedynie w Pszczynie są takie fale że szkodzą mieszkańcom bloków sąsiednich .... Dziwię się że w ogóle ktoś się ich pytał o zdanie :-)
Pszczyna zmierza do epoki PRYMITYWIZMU :-)
choć w zasadzie już dawno w niej jest.

zobacz komentowany news »

Yankee

Tfu, za wcześnie wstałem :-) Miałem na myśli Warowną ... to w Warowna już nie można skręcać w prawo ? Poza tym żeby w Ratuszową skręcić w LEWO to trzeba pod prąd jechać po rynku. Ratuszowej to równiez dotyczy w sumie.

zobacz komentowany news »

Yankee

A jak tak z innej beczki.
Od kiedy jak się na rynek wjedzie od Wojska Polskiego to W LEWO jest Basztowa ? Mi sie wydawało zawsze że w prawo :-)

zobacz komentowany news »

Yankee

A czy ta spółdzielnia mieszkaniowa sprzedaje już grunt do własnościowych (spółdzielczych) lokali mieszkalnych ? Czy nadal bronią się przed ucieczką ludzi spod ich zarządu ?

zobacz komentowany news »

Yankee

Informacja roku:-) Wręcz mrożąca krew w żyłach! Trzeba mieć głowę na karku żeby wpaść na pomysł, żeby z takiej pierdoły zrobić newsa. Czy to aby nie jakieś tłoczenie informacji na siłę?

zobacz komentowany news »

Yankee

I tu i tu polacy graja więc zawsze nasi górą niezaleznie od tego czy polska wygra czy przegra.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769