Prezentacja klubowicza

Gocha

pszczyna

W klubie od: 02.01.2006
Ilość komentarzy: 299
Ilość postów: 45
Ilość wyświetleń: 109393

Formularz kontaktowy


Komentarze (299)

Gocha

No Plesek nie uwierzę , czyżbyś zmianiał zdanie :))))))))))

zobacz komentowany news »

Gocha

Zapraszam na popołudniowy spacer po parku (chluba naszego miasta:( Zabierzcie koniecznie ze sobą przyjezdnych gości. Prawie każdy kosz jak winogrono obwieszony siatami ze śmieciami. Koło zabytkowego cmantarz Św. Jadwiki reklamówy ze ŻWIREM i popiołem z pieca!!!!!
Wytłumaczcie, ze mieszkańcy dowiedzieli się, że będą musieli płacić za pół roku i wszystko co się da próbują jeszcze wynieść za darmo.
Taka pszczyńska "ciekawostka"

zobacz komentowany news »

Gocha

re liberum veto
dlaczego Ci mnie szkoda, myslisz ze 8zł za wywóz śmieci dla mnie to wydatek nierealny, biedaczku grubo sie mylisz :)
Przestancie wreszcie krakać co będzie.
Mamy nowego rozsądnego burmistrza i tym się trzeba cieszyć

zobacz komentowany news »

Gocha

Niestety dla niektórych Pszczyniaków trzeba zastosować politykę kija i marchewki. Marchewka(dobrowolne opłaty i wybór firmy wywozowej)się nie sprawdziła, potrzebny jest kij. Taka smutna Polska rzeczywistość. I proszę nie piszcie juz o ogromnych opłatach jakie przyjdzie nam płacić, bo to tylko jest świadectwem tego, ze w tej chwili NIE PŁACICIE !!!
Jakoś nikt mieszkający w blokach nie protestuje. Dlaczego?
Ja tez nie protestuję, bo moje opłaty to 20zł za dwa kubły plus 3 worki na śmieci segregowane. Jeśli ktoś płaci mniej przy 4 osobach(dzieci na studiach poza Pszczyną) to znaczy, że utylizuje śmieci w parku lub we własnym piecu!!!
I niech się najedzą urzednicy moim podatkiem do syta jesli tylko mój sąsiad też będzie ich karmił :)

zobacz komentowany news »

Gocha

Przeciwniczko, a może bedzie 3.50. A ile do tej pory płaciłaś za wywóz śmieci-bo ja duzo więcej !!!!!!No chyba, ze zostawiałaś w parku za darmo !!!!!!!

zobacz komentowany news »

Gocha

To się nazywa "Pszczyńska wystawka" - wstyd i żenada !!!

zobacz komentowany news »

Gocha

Wielu z Pszczyny będzie wspierać tą inwestycję kupując bilety. Ja napewno !!!

zobacz komentowany news »

Gocha

Jedno jest pewne, wszyscy widzimy tony smieci i reklamówki podrzucane do parku. Ja przy trzyosobowej rodzinie wystawiam dwa kubły na miesiąc, jak mozna przy 6-o osobowej wystawiać jeden na trzy tygodnie?
a co robią w zimie ci co ogrzewają węglem? Mnie po prostu jest wstyd przed znajomymi, którzy przyjeżdżają do podobno pieknego miasta i pytają "dlaczego tak tu jest" ?
Mnie nie obchodzi kto i za ile rozwiąże problem tylko kiedy !!!!
Gocha
Jak miałam dzieci były tylko tetrowe:)

zobacz komentowany news »

Gocha

re ekośmieci
Gratuluję taniego paliwa! polecam styropian , reklamówki- powinny palić się rewelacyjnie-tylko potem nie pytaj skąd u Twoich bliskich wstrętne choróbska skóry i układu oddechowego

zobacz komentowany news »

Gocha

Plesku gdzie podają limit smieci na osobę?
Jestem w stanie płacić 7zł .Mieszkam koło parku i obrzydzenie mnie bierze.Park jest sprzątany, a okolice już nie. Ostatnio widziałam całą reklamówkę pampersów- może to wielodzietna rodzina Biedków oszczedzała?

zobacz komentowany news »

Gocha

Nie bardzo rozumiem , czyżbyś był Plesku właścicielem konkurencyjnej firmy wyworzącej śmieci :) Co to za różnica PIK czy ktokolwiek inny jeśli cena jest stała -4zł.
Tropisz podstęp, kumoterstwo, korupcję.... i aż mi Cię zal. Ciężko tak żyć !
W jednym tylko masz rację . Dawno straż miejska powinna się przejść po posesjach i sprawdzić kto nie ma podpisanej umowy z PIK-iem lub innym przedsiębiorstwem oczyszczania(Twoim ???)

zobacz komentowany news »

Gocha

re : Plesek.
Do lasu trafi przynajmniej nadwyżka, teraz trafia wszystko.Czyżbyś tego nie widział. Ja jestem ZA!
Myślisz, że Twoja przykładowa rodzina "Biedaków" teraz płaci za wywóz śmieci?

zobacz komentowany news »

Gocha

Miluś "blondynie" zamilkłam z wrażenia .

zobacz komentowany news »

Gocha

I nie będziesz płacił 7 tylko 4 !
Czytaj ze zrozumieniem!

zobacz komentowany news »

Gocha

Dziekuję "Zwolenniku" za wyjaśnienia, może teraz i inni tez będą ZA!

zobacz komentowany news »

Gocha

Re mieszkaniec wsi
Chyba troszkę mijasz się z prawdą. Zaśmiecone rowy to nie
"niegospodarność Rady Miejskiej I Burmistarza "- to np. mój sąsiad z Lompy, którego złapałam jak wyrzucał cały KUBRŁ !!! śmieci do rowu, a co -kto go zmusi żeby podpisać umowę z PIK-iem.
Posprzątał gdy go postraszyłam wezwaniem straży miejskiej. Złapałam go raz- myślę, że następnym razem będzie się bardziej pilnował przy wyrzucaniu śmieci do rowu a umowy i tak nie podpisze :(

zobacz komentowany news »

Gocha

Nareszcie!!!!!!!! Mieszkam niedaleko parku i wstyd mi za te reklamówki i worki podrzucane do "chluby naszego miasta"

zobacz komentowany news »

Gocha

Ech...szkoda czytać te Wasze komentarze. Moze i był pijany- czas pokarze. Wy jak zwykle wydaliście wyrok.
Dobrze,że biorą za d...ę rowerzystów po dwóch piwach. Jak lubią piwko to niech wracają na nóżkach! a co rowerzyści po piwku to Święte krowy ?

zobacz komentowany news »

Gocha

Czas najwyższy !!! Aż żal patrzeć na to jak super budynek popada w ruinę.Świetna lokjalizacja na dobrą inwestycję.

zobacz komentowany news »

Gocha

re Echna
Zapraszam Cię na dół. masz więcej niż blade pojęcie o kopalni. Ja tam byłam i nabrałam ogromnego szacunku dla pracy górników.
Dzisiaj na jednej z kopalń był śmiertelny wypadek.....

zobacz komentowany news »

Gocha

Re:danosi
Prawda leży pośrodku i nie całkiem jest to tak jak to przedstawiasz.Pracowałam w służbie zdrowie i zgadzam się że zarobki są mizerne, ale byłam również pacjentką w czasie poprzedniego strajku po ciężkiej operacji kręgosłupa od której łóżka w pierwszej dobie po zabiegu jak to ładnie brzmi "odeszły pielęgnierki" -pomagał mi kapelan szpitalny- moim zdaniem nie powinno się zapominać o przysiędze Hipokratesa.Ciekawa jestem co zrobi "siostrzyczka" jeśli w czasie strajku jej matka zostanie odsunięta od zabiegu na który czekała ponad rok??????

zobacz komentowany news »

Gocha

Market jak inne, ceny porównywalne, ale nareszcie w jednym miejscu duzy wybór wszystkiego:serów jogurtów, mydeł, szmponów, wędlin itp. itd.Nie trzeba biegać od sklepu do sklepu i ważne że można pooglądać a ekspedientka nie patrzy na Ciebie jak na intruza.
Nareszcie !!!

zobacz komentowany news »

Gocha

re:zaraaaza
Nikt Ci nie karze tam zaglądać, a moze to troszkę ukruci często mocno zawyżone ceny pszczynskich handlowców. Moim zdaniem czas najwyższy , dlaczego mam jeździć na zakupy do Tychów czy Bielska

zobacz komentowany news »

Gocha

Dlaczego w Pszczynie nie ma opłat za 15min, czy 1/2 godziny. Skoro parkomat przyjmuje drobne to da się to chyba załatwić. Czesto wyskakuję na kilka minut na Piastowską i muszę płacić za całą godzinę?

zobacz komentowany news »

Gocha

re: klientki
no nie zartuj sobie !

zobacz komentowany news »

Gocha

Dzięki za link Paulus, w Pszczynie mamy AŻ trzy instytucje na które można wpłacić . A gdzie hospicjum, Dom Dziecka?
I co się dziwić ,że tylko 4% zostawiło kasę w Pszczynie...

zobacz komentowany news »

Gocha

Czy jest gdzieś cała lista organizacji pszczyńskich na rzecz których można przekazać 1% swojego podatku? bardzo proszę o podanie gdzie tego szukać.

zobacz komentowany news »

Gocha

Wszyscy patrzą na dopłaty, na włodarzy miasta itd, itp , ale nikt nie patrzy na sąsiada który wkłada do pieca stare buty i reklamówki bo się "dobrze palą". Czas chyba zacząć uczyć mieszkańców Pszczyny do czego to prowadzi ten smog. Moze gdyby powiedzieć Babci ,że wnuczek ma alergię czy astmę właśnie przez nią i dziadostwo które wkłada do pieca to by coś dało.

zobacz komentowany news »

Gocha

Re Filor
Może to największy bubel według Ciebie, ale ja tam dojeżdżam z Pszczyny popływać. Czekam na taki bubel " w Pszczynie, ale boję się że więcej takich twardogłowych rządzi moim miasteczkiem .

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769