Prezentacja klubowicza

Gocha

pszczyna

W klubie od: 02.01.2006
Ilość komentarzy: 299
Ilość postów: 45
Ilość wyświetleń: 109357

Formularz kontaktowy


Komentarze (299)

Gocha

re Real
"Na koniec co do SEGREGACJI: jestem osobą, która od zawsze segreguje śmieci – nauczyli mnie tego moi kochani Rodzice. Od zawsze zgniatam kartoniki, butelki plastikowe, kubeczki plastikowe wkładam „jeden do drugiego”, złom i makulaturę oddaję osobom, które sobie w ten sposób dorabiają itd. "
jakbym widziała siebie :)))))))))
"Ale nikogo do segregacji śmieci zmusić się nie da" może w blokach nie da się , ale w domkach da się da :)))))))
moi sąsiedzi już segreguję . A tak powaznie zmusić się nie da, ale nauczyć nawet starszych ludzi sie da, a przynajmniej uświadomić,że cos takiego jak plastiki to zło i w sklepie nie trzeba każdej marchewki pakować w osobny worek nylonowy
Re Plesek- ja tam sobie spokojnie powegetuję patrząc jak sąsiedzi po raz drugi (pierwszy był tydzień temu) uczą się wystawiać kubeł na śmieci, ale z przyjemnością poczytam Twoje wątki kryminalne. miło było - pozdrawiam
Małgorzata

zobacz komentowany news »

Gocha

Panie Stanisławie-Ok dzięki - nie lubię byc podejrzewana o podszywanie się pod kogoś innego. Teraz trochę na spokojnie wyjaśnię dlaczego napisałam ludzie "uspokójcie się"
-bo na mojej uliczce nareszcie wszyscy wystawiają kontenery
- bo sąsaiadka nie chodzi z wnuczką podrzucać śmieci do parku (świetny przykład dla dziecka)
-bo w parku i na Piastowskiej zniknęły reklamówki , których bardzo się wstydziłam przed moimi przyjezdnymi znajomymi
- bo płacę o połowę mniej
-bo jestem zwolenniczka segregacji przynajmniej plastików, wielkim wrogiem "jednorazówek" które zużywane są w Polsce na tony
-bo firmy i sklepy na os. Piastów nareszcie zapłacą za wywóz smieci i nie będą podrzucać ich mieszkańcom
-bo moja koleżanka z bloku nareszcie nie będzie się dziwić dlaczego zgniatam kartonik po mleku
Myślę, ze pomału wszystko się dotrze i będzie trochę normalniej tzn. czysciej
Pozdrawiam cieplutko i miło mi było wymienić z Panem poglądy- niewielu tu takich osób
Małgorzata

zobacz komentowany news »

Gocha

A ja współczuję Twojemu otoczeniu. Musi być strasznie ciężko wytrzymać z człowiekiem który wszędzie tropi afery, łapówki , podstęp .
Masz racje śmieszna jestem i naiwna , ale łatwiej mi z tym żyć. A Tobie współczuję frustracji bo piękne zycie przechodzi Ci koło nosa

zobacz komentowany news »

Gocha

Rozumiem :)))) urzędas bierze Twoje 5 zeta do własnej kieszeni, a kto płaci Remondisowi no bo chyba nie urzędas z własnej kieszeni. Twoje teoria spisku jest smieszna

zobacz komentowany news »

Gocha

Plessek zdradź tajemnicę, co urzędasy mają z tego, ze płacisz za siebie " piątkę' miesięcznie za wywóz śmieci.

zobacz komentowany news »

Gocha

Penie Stanisławie po złamaniu kregosłupa jestem na stałej rencie, więc czekam teraz na słowo przepraszam za niesłuszne podejrzenia.
Moim jedynym argumentem nie jest przeliczanie wszystkiego na złotówki (mimo, ze jako rencistka budżetowa, wiem cos najwiecej na temat oszczędzania) tylko zmuszenie ludzi do myslenia ekologicznego i zmuszenie mieszkanców do czystosci.
Fakt najbardziej sprawiedliwe byłoby wyprodukowanie pojemniczków jednej wielkości ok.50l i danie dla 5 -cio osobowej rodziny 5 pojemniczków, dla rodziny 12-sto osobowej 12 pojemników. to byłoby sprawiedliwe, tylko dopiero wtedy byłaby WIELKA AWANTURA. Czekam na przeprosiny i również pozdrawiam
Małgorzata

zobacz komentowany news »

Gocha

re:Starszy gość. Ja też jestem starsza pani, ale często wspominam występ Maanamu w klubie "Pod Jaszczurami" i ich "Boskie Buenos. Może to są dinozaury ale takie przez duże D !!!

zobacz komentowany news »

Gocha

Re zbulwersowana. Skoro nie masz nawyku segregacji śmieci to go sobie wyrób- to naprawdę nie jest tak skomplikowane- chyba,że chcesz aby twoje dzieci i wnuki mieszkała na wysypisku plastików. Przeczysz sama sobie. Skoro jesteś właścicielem posesji, to masz prywatny dom i miejsce na worek do segregacji też! a nowe kubły są WIĘKSZE i nie kłam no chyba, ze nie miałaś dotychczas kubła i nie wiesz o czym piszesz
Ludzie opanujcie się !!!

zobacz komentowany news »

Gocha

Do Kasi
Jak na razie to miasto dopłaca Ci miesięcznie kilkadziesiat złotych do wywozy śmieci.
Widać chciałabyś zeby sprzątano brudy po Tobie za darmo.
Nie wiem o kim piszesz "ciemny lud" ale to chyba samokrytyka, bo hasła typu wszystkim po równo i za darmo to właśnie z tego okresu

zobacz komentowany news »

Gocha

Nie rozumiem dlaczego do parku? zawieź pod gabinet Burmistrza lub do pani z wydziału Gospodarki Komunalnej - co Ci park zawinił :)

zobacz komentowany news »

Gocha

Gringo tak dla przypomnienia- poprzedni przetarg wygrał PIK i wszyscy pluli jadem, ze to sitwa, klika itp. itd. teraz plują na remondis. Mnie to rybka jaka firma byleby wreszcie w parku i okolicy było czysto
Do mnie wystarczy, ze mówisz kulturalnie, nie musisz używać dużych liter :)

zobacz komentowany news »

Gocha

No cóż z tego co się orientuję(wywiad burmistrza w gazecie papierowej) ceny będą stałe jeszcze przez cztery lata, więc proszę nie siać "wrogiej propagandy" tylko zanim sie coś napisze trzeba się upewnić. w tejze gazecie napisali, że bedą negocjować drugie kubły dla tych co produkują tych śmieci dużo. Może najpierw trzeba się coś się dowiedzieć zanim się oskarża. Klientem nadal Pani jest, reklamacje tylko trzeba zgłaszać w innej instytucji. Postawiłam kosz odwrotnie i bez problemu został zabrany....a Pszczyna jest czysta :)
Pozdrawiam i myslę, że troszkę czasu i wszystko się ułoży. Zawsze możemy za cztery lata wrócić do PIK-u i płacić im 80-100zł

zobacz komentowany news »

Gocha

Pani Kasiu to ile płaciła Pani PIKowi licząc po ich ostatnich podwyżkach. Skoro dwa kubły na miesiąc po 120 litrów i dwa duże worki na śmieci segregowane to teraz dla Pani za mało ? trzy razy po 18zł a może cztery razy???? Ja za ostatni "ich" miesiąc zapłaciłam prawie 40zł ! Mam teraz taki właśnie kubeł na cztery osoby, sąsiedzi na pięć i nie narzekamy.
Ja na razie widzę duży plus tych obowiązkowych opłat. Mieszkam w okolicy parku. Wreszcie nie ma tam słynnych reklamówek . Na Piastowskiej też nagle zniknęły kipiące od reklamówek kosze na śmieci. Ja jak na razie nadal jestem ZA !!!

zobacz komentowany news »

Gocha

Magi jak sie czyta Twój komentarz to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Czy widzisz cos więcej niz czubek własnego nosa. Do segregacji śmieci trzeba dorosnąć, a Ty jeszcze malutki człowieczek jesteś

zobacz komentowany news »

Gocha

Dziś rano też nie było reklamówek :))))
To nie zieleń miejska, oni sprzątają później :)

zobacz komentowany news »

Gocha

Widzę pierwsze dobre odznaki wywozu śmieci przez firmę Remondis. Po raz pierwszy od niepamiętnych lat w Parku Pszczyńskim NIE BYŁO dzisiaj reklamówek przy koszach. Może to efekt , kubłów które obowiązkowo stoją na każdej posesji....oby

zobacz komentowany news »

Gocha

Masz rację Grzegorzu. Ja mam dokładnie takie same opłaty co Ty i tez jestem przekonana, że wszyscy co tu płaczą ,że będą musieli płacić "utylizują" własne śmieci w piecu i w parku

zobacz komentowany news »

Gocha

Wielkie dzięki dla BESKID DIVERS

zobacz komentowany news »

Gocha

re Yankee
Nie powiem Ci , bo będziesz się o mnie obijał, a tego nie lubię :))))))))

zobacz komentowany news »

Gocha

re Yankee
Na basen dojeżdzam rowerkiem -super sprawa-mieszkam w Pszczynie i Goczałkowice nie są dla mnie konkurencją. A basenik w Goczałkowicach jest pusty i można super popływać trzeba tylko wiedzieć kiedy :) No ale Ty byłes tam dopiero kilka razy

zobacz komentowany news »

Gocha

Masz świetny basen w Goczałkowicach całe 5km drogi, po co jeszcze w Pszczynie?Za co go wybudować i kto go utrzyma?

zobacz komentowany news »

Gocha

No widzisz timor -chłoptasiu- nie potrafisz powiedzieć ile płacisz, bo ciebie własnie zapewne dotyczą zarzuty wszystkich rzetelnie płacacych.Śmieci w reklamówę i tmor z reklamówa do parku

zobacz komentowany news »

Gocha

i jeszcze jedno timor..... chłoptasiu. Mój sąsiad z piatką dzieci wystawia kubeł, płaci i narzeka na....brud w parku, nie obrażaj rodzin wielodzietnych!!!

zobacz komentowany news »

Gocha

timor puknij sie w czoło !!! wszystkie wsie były przeciw bo palą w piecach swoje śmieci lub podrzucają do parku w Pszczynie a teraz o zgrozo przyjdzie im płacić. Ciekawe, że nie protestują mieszkańcy bloków- moze dlatego, że mają dość zajeżdżajacych pod bloki aut ze śmieciami, a oni płacą bo muszą . Gdzie mieszkasz i ile płaciłeś do tej pory? Masz odwagę?
Dzieki za "dziewczynkę" Miło taki komplement usłyszeć:)

zobacz komentowany news »

Gocha

re:timor
Nie bardzo rozumiem ja za trzy osoby płaciłam do tej pory ok.20zł plus za worki segregowane, wiec teraz bedzie dla mnie taniej. Jesli nie płaciłeś , bo podrzucałeś do parku, lub paliłeś śmieciami w piecu, to rzeczywiście bedzie dla Ciebie dużo drożej

zobacz komentowany news »

Gocha

No tak lepiej niech na tych terenach nadal będzie "dziki" park z wysypiskami śmieci,lumpami, koło których wieczorem strach przejść.Przypomnijcie sobie jak te tereny wyglądały przed zagospodarowaniem
Nie korzystacie z pola golfowego, bo Was nie stać, ale korzysta Pszczyna jako miasto z wielka atrakcją. Nieładna zawiść !

zobacz komentowany news »

Gocha

Wojciechu czytaj ze zrozumieniem !!!Nie wyciął drzew tylko żywopłot !!!!

zobacz komentowany news »

Gocha

To, że Paleia popadała w ruinę, sypała się i gniła od wewnątrz nikogo nie raziło. Teraz jak jet prywatny właściciel wszystko "kole w oczy" Dookoła szpitala wszędzie parkingi płatne wiec nic dziwnego, że właściciel musiał się ogrodzić. A co do zieleni, na Poligonie nowobudujący się prywatny właściciel wyciął piękne wiekowe drzewa- podobno konserwator na to sie zgodził, więc na iglaki zapewne też nie będzie miał nic przeciwko

zobacz komentowany news »

Gocha

Witam etatowe Plessowe marudy i zrzędy

zobacz komentowany news »

Gocha

A Tobie Kamilu jak zwykle żal :)

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769