Prezentacja klubowicza

Gocha

pszczyna

W klubie od: 02.01.2006
Ilość komentarzy: 299
Ilość postów: 45
Ilość wyświetleń: 109394

Formularz kontaktowy


Komentarze (299)

Gocha

re Ala. nie bardzo rozumiem jaka "masakra" To ile teraz płaciłaś, bo ja dużo więcej. Nareszcie wychodzi prawda na wierzch ile kto płacił i gdzie lądowały między innymi Twoje śmieci

zobacz komentowany news »

Gocha

Potwornie zadymiony. Śmierdzi papierosami okrutnie.Nie polecam !

zobacz komentowany news »

Gocha

Wieśniak zapomniałeś jeszcze o Hospicjum św. Ojca Pio .
Lecz sobie nogi, bo na głowe to juz za późno

zobacz komentowany news »

Gocha

Coraz częściej mam wrażenie, ze Pless jest darmową reklamówką "papierowego Echa". Napisaliście rzeczywiście tak długi artykuł, ze na dokończenie czytania trzeba odsyłać do papierowej gazety

zobacz komentowany news »

Gocha

Fakt, żałośni są niektórzy plessowicze, ale to już norma, jednak najbardziej żałosny jest Twój athi komentarz. Przeczytaj go sobie jeszcze raz i miej odwagę napisać słowo "przepraszam "

zobacz komentowany news »

Gocha

Brawo Wędkarz:) ale myślę, że weteranowi już nawet dr. Kozak nie pomoże :)

zobacz komentowany news »

Gocha

Takie apele to "psu na budę" Czy Straż Miejska nie moZe przespacerować się po osiedlach i wlepiC kilka mandatów.
Mieliby super premie na Święta

zobacz komentowany news »

Gocha

A czy w Pszczynie tak nie można !!!!!!!!!Czy my zawsze musimy być za innymi gminami!!!!! Czy żaden z urzędników w Pszczynie nie potrafi myśleć lub przynajmniej kopiować dobrych przykładów !!!!!!

zobacz komentowany news »

Gocha

A KIEDY W PSZCZYNIE !!!!!

zobacz komentowany news »

Gocha

Nie wiem dlaczego tak ekscytujecie sie majątkiem radnych. czy tego majątku dorobili sie jako radni- nie ! wiec co was obchodzi ile mają. Może to lepiej ze maja dom, samochód, mieszkanie, co by było gdyby nie mieli ?
Może lepiej się cieszyć , że radnymi są ludzie operatywni,pracowici,właściciele firm, którzy w życiu już do czegoś doszli.
I Kamil ma rację niech maja po dwa...co to kogo....

zobacz komentowany news »

Gocha

Mylisz się Kamilu, po Chopina nie będą śmigać osobówki, będą stać w ogroooooomnych korkach, jeszcze większych niż obecnie. bardzo to lubię, mijam ich codziennie na rowerku :)))))))

zobacz komentowany news »

Gocha

re :Ratownik
tak sie składa, ze jestem ratownikiem wodnym:) i wiem, ze toną ludzie którzy potrafią pływać lub im sie tak wydaje . a kto Ci powiedział, ze to dziecko utopiło sie na głębokiej wodzie :(
nauka pływania to również nauka swiadomości jak w wodzie sie zachować i czego się przede wszystkim w wodzie obawiać.

zobacz komentowany news »

Gocha

re Podatnik
Byłam świadkiem akcji ratowania dziecka , niestety nie udanej- utopiło się na jeziorze. Gdzie dzieci mają uczyć się pływać jeśli wszystko przeliczymy na złotówki?

zobacz komentowany news »

Gocha

Byłam - REWELACJA! W W Krakowie bilety rozchodziły się jak ciepłe bułeczki

zobacz komentowany news »

Gocha

Kamil a Ty tylko wszystko na złotówki przeliczasz!!! ważne, że dzieci uczą się pływać, ze ludzie z Pszczyny mają blisko super basen i nie muszą jeździć na Wolę ...czyżby zazdrość?

zobacz komentowany news »

Gocha

A czy ktoś z najstarszych mieszkańców Pszczyny pamięta kiedy taka zbiórka odbyła się w naszym mieście?

zobacz komentowany news »

Gocha

Bardzo rozsądnie, włączyć się do ruchu pod Albertem w godzinach szczyty, można tylko dzięki uprzejmości niektórych kierowców.

zobacz komentowany news »

Gocha

Pomieszczenia Poczty to kolejny powód do wstydu dla Pszczyny. Pomieszczenie małe, bez klimatyzacji. W okolicach "10" każdego miesiąca lepiej tam nie wchodzić taki zaduch, żeby nie powiedzieć dosadniej. Dworzec, toalety, parkingi, poczta co następne na pszczyńskiej czarnej liście

zobacz komentowany news »

Gocha

Dworzec w Pszczynie jest paskudny, ale to "pół biedy" stan przejścia nad torami jest TRAGICZNY i zagraża zdrowiu i życiu podróżnych. Deski spróchniałe, nadgniłe, częściowo wyłamane. Stopnie bez metalowych wzmocnień. PKP czeka najwyraźniej na wypadek!!!!!!

zobacz komentowany news »

Gocha

Czas najwyższy!!! Powinny pojawić się też w parku- byłoby czyściej i bezpieczniej !!!

zobacz komentowany news »

Gocha

Czas najwyższy!!! Powinny pojawić się też w parku- byłoby czyściej i bezpieczniej !!!

zobacz komentowany news »

Gocha

do BICKER
Ty z takim podejściem do życia w wieku 72lat a raczej dużo wcześniej będziesz śmigał ale na wózku inwalidzkim o ile bedziesz potrafił

zobacz komentowany news »

Gocha

re nanana
Ludzie odchodzą- zostaje po nich pamięć i właśnie teraz ludzie pokazują jak Ich zapamiętali. zastanów się czy Ty zostawiłabys tak ciepłe wspomnienia po sobie . Masz całkowita rację masz prawo głosu i jesteś głupia bo skrytykowałaś coś czego pojąć nie potrafisz

zobacz komentowany news »

Gocha

Niezwykłe miejsce to MIEJSCE . Wczoraj byłam w lochach zamku koło Czchowa. Zero widoków a mimo to miejsce niezwykłe.

zobacz komentowany news »

Gocha

Do 2ql4sql
Nie czepiaj się. Miejsce - SPODEK - wyraźnie napisane. A przy okazji trzymaj rękę na słowniku ortograficznym, bo mnie też urzekł Twój komentarz
Pozdrawiam i ja

zobacz komentowany news »

Gocha

Piszecie ,że po 22 nie ma tam straży Miejskiej. Tam nie ma Straży ani Policji nawet w dzień. Przed skansenem i bliżej dworca wszystkie ławki zajęte są przez pijaczków z butelczyną w ręce. To taka kolejna po dworcu , śliczna wizytówka Pszczyny

zobacz komentowany news »

Gocha

TTT - mam dwoje dzieci- studenci i ręczę Ci, że żadne z nich nie chciałoby studiować w Pszczynie. Może to małomiasteczkowe kompleksy, może chęć pomieszkania wśród studentów z dala od domu, może posmakowania samodzielnego życia. wszyscy pisali o uczelni w Paleii a na studia wybieraliby nadal Kraków, Katowice, Wrocław. Tu zostałyby tylko "odrzuty", więc nie marudź już

zobacz komentowany news »

Gocha

A ja się bardzo cieszę! To miejsce na razie nie ma uroku- brak toalet,wody bieżącej, śmietników- jednym słowem brud i ubóstwo. Może teraz będzie lepiej !!

zobacz komentowany news »

Gocha

Z jednym się zgadzam, z korkami żeby wjechać i wyjechać. Z parkowaniem nie ma problemu- fakt trzeba za to zapłacić, ale postawić auto jest gdzie. W parku(mieszkam obok) spotkałam dzisiaj trzy osoby. W knajpach, cukierniach na rynku puste stoliki. Piszesz może o niedzielnym popołudniu, ale w tygodniu Pszczyna jest PUSTA! Pochodzę ze wspomnianego przez Ciebie Krakowa i wierz mi dużo Pszczynie jeszcze brakuje, żeby narzekać na nadmiar turystów!

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769