Prezentacja klubowicza

Buziak

sps

W klubie od: 21.01.2006
Ilość komentarzy: 598
Ilość postów: 1246
Ilość wyświetleń: 1478381

Formularz kontaktowy


Komentarze (598)

Buziak

Komisje wyborcze w lokalach mają ciepło, aż chciałoby się zostać na dłużej!

zobacz komentowany news »

Buziak

No to teraz następna zagadka - jaki upominek otrzyma zwycięzca ?

zobacz komentowany news »

Buziak

Prewencja w wykonaniu straży miejskiej wygląda tak, że ustawiają fotoradary. A gdy zaczęli łapać psy bezdomne, wyszłoby wszystkim na dobre!

zobacz komentowany news »

Buziak

Jaki z tego wniosek ? Dla pana Malchera rzeczywiście ważne jest dobro obywateli, a nie poglądy polityczne. Ale ludzie z PiSu nie potrafią tego zrozumieć. Jeszcze raz Gratuluję panu Malcherowi postawy!

zobacz komentowany news »

Buziak

Oby to pomogło w zwycięstwie Panu Krausowi !

zobacz komentowany news »

Buziak

A ja myślę, że lepiej byłoby gdyby mogli wejść obserwatorzy z zewnątrz.

zobacz komentowany news »

Buziak

Jeśli w piątek luzy w szkole, to w czwartek w Stodole połowę chrobrego zobaczymy :D

zobacz komentowany news »

Buziak

Dobrze mówią tam pode mną. Trzeba zagłosować na Krausa, wtedy będzie można dużo zdziałać. Jednak co znajomości to znajomości. Uda sie pewne sprawy załatwić. Jestem tego pewien!

zobacz komentowany news »

Buziak

Co za ludzie. Znowu spiskujecie, wytykacie niedoskonałości inny, sami wobec siebie jesteście bezkrytyczni.

zobacz komentowany news »

Buziak

Dlaczego miałoby nie być skopiowane, skoro w każdym źródle jest ten sam autor ? Ma pisać 3 razy coś innego o tym samym ? ...

zobacz komentowany news »

Buziak

Trzeba było czekać do wyborów żeby coś zrobili ? Nie mogą na co dzień robić takich akcji i chwytać przestępców ?
Choć fakt faktem częściej policja w Woli łapie drobnych przestępców niż ich koledzy z Pszczyny.

zobacz komentowany news »

Buziak

W umowie powinien widnieć zapisek, że nie przyjmuje się wytłumaczeń o treści 'zima nas zaskoczyła' ! :)

zobacz komentowany news »

Buziak

I dobrze, że to kosztuje. Bo taka inwestycja musi się zwrócić. Nie może miasto sobie pozwolić na straty.

zobacz komentowany news »

Buziak

No raczej, że jest powiązanie pomiędzy Barocco a pless.pl, a co za tym idzie negatywne komentarze są usuwane. Tak to już jest w naszym demokratycznym kraju, w którym każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii. No i wyrazić można, ale z upublicznieniem jest już problem :P
Cenzura jak za komuny :]

zobacz komentowany news »

Buziak

Dużo tutaj naiwnych ludzi się wypowiada, z tego co widzę. Jeśli Skrobol jest wyznaje poglądy PiS'owskie, a Malcher już nie startuje, to głosy poparcia tego drugiego w większości przejdą na Skrobola. Wniosek nasuwa się jeden...

zobacz komentowany news »

Buziak

Chłopcy, o czym Wy gadacie ? Zapoznajcie się z regulaminem obowiązującym w rozgrywkach piłki nożnej halowej. Ale nie takim znalezionym na forum, ale takim, który został zatwierdzony przez PZPN.
Już nie wspominający o tym, że zarzucacie komuś niekompetencję, a niektórzy z Was jeszcze mleko pod nosem mają.

zobacz komentowany news »

Buziak

BiegnijLOLA, Ty dostajesz jakieś wynagrodzenie za bronienie jednego z kandydatów na burmistrza, którego nazwiska nie przytaczam? Zjechałem na dół strony zobaczyć ile komentarzy, a tu co chwilę Twój nick. Nie wiem czy wiesz, ale komentarzami poparcia nie zwiększysz. Ale jeśli chcesz, próbuj nadal.

zobacz komentowany news »

Buziak

Gratulacje tak długiego stażu!
A czy są organizowane takie imprezy dla par żyjących w jeszcze dłuższych związkach ? Np 65 lat ? Czy też nie ma takich w okolicy ?

zobacz komentowany news »

Buziak

Jeśli są pieniądze, trzeba z nich korzystać. Bardzo dobre posunięcie!

zobacz komentowany news »

Buziak

Cieszy fakt, że jest w Pszczynie lokal, gdzie gra się niemalże każdą muzykę.Tak dalej :)

zobacz komentowany news »

Buziak

Do "Ja"
Właśnie o to chodzi, że ruch powinien być płynny. Chcą ze skłodowskiej skręcić w lewo na bielską nie powinienem jechać w prawo na rondo tylko od razu w lewo. W innych przypadkach też powinno się korzystać z najłatwiejszych rozwiązań, a nie dróg 'okrężnych'.

zobacz komentowany news »

Buziak

Już niedługo zaczną się lamenty i narzekania kierowców, którzy z Skłodowskiej będą chcieli pojechać w lewo na bielską (w kierunku ronda). Przez tę wysepkę, która powstawał zadanie będzie jeszcze trudniejsze niż było. Przy dużym natężeniu ruchu wręcz niemożliwe. Pozostanie liczyć na uprzejmość kierowców jadących na wprost ulicą bielską...

zobacz komentowany news »

Buziak

Po co z Ćwiklic i Rudołtowic stratowali Dobija, Janowski i Maryjosz ? Oczywiste było, że nie wygrają, a tylko zabrali kilkadziesiąt głosów, które przydałyby się np. Panu Wojtanowiczowi.
Ciekawe, czy nikt im nie powiedział wcześniej, że nie mają szans na zwycięstwo, czy może są aż tak uparci, że nie przyjęli tego do wiadomości.

zobacz komentowany news »

Buziak

Fotoradary na każdy skrzyżowaniu. Na to czekałem!

zobacz komentowany news »

Buziak

A o cenach ani słowa, choć dają wiele do życzenia.

zobacz komentowany news »

Buziak

Biały opel astra z początkiem rejestracji SPS ? No to nie wiem po co tracić czas na takie ogłoszenia. Do wydziału komunikacji i adresy wszystkich właścicieli takich samochodów. Któryś z nich będzie uszkodzony. W11 nie oglądacie ?

zobacz komentowany news »

Buziak

Nikogo, kto ma poglądy PiSowskie. To będzie początek końca!

zobacz komentowany news »

Buziak

Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że policja znowu nie zrobiła wszystkiego, co powinna.

zobacz komentowany news »

Buziak

No pewnie, że mają. Albo tak nazywa się budynek, w którym mieści się również OSP

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769