Prezentacja klubowicza

Buziak

sps

W klubie od: 21.01.2006
Ilość komentarzy: 598
Ilość postów: 1246
Ilość wyświetleń: 1447573

Formularz kontaktowy

Komentarze (598)

Buziak

Jak nie może być krótszy ? Chcesz mi powiedzieć, że w tym czasie auta nie zdążą przejechać tego odcinka drogi czy jak ? Gdyby światła zmieniałby się co 5 minut byłoby lepiej, tym bardziej, że nie zawsze przejeżdża tam dużo aut, czasami trzeba czekać na czerwonym, chociaż z przeciwka nic nie jedzie.

zobacz komentowany news »

Buziak

Należy dodać, że sygnalizacja świetlna jest tam jedną wielką pomyłką. 15minut oczekiwania na zmianę świateł to troszkę długo...

Buziak

Jak można powiedzieć "goda się po śląsku" ? Po jakiemu to jest ?! Wstyd!

Buziak

Konio, nie bądź śmieszny. W jakim stopniu straż miejsca dba o bezpieczeństwo mieszkańców ? Idź na skate park w nocy. Zobaczysz co się tam dzieje. A auto straży miejskiej nawet tam nie zjedzie, bo zwyczajnie się boją.
A jak mojej znajomej ukradli rower na ul Piastowskiej, to straż miejsca nic nie zauważyła. A podobno kamery tam mają...

Buziak

Diety radnych obciąć, pensję burmistrza zmniejszyć, pieniądze dla nauczycieli będą.
Nasza gmina robi wszystko, żeby tylko na wsiach się nie poprawiło, pieniądze pompuje się w miasto.

Buziak

Drogi na wsiach to dziura na dziurze, ale gmina musi inwestować w uliczki wewnątrz miasta...

Buziak

Chodząc brzegiem wody (Goczałkowice, Wisła, Pszczynka) jedyne co można zaobserwować to śmieci, wędkarzy raczej nie ma. Prawdopodobnie to samo byłoby w parku, bo przecież trudno zabrać ze sobą worek po zanęcie, czy opakowanie po robakach.

Buziak

Co niedzielę pod kościołem stańcie, zróbcie szyld mówiąc o całej akcji i już kilka podpisów więcej.

Buziak

Oczywiście prace będą wykonywane tylko w dzień, bo w nocy jest zbyt ciemno ? :)

Buziak

Drzewostan owszem niszczą, ale jeszcze żadnej tamy tam nie widziałem. Ktoś może powiedzieć w którym miejscu takowa się znajduje ?

Buziak

Weź ania pokaż swoje zdjęcie, a później nazywaj jakiekolwiek stworzenie ohydą.

Buziak

Szkoda, że brakło tego jednego centymetra. Mam nadzieję, że wrócił z powrotem do wody i przy następnym spotkaniu będzie miał już dwa metry :)

Buziak

Nic mu nie zrobią, sprawa będzie odwlekana, lekarz pójdzie na emeryturę i tyle z tego wszystkie wyjdzie.

Buziak

Zrobiłem dzisiaj trochę ponad 100km na terenie naszego powiatu, ani jednego radiowozu nie widziałem ;)

Buziak

Nero, polecam naukę znaków drogowych. Przed wjazdem na rynek jest taki jeden na niebieskim tle. D-40 dokładniej rzecz biorąc. Sprawdź znaczenie i wróć.
Bo strzelam w ciemno, że kierowca samochodu przekroczyła prędkość dozwoloną.

Buziak

Ten cały Krystian Sz. to człowiek orkiestra. Najpierw zajmował się zarządzaniem miastem, później wyposażeniem siłowni, teraz remontem skansenu. Coś jakby prawie złota rączka :)

Buziak

Z pustą puszką piwa ZAWSZE idę do najbliższego kosza. Jeśli jest pełny, co zdarza się bardzo, bardzo często, to zostawiam puszkę pod koszem.

Jeśli ja przyjeżdżam spotkać się ze znajomymi i idziemy do parku, ja nie piję alkoholu bo przyjeżdżam samochodem, to dlaczego mam dostawać mandat za spożywanie ?A głupi nie jestem, piwa nie piję jeżdżąc autem.

Buziak

Jak spotkają kogoś w parku to od razu 50zł za spożywanie w miejscu publicznym. Spoko. Ale jeśli ja siedząc w parku ze znajomymi i alkoholu nie pijąc mam płacić za nic, to już gruba przesada. A zdarzało się, że strażnik miejski chciał 'wmówić', że też piję.

Buziak

Przestępców łapać, a nie mandaty dawać ludziom, którzy kulturalnie, na łonie natury chcą się piwa napić.

Buziak

Znajoma twarz :-)
Potencjał jest.
Powodzenia!

Buziak

Wyremontujmy wszystkie drogi w Pszczynie, olejmy wszystkie drogi na wsiach do gminy należących.

Buziak

Laszka, a czego Ty się spodziewasz? To takie typowo polskie zachowanie. Mało kto pomoże, wesprze słowem. Lepiej jest zazdrościć, oskarżać itd.

Buziak

Ostatnie dwa akapity nijak się mają do głównego wątku tego newsa, czyli transferu do Chelsea, Panie redaktorze.

Buziak

O I skład będzie ciężko. Jakby na to nie patrzeć Arbeloa to podstawowy prawy obrońca mistrzów świata.

Buziak

Grunt to bezpieczeństwo w mieście.

Buziak

Przez Jury za faworyta raczej nie był uważany, ale się udało.

Buziak

Kosze pełne, gdzie te śmieci wyrzucać?

Buziak

Jaki pieszy ? Przecież prowadzi pojazd, pewnie ma też uprawnienia do jeżdżenia karami.

Buziak

Wybrali najtańszą ofertę ? Nie ma się co dziwić, że trzeba poprawiać. I miasto znowu będzie zakorkowane na kilka dni.

Buziak

No tak. Lepiej teraz hałasować i przeszkadzać w lekcjach. W wakacje takich rzeczy robić nie można.

Powrót

Nowi klubowicze

Darr

Łąka
w klubie od: 2022.08.15

Mati_

Bielsko-Biała
w klubie od: 2022.07.28

Funka

Pszczyna
w klubie od: 2022.07.20