Prezentacja klubowicza

aabytakdalej

Pawłowice

W klubie od: 25.01.2006
Ilość komentarzy: 216
Ilość postów: 314
Ilość wyświetleń: 162394

Jestem początkującym internautą ale bardzo mnie wciąga możliwość komentowania rzeczywistości i wpływania na tworzenie opinii o niej. Polityka wciąga mnie. I sprawy małych ojczyzn też. Narazie tyle. Pozdrawiam twórców portalu.

Formularz kontaktowy


Komentarze (216)

aabytakdalej

Tak wspominam " Ostatni dzwonek" - film polski, z którego pieśń cytatem w myślach brzmi...: " Czy widzisz światełko w tunelu?....Czy widzisz światełko w tunelu? NIE, NIE, NIE "
Obym się mylił. Oby.

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

Naprawdę dożyję zakończenia tej inwestycji ?

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

Świat się kończy...Na zastępstwo z wyższym wykształceniem...
Pewno takich na pęczki :)

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

Istnieje również możliwość przypomnienia radnym, że pewne wartości są nieprzeliczalne na pieniądze.
" Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"...

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

A jednak nie Podhale....

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

Zawsze jest jeszcze lodowisko w Pawłowicach...:)

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

Tylko, że w Żorach i Rybniku już spychy i koparki, a w Pszczynie..?

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

Szkoda, że ciekawe zajęcia w szkole to wiadomośc dnia.
Szkoła powinna codziennie interesować, intrygować ucznia.
Ale dobre i to.

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

Dajcie spokój, czepiacie się jakiś metrów, jakby odległość od sklepu miała jakieś znaczenie. Przecież młodzi, coraz młodsi, nie sięgają po alkohol dlatego, że mają blisko sklep.
To raczej kwestia respektowania przepisów prawa co do możliwości zakupu przez nieletnich, a także przyzwolenia społecznego.

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

" Jak się okazuje.." ? A ktos jeszcze tego nie wiedział ?
Wystarczy poszperać na różnych fotoforum....

A przy okazji, może na pless.pl fotoforum ?

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

A nie lepiej do Podhala...?

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

Z dużym zainteresowaniem śledzę poczynania kulturalne w Hotelu Imperium. Pogratulować pomysłu.
Zastanawia mnie jednak, dlaczego takich imprez/spotkań/spektakli nie organizują instytucje do tego powołane ? Bardzo zajęte swoimi sprawami ?
To nie przeszkadzam....

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

Jak czytam takie wpisy jak od "Dodzia" , to jestem za koncesją na odzywanie się w miejscach publicznych.
Milczenie jest złotem.

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

Muszę przyznać, że patronat Urzędu Skarbowego bardzo miły. Pamiętam, opinie o pszczyńskiej skarbówce bardzo nieprzychylne, a teraz /miałem to nawet okazję przyznać obsługującej mnie urzędniczce/ aż miło wejść do tego urzędu. Chociaż mimo wszystko podatki trzeba płacić, okolczności temu towarzyszące mogą nieco rozjaśnić nieprzyjemność tej czynności.
I na to liczę jako petent i płacący podatki.

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

temat marketów ciąg dalszy...
-to podtytuł- a tekst o dyskoncie...
Może trochę konsekwencji w twórczości, co, pismaki ?

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

Tak się zastanawiam...jak w styczniu przyjdę z wnioskiem o wymianę dowodu to już niemożliwe ? Co z tymi, co jednak nie zdążą...? Ktoś wie?

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

Trzymam kciuki za Karolinę...

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

Szkoda, że nie podajecie nazwisk prekursorów i twórców tej ciekawej tradycji.
Tak tu już wielokrotnie zwracałem uwagę, że informacje na portalu nie zawierają treści najważniejszej, a przecież to ludzie, konkretni z imienia i nazwiska, są twóracami wydarzeń.
To ludzie tworzą klimat dobry lub zły, to ludzie powodują emocje, to ludzie są najważniejsi!

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

Witam znawców :)...
W tamtym roku należało już zapłacić za wejście i tu cennik się zmienił delikatnie /pamiętam symboliczną złotówkę dla wszystkich/, ale szlifowanie za 7,00 PLN ?! No chyba, że łyżwy po tym same jeżdżą, to ja się piszę....
zapraszam do Pawłowic /5,00PLN dorosły, 3,00 PLN młodzi, ale szlif 4,00 PLN/....no i pod dachem

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

Pyszna zabawa!!! Kiedy wspomnę sobie kałuże na tafli w Pszczynie, to podnoszę głowę do góry- u nas lodowisko jest zadaszone! Zapraszam.

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

A jaką maskotkę przywiozą goście ? :):):)
Jeżeli możesz posłać dziecko do innego przedszkola, zrób to.
Tam może wychowawcy nie będą zajęci tylko ładnymi sprawozdaniami, tylko dzieckiem...

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

Najbradziej podobają mi się zestawienia z Portugalią! :)
Tak trudno doczytać o jakie zespoły chodzi?
Ale jak pless napisze głupotę, to się czepiamy! Chyba czas przeprosić redaktorów....:):):):)

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

Zawsze w Pawłowicach mieliśmy Gminny Ośrodek Kultury....
Ktoś może wie gdzie zainstalowano owe Gminne Centrum Kultury ?

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

Rano Pawłowice przejezdne, widać pracę drogowców w nocnych godzinach...dlaczego to się w Pszczynie nie udaje? Pojęcia nie mam. Może pan burmistrz za długo na czacie siedział i nie wydał stosownych decyzji ? Faktem jest, że gdy w Pszczynie o czymś władza mówi, w innych gminach władza to robi. No chyba, że czegoś nie rozumiem. To ja przepraszam. I znikł.

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

Jak to kto zapłaci?
Pan zapłaci, pani zapłaci...

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

Zamiast wylewać żółć na innych zastanówcie się czy wypadek nie może być Waszym udziałem; czy za kierownicą zawsze zachowuejecie się jak życzliwy bliźniemu, czy zawsze prawo o ruchu drogowym to jest Wasz kodeks...
Dużo jeżdżę, staram się nie mądrować. Jutro przeczytacie o mnie. Albo o sobie. Ktoś wyda osąd i się nie zastanowi, że następnym razem przytrafi się to jemu. Szerokiej drogi.

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

obiektywny....
...taki komentarz i taki nick :)
zabrzmiało jak donos podpisany: "życzliwy"

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

Tak...z zainteresowaniem śledzę program integracyjny, w ramach którego wychowawcy wożąc maskotki podróżują po Europie i pod pozorem "jednoczenia" kontynentu bawią się nieźle.
I nie o to, że mi żal, tylko efekt tego taki, że wiele dzieci wie, gdzie jest Malta, a nie mają pojęcia, czym pochwalić się w najbliższej okolicy, powiecie czy województwie.
A ulubioną zabawą w tymże przedszkolu jest "wybieranie króla ciszy" - to taki sposób na uciszenie tej niesfornej gromadki, kiedy pani niekoniecznie ma ochotę właśnie popracować...

zobacz komentowany news »

aabytakdalej

Ten portal mnie zadziwia...jutro to będzie, a oni juz dziś o tym piszą :)
A pomysł z sylwetkami samochodów na wiadukcie jest świetny...lotnicy w czasie wojny każdy zestrzelony samolot zaznaczali na swoim kadłubie, może zamiast zakazu, taka tablica z wizerunkami "poległych" ?

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21869

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3243

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2427

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769