Prezentacja klubowicza

anty

Pszczyna

W klubie od: 14.04.2006
Ilość komentarzy: 47
Ilość postów: 308
Ilość wyświetleń: 93762

anty

Formularz kontaktowy


Komentarze (47)

anty

Król Julian powiedziałby "Hańba ci"

zobacz komentowany news »

anty

"Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje"
7 razy z rzędu przegrana w wyborach...

zobacz komentowany news »

anty

No to teraz kolej na kaplicę i cmentarz zamiast obiecanego przez burmistrza parku.

zobacz komentowany news »

anty

No o 18-tej. Trzeba tam być i tyle. Mam żal do władz Pszczyny za to że nie przystąpiły do zagospodarowania terenu już po pierwszej decyzji o powstaniu tam parku. P.S. Każdemu chętnemu dam adres pana Pęciaka. Warto obejrzeć tą posesję (uwaga na szczury)...

zobacz komentowany news »

anty

o której godzinie jest to spotkanie?

zobacz komentowany news »

anty

No nie... Myślałem,że sprawa jest już dawno wyjaśniona, ale gdzie tam. Stary kacap pan P. się jednak nie poddaje a czarny mafiozo nie daje za wygraną. Dlaczego w szkole nr 1. Przecież to inne osiedle!!! Wybieg w stylu TT. Nie udało się tutaj może uda się tam. Co za debilizm... Dziadu jeden...

zobacz komentowany news »

anty

Żadne inne biuro nie miało prawa wygrać.

zobacz komentowany news »

anty

Wieczny odpoczynek Panie Heńku...

zobacz komentowany news »

anty

29 03 2011
Dzisiaj zebranie rady osiedlowej. Szkoła nr 18 godzina 17-ta. Warto być, aby wiedzieć co np. dzieje się z pieniędzmi przeznaczonymi na radę osiedla.

zobacz komentowany news »

anty

do anty anty
Z takim twoim "prawdopodobnie" to się możemy co najwyżej w sądzie spotkać jeśli chcesz. Dla twojej informacji Panem Szostakiem nie jestem spokrewniony ani spowinowacony nawet w najmniejszym stopniu. Nie płaci mi bo jak ktoś już zauważył sam jest bezrobotny w przeciwieństwie do mnie. Powiem więcej. Nie znam osobiście Pana Szostaka a mimo to jak wielu mam do niego wielki szacun.
„Zresztą, co tu będziemy gadac, skoro prawdopodobnie jesteś kims z jego rodziny albo ci płąci. „
Co to jest? Nie stać na nic więcej? No proszę cię … Co ty z pis jesteś?

zobacz komentowany news »

anty

Ilu tu weteranów walki z komuną. Strach pomyśleć czym, że z wcześniej rzeczoną walczyli? Zakładam i chyba całkiem słusznie, że większość walczyła grzechotkami (taka zabawka w wózeczku dziecka). Spora też część walkę prowadziło rękoma innych przypisując sobie tylko zasługi. Ilu filozofów, ilu sędziów w jednej sprawie. Ilu z forumowiczów pisze swoje posty w czasie godzin swej uczciwej i ciężkiej pracy. P.S. Do któregoś tam, który napisał, że „nawet Mrożek by czegoś takiego nie wymyślił” Pan Mrożek wybrał jako miejsce swojego bytowania Francję. Myślę, że nie trzeba komentować.

zobacz komentowany news »

anty

Jestem za takim rozwiązaniem i mam nadzieję, że Pan Szostak się zgodzi. Odpowiedni człowiek na takim stanowisku. Głęboko mam w d.... mam historie z komuchami z przed dwudziestu albo i więcej lat. Nie jeden na w dzisiejszych czasach popełnia przestępstwo i jest bezkarny i nikt jakoś nic sobie z tego nie robi uważając, że przecież szkodliwość społeczna jest niewielka a nawet żadna. Uważam, że w w przypadku Pana Szostaka ta szkodliwość była niewielka a z perspektywy czasu jest żadna.

zobacz komentowany news »

anty

lonczan Radary są ustawione na +20km więc nie opowiadaj głupot. Jak Ci się zawodowo spieszy to płać. Expres zawsze kosztuje więcej...

zobacz komentowany news »

anty

Do Gocha
Masz rację w 100% Bywam często w Szwecji i wiem, że przekroczenie prędkości o 1 km kosztuje 20 koron Szwedzkich za przekroczenie 30 km na godz w terenie zabudowanym zabierają prawko na dwa lub trzy miesiące. Jakoś Szwedzi żyją a wypadek samochodowy to u nich rzadkość. Niestety u nas musi być inaczej. U nas ktoś złapany na fotoradar czuje się a wręcz jest POSZKODOWANYM.

zobacz komentowany news »

anty

Nie można takich spraw załatwić po cichu, nie można bo zbyt wielu jest takich, którym zależy żeby było o tym głośno. Polacy to taki dziwny naród, który uwielbia taplać się w gównie przeszłości. My europy nie dogonimy nigdy i to tylko dlatego, że patrzymy nie w przyszłość tylko ciągle oglądamy się wstecz.

zobacz komentowany news »

anty

Pani w wywiadzie powiedziała,że wreszcie jej dzieci b będą bezpieczne... No gratuluję!!! Fotoradar ukryty za reklamówkami dba o bezpieczeństwo jej dzieci... Fakt!!! najpierw zrobią mu zdjęcie a potem rozjedzie jej dziecko (oby nie) Bywałem tu i tam. Na przykład w Szwecji koło szkoły nie ma żadnych fotoradarów jest tylko ograniczenie do 30 km na godzinę. gdyby policjant Cie złapał od razu zabiera prawko na miesiąc. Natomiast w Niemczech koło szkoły są tzw. szykany i też zdają egzamin. U nas jest dziura na dziurze a obok radar. Myślę że nie warto być w tym kraju patryjotą skoro sam kraj ma nas w D....

zobacz komentowany news »

anty

Szykany w najbardziej newralgicznych miejscach na osiedlu, czyli w okolicach skrzyżowań na ulicach: Słonecznej, Księżycowej i Srebrnej???? Czy ktoś sprawdził na którym z nich było najwięcej wypadków?? Chyba nie, nawet na pewno nie. Najwięcej wypadków na tym osiedlu jest na skrzyżowaniu ulic Bratniej i Brylantowej. Kto jeździ tamtędy wie o co chodzi. A wystarczyłyby progi zwalniające. Może warto o tym pomyśleć.

zobacz komentowany news »

anty

BRAWO pełen podziw !!!

zobacz komentowany news »

anty

Zagrywka ks. M typowo PIS owska. Obłuda, chamstwo, snobizm i nie liczenie się ze zdaniem innych. Jeszcze raz NIE proboszczu!!!

zobacz komentowany news »

anty

Zagrywka ks. M typowo PIS owska. Obłuda, chamstwo, snobizm i nie liczenie się ze zdaniem innych. Jeszcze raz NIE proboszczu!!!

zobacz komentowany news »

anty

Ciekawe czy będzie bezpłatny???

zobacz komentowany news »

anty

No i bardzo dobrze!!!

zobacz komentowany news »

anty

Kpina...
Za budową opowiada się między innymi Pan Jan Pęciak, emerytowany pracownik Uniwersytetu Śląskiego. Dlaczego w tekście nie jest jasno napisane, że Pan Pęciak jest też szafarzem w kościele parafialnym pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego.
Pan Pęciak mieszka na koloni jasnej, ale nie w bezpośrednim sąsiedztwie planowanego cmentarza.???

zobacz komentowany news »

anty

No, To nic ciekawego się nie wydarzy.

zobacz komentowany news »

anty

Nic nie mam przeciwko Czesławowi Miłoszowi.
Jedno pytanie czy aby naszych nowych PISowych chyba radnych inicjatorów od mydlenia oczu nie ponosi zbytnio?
A kto waszym zdaniem za to zapłaci?
Przecież nie ten pajac, który to wymyślił!

zobacz komentowany news »

anty

Cmentarz miejsce spoczynku, zadumy i spokoju. Miejsce gdzie każdy człowiek może iść pomyśleć i pomodlić się w spokoju nad grobami swoich bliskich.
Tak mi kojarzy się cmentarz. Niestety dla wygody księdza proboszcza cmentarz musi być w środku po między trzema osiedlami obok stacji benzynowej i marketów. MOJE STANOWCZE I ZDECYDOWANE NIE.
Myślę, że można zorganizować jakieś lokalne referendum w tej sprawie oczywiście rzeczą jest jasną, że referendum takie zorganizowane w kościele zostanie zdławione przez „moherową rewolucję” jednak jest cień szansy, aby mogło być sprawiedliwie. Jest, o czym zainteresowani mieszkańcy tych właśnie trzech osiedli wiedzą miejsce na lokalizację cmentarza. Znacznie większy teren, więc bez problemu na przyszłość z brakiem miejsca. Niestety wcześniej wspomniany proboszcz nie chce się zgodzić.

zobacz komentowany news »

anty

Przepraszam wszystkich!!!
Każdy ma swoje racje, których może i powinien bronić. Ja byłem tendencyjny. Nie będę nikogo nazywał głupkiem wiem tylko, że 12-go dzięki woli narodu-tego narodu w władzach naszego miasta zasiądą ludzie kompetentni.
P.S. "Za" ty mądrością i wiedzą a zwłaszcza nią też nie grzeszysz
PO prostu wyluzuj...

zobacz komentowany news »

anty

Droga Pani Zadziwiona oczywiście ma Pani częściowo rację. Nie zgadzam się jednak z Pani zdaniem na temat Pana Szostaka. Otóż o ile mi wiadomo to tylko z inicjatywy Starostwa Powiatowego buduję się w Pszczynie halę sportową, to Starostwo starało się już dużo wcześniej zorganizować dopłaty do pieców ekologicznych, czym akurat urząd miasta nie był i nie jest do dziś zainteresowany podobnie jak wcześniej rzeczoną halą sportową. Pisząc Starostwo nie myślę wyłącznie o Szostaku, Ale jestem przekonany, że miał w tym swój udział. Widziałem też kilka razy faceta w telewizorni, czego o innych naszych włodarzach powiedzieć nie można. Skoro facet może reprezentować Pszczynę jak tylko dzieje się coś złego (Blokada drogi przez park) i jakoś to wygląda, to, dlaczego nie mógłby reprezentować Pszczyny i jej mieszkańców z ratusza. Inni tylko głośno krzyczą a jak przyjdzie, co, do czego to jakoś nikogo nie ma. Wyczytałem na, plesie, że dziś o 20:00 jest czat z Panem Szostakiem i sam chętnie posłucham, co ma do powiedzenia.

zobacz komentowany news »

anty

Co to jest panie wice??
Panie duda (celowo z małej litery), kim pan jesteś dla Pszczyny oprócz wrzodu swędzącego. Czego się pan boi, że kolega nie wygra? Co ma pan wspólnego z Pszczyną przecież pan stąd? Pan i jego "rodzinka" nie pochodzi? Fakt do pana należy już pół Pszczyny pan chcesz jeszcze więcej? pan ni cholera nie dba o dobro tego miasta. Li tylko o swoje dobra. Więc, po co to oświadczenie? Kogo się pan boi bardziej? Krzyrzowskiego czy Szostaka? Tak szczerze?

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769