Prezentacja klubowicza

EDI

Pszczyna

W klubie od: 17.05.2006
Ilość komentarzy: 8
Ilość postów: 25
Ilość wyświetleń: 15930

Formularz kontaktowy


Komentarze (8)

EDI

Bo kazdy normalny kierowca w takim wypadku, kiedy jest na lewym pasie to porusza się dokladnie z taka sama predkoscią jak auto z prawej, a ten z prawej w odpowienim momencie leciutko zwalnia by sasiad mógł wskoczyc przed niego. Kazdy kto tak nie robi to jest dla mnie hołota.
Spróbujcie sami tak "przyblokowac" lewy pas a sami zobaczycie że w rezultacie szybciej pokanacie to zwykłe zwężenie.

zobacz komentowany news »

EDI

Tak tak, zawsze uważałem i dalej uważam, że Polacy to jest jedyny naród w europie a może i na świecie, który nie potrafi płynnie przejechać zwykle zwężenie.

zobacz komentowany news »

EDI

hiphip...hura...hiphip...hura......hiphip.....hurahurahura

zobacz komentowany news »

EDI

Nie ma nic gorszego niż jazda przez dłuższą chwilę w "cieniu" tira z naczepom. Praktycznie nie ma się pojęcia, co dzieje się po stronie tego tira.

zobacz komentowany news »

EDI

Skoro rondo jest na osiedlu powstańców, to nazwa też powinna być z tym związana.

zobacz komentowany news »

EDI

A zo do zdrojowej to nawet nie mówcie. Ostanio jak jechaliśmy tam na kołach, to rowerzyści jadący na przeciwko musieli pitać do rantu jak gościu zabrał się za wyprzedzanie zupełnie nie przejmując się że na przeciwko niego jadą rowerzyści !! Czasem to aż się ciśnie ochota takiemu przejechać pedałą po lakierze.

zobacz komentowany news »

EDI

też jeżdżę tym i tym. Jesli jedzie się rowerem i wykonuje sie sktęt w lewo, zawsze powinno robić sie to ze środka jezdni. Nawet gdybym miał zasuwac tym środkiem 50m. Natomiast co do jazdy poboczem, to zależy od szerokości jezdni. Jeśli jest wąsko a ja jadę przy krawędzi, to 80% kierowców wyprzedza na trzeciego na centymetry. Wtedy po takiej drodze jade tak daleko od pobocza aby uniemożliwić im takie wyprzedzanie, bo nie mam zamiaru być zepchniety z drogi. I nie rusza mnie żadne trąbienie itp. Co do jazdy w grupie też nie rozumiem czemu kierowcy się czepiają że jadą całą szerokością. Bo stracą te cenne pare sekund ? załóże się że takim kierowcom przeszkadzają też traktory i konie. Generalnie wszystko co ich spowalnia. Mnie tam jak jade autem nie przeskadza że pokulam się za rowerzystami, i poczekam aż lewy pas bedzie wolny.

zobacz komentowany news »

EDI

Kurcze może wytartuję ;)
Będę reprezentował PGR- pszczyńska grupa rowerowa
http://pgr.uk.pl

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

poca12

Oświęcim
w klubie od: 2024.03.07

zurawina

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

mcnba

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

KrzysztofKasiaPiasek

Piasek
w klubie od: 2024.03.06

Belzebub112

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.06

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21788

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2404

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769