Prezentacja klubowicza

pless1

Pszczyna

W klubie od: 07.06.2006
Ilość komentarzy: 137
Ilość postów: 10306
Ilość wyświetleń: 653383

Formularz kontaktowy


Komentarze (137)

pless1

do Grzegorza
Znany i kochany Kubuś Puchatek mial maly rozumek ale nie byl tepy,zlosliwy i nie kradl-a to jest wielka roznica w porownaniu do naszej pszczynskiej kamilki.

zobacz komentowany news »

pless1

masz racje ze towar jest ubezpieczony od wypadku...ale nie od kradziezy po wypadku,
ja osobiscie nie widze roznica w zbieraniu po wypadku owocow,piwa,ciuchow,telewizorow,aut.....
tylko wlasciciel moze rozporzadzac swoim mieniem i nikt inny,
moze ci ktorzy pozbierali mandarynki moga wystawic rachunek za posprzatanie?-przeciez koparka pracowala krocej,
tak czy tak temat dla mnie zakonczony,

zobacz komentowany news »

pless1

jeli Tobie moja zgoda wystarczy-to prosze bardzo-zabierz ile w reklamowce po mandarynkach uniesiesz,
otwieraj te niewybuchy z takim zapalem jak obieralas mandarynki,
jesli od jutra cie tu na forum nie bedzie to wiadomo ze bedziemy od Twojej watpliwej wartosci osoby oswobodzeni,
nie trac czasu-pedz na Wojska Polskiego

zobacz komentowany news »

pless1

halo sruba,
na ten temat napisanu tu wiele a moze i zbyt wiele dla niektorych,
moze lepiej zeby admin ten temat zakonczyl,ale poki co to leci i Tobie odpisze:
a wiec :
-nikomu nie chodzi o powiazanie mandarynek ze smiercia kierowcy,
-nie jestem pewny czy ludzie ktorzy kradli mandarynki naprawde nie maja co jesc(1 osobe na fotkach rozpoznalem-nie zyje w namiocie i biedy nie ma),
-rozmowa o moralnosci i sumieniu z wieloma z Was na nic sie nie zda,
dlatego przeczytaj sobie wpis: Grzegorz_Sz Data: 16.12.2008; 01:50 ktoty Tobie,innym forumowiczom trzymajacych strone kamilki oraz zlodziejom ze zdjec pozwoli raz na zawsze wyjasnic co zlego w zbieraniu towaru po wypadku jest (na przykladzie mandarynek),
smacznego!

zobacz komentowany news »

pless1

mysle ze tyle juz napisaliscie na ten temat i moje wtracone 3 grosze nic nowego nie wniosa ale:
-zbieranie tego co lezy po wypadku jest kradzieza i niewazne czy pozwolila policja,sluzby porzadkowe lub ze wlasciciel koparki tez bral,
ten towar mial wlasciciela i tylko ten moze nim dysponowac,niechby nawet towar na smietnik trafil-jego wlasnosc!
re:kamila- zwalasz wine na policje ze nie zabezpieczyla towaru -to moja posiadlosc bez plotu oznacza dla Ciebie wolna droge do kradziezy?!
a Ty sitek-nawet jakby pieniadze to byly tez bym nie zabral,tak juz wychowany jestem a Ty jesli inaczej myslisz to Twoje wychowanie wyniesione z domu wskazuje na braki(oglednie mowiac)
racje ma wielu innych porzadnych forumowiczow(zwlaszcza szofer i Rekamila,piotre_q,falkon70) i ciesze sie wiekszosc porzadnych sie tu wpisala,
a za Was kamil,sitek,DjLukas i inni)jest mi po prostu wstyd i czuje do Was wstret a i dobrze ze forum jest anonimowe gdyz swiadomosc spotkania sie z Wami napawa mnie obrzydzeniem,

zobacz komentowany news »

pless1

halo kierowco Pinox Scania jak juz moj przedmowca Sir_bez_nicka zauwazyl Twoja wypowiedz napawa nas uzytkownikow drog strachem:
jesli zdarzylo Tobie sie przejechac na czerwonym to bylo szczescie...ale dla kogo..dla tych malych osobowek?
jesli wiesz ze masz 40 ton za soba to musisz Ty wlasnie dostosowac szybkosc do warunkow a nie inni maja liczyc na szczescie,
Twoje zdanie:.DZIWIĘ SIĘ ŻE TEN KIEROWCA SKODY NA DODATEK PONOĆ MIEJSCOWY POLICJANT WJECHAŁ NA SKRZYŻOWANIE "-Ty bys jeszce odwrocil sprawe i zrobil tego co na zielonym wjechal winnym???-paranoja do kwadratu,
jak piszesz"ten kierowca nie mial szczescia" poruszanie sie na drodze to nie totolotek tu obowiazuja przepisy ktore trzeba przestrzegac i to niezaleznie od warunkow atmosferycznych,
nie chcialem w tym watku sie wpisywac gdyz sprawe winy i okolicznosci zdarzenia bada policja,dlatego prosze o wybaczenie jesli kogos urazilem ale jesli pless dopuszcza zabieranie glosu to pozwolilem sobie na te krotka dywagacje,
swiala na tym skrzyzowaniu rzeczywiscie dzialaja inaczej niz na zachodzie ale znajac polskie warunki powinno sie o tym wiedziec,
tez wiele razy widzialem jak od Bielska na czerwonym auta przejezdzaja-dlaczego policja nie stoi za skrzyzowaniem i obok stacji benzynowej te auta spokojnie zatrzymuje?-przeciez ta zyla zlota jest,
kolego ze Scanii-pisze na temat ktory mi jest znany,jezdze zawodowo od wielu lat i wiem jak trudno wyhamowac np.20ton lub autokar zima w Alpach,
Tobie kolego ze Scanii zycze zdrowia i rozumu a nam szczescia w spotkaniu z Toba lub takimi co na czeronym przelatuja,

zobacz komentowany news »

pless1

niech ta kamera co na ratuszu jest zainstalowana na pare miesiecy nam to skrzyzowanie pokaze-wtedy wszyscy mozemy tych co na czerwonym przelatuja obserwowac,

zobacz komentowany news »

pless1

piekny ogrod,przemili wlasciciele,
jak tylko bede w Goczalkowicach z przyjemnoscia wpadne,

zobacz komentowany news »

pless1

te 2% to napewno urzednicy Urzedu Miejskiego,
musza chwalic to co nam zgotowali,

zobacz komentowany news »

pless1

gdyby jak viktor piszesz droga miala zjazdy i wjazdy to bylaby to autostrada a z tym 60 na godzine to przesadziles porzadnie,

zobacz komentowany news »

pless1

czy jest mozliwe nawiazanie kontaktu z fotografem robiacym zdjecia z pobytu Bolka von Hochberg w Pszczynie?
prosze o wiadomosc :pless1@web.de

zobacz komentowany news »

pless1

poroniony pomysl!
przeciez po parku chodza tez starsi,kobiety w szpilkach oraz matki z wozkiem dzieciecym,nie mowiac o jezdzacych na rolkach albo malych dzieciach,
nie bylo na co kasy wydac na szybko?

zobacz komentowany news »

pless1

ale blisko 2,5promilla to nie jest po piwku lub szklaneczce wina,
ten facet musial nieco wiecej wypic,
tak czy tak wielka tragedia dla rodzicow,beda mieli wyrzuty sumienia do konca zycia-to jednak nie wroci zycia dziecku,
a tak nawiasem mowiac:mnie sie nie zdarzylo po pijanemu dziecka pilnowac,troche odpowiedzialnosci rola ojca tez wymaga,

zobacz komentowany news »

pless1

re: 3 literki,els czy jakos tam
nie uwazam sie za lepszego bo mam wiecej literek w nicku ale jako klubowicz nie musze sie podpisywac nazwiskiem gdyz jestem w kazdej sytuacji i czasie do rozpoznania i tak tez wielu z klubowiczow wie cos o znajomych z forum,
tak ze Twoje 3 literki a w nastepnym wpisie moze 4 lub 6 literek sa anonimem i jako gosc mozesz byle jakie gupoty tutaj skrobac,
a wiec jesli nie masz ochoty na rozmowe ze mna pisz tu co Tobie na mysl przyjdzie i Twoja mozgownica wypoci,
Twoj wpis:
"Jeśli chodzi o wolne przez święta katolickie - nie chcę takiego wolnego" napewno nie znajdzie zwollenikow-tego mozesz byc pewny!

zobacz komentowany news »

pless1

re:els
milo by mi bylo Tobie odpisac gdybym wiedzial kto sie kryje za tymi 3 literkami-tak anonimowo to kazdy moze gupoty pisac(bo tylko tak mozna Twoje wypociny nazwac),
nie doczekasz sie wolnego dnia w swieta innych wyznan jesli w Polsce jest bardzo malo takowych wyznawcow,
tak ze ciesz sie ze tyle katolickich koscielnych swiat masz(jeszcze)
gdyby Cie interesowala dalsza konwersacja ze mna-napisz na prv

zobacz komentowany news »

pless1

re.GKW
nie neguje ze decyzja nie jest dokladnie przemyslana i znajac warunki pszczynskie znalazloby sie kilka bardziej potrzebniejszych spraw do zalatwienia,
jesli nasi radni taka decyzje podjeli to musieli sie dobrze nad tym zastanowic i mysle ze decyzja nie padla jednomyslnie,
rozliczyc mozna ich przy nastepnych wyborach,ale co to da
jak tylko pamiecia siegam zawsze decyzje naszych radnych budzily watpliwosci i tak tez pozostanie-ilu mieszkancow tyle pogladow,
podalem tylko jako jeden z przykladow dni wolne od pracy ktore swietami katolickimi sa,ale Twoja GKW odpowiedz nie jest rzeczowa,
te dni sa wolne od pracy i jesli ktos pracuje to ma zaplacone dodatkowo,Twoj przyklad prywaciarza tez sie kupy nie trzyma gdyz takowy pracuje dla siebie ,
Twoj wpis ze w domu pracujesz jest smieszny i jako takowy nie bede go komentowal,
nie wiem czy mnie dobrze zrozumiales,ale chodzi mi o to zeby niekatolicy/chrzescijanie) brali urlop w dniu swieta koscielnego/np.Boze Cialo/

zobacz komentowany news »

pless1

rozumiem Twoje rozgoryczenie ale w Polsce katolicy sa w wiekszosci tak ze nie mozemy porownywac sie do innych krajow,
z tego faktu sa tez zalety ktorych nie chcesz zauwazyc,
np.w Turcji jest inne wyznanie jest w wiekszosci-chcialbys tam mieszkac?

zobacz komentowany news »

pless1

re:garbaty aniele
jesli juz jestes przeciwko katolikom i wszystkim co katolickie jest to ja Tobie i innym przeciwnym wiary katolickiej zadam pytanie:ile dni w roku macie wolne bo swieto katolickie jest?
tak ze okupant i inni w swoich wypowiedziach prawde napisali-a ze macie inny poglad na sprawe budowy kosciola-wasza sprawa,

zobacz komentowany news »

pless1

ile wypadkow trzeba bylo i ilu ludzi zginac musialo zeby wreszcie w tym miejscu rondo powstalo,
no ale lepiej pozno niz wcale-teraz jeszcze kontrola szybkosci na Sklodowskiej i bedzie bezpiecznie,

zobacz komentowany news »

pless1

re:garbaty aniol
ladnie to ujales i wypisales co myslisz,najlepsze jest Twoje zdanie:"przepocone mamusie z wrzeszczącymi bachorami ......itd..) juz to oczyma wyobrazni widze i mnie dreszczyk przeszedl,
jesli masz miejsce w Twojej limuzynie moglbym sie przybrac do Katowic 1 raz w tygodniu?
jestem grzeczny,nie pale,nie pluje,nie mam wrzeszczacego bachora...jedynie moge Tobie szybko barek oproznic,

zobacz komentowany news »

pless1

hi,garbaty aniolku
to Twoje pobozne zyczenie sie niestety nie spelni gdyz Niemcy wygraja 3:0,

zobacz komentowany news »

pless1

ludzie co Wy piszecie:
"reprezentacja Niemiec po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonała Chorwację 3:2"
ja mam inny telewizor i ja ogladalem dobry wystep Niemcow przeciwko reprezentacji Portugalii-tam gral Ronaldo a on jeszcze nie przyjal obywatelstwa Chorwacji.
Niemcy trafia na Chorwacje lub Turcje w nastepnym meczu,ale moze redakcja ma jasnowidza?

zobacz komentowany news »

pless1

kochany garbaty aniolku,
Twoj zwrot:"Przemyśl to... "odnosi sie do Ciebie jak najbardziej,
czy spozywasz zadko czy czesto nie wplywa to na Twoja psychike i nieuzaleznia napewno,
to jest WIARA co katolikow ciagnie do kosciola i pozwala PRZEZYWAC akt przyjecia hostii,
jesli Ciebie rodzina inaczej wychowala nie znaczy zes gorszy ale zostaw katolikow w spokoju i uszanuj ich uczucia,
forum nie powinno byc miejscem na agitacje ale wejdz do kosciola,pomodl sie i jesli zes godny to przyjmij komunie sw.-przezyj,zrozum i moze zrozumiesz ten inny punkt widzenia,
jesli to zrobisz-podziel sie z nami Twoim przezyciem
pozdrawiam serdecznie

zobacz komentowany news »

pless1

mily garbaty aniole,
spozywanie hostii napewno nie spowoduje uzaleznienia gdyz nie spozywasz tak czesto jak pijesz kawe,
ale Twoje pytanie:".... możliwość ujrzenia boga" jest nie na miejscu i jak piszesz mozna zadawac pytania katolikom w tym kraju ale mysle ze to pytanie przekracza zasady dobrego wychowania i uraza uczucia katolikow,
sa rzeczy ktorych nie powinno sie poruszac i Twoje pytanie jest prowokacyjne i nieprzemyslane,

zobacz komentowany news »

pless1

do Gość: cup
nie znam sprawcy takiego wybryku,ale znam ludzi z Pspczyny i wiem jak sie to robi,
kapowac nie bede bo nie wiem po nazwisku,ale wystarczy gdyby straz miejska w parku sie zaczaila jak np.z Poligonu ludzie na dworzec lub do kosciola ida,ale takich punktow zapalnych w Pszczynie jest wiecej-rozejrzyjmy sie wokolo

zobacz komentowany news »

pless1

krotko i zwiezle mozna napisac - WSTYD!!!!!!!
w domu cacy,auto 2 razy w tygodniu umyte ,do kosciola regularnie chodzic,ale smieci do parku wyrzucac lub stare meble do lasu-bo to ziemia niczyja-kary musza byc wysokie!

zobacz komentowany news »

pless1

jaki tu dylemat macie-jesli Pszczyna tak ladnie i swojsko brzmi to dlaczego ten portal sie pless.pl nazywa?

zobacz komentowany news »

pless1

Lanser nie badz taki dowcipny,gdyby to Twoje auto znalezli to i po kilku miesiacach bys sie ucieszyl z takiej wiadomosci,

zobacz komentowany news »

pless1

oj nieladnie tak kablowac,
pokazywanie twarzy tez nie jest najladniejsza forma reklamy Waszej Redakcji-co chcieliscie tym osiagnac?
wyrywkowe zdjecia nie ukazuja wysilku i pracy robotnikow i mozna nimi sterowac nastroje czytelnikow- to Wam sie kochani redaktorzy naprawde udalo,ale czy o takie tanie sensacje w Waszej pracy sie rozchodzi???
poza tym chcialbym napisac,ze prace ukonczyli szybko i sprawnie,

zobacz komentowany news »

pless1

tos Ty kojo szczesliwy,ale jo Kolonii Brzozowej nie widza....abo zech slepy jest....

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21866

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2424

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769