Prezentacja klubowicza

pless1

Pszczyna

W klubie od: 07.06.2006
Ilość komentarzy: 137
Ilość postów: 10306
Ilość wyświetleń: 653038

Formularz kontaktowy


Komentarze (137)

pless1

ale ma fajne i dorodne uszy,

zobacz komentowany news »

pless1

jak zaczynacie na ciekawy temat pisac to prosze tez o jego rozwiniecie,
nie kazdy ma mozliwosc papierowe Echo czytac,
takie rzucenie tematu bez kilku zdan wyjasniajacych sedno sprawy nic nie wyjasniaja a tylko nosza znamiona reklamy i nic wiecej,

zobacz komentowany news »

pless1

acik
nie psuj tego dobrego co w starym roku sie miedzy nami ulozylo,
Pszczyna nie wioska a my nie plotkarze co sie ciesza ze w teleexpresie sa, nie uogolniaj i jedz rowno jak po stole
dosiego roku mily kolego

zobacz komentowany news »

pless1

chcialbym autorowi tego artykulu oraz temu co dopuscil do publikacje te zdjecia pogratulowac pieknej antyreklamy pieknych Goczalkowic,
przeciez w kazdej miejscowosci sa miejsca ktore sie chetnie oraz nizbyt chetnie pokazuje,
jesli chcemy przyciagnac turystow oraz kuracjuszy powinnismy te ladniejsze strony uzdrowiska pokazac,
to kazdy spec od marketingu moze powiedziec,
a dworzec jest niepiekny to juz ten ten tamat omawialismy-nie lezy to w gestii uzrowiska,ale nie musicie pokazywac krzywych koszow,patykow,smieci oraz "pokryklanej"tablicy itp..
te nasze Goczalki wcale takie smutne nie sa,

zobacz komentowany news »

pless1

halo Szczególarz
mysle ze jesli bys jako zarejestrowany klubowicz pisal,wtedy Twoj wpis bylby od razu widoczny-jak moj teraz,
jesli jednak jako anonimowy pisaczek sie wpisujesz wtedy musi admin przeczytac i dopuscic do druku-to jasne i zrozumiale,
zdarzaly sie juz przypadki paszkwilow,wulgaryzmow itp,niektorzy wykorzystywali anonimowosc do wylewanie brudow na inne osoby-do tego jest cenzura admina potrzebna-i bardzo dobrze

zobacz komentowany news »

pless1

serdeczne gratulacje dla Solenizantow!!
chcialbym tez dociagnac w zgodzie i zdrowiu do zlotych godow,albo i wiecej,
a wiec-zgoda,szczerosc i wzajemna milosc,
milosc,to wiecej dawac partnerowi niz wymagac od niego!

zobacz komentowany news »

pless1

moze admin moglby takie niedorzeczne wpisy jak od min:"dobrze zrobili!!!!" weryfikowac i nie dopuszczac do druku,
swiadczy to o sposobie myslenia naszych mieszkancow....ale mam nadzieje ze to nie byl Pszczyniak.

zobacz komentowany news »

pless1

pisze sie :"Brak tabliczki na domu" lub Brak tabliczki na domie?

zobacz komentowany news »

pless1

chcac sie ustosunkowac do moich przedmowcow oraz do zaistnialej sytuacji prosze zeby ktos jasno napisal czy lokatorzy placili oplaty czy zalegali z platnosciami,
nie mam problemu ze zrozumieniem tekstu napisanego po polsku ,lecz w gazecie sytuacja byla odwrotnie przedstawiona niz tutaj na plessie,
no wiec jak bylo(jest) naprawde?

zobacz komentowany news »

pless1

czy w jezyku polskim pisze sie imie przed nazwiskiem lub odwrotnie?
tak czy tak-powinny byc jednakowo listy wypisane,

zobacz komentowany news »

pless1

no to nareszcie bedzie Spermüll w Pszczynie :-)))

zobacz komentowany news »

pless1

mysle,ze Tomasz napisal za duzo i teraz ma kwarantanne za zolta kartke,
jak minie 7 dni to sie dowiemy co z ta droga,
kto chce szybciej nowosci z Karlowicza wiedziec-zapraszamy na wspolne ogladanie(buty gumowe nie zapomniec!)

zobacz komentowany news »

pless1

ale Admin przejechal sie po wypowiedziach-prawie wszystkie(i te normalne tez) skreslil,
a gdzie fotki co Tomasz zrobil-tez na cenzurowanym byly??

zobacz komentowany news »

pless1

jestem pelen podziwu dla Waszej odwagi i wytrwalosci,
mysle ze taka szkola zycia wielu naszym mlodym ludziom by sie przydala,
zycze nastepnych udanych wypraw,
pozdrowienia
:-))

zobacz komentowany news »

pless1

kojo-cos taki zdziwiony-ziomal :-)
jesli Cie interesuje-napisz maila to Ci rozjasnie watpliwosci,

zobacz komentowany news »

pless1

Panie fotograf-a z drugiej strony dwupasowki to sa tez Goczalkowice,
ladne zdjecia okolic kosciola i duzo wody-a reszta bedzie jutro?
kojo,swojego domu tez nie widze :-)

zobacz komentowany news »

pless1

hi,kojo
z tym Aldikiem to bylo ironicznie napisane:-)
naprawde ma Pszczyna wystarczajaco duzo sklepow,ale jak juz waran zauwazyl,jesli by nie bylo interesu to by nie budowali nowych sklepow,

zobacz komentowany news »

pless1

czy ktos wie kiedy wybuduja ALDI w Pszczynie?

zobacz komentowany news »

pless1

w Kmieciu poznalem moja obecna zone przed 30 laty i juz wtedy ten lokal mial dobra kuchnie,
z przyjemnoscia chodzilismy i nadal chodzimy do Kmiecia,mnie tam ta pani za biurkiem nie przeszkadza-ja ide do lokalu mile spedzic czas i dobrze zjesc,

zobacz komentowany news »

pless1

re:August784

" nie byloby tego wypadku gdyby kierowca punta nie jechal 160 km na godzine"
Ty chyba reklamujesz Punto zawodowo-chlopie,klupnij sie w czolko!
a nawiasem mowiac:jesli dajesz kluczyki facetowi na bance-to jestes tak samo winien i powinienes byc rowno z kierowca z promilami ukarany,
to ze masz bryke rozwalona juz Cie czegos chyba nauczylo-a jako czlowiek majacy rodzine moralnego kaca powinienes tez miec,
i niech Ci tak szybko nie przejdzie!

zobacz komentowany news »

pless1

na zawsze do kicia a palanta uciac!

zobacz komentowany news »

pless1

Szanowny panie Janiszewski,
takiego wpisu tu brakowalo,
mysle ,ze teraz nawet najwieksi przeciwnicy lub krzykacze zrozumieli o co tu chodzi i ze majatek spoldzielni jest w sposob rozsadny zarzadzany,
nie jestem czlonkiem spoldzielni lecz znane mi sa problemy spoldzielni a dewastacje mienia widze czesto i nie moge pojac dlaczego ludzie tak rzadko reaguja na niczczycielska moc malolatow(i nie tylko)-czyzby tylko strach,a moze to pozostalosc po PRL-u -jak panstwowe,spoldzielcze-to niczyje,
potem uzalanie sie na wysoki czynsz i wzrost kosztow ogolnych,
mala frekfencja na zebraniach spoldzielni jest ogolnie znana,to samo mozna zauwazyc w wyborach do wladz panstwowych,
jestem przekonany ze obecnie wpisy beda nie tak ostre i bedzie wiecej wpisow popierajacych wladze spoldzielni na ktorej czele Pan stoi,
pozdrawiam serdecznie i zycze wytrwalosci,

zobacz komentowany news »

pless1

re:Yoo
Twoj wpis jest poparty dowodami i trzyma sie jako tako kupy,ale piszesz:"Obrazić anonimowo ludzi... i to wszystko na co ich stać!!"
ale Twoj wpis tez jest anonimem-jesli masz odwage to napisz jako klubowicz,a tak mimo ze masz duzo racji to Twoj wpis pozostawia troche niesmaku,

zobacz komentowany news »

pless1

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 19-05-2007 godz. 23:53 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1

zobacz komentowany news »

pless1

gratuluje serdecznie!!!
kiedys przed okolo 20 laty jezdzilem jako kierowca autobusu z pszczynskimi siatkarkami na mecze i zgrupowania,
bardzo mile wspominam nasze wspolne dalekie trasy,
od tego czasu wiele wody w Wisle uplynelo ale moje zainteresowanie siatkowka pozostalo,
teraz po osiagnieciu takiego sukcesu bede jeszcze uwazniej obserwowal Wasze mecze w pierwszej lidze,
BRAWO dziewczyny!!!

zobacz komentowany news »

pless1

prosilbym redakcje o dopisanie z jakich okolic Pszczyny sa zamieszczane fotografie,
wiele sie obecnie buduje i zmienia dlatego dla nieznajacych dobrze okolic a takze dla wielu ktorzy kilka lat nie byli w Pszczynie taka wiadomosc bylaby bardzo przydatna,
dziekuje :-)

zobacz komentowany news »

pless1

a moze ten pan powiedzial zonie ze jedzie w podroz sluzbowa do Szczecina a tu jego polowica widzi ze w Pszczynie na rynku (moze z kochanka)sie znalazl,
jesli tak jest bedzie sie ale tlumaczyl-ja mu nie zazdroszcze powrotu do domu :-)

zobacz komentowany news »

pless1

czy przed opublikowaniem tego zdjecia zapytaliscie sie tego goscia zatrzymanego przez policje o zgode na publikacje?

zobacz komentowany news »

pless1

moze niektorzy pamietaja,zesmy wolne soboty wywalczyli-bylo to dawno i tylko starsi pamietaja,
ale pracodawcy chcieli przekupic pracownikow zeby w soboty do roboty przyszli,
dawali podwojna wyplate i talony za ktore mozna bylo kupic poszukiwane dobra,
wtedy to prawdziwi slazacy ktorzy walczyli o wolne soboty nie dali sie przekupic,a kto ochotniczo sie zglaszal na sobote???
wlasnie ten osobnik naplywowy co na wulcu mieszkol i nie miol co robic w sobota a godnosc i honor bylo mu obce a tubylcow miol gdzies...
jak nazywomy takiego???
GOROL!!
nie zebym byl przeciw takim,ale troszke honoru i godnosci trza miec,taki sie nie zasymiluje tu nigdy,
jesli ktos sie tu osiadl i zyje,mysli tak jak tubylcy to jest swoj,

zobacz komentowany news »

pless1

oj,olusia
jesli piszesz to co myslisz to Twoj wpis nie trzymie sie kupy,
piszesz:wiem ze po takiej katastrofie chłopak moze sie totalnie załamac,
skad wiesz-z doswiadczenia?
oraz:kazdy mogłby znalezc sie na tym miejscu..a wlasnie ze nie kazdy,tylko ten kto nie przestrzega przepisow,
zastrzegam,ze czekamy na oswiadczenie sluzb dochodzacych-nie wyciagam zadnych wnioskow,
zostawmy sprawe do wyjasnienia-ja znalem zmarlego bardzo dobrze i moze do sprawy podchodze bardziej emocjonalnie niz inni tu sie wypowiadajacy,
ale nie moge inaczej-znalem jego i jego rodzine,
moze bys olusia tez bardziej stronniczo do sprawy podeszla gdyby zginal ktos kogos znalas-mam racje?
a tak pisza rozni madralcy bla,bla bes sliny i sensu,

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769