Prezentacja klubowicza


Konto zostało usunięte

Formularz kontaktowy


Komentarze (49)

ttt

Mam nadzieję, że później się nie okaże, że "kamilwola" to podpalacz jak to było w przypadku kilku strażaków ochotników w Polsce :-).

zobacz komentowany news »

ttt

Na targach będzie prezentowana m.in. największa "atrakcja" turystyczna Pszczyny, mianowicie non stop zamknięty przejazd kolejowy.

zobacz komentowany news »

ttt

Ludzie! Nie rozumiem części Waszych komentarzy! O co Wam chodzi? Przecież to większość ludzi powiatu pszczyńskiego wypowiedziała się w referendum za tym rozwiązaniem. Jeśli ktoś nie był na referendum to niech teraz nie zabiera głosu. To po pierwsze. Po drugie - firma Remondis będzie świadczyć usługi wywozu śmieci bo firma ta wygrała przetarg. W przetargu brała również udział firma PiK, która nie wygrała przetargu. Oczywiście - wybrano firmę, która dała najniższą cenę. Uważam to za nie najlepsze rozwiązanie, ale taki już urok polskiej ustawy o zamówieniach publicznych (uważam, że odbije się to na nas mieszkańcach w późniejszym okresie) - ale to tak tylko na marginesie. Po trzecie wreszcie - w ramach przetargu zostały ustalone dokładne stawki usług. Tak więc firma Remondis sama z siebie nie będzie mogła podnosić sobie stawek bo złamie postanowienia przetargu, czyli zostanie wykluczona ze świadczenia usług. Oczywiście nie wiemy, jakie stawki zostały zaproponowane przez firmę Remondis w dokumentacji przetargowej, bo nikt o tym publicznie nie powiadomił mieszkańców. Mam jednak nadzieję, że administrator strony się o tym dowie i następnie napisze o tym na stronie.

zobacz komentowany news »

ttt

Informacja, że podają dziczyznę, wpłynęła na to, że na pewno tam się pojawię. Od dawna mam na nią ochotę a do Kobióra nie jest daleko.

zobacz komentowany news »

ttt

A ja bym zapytał panią radną Ludmiłę Dolczak, czy sama używa telefonu komórkowego. Bo może sobie nie zdaje sprawy z tego, że komórka również "grzeje".

zobacz komentowany news »

ttt

Potwierdzam. W tej knajpce można zjeść naprawdę dobre jedzonko za rozsądne pieniądze. I zbyt długo się nie czeka. Chyba wkrótce się tam znowu wybiorę bo dawno już tam nie byłem.

zobacz komentowany news »

ttt

pless1 ma rację - powinno się kasować tego typu idiotyczne komentarze

zobacz komentowany news »

ttt

Czy administrator forum nie mógłby skądś wziąć przepisów na te przystawki, które zostały zaprezentowane? Całkiem apetycznie to wygląda.

zobacz komentowany news »

ttt

"Modny mężczyzna" to w tym salonie mężczyzna do wzrostu 186cm. Dla wyższych praktycznie w tym sklepie bardzo rzadko można coś dostać. Kilka razy tam byłem i zawsze odchodziłem z tym samym, czyli z niczym.

zobacz komentowany news »

ttt

Uwaga dla przejeżdżających przez Kobiór trasą na Mikołów. Dziś od ronda w Kobiórze aż do wiaduktu (obok tartaku) ściągnęli nawierzchnię z jednego pasa. Robią się duże korki. Więc jeśli ktoś ma możliwość wyboru innej trasy niech to zrobi.

zobacz komentowany news »

ttt

Re: _malinka

Bo to jutro się stanie ;-)

zobacz komentowany news »

ttt

Aha, już to widzę. Podobnie miało być 3 września (początek roku szkolnego). Na całej trasie co przejechałem (było tego raptem około 150km) nie widziałem żadnego radiowozu przy drodze.

zobacz komentowany news »

ttt

Tak z ciekawości. Czy ktoś już tam był? Bo w artykule nie pisze wprost, że Carefour został otwarty.

zobacz komentowany news »

ttt

Do: waran

Nie czepiaj się DawiDD'a. Przecież on jasno wywnioskował z raportu policji, że to nie motocykliści byli winni tylko pas ruchu, który nagle zmienił się na przeciwległy :-). DawiDD chciał zabłysnąć, ale niestety mu się nie udało. Nie potrafi czytać ze zrozumieniem, ale to jego problem, nie nasz.

zobacz komentowany news »

ttt

Znowu wyrzucanie publicznych pieniędzy w błoto. Ale czego nie robi się pod publikę.

zobacz komentowany news »

ttt

Cytat "Do dyspozycji mamy szereg potraw począwszy od staropolskich dań z wołowiny, wieprzowiny, dziczyzny, zup, kończąc na specjalnych daniach dla podróżnych i wegetarian." Trzeba było zamówić coś z dziczyzny. Naprawdę polecam - bo tego nie oferują, a mają w menu :-). Byłem tam dwa razy i prawdę powiedziawszy szybko się tam nie pojawię. Nie dość, że na kelnera trzeba było czekać ponad kwadrans to jak przyszedł to okazało się, że dziczyzny w ogóle nie można zamówić. Na moje pytanie, po co w takim razie jest w karcie dań odpowiedział wzruszając tylko ramionami. Zresztą kelner nie orientował się w ogóle, co za potrawy są w karcie. Ogólnie - kiepskie wrażenie zrobiła na mnie ta knajpa.

zobacz komentowany news »

ttt

To nie ostatni market spożywczy w Pszczynie.

zobacz komentowany news »

ttt

Niestety - jeden minus i to bardzo duży, a zauważony przez autora to dwie malutkie ubikacje. Przy większej imprezie robi się tam bardzo duży tłok. No i brak parkingu to też minus, ale nie aż tak wielki w porównaniu do tych ubikacji.

zobacz komentowany news »

ttt

Byłem w restauracji "Pod Jemiołą" w Ćwiklicach i niestety nie powiem, że jestem zadowolony. Na kelnera czekaliśmy ponad kwadrans, a jak już się pojawił to się okazało, że nie mają dań, na które mieliśmy ochotę, a które są w karcie dań. Poza tym kelner nie do końca był zorientowany, co dane danie oznacza. Już lepiej jest wg mnie w Samancie w Piasku.

zobacz komentowany news »

ttt

Powinni jeszcze przy wejściu głównym postawić popiersia osób ze starostwa, które kiedyś zagłosowały przeciwko umiejscowieniu filli wyższej uczelni w Paleji. Dzięki tym osobom studenci nie pałętają się teraz po Pszczynie.

zobacz komentowany news »

ttt

Re: Gość: odp pszczynianka

Wcale Pszczynianka się nie pomyliła. Faktycznie na początku coś się administratorowi pomyliły daty z dniem tygodnia :-)

Re: Gość: JOZEF

Wcale policjanci nie markują roboty. Sam dzisiaj rano widziałem, jak skasowali w przeciągu kilkunastu minut trzech łosi :-). Oj, chyba będą żniwa :-)

zobacz komentowany news »

ttt

Komentarz gościa < .. > z godz. 12:42 jest chyba komentarzem dnia. Jeśli mielibyśmy pójść jego tokiem myślenia, to nie powinniśmy nikogo do więzień zamykać. Bo po co.

zobacz komentowany news »

ttt

I znowu kierowca BMW. Oczywiście, zaraz znajdą się obrońcy (np. wiciu, jak przy poprzednim tragicznym wypadku z udziałem BMW), którzy będą wiedzieć wszystko lepiej od policji.

zobacz komentowany news »

ttt

Szofer - kolego na przyszlosc to ty czytaj uwaznie, bo jak widze to tobie sie czytac dokladnie nie chce tylko krytykowac innych bys chcial. Czy ja w swojej wypowiedzi napisalem cos o DK1 i A4? Nie. Wiec z laski swojej najpierw dokladnie czytaj, a potem krytykuj. Ciezarowki, o ktorych pisalem jechaly trasa przez Ornontowice. Chyba, ze dzisiaj przemianowali tamta trase na DK1 albo A4 - to zwracam honor.

zobacz komentowany news »

ttt

Nie napisali, którego roku to dotyczy bo chyba nie tego. Dziś jakoś widziałem wiele ciężarówek i zapewniam, że na 100% nie wiozły szybko psującego się towaru, chyba że za taki można uznać np. kamienie.

zobacz komentowany news »

ttt

wiciu - Po pierwsze - tekstami typu "ryjek w kubeł" to zwracaj się do członków swojej rodziny. Po drugie - masz fotoradar w domu i łapiesz tych co szaleją wokół Twojego dom? Nie sądzę, więc takie komentarze sobie oszczędź. Po trzecie - jeśli chodzi o wypadek to opieram się na komentarzach policji dotyczących tego wypadku, ale podejrzewam, że ty i tak wiesz najlepiej.

zobacz komentowany news »

ttt

Niestety, znowu brak wyobraźni. I jeśli można współczuć to rodzinom pasażerów tego samochodu, ale na pewno nie kierowcy. To on spowodował wypadek, można wręcz powiedzieć, że zabił te osoby w pewnym sensie. Chciał się popisać, jakie to ma szybkie auto i teraz tego widać efekt. Młoda osoba, która dopiero od kilku lat ma prawo jazdy, do tego szybkie auto i powrót nad ranem z jakiejś imprezy. Efekt murowany. Wielu młodych na codzień popisuje się taką jazdą. Obok mojego domu codziennie popisuje się jeden młody szczyl, który na krótkim odcinku drogi za punkt honoru daje sobie rozpędzenie auta i ostre hamowanie z piskiem opon tuż przez skrzyżowaniem. Tylko czekać, jak kogoś potrąci. I co wtedy? Też będziecie go żałować? Jak czytam niektóre komentarze, to chyba tak. Pół biedy, jak taki młody popisujący się sam się robije, ale szkoda przypadkowego i niewinnego człowieka, który dzięki takiemu szaleńcowi ucierpi.

zobacz komentowany news »

ttt

Kilka lat temu głosowały nad tym pomysłem władze Pszczyny. Aby wtedy powstała wyższa uczelnia (a właściwie jej filia, która miała być umiejscowiona w Paleji) konieczne było przyjęcie jednogłośnie uchwały. Niestety dwie osoby ze Starostwa Powiatowego były przeciwne i wniosek upadł. Filia ta powstała w innym mieście. Tak więc tym dwóm osobom Pszczyna "zawdzięcza" to, że nie powstała tu żadna wyższa uczelnia. Szkoda niestety, że nie można opublikować danych osobowych tych osób, które tak "zasłużyły" się dla dobra Pszczyny bo chyba wszyscy byliby "wdzięczni" tym osobom. Tak więc Pszczyna nadal jest i dalej pozostanie zaściankiem. To niestety smutny fakt.

zobacz komentowany news »

ttt

Założę się, że protestujący sami korzystają z komórek i zapewne nie zdają sobie sprawy z tego, że ich własna komórka znacznie bardziej "sieje" niż stacja bazowa, wobec której protestują.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769