Prezentacja klubowicza

danka662

pszczyna

W klubie od: 25.09.2006
Ilość komentarzy: 60
Ilość postów: 61
Ilość wyświetleń: 9788

Formularz kontaktowy

Komentarze (60)

danka662

Dzięki Matys14,ja również pozdrawiam.

zobacz komentowany news »

danka662

do ratasha
sama się chwyć roboty,a nie siedzieć- czytać artykuły i pisać zbędne komentarze.

danka662

Brazylia-Niemcy 1-0 dla Brazylii

danka662

śląski koncert życzeń

danka662

Dzięki-było super:)
Pozdrawiam Pless.

danka662

I co nie miałam racji,żeby imprezę przełożyć?-cel szczytny,ale tym razem totalny nie wypał. Jedno wielkie jezioro!!!
Szkoda:(

danka662

Był ojczymem Winstona Churchilla

danka662

Baltazara Promnitza i Emilii Agnieszki Saskiej oraz chronostych z ukrytą w łacińskiej sentencji datą budowy bramy

danka662

Re iga
no tak dla ciebie lepiej że pada deszcz bo na słońcu to by ci resztki rozumu wyparowały
jakbyś miała troszkę oleju w tej pustej główce to byś wiedziała żeby ten cel osiągnąć to pogoda jest jak najbardziej potrzebna....

danka662

Chyba powinni przesunąć ten piknik,bo prognozy są nieciekawe.
Szkoda:(

danka662

Jestem w klubie już 4 lata i nie posiadam żadnej karty

danka662

A co było pare dni temu-też jakis wypadek?

danka662

Yankee w zupełności się z Toba zgadzam,ja obiecałam synkowi,że pójdziemy na pokaz sztucznych ogni i kiedy byliśmy na klatce schodowej to zaczęli strzelać i tym sposobem dziecko przeryczało cały wieczór.
Porażka.

danka662

Do Rebeliantka
Ty weź zamiast jeździć po 12 razy po tej samej ulicy przejedź się do psychiatry-widać że Ci jest bardzo potrzebny!!!!

danka662

I ulica otwarta!!!!!

danka662

Do Magda K -o czym Ty piszesz(jaki zdesperowany?),jak się nadużywa alkoholu to niestety potem przewraca się w główce i robi takie rzeczy,a po za tym to nie pierwsze jego takie zachowanie.
I tekst-szkoda,ze nikt nie myśli o tym biedny gościu.....
Ciekawe czy on kiedykolwiek pomyślał,za nim sięgnął po kieliszek...

danka662

Panie pszczyniok a ja myślę,że błędem, było wciągnięcie się w dyskusję z Panem.
Widzę,że wszystko wie Pan najlepiej i mając swój dom wydaje się Panu,że jest lepszym od ludzi mieszkających w mieszkaniach komunalnych-co dał Pan wielokrotnie do zrozumienia swoimi podtekstami i aluzjami.
Doskonale sobie zdaję sprawę w jakim mieszkam budynku i zapewniam,że mieszka się super,jak i całej reszcie lokatorów-co nie zmienia faktu,że z zewnątrz budynek nadaje się do kapitalnego remontu i mam nadzieję,że się go w końcu doczeka i będzie jeszcze ozdobą naszego miasta.

danka662

Myślę,że Pan sam sobie tłumaczy wszystko tak jak chce,mając juz wyrobione swoje zdanie na ten temat i dalsza dyskusja mija się z jakimkolwiek celem,a pomyśleć,ze zaczęło się od tego,że napisałam iż właścicielem budynku jest AZK-a Pan miał do mnie problem że się ich czepiam-sam obrażając po drodze innych ludzi.
Proponuje przy Pana zaradności życiowej o pisemko do AZK o możliwość wykupu Villi Brehme i wymienienie propozycji jakby to Pan sie zajął ta kamienicą-najpierw eksmisja lokatorów,potem zrobi Pan remoncik i wynajmie za oczywiście odpowiednią gotówkę komu trzeba i będzie Pan zadowolony.
Powodzenia.

danka662

Do też pszczyniok-i znowu jesteś źle poinformowany,bo kamienica w której był ostatnio pożar ma prywatnego właściciela a w jakim jest stanie też każdy widzi.
Piszesz o ludziach mieszkających w mieszkaniach komunalnych jakby to był jakiś margines społeczny(oczywiście się mylisz,bo tak nie jest)
I jeszcze Ci powiem,że gdyby Pan Brehme wstał z grobu to wyglądem zewnętrznym pewnie by nie był zadowolony,ale jeśli chodzi o wnętrze to myślę,że był by mile zaskoczony(pewnie nie masz pojęcia jak wygląda w środku,ale dużo byś chciał mówić na jego temat)
Pozdrawiam
I jeszcze jedno dlaczego ktoś komu przydzielono mieszkanie przykładowo pare lat temu w takiej oto kamienicy ma płacic nagle kolosalny czynsz tylko dlatego,że ktos przez lata nie remontował kamienicy i ta z biegiem lat niszczeje(co jest całkiem zrozumiałe-powtarzam nic nie jest wieczne)Sory,ale jakby czynsze kilku rodzin mieszkajacych w danej kamienicy miały wystarczyć na wszystkie remonty to na prawde musiały by być płacone w tysiącach,a wtedy nie miał by kto mieszkać w omawianych kamienicach.

danka662

Do też pszczynioka-musisz zrozumieć jeszcze jedno,że kilkadziesiąt lat dla budynku też działa na jego nie korzyść.Niestety nic nie jest wieczne.
Ja Ci proponuję,żebyś się postarał o fotel burmistrza to wtedy na pewno zaprowadzisz porządek w mieście i wykwaterujesz wszystkich lokatorów mieszkań komunalnych,a wszystkie budynki doprowadzisz do stanu idealnego(jesteś przecież bardzo zaradny-wnioskuję z Twojego dorobku)
A pisząc,że miasto dołożyło masę pieniędzy do remontu po pożarze i brakło na remont dwóch innych kamienic(swoja droga jak Ty świetnie jesteś zorientowany w finansach miasta i AZK)to sam przeczysz temu co napisałeś przedtem(mam na myśli pierwszą Twoją wypowiedź)
I nie pisz mi,że wyremontowali po to żebym mogła tam teraz mieszkać,bo to nie ludzie starający się o mieszkania wybierają sobie budynek w którym chcą zamieszkać.

danka662

DO też pszczyniok
Jeszcze jedno-ludzie którzy mieszkają w tej kamienicy to tylko najemcy i tak się składa,że za darmo tam nikt nie mieszka tylko kazdy płaci czynsz,a więc jeśli dochodzi do nieszczęśliwego zdarzenia-jakim był wtedy ten pożar-to właściciel który bierze pieniądze od lokatorów za wynajem jest zobowiązany do naprawienia szkody,chyba że udowodnią komuś winę to niech pokryje koszty naprawy.
A nie jakieś chore stwierdzenie,że mieliście dosć czasu żeby się wynieść na swoje ,bo według tego jak to napisałeś ludzie mieszkający w tej kamienicy mieszkali za darmo i przez ten czas mieli sobie wybudować domy.
Niestety,ale rzeczywistość wygląda inaczej-kogo stać mieszka na swoim a kogo nie bądź tak mu wygodniej mieszka na wynajętym-ale każdy ponosi jakieś koszty w przeciwnym razie wcześniej czy później ląduje na bruku.

danka662

Do też pszczynioka
Zastanów się co piszesz,zle zorientowany pszczynioku,sam wcześniej narzekałeś że kamienice popadają w ruinę.
Co mnie obchodzi jakiś pożar w latach 70,kiedy mnie jeszcze nie było na świecie.
Ani jednego słowa złego nie napisałam pod adresem AZK-jedynie że jest zarządcą kamienicy o której mowa,a a odnosnie dorabiania to ciekawe czego Ty się dorobiłeś.
Skoro przydzielają ludzią takie mieszkania to chyba po to żeby w nich mieszkać!!!!

danka662

Bardzo mnie ciekawi czy zrobią tez coś z kamienicami na tej ulicy,bo te straszą swoim wyglądem i coraz bardziej popadają w ruiny.

danka662

do Gocha
jak maja stawiać nowe markety tylko dlatego że komuś zabraknie po 17 kleju do tapet badz uszczelki to raczej marny pretekst...

danka662

Do Ihaaaa Sam lub sama siedzisz i czytasz ,a kogoś sie czepiasz-to chyba zrozumiałe,że skoro podali do wiadomości o tym wypadku to ludzie chcą wiedzieć jak to skończyło.Zamiast sie czepiać to po prostu nie czytaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

danka662

czy ktoś wie czy wyłowili tego mężczyznę,bo niema żadnych nowych informacji??

danka662

Do oburzonego-skoro tam byłeś to dlaczego nie zadzwoniłeś na straz czy policje,albo rejestracje odpisać-podobno było duzo ludzi to świadkowie by sie znalezli.Trzeba tępić takich kretynów bo strach chodzić po chodniku.

danka662

wszystko fajnie,ale dlaczego tylko te kamienice przy rynku,zapraszam na Bogedaina tam naprawde przydał by sie remont.

Powrót

Nowi klubowicze

denope7avy

Żary
w klubie od: 2021.04.16

OdlewniaKowala

Ustroń
w klubie od: 2021.04.15

slawekorpj05

Łeba
w klubie od: 2021.04.15