Prezentacja klubowicza

work1er

Sucha bez kicka

W klubie od: 19.10.2006
Ilość komentarzy: 307
Ilość postów: 1445
Ilość wyświetleń: 704819

Formularz kontaktowy


Komentarze (307)

work1er

szkoda, ze w czasie powodzi gdy zamykano mosty na Pszczynce nikt nie pomyślał o młodzieży szkolnej żeby ją ewakuować do domu. Po prostu szkoły średnie nic nie wiedziały,lekcje odbywały się normalnie a strażacy już mosty blokowali.

zobacz komentowany news »

work1er

tante Marika pedziałaby co to je ein propagandafilm

zobacz komentowany news »

work1er

spróbujcie cwaniaki w piątek ok.14 - 16.
A Wasz wynik to ok.12 km w ciągu 20 min daje średnią na DK 36km/h???
to czym tu się chwalić???

zobacz komentowany news »

work1er

jakiś policjant komentując wypadek TIRa co nie zauważył nowego ronda pod Iławą powiedział: kierowcy Tir i autobusów to szlachta wśród kierowcó.
A więc szlachta się bawi.
Dzisiaj Miedźna skrzyżowanie główne i TIR w rowie

zobacz komentowany news »

work1er

gratulacje tylko tak dalej szwendajcie się po górach i nie tylko ku uciesze chętnych:)

zobacz komentowany news »

work1er

ton haha masz rację w Warszawie wymyślą jak ten drewniany mostek w Jankowicach koło Pszczyny wyremontować. Po co hihi Gorzelika w to angażować jak można to od razu pod obrady sejmu trzasnąć.
Stary jak chałpa a .... jak stodoła. Tak mówią o kimś nierozumnym. Jak będziesz go szukał nie pomiń albo i zacznij od swojego lustra. huhu

zobacz komentowany news »

work1er

dj hooligan myślę, że możesz spokojnie dołączyć się do leczących się na nogi albowiem....
Wielokrotnie jadąc drogą DK1 doznaję tego, że na ograniczeniu np. do 70km/h zwalniam nie powiem żeby dokładnie do 70 ale zawsze jest to ZWOLNIENIE np. do 80-90 bo ktos po coś tam taki znak postawił a lewym pasem wtedy zapier.... TIR(albo osobówka z rejestracją SB SBI SZY) i mnie wyprzedza. Wtedy doznaję olśnienia skoro ja łamię przepisy jadąc za szybko a ten gościu -stabilny- mnie wyprzedza to o co tu kaman???
A druga sprawa to widziałem tych stabilnych w tym roku podczas deszczu, właściwie ulewy, między Częstochową a Łodzią jak przy 95, bo tyle chyba maja dopuszczalna prędkość, TIRom dupami zamiatało ale nikt nie zwolnił bo honor TIRowca nie pozwala.
Kolejna sprawa to jak taki mały karakan wyleci z drogi to nie blokuje swoim truchłem całej drogi. Czego o ciężarówkach powiedzieć się nie da.

zobacz komentowany news »

work1er

to co Bronkowi było, że tak szybko go naprawili??? a w Jankowicach i na Korzeńcu w Bojszowach to pier... się nie wiadomo jak długo i to na zime.

zobacz komentowany news »

work1er

do aaaaaaaaaaaaaaarste
http://pszczyna.naszemiasto.pl/archiwum/1767692,polityka-i-kanalizacja,id,t.html

mam pytanie kto odbierał nawierzchnie dróg po kanalizacyjnych robotach???
bo miałbym zastrzeżenia do paru robót.Zwłaszcza przewiertów po których zostają góry i doliny. To chyba już urzędujący obecnie odbierali.

I jeszcze jedno komu obecna rada zostawiła do spłaty 4,4 mln długu wziętego chyba w lipcu - sierpniu?

zobacz komentowany news »

work1er

Uszatek -
a Bednorza to tam gdzie auta parkują gdzie popadnie i przejechać można tylko slalomem?
To to jest zasługa Pana Krausa. Powinien codziennie te auciska poustawiać.

zobacz komentowany news »

work1er

Bo niektórzy tak się lansują.
Wydaje misie co jazda na kole ze światłem da większą szansę mobilkom. Parę lat temu na chodniku w kierunku Ćwiklic popylał gostek bez świateł. Ja wyjeżdżałem z poprzecznej. No naprawdę nie widziałem bydlaka a jakie miał pretensje, że wyhamowałem w ostatniej chwili???

zobacz komentowany news »

work1er

Co to za jaja!!!! 48 lat to niby STARSZY mężczyzna????
Wypraszam sobie!

Pozdrowienia RÓWNOLATEK

zobacz komentowany news »

work1er

jakoś nikogo nie kręcą czyjeś sukcesy. nie chcą tego komentować. Tu nie ma do czego się dop...ć.
Dlatego brawo chłopaki i Wasi wspaniali nauczyciele. Niech też zostaną z okazji zbliżającego się święta uhonorowani nagrodami.

zobacz komentowany news »

work1er

ej krezus tak w pierwszy piątek z tym mięchem ?

zobacz komentowany news »

work1er

Buziak to na premie świąteczne i odprawy posłów niekoniecznie greckich. Dostaną za to na waciki. Jak im Siara pozwoli

zobacz komentowany news »

work1er

no kurcze nie podawajcie objazdów przez te wąskie uliczki Jankowic i Studzienic bo za chwilę tam zaroi się od szukających skrótów wszelkiej maści i tonażu.Dwa dni temu przede mną tir przegolił na Studzienice to był koszmar bo na każdym skrzyżowaniu kierowca wysiadał żeby sprawdzić czy da radę.

zobacz komentowany news »

work1er

Rzygmunt za to PISiaki to tak wyremontowały te mosty, ze szkoda gadać. Dyć za PiSu też na mostach tych stały ograniczenia i wtedy nikt nawet w nie nie kopnął.
Bolek2 do Świerczyńca na kole lasem pięknie przez Studzienice pojedziesz tylko trzeba trochę orientacji w terenie.

zobacz komentowany news »

work1er

brawo utalentowani uczniowie. Brawo rodzice.

zobacz komentowany news »

work1er

I że żoden chachor nie spier... remontem tych pięknych kamieniczek. Jako było na początku tako i teraz i ninie...Amen

zobacz komentowany news »

work1er

kiero jak w jednym miejscu postawisz fotoradar to kierowcy w innym zaczną przyspieszać i znowu będzie niebezpiecznie.
Też kierowca nie uważasz że światła to plan minimum i tak utrudniający obecny stan.Może lepiej przejazd górą czyli wiadukt.

zobacz komentowany news »

work1er

Wodniku szuwarku!!!
Jakbyś sam pofatygował się nad Pszczynkę the river to zobaczyłbyśby, ze już od czwartku co najmniej była spuszczana większa niż normalnie ilość wody. Jedna część jazu obob OSP byłą podniesiona. Czyli Przygotowania były czynione.Nie wiem jak na Wiśle. Po prostu na takim zlewisku retencyjnych zbiornikó jest zdecydowanie za mało.Zwłaszcza jak pełni(goczałkowicki) rolę zbiornika wody pitnej, w którym zabraknąć jej nie może.

zobacz komentowany news »

work1er

o co chodzi studzienka na Sznelowcu jest drożna jak widać tylko ciśnie w druga stronę.

zobacz komentowany news »

work1er

A może by tak przejazd górą? Nie tunelem(z którego non stop trzeba będzie pompować wodę jak przewidywali uczestnicy forum Plessowskich przed budową) a estakadą? W tym miejscu DK1 idzie nieco poniżej może by się dało.

zobacz komentowany news »

work1er

Nareszcie się klaruje gdzie pracują z uczniami a gdzie zbierali do tej pory laury bo i tak do nich przychodziła młodzież zdolna. Takie sygnały dochodziły do mnie już od dobrych paru lat. Chrobry czuje oddech rywala na plecach czy jeszcze nie? Podoba mi się to i już.

zobacz komentowany news »

work1er

młodzieży gratuluję z całego serca i nie poddawajcie się mimo, że Wasza nauczycielka będzie Was wspierać słowami"i tak szans nie macie bo takie konkursy wygrywaja"pobytowcy"".Przynajmniej kilka lat temu tak wspierała wtedy dziewczyny, które też się zakwalifikowały.
Mimo wszystko powodzenia!!!

zobacz komentowany news »

work1er

benz jechałeś wczoraj tamtędy???
to nie pisz gupot.Nawet w okolicach skrzyżowania z szymanowskiego działy sie cuda.Zeby nie najechać jeden na drugiego, kierowcy hamowali w śniegu na poboczu."bo nie dostosowali"???To tylko taki samograj żeby nic w sprawie dróg nie robić.

zobacz komentowany news »

work1er

wodnik jesteś w błędzie! to PZS nr 1. Reszta się zgadza.

zobacz komentowany news »

work1er

Że niby krzyżują się szlaki zwierzyny ze szlakami ludzkimi. No tak . W tym przypadku skrzyzowanie to ma jakieś 4,5 km długości.Tak wg znaków niedaleko straży pożarnej w Międzyrzeczu i obok zagrody żubrów w Jankowicach.

zobacz komentowany news »

work1er

I spośród wielu emocji nareszcie wyłania się zarys prawdy.
TEŻ LUBIĘ SZYBKĄ JAZDĘ ALE NA BOGA NIE NA ZAKAZACH.
Jak można zza Larsenów zobaczyć szybki motocykl, który jedzie lewym pasem.
Rebeliantka pewnie też uległa emocjom podobnym do tych co kazały biednemu koledze"biegać w kółko trzymając się za głowę".
Wszystkie wpisy to bicie do jednej bramki.
A zaprawdę powiadam Wam "kto z Was jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem".
To znaczy kto wchodził na ten wątek bez szukania sensacji....

zobacz komentowany news »

work1er

Dziwne, że relacja rebeliantki jest bardziej szczegółowa niż oficjalna plessa. Teraz wiem kto skąd i gdzie jechał.
Nie musiał czekać aż minie fotoradar bo motocykle z przodu nie mają tablic rejestracyjnych.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769