Prezentacja klubowicza

work1er

Sucha bez kicka

W klubie od: 19.10.2006
Ilość komentarzy: 307
Ilość postów: 1445
Ilość wyświetleń: 704776

Formularz kontaktowy


Komentarze (307)

work1er

jak na to stanowisko nie trzeba składać oświadczenia lustracyjnego to wiem kto nim zostanie. hehe

zobacz komentowany news »

work1er

baca tylko nie daj zginąć konkurencji(kupuj u nich) biedronki w Waszych Ćwiklicach bo potem nastąpi dyktatura

zobacz komentowany news »

work1er

przemas 69 oszczędzamy żeby wspomóc polski przemysł hotelarsko wypoczynkowy w Egipcie, polski przemysł motoryzacyjny w Ingolstadt, Sindelfingen i takie tam inne polskie inwestycje na całym świecie.

zobacz komentowany news »

work1er

a jakieś wyniki???

zobacz komentowany news »

work1er

zacząć by trzeba od ciężkich pojazdów, które tamtędy skracają sobie drogę między Czarkowem a DK1(czy mogą tą ul. jeździć).

zobacz komentowany news »

work1er

laktacja też chciałem komentatorów zapytać czy to Pszczyna buduje czy w Pszczynie wybudują.
Z tym PKS to jest tak. Zresztą gdzieś już to opisywałem.
Jak rano wszystkim sie spieszy na czas to PKS. Po południu mnóstwo młodzieży stoi na stopa. To przedsiębiorstwo ma zarabiać. Ale kiedy?
Nie znam struktury zatrudnienia w PKS ale na jakis czas kasy starczy.

zobacz komentowany news »

work1er

To Magdalena zacznij wyliczać co zrobił ten człowiek dla parafii.
Ja zacznę:
- remontował starą farę tak, że nową większą wystawił.
- teraz remontuje stary kościół i z tego ma nowy większy powstać.Trochę się cyka, bo wie, że po remoncie fary ludzie dokładniej na łapy mu patrzą.
ludzi we wsi skłócił ze sobą tak, ze niektórzy na stałe emigrowali do innych kościołów.
dalej Ty...

zobacz komentowany news »

work1er

gościu
a co za różnica czy kto ma dużo czy mało.
Ktoś chce dac to da, nie chce to niby czemu zaraz wys...y?
To nie o stan posiadania chodzi.

w sumie to i tak Ćwiklice są w lepszej sytuacji bo był czas że te drewniane kościółki w okolicy paliły się jeden za drugim.

zobacz komentowany news »

work1er

do ćwikliczanka
a do tej pory, przy tym proboszczu, zawsze pieniadze ze zbiórek trafiały tam gdzie się spodziewałaś?

zobacz komentowany news »

work1er

1. Na Łowieckiej też nikt kościoła nie chciał oprócz biskupa D.Z. a powstaje.
2. Czyli 2,5 m więcej jak w Brzeźcach.
3. Czy z wierzchołka tej 50 metrowej wieży będzie widać Kobiór zwłaszcza tam pod lasem gdzie rezydencja powstaje?
4. Obecna wieża nikomu nic nie ujmując ma najwyżej 15m. Nie 40 jak ktoś tu napisał.
5. Jak rada parafialna nie zechce to proboszcz sam nie wybuduje.

zobacz komentowany news »

work1er

no to będzie jazda bez.... wykroczeń

zobacz komentowany news »

work1er

właśnie. Ani związku ze Śląskiem, ani tam mądre uchwały się nie głosi jako Skarga mądry był. Co to za pomysł mydlenia oczu?

zobacz komentowany news »

work1er

pani z Międzyrzecza współczuję bo zacznie się ..... nie dostosowała prędkości...itd.itp.

zobacz komentowany news »

work1er

1. a może to był ten typ pieszego co uwierzył w to, że emeryci mogą przechodzić mimo czerwonego swiatła na przejściu? Wiem o czcigodni, w Pszczynie nie ma swiateł. Dlatego mimo wszystko.

2. też będziecie mieli 73 lata czego Wam życzę i też życie będzie Was przymuszać do jazdy mimo okularów o szkłach jak denka z jabola.

zobacz komentowany news »

work1er

19, 21 jest ich dwóch czy taki pazerny?

zobacz komentowany news »

work1er

http://www.youtube.com/watch?v=93UzX_YK6fo

zobacz komentowany news »

work1er

tak emeryt masz rację. czekali za komuny, poczekają jeszcze i teraz.
W takim razie jestem za tym, żeby pozwolić emerytom przechodzić przez pasy na czerwonym świetle. Zwłaszcza tym młodym 45-letnim.

zobacz komentowany news »

work1er

cosik mi sie zdo Obrońca co ni mosz racji z tym "hakenkreuzem".
http://pl.wikipedia.org/wiki/Swastyka

zobacz komentowany news »

work1er

skąd mundurowi znają te miejsca handlu alkoholem, że tak szybko zareagowali i przystąpili do sprawdzania?

zobacz komentowany news »

work1er

Mother of God. będzie się działo. siadam na rower.

zobacz komentowany news »

work1er

bo widzisz wędka tam gdzie komercja tam i żulia w momencie się pojawia. ja jestem za tym żeby choć trochę normalności gdzieś pozostało. to, że można pływać jest już sukcesem.

zobacz komentowany news »

work1er

Yankee i tym syfonem wysysać z dna świństwo, które potem... spłynie Pszczynką przez park... podoba misie Twój tok myślenia.

zobacz komentowany news »

work1er

1. to się działo w latach 80/90 zeszłego wieku tak że nie trzeba mieć 100 lot coby to pamiętać.
2. jak mo kto klaustrofobia to na targu może bez stresu se kupić co chce.

Nie rozumiem. Wolny rynek. Można kupić gdzie się chce. Jest grupa co chce na targu ale ktoś tu chyba wie lepiej co oni chcą. Umrą babcie po targu chodzące to umrze z nimi targ. Ale teraz wara. Dopóki komuś się to opłaca to ręce precz.

plessos tyś je też "świerzy" ten czerwony wężyk pod wyrazem oznacza, że w nim coś nie teges.

zobacz komentowany news »

work1er

co Wy tu wypisujecie za brednie o profilach towarów i takie tam... co stoisko to asortyment. proste.
W najlepszym czasie targ pszczyński zajmował całą połać obecnych parkingów między młynem a ul. Chrobrego.
profile? - wszystko co ktokolwiek zdobył "na lewo", u znajomych po sklepach można było kupić. takie lokalne allegro.

zobacz komentowany news »

work1er

ZAPROŚCIE ICH NA RYNEK JAK ZACZNIE SIĘ JESIENNY SEZON SPALANIA ŚMIECI.
TO DOPIERO INWESTYCJA.

zobacz komentowany news »

work1er

ten stan jakoś usprawiedliwia inną wieść, że w Pszczynie odnotowano więcej włamań ostatnio.

zobacz komentowany news »

work1er

mnie bardzie interesuje co to jest "sfera szeroko pojętej oświaty" i kiedy poleci ktoś kolejny z dorzynanej watahy

zobacz komentowany news »

work1er

re Alojzy - jak skosisz trawę musiałbyś posprzątać rowy, trawa piekniejsza
ale jaja - wyrwałeś z kontekstu parę zdań i co?

a temat w tzw międzyczasie schodzi do szeolu i pies z kulawą Achillesowa nogą nie zapłacze po nim
Amen

zobacz komentowany news »

work1er

no ale ja nie mam z tym problemu
Problem mają wszyscy ci co chcieliby aby rzeczywistość była czarna lub biała. nie dostrzegając wszystkich odcieni szarości.
Moi wy biedacy.

zobacz komentowany news »

work1er

kiedyś w chrobrym były na korytarzu powieszone kartki z wynikami plebiscytu z powiatu pszczyńskiego. I wcale Pszczyna za przyłączeniem do Polski nie była. Za to okoliczne wsie (nie wszystkie) i owszem.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769