Prezentacja klubowicza

wiciu

pless

W klubie od: 23.12.2006
Ilość komentarzy: 161
Ilość postów: 392
Ilość wyświetleń: 312250

Formularz kontaktowy


Komentarze (161)

wiciu

dlatego irytuje mnie reklama w tv mówiąca "zwolnij o 10km/h " . pomyśleliście też może jako kierowcy ile razy uratowaliście życie pieszym którzy ślepo zapatrzeni w kodeks drogowy nagle wpadają na pasy a ty jesteś 5 metrów przed pasami i jedziesz nawet 30km/h i musisz się zatrzymać bo "pieszy idzie przez pasy i ma pierwszeństwo " . to znaczy że samochód ma zatrzymać się od razu ?
co do tego gościa co był "wczorajszy " 0,5 promila to jest jakby wieczorem ( do 20.00) wypita flaszka we dwóch . nikt normalny po takiej dawce nie siada za kółkiem .

zobacz komentowany news »

wiciu

się czepiacie , jak było widać twarze na 2011 to zaczęliście wytykać ( prawie po nazwiskach ) te kobiety co pozowały , pscyna zawsze była i jest jednak ciemnogrodem .

zobacz komentowany news »

wiciu

burmistrz z racji urzędu był na spotkaniu lidera największej opozycyjnej partii w Polsce , już mu się przypisuje to i owo , dla mnie najlepszym komentarzem bez podPISu jest zdjęcie 9 , ja naturlisz zig ...

zobacz komentowany news »

wiciu

dobrze że człowiek z regionu a nie jakiś obcy "święty lub jeszcze nie"

zobacz komentowany news »

wiciu

nadgorliwy inspektor , jak wszyscy wiedzą nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu , przez niego kilka osób straci pracę bo "szef" pójdzie siedzieć.

zobacz komentowany news »

wiciu

szambo bezodpływowe , tzn np jeśli zużyłeś w ciągu miesiąca na dom jednorodzinny 23m3 wody to tyle powinno być ścieków w zbiorniku ( obrazowo to jest miej więcej zbiornik wielkości dużej cysterny samochodowej ) , większość domów w przeszłości miało malutkie szamba z odpływem na "lewo" , max 5 m3 i nie wierzę że ludzie modernizowali zbiorniki na większe .

zobacz komentowany news »

wiciu

teraz tylko czekać na odważnego który podpali paleja i nasza bana , jakiś konserwator nie pozwoli zrobić remontu z głową bo to zabytek . jeba...ć zabytki liczy się teraźniejszość a nie to co było .

zobacz komentowany news »

wiciu

chatka baby jagi , tak za moich młodych lat nazywał się tan budynek . Lepiej tam zrobić socjal dla dłużników mieszkaniowych niż budować nowe budynki . Tam kiedyś mieszkało kilka rodzin i nikt nie narzekał .

zobacz komentowany news »

wiciu

no , kasa jest na pierwszym piętrze :)

zobacz komentowany news »

wiciu

komentarz z innego forum i tu całkiem się zgadzam :
piotrex13

Polskie media same przekłamują fakty - co jakiś dłuższy weekend czy święta, podają ilość wypadków i ilość zatrzymanych nietrzeźwych kierowców. Takie zestawienie sugeruje, że wypadki są przez alkohol, ale czemu właśnie nie podają ile wypadków spowodowali nietrzeźwi? Wcale bym się nie zdziwił jak 1 na 100. Poza tym co to za tytuł?! W Polsce statystyki są wysokie na nietrzeźwych kierowcach, a w Anglii przy takim samym stężeniu, nie byliby już oni nietrzeźwi, bo tam można wypić dużo więcej.

zobacz komentowany news »

wiciu

jak piszesz 2 lata i do wyciepania , może do tego czasu ktoś zmieni tv na nowszy i nie będzie mu potrzebna "skrzynka" z drugim pilotem , za bajtla pamiętam też były takie tunery potem ojciec kupił rubina i nie był dodatkowy tuner potrzebny .

zobacz komentowany news »

wiciu

jak ktoś ma zamiar tylko oglądać a nie kupować urządzenia z niepotrzebnymi dodatkami to wystarczy dekoder z kaufa za 80 zet.

zobacz komentowany news »

wiciu

Pierwszeństwo przy wąskim wzniesieniu : Polsce jest to chyba tylko zasada grzecznościowa... poza tym, my mamy przecież szerokie, dobrze utrzymane drogi ;)
Znalazłem na necie taką odpowiedź :
"Czy w górach obowiązują jakieś szczególne przepisy ruchu?
W wielu krajach prawo o ruchu drogowym zawiera przepisy dotyczące jazdy po drogach górskich w warunkach, kiedy odpowiednie służby nie nadążają z usuwaniem śniegu. Np. w Szwajcarii, kiedy dwa auta nie mogą się swobodnie minąć na górskiej drodze, samochód zjeżdżający z góry musi się wycofać i ustąpić jadącemu pod górę. Dotyczy to jednak pojazdów tego samego rodzaju, bo jeśli samochód osobowy spotka się z ciężarówką, to ustąpić musi ten kierowca, któremu jest łatwiej, czyli auta osobowego. Na drogach oznaczonych jako „górskie drogi pocztowe” (Berg-Poststrassen) pierwszeństwo mają pojazdy poczty oraz autobusy, a ich kierowcy są uprawnieni do kierowania ruchem w razie potrzeby. Także w wielu innych krajach auta jadące pod górę mają pierwszeństwo przed zjeżdżającymi, chyba że chodzi o samochód osobowy i ciężarówkę albo autobus. Generalnie warto zawsze zapoznać się z miejscowymi przepisami oraz zwyczajami i kierować się zdrowym rozsądkiem, a także zwykłą uprzejmością. Jeżeli tylko to możliwe, ustąpmy drogi kierowcy, który ma problemy!"

zobacz komentowany news »

wiciu

Wjazd w ulicę bednorza od strony bajadery też zagrodzić betonowymi płytami i niech się sami męczą jak wjechać na swoje osiedle

zobacz komentowany news »

wiciu

jak mnie pamięć nie myli to przez konserwatora zabytków paleja teraz niszczeje , nie pamiętam dokładnie jak to było ale chyba na kilka tygodni (chyba 2 ) gdy h k i synowie byli zainteresowani kupnem paleji to wpisali ją na listę zabytków . mnie moczykije nie przeszkadzają ( sam nie łowię ) , ale jak to w naszym chorym kraju jakiś niszczejący zabytek albo torfowisko ( dolina rospudy ) ważniejsza od człowieka.

zobacz komentowany news »

wiciu

na jutubie bez problemu można obejrzeć

zobacz komentowany news »

wiciu

to jest święto warszawy , nie śląska , jak oni chcą czcić to morderstwo na cywilach wywołane przez "przywódców" to niech to robią u siebie , jak jest jakaś rocznica powstania śląskiego lub wielkopolskiego to w mediach warszawskich jest tylko krótka wzmianka i koniec .

zobacz komentowany news »

wiciu

żal dupe ściska czytając niektóre komentarze , polak katolik to zawistny człowiek .
jest takie żydowskie przysłowie życzące jak najlepiej " obyś wysokie podatki płacił " . ten co ma dużo pieniędzy dużo wydaje i inni mają też z tego dochody.

zobacz komentowany news »

wiciu

z tego co pamiętam to większość mieszkańców tej ulicy była nietykalna przez milicję , ich raczej ten znak nie rusza (być może , nie wiem jak w dzisiejszych czasach) , nikt obcy tej drogi nie używa bo ani z bogdaina ani z poniatowskiego to nie ma większego sensu a droga wąska i na mijankę nie ma szans.

zobacz komentowany news »

wiciu

ile może kosztować wkopanie słupków po bokach śpiocha ? właściciel trawnika nie może tego sam zrobić bo to jest samowolka , ale służby drogowe owszem.

zobacz komentowany news »

wiciu

napiszcie tylko czy ta kobieta na kole miała choćby jedną lampkę załączoną , nie bronię kierowcy , może był ogięty , ale jak znam życie to starsi ludzie bardzo rzadko używają świateł w rowerach.

zobacz komentowany news »

wiciu

fajna nawet z niej babka , hopa by se poszukała i dała wieczny odpoczynek temu staremu a nie grzebać w tych smrodach.

zobacz komentowany news »

wiciu

jeśli to jest ta sama firma co "łapała za prędkość " to mamy przeje......e , sam jestem ich ofiarą i boję się że znowu będą ściemniać na zdjęciach , ja miałem prędkość dopuszczalną przekroczoną o 22km/h , ok , ale gdy byłem na batorego to w kolejce po rozmowie z klientami straży miejskiej okazało się że nie jestem jedyny który przekroczył prędkość o te 22 km/h , czuję że oni ustawią sobie czujki na 1 sekundę przed żółtym i też będą zdjęcia i mandaty .

zobacz komentowany news »

wiciu

tyn mały pod zegarem na 9:00 się kapkę za fest na pompowoł , życzę im powodzenia byle przed orgiestra za gibko nie wyskakiwali .

zobacz komentowany news »

wiciu

"gość" sam jesteś "debil" , a skąd wiesz czy te samochody nie wiozą osoby która ma uprawnienia do wjazdu na zakazie - inwalidzi z kartą inwalidzką- .

zobacz komentowany news »

wiciu

promenada przy palei , jak dobrze pamiętam to rodzina kania była zainteresowana paleją , tylko nadgorliwy burak powiadomił konserwatora zabytków że 100 letni budynek jest na sprzedaż i nic tego nie wyszło. aborygen kupił i teraz robi co mu się podoba , kupił z chodnikiem - a niech się kudzie męczą , myślę że jeśli miasto sprzedało by paleję tak jak trzeba to już i wieża i paleja przyciągałaby turytów do pscyny .

zobacz komentowany news »

wiciu

ja czekam aż otworzą się granice dla kolei innych krajów na polskę , nas przejmą pepiki , zachodnią polskę niemcy , wschodnią słowacy , pkp nareszcie będzie można zlikwidować.

zobacz komentowany news »

wiciu

szmaty i pianka uszczelniały patelnie :) , stałem w korku o 15 w kierunku bielska , smród niesamowity , światła ograniczające płynność ruchu załączone , koszty posprzątania pewno ogromne .

zobacz komentowany news »

wiciu

Fabio , tak po za tym wszyscy zdrowi ...

zobacz komentowany news »

wiciu

co wy mówicie " najniebezpieczniejsze skrzyżowanie" tam w porównaniu z innymi skrzyżowaniami w pscynie jest najmiej wypadków , rowerzyści i piesi przechodzący po drodze to jest standart w tym miejscu , art 32 zabrania poruszania się po i przejeżdżania przez :
2. szerokość chodnika wzdłuż drogi, po której ruch pojazdów dozwolony jest z prędkością większą niż 50 km/h, wynosi co najmniej 2 m i brak jest wydzielonej drogi dla rowerów.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

poca12

Oświęcim
w klubie od: 2024.03.07

zurawina

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

mcnba

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

KrzysztofKasiaPiasek

Piasek
w klubie od: 2024.03.06

Belzebub112

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.06

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21788

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2404

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769