Prezentacja klubowicza

wiciu

pless

W klubie od: 23.12.2006
Ilość komentarzy: 161
Ilość postów: 392
Ilość wyświetleń: 312373

Formularz kontaktowy


Komentarze (161)

wiciu

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,10036026,_Slowa_ministra_Sikorskiego_godza_w_pamiec_o_Powstaniu.html
zobaczcie co myśli o powstaniu jeden z najważniejszych ludzi w polsce , powiedział prawdę.

zobacz komentowany news »

wiciu

do grantu mając 18 lat to już obciach wejść , "burdel" dla dzieciaków bo jak chłopak ma ochotę to bez problemu zachaczy i odwrotnie . tyle lat złej opini i to jeszcze istnieje , ostatnio słyszałem że tam nawet robią bramkarze z 20 letnim stażem w jednym lokalu , to oni powinni pierwsi interweniować z takim doświadczeniem ;)

zobacz komentowany news »

wiciu

czego tam szuka wopr , podobno jest zakaz kąpieli "na zaporze" .

zobacz komentowany news »

wiciu

a tak po za tym wszyscy zdrowi ?

zobacz komentowany news »

wiciu

ciekawe ilu z tych krzykaczy było na wyborach , trzeba było iść na wybory i głosować tak żeby było dobrze , poszła mocherowa miejszość i mamy kogo mamy , proponuję pscyne zamienić na wojtyłowo , kościół na poligonie już mo bigbradera za patrona , co jeszcze ... ?

zobacz komentowany news »

wiciu

tyle mówi się w tv o fałszywych wolontariuszach ze skarbonkami na ulicach że przechodzę koło nich obojętnie od czasu gdy przeznaczam 1% z podatku na konkretny cel , jesli podejdzie do mnie "abstynent " i powie prawde w oczy że brakło mu 1,5 zet na nalewkę to mu dam , facet przynajmniej nie ściemnia .

zobacz komentowany news »

wiciu

tylko nie na poiligon z żulami . już mają darmowe apartamenty na łowieckiej i to już za dużo .

zobacz komentowany news »

wiciu

rozumiem że jest w porządku puszczać z sokoła 1 za 1 , ale jak stoi ciu...l i puszcza 5 samochodów z podporządkowanej to anioł by sie wkórwi.....ł . lewy pas służy do wyprzedzania , wystarczy jechać prawym pasem , wyprzedzać i wrócić na prawy wtedy ruch jest o wiele płynniejszy , zrobiłem taką próbę jadąc do bielska , prawym pasem byłem 10 min prędzej w sferze niż jadąc lewym (mandat mi się należał bo wyprzedzałem "anglików") , godzina dojazdu i dzień tygodnia ta sama (piątek 7 dni różnicy ).
najlepiej "załatwiają " ruch na dwupasach tiry gdy jest korek , jedzie jeden koło drugiego lewy pas na odcinku pół kilometra pusty bo co się będą pchać inni jak jest zwężenie , a jazdy na zamek gamonie nie znają.

zobacz komentowany news »

wiciu

pan pęciak :( , john ma rację , sam miałem nieprzyjemność być uczniem tego człowieka (matematyka) i prawo jazdy w tychach w zdz tam też tego pana spotkałem na wykładach , a teraz wielki działacz katolicki . rondo można nazwać również imieniem miasta patronackiego , czy to musi być zawsze jakaś kontrowersja .

zobacz komentowany news »

wiciu

od postu jolki była długa przerwa w komentarzach więc ludzie nie mogli czytać następnych , a tu niespodzianka kilka osób napisało prawdę o pracy na kopalni nie czytając innych postów , ja też to słyszałem ale od ludzi którzy tam "pracowali" że to jest ściema i że pracuje się w sumie do 4 godzin dziennie na stanowisku reszta to dojazd połączony z grą w karty i szukaniem kąta do spania i ustawienia się do szole na fajrant na koniec kolejki bo szybciej się wyjdzie z windy . więc się nie wypowiadałem na ten temat . dzisiaj są takie czasy że ludzie na powierzchni ciężej pracują niż ci na dole a ryzyko wypadku śmiertelnego jest podobne .

zobacz komentowany news »

wiciu

biurowa z czegoś tam . mi chodzi o tych ludzi którzy są teraz przyjęci na silezje gdy jest nowy właściciel , sama widzisz jak to jest z tymi niesprawiedliwymi przywilejami , wiedzieli jak będzie u pepika i sami sie przenieśli na krupińskiego żeby nie stracić.

zobacz komentowany news »

wiciu

robić jak każdy do 65 roku , rozumiem że praca na dole jest ciężka ale po przepracowaniu 25 lat na dole można wykonywać różne lekkie prace na powierzchni do emerytury . większość górników jest tak "zmęczona" pracą na kopalni że po przejściu na emeryturę przeważnie pracują na pół etatu jako ochroniarze itp odbierając pracę innym , ale wiadomo za górnika nie trzeba płacić całego zusu bo mu państwo płaci składkę.
a te strajki to tylko nagonka związków żeby się wykazać że jednak są potrzebni .
nie wiem jak jest dokładnie w silezji w czechowicach , z tego co słyszałem to takich przywilejów jak w polskich kopalniach nie ma w tej kopalni.

zobacz komentowany news »

wiciu

ja myślałem że poligon jest traktowany jako osiedle , na pierwszym zdjęciu widać kawałek znaku "koniec strefy zamieszkania" który jak się domyślam jest przy wyjeżdzie z tych domów w kierunku budowy kościoła na poligonie .
tyle było awantur z powodu budowy tych domów , protesty , zebrania jak już w końcu udało sie to wszystko wybudowac to teraz będą się uważać za " nie mieszkańców poligonu " bo granica jest przy drodze i już sie boję najazdu tych lokatorów na niezamieszkane osiedle poligon. mieszkam na poligonie i boję sie że za 15 lat te wille będą wyglądać jak rezydencje przed tiptopem na polgazie koło których strach przejść nocą .
strach się bać .

zobacz komentowany news »

wiciu

inne źródło :
http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Drwal-zabil-nieznajoma-wpadl-przez-jeden-przedmiot,wid,12869838,wiadomosc.html

zobacz komentowany news »

wiciu

z tego co wiem to neurologia ma być zlikwidowana , słyszałem to na tym oddziele od pielęgniarek. co do porodówki to słyszałem też o tym że ma być zlikwidowana ale nie mam pewnego źródła. jak ktoś ma pewne źródło co zostawionych oddziałów to niech pisze.

zobacz komentowany news »

wiciu

tunel !!!!!!!!!
Wiadukt – pierwotnie tym terminem była określana droga rzymska przeprowadzona nad wąwozem, na konstrukcji opartej na arkadach. Obecnie jest to przeprawa pozwalająca na pokonanie każdej przeszkody typu: dolina, wąwóz, inna droga kołowa, tory kolejowe, ale poza przeszkodą wodną (do pokonania przeszkód wodnych służą mosty z tym, że jeśli na dnie wąwozu lub doliny znajduje się rzeka lub potok, to używa się nazwy wiadukt). Wiadukty budowane są podobnie jak mosty, z wykorzystaniem podobnych rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych.

zobacz komentowany news »

wiciu

Gocz , dej se na luz , dobrze wiem co to autobahn , nie czaisz czaczywięc się nie odzywaj.

zobacz komentowany news »

wiciu

prawie jechałem tam na skróty (nasza autobana była zatkana od zdroju do mc'kaczyńskiego w kierunku katowic ) i widziałem maszyniste w goczałkowicach , który oglądał swoją maszynę i dziwne mi się to wydało bo stał 20 m przed przejazdem , teraz już wiem dlaczego . Robił człek swoje i już go nie ma :(:(

zobacz komentowany news »

wiciu

lanser , do kriokomór nie wejdziesz bez rękawiczek i czapki a na nogach musisz mieć drewniaki :)

zobacz komentowany news »

wiciu

uzdrowisko :) tam jest naprawdę zimno w kriokomorach :).
ja mam klimę w domu od pana z poligonu i nie reklamuje się on tu na portalu , a jak mówi stara prawda dobre rzeczy nie potrzebują reklamy np. widział ktoś reklamę ferrari lub lambo w tivi :)

zobacz komentowany news »

wiciu

te darmozjady się tak uparły na poligon i kwiatki

zobacz komentowany news »

wiciu

a o tym że rondo było gotowe już kilka tygodni przed otwarciem nie piszecie :) , pamiętam jak policyjo i straż wiejska polowała na kierowców którzy jeżdzili po rondzie a oficjalnie były znaki zakazu , asfalt wylany i gotowy do jazdy , to rondo kole karfura to też potrzebne jak psu piąto łapa , jakby nie dało się drogi wyremontować równolegle z budową dziury pod torami .

zobacz komentowany news »

wiciu

kobiecina wyszła od lekarza ze szpitala - tak podejrzewam (dla nie wiedzących w tle jest szpital) czekała na samochód który po nią przyjedzie bo na teren szpitala nie wjedziesz a parkingi pełne aż do tesco.
na demoty se takie zdjęcia wstawcie i momentalnie macie minusy za głupotę .

zobacz komentowany news »

wiciu

490 kucyków za kilka setek , w pscynie jest do kupienia inny samochód który wygrałby na wszystkich pszczyńskich drogach z tym ferrari , i nie jest to ściema oto link.
http://www.kriscars.autotrader.pl/pp4/details,25212,109484191.asp
samochód nie rzucający się w oczy i konkretnie mocny.
zima się skończyła i wyciągnęli auta nienadające się do jeżdżenia po śniegu :)

zobacz komentowany news »

wiciu

zdjęcia pod gazetę , pług ma śnieg na masce z silnikiem i szyby odgranięte wycieraczakami . :)
postarajcie się o lepsze zdjęcia

zobacz komentowany news »

wiciu

djhooligan , nie chce mi się z tobą kłócić bo nie wiesz co piszesz , ale masz tu cennik wody i ścieków w polsce .
http://www.cena-wody.pl/

zobacz komentowany news »

wiciu

djhooligan:
najpierw policz a potem ściemniaj , dla wyjaśnienia jeśli zużywasz miesięcznie do 5 kubików wody to rocznie masz 60 metrów ścieków , nie pisz pierdół że raz na 2 lata wywoziłeś bo nie ma takiej opcji by na twojej posesji był zbiornik 150m3. tzw suchy osad to możesz wywozić raz na 3 lata , a co z płynnym ściekiem - wyparowywał ? musiałeś mieć odpływ do pszczynki sam tak miałem a za ścieki już od dawna płacę tak jak wszyscy nowo podłączeni , mieszkam na poligonie i nikt nie płacił za samą wodę bez ścieków , zawsze trzeba liczyć woda+ścieki -ile wody tyle śceików

zobacz komentowany news »

wiciu

mnb.
dowiedzieć się gdzie franca mieszka , wynająć ruskich ABSów , niech ja stukną i masz spokój jak jej nie będzie na świecie.
w górach przetargi wygrali czesi , więc czemu ich nie ma u nas ,
kolega jeżdził kiedys tirem po łotwie i opowiadał jak wygląda u nich odśnierzanie dróg - solniczki i pługi jeżdżą prawie cały czas i drogi są czarne a chodniki sprzątają właściciele posesji przy której jest chodnik i nie ważne czy jest między płotem a drogą 2metry trawy czy jest przy płocie chodnik - ma być odgarnięty.

zobacz komentowany news »

wiciu

na biednego nie trafiło , moim zdaniem ktoś go po....lił że będzie wyjeżdżał pijany z tartaku. na tamtej ulicy to policji nie widać jak rok długi a tu nagle łapią pijanego .
dobrze że nikogo nie zdążył potrącić .

zobacz komentowany news »

wiciu

hożuf . na taki napis czekam , co za dziadowska firma , marudzą a własny ogon juz zjedli .

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769