Prezentacja klubowicza

miejscowy

Pszczyna

W klubie od: 29.12.2006
Ilość komentarzy: 138
Ilość postów: 526
Ilość wyświetleń: 277457

Formularz kontaktowy


Komentarze (138)

miejscowy

Już widze jak za chwile wszyscy na forum będą sie cieszyc , będą wyli z zachwytu bo to charakterystyczne dla Pszcyniaków. Bić swojego a chwalić innych. Ale ja wam powiem ze jeszcze decyzji personalnych nie ma i poczekałbym z wasza radoscią

zobacz komentowany news »

miejscowy

Bo-do-tanga- idąc tą drogą rozumowania to może lepiej było powieżyc to zadanie byłemu Staroście Jóżiowi.T On bardz często kożysta z siłowni i tego typu obiektów ui też pewnie wie. Jakoś mało kogo przeraża to ze kasa idzie w taki durny sposób. Pszczyna to specyficzne miasto

zobacz komentowany news »

miejscowy

Myśle że to ostatnia kadencja Skrobola. Musimy sie o to postarac. Chyba jednak Kraus byłby lepszy

zobacz komentowany news »

miejscowy

jozuel- przepraszam że wciągnałem ciebie do tej odpowiedzi, jeszcze raz sorry. Odpowiadał nie bede bo nie chce mi sie polemizowac z kimś kto wszystko będzie w jakiś sposób podważal. Czy naprawde p. Kowalski gdyby nie miał zaslug dostałby tyle glosów? czy on ma taka wielką rodzine? Troche logiki a swoją drogą jeszcze sie taki nie narodził aby wszystkim dogodził , z tym że ponad 13 tys głosów o czyms świadczy. i na tym kończe

zobacz komentowany news »

miejscowy

Tak ogólnie to wam powiem że jesteście żalośni

zobacz komentowany news »

miejscowy

łowca i jozuel- konkretnie nie będe mówił co zawdzięczamy p Kowalskiemu bo i tak wy pewno wiecie swoje. Tak ogólnie to was żałuje bo widze że żal wam du.. ściska ze przegraliście wybory. Nie trezba robic nam burzy mózgów spokojnie spokojnie. Wy sie musicie bardziej zastanowic co zrobic bo dostaliście takiego kopa od społeczenstwa ze aż czasem nawet mnie jest was żal

zobacz komentowany news »

miejscowy

Do łowca, i Zygmumt-- Poseł Kowalski zebrał 25% głosów w Pszczynie i ponad 80% w Piasku. Wiec ludzie go doceniaja i dziwie sie Wam ze wmawiacie ciemnote innym. Próbójecie robic zamęt tak jak to robi PiS. Uznajcie grezcznie porażke i czekajcie 4 kolejne lata. Próbójcie dalej z Waszym przywódcą. Za 4 laata o pIsie bedzie bardzo cicho ZOBACZYCIE

zobacz komentowany news »

miejscowy

Widze że jedni już biadolą zamiast sie cieszyc ze mamy posła. Jak trudno wam dogodzic.

zobacz komentowany news »

miejscowy

Oj widze ze juz co niektórzy biadolą. WSTYD bo zmiast cieszyc sie ze mamy kogoś w sejmie to znowu zacznie sie krytyka i narzekania. WSTYD WSTYD Ludzie obudzcie sie

zobacz komentowany news »

miejscowy

Brawo Sławku, Piasek i Pszczyna ma sie z czego cieszyc. GRATULACJE

zobacz komentowany news »

miejscowy

do Grzegorza-- po nie przebiera nogami, czeka na wybory a co powie Ziobro? Ja wiem , powie ze PiS zrobi aby przedszkola były za darmo , słuzba zdrowia za darmo, autostrady oczywiscie za darmo, emeryci podwyżki, firmy - proste rozliczenia itp itp. Mozna mówic co sie chce a gdyby to (nie daj Boże pomogło) sprawiło że ludzie uwierzą i zagłosują to zawsze mozna powiedziec ze zrobiło sie AUDYT PAŃSTWA i wyniki sa takie słabe (dzięki PO) że nie mozn spełnic tych obiecanek. Proste nieprawdaż?

zobacz komentowany news »

miejscowy

Generalnie tu nikt z niczego nie jest zadowolny, Wszyscy wszystko krytykują. Obraz typowego POLAKA

zobacz komentowany news »

miejscowy

pless555- ja nie żyje w innym świecie ale rozwalic to stare towarzystwo trzeba było napewno. Moze lepiej po prostu było zamknąc szpital całkowicie? A swoją droda na zdjeciach widac radnych nawet tych co bylo przeciwni prywatyzacji szpitala i jakoś nic nie komentują nigdzie , czyżby juz im sie to podobało?? A dlaczego likwidują Ortyne? przeciez założycielem był dr. Maroń. On pozyskiwał sponsorów organizował remonty na swoim oddziale i tego chyba nikt znający sprawe nie podważy. I cojak go ty nie ma to ma dalej to robic w Pszczynie?Przecież są nowi własciciele i robią tak jak ni chca. A swoją drogą szkoda tej kadry z ortopedii

zobacz komentowany news »

miejscowy

tzn jest dobrze? czy zle? bo już sam nie wiem

zobacz komentowany news »

miejscowy

Znowu będą ogladac ten hit filmowy MGŁA. Ludzie zajmijcie sie terazniejszoscią a przestancie juz ludziom mydlic głowy. O czy byscie robili spotkania gdyby nie ten śmoleńsk?

zobacz komentowany news »

miejscowy

Grinpis- nie pisze złosliwie ale wierz mi ze własciciel wiekszosciowy to nie 100%. A co do wieży ciśnien, wiesz wole ze wyglada tak jak wyglada i ze wzbudza sympatie i podziw przyjeżdzajacych do Pszczyni, i mylse ze z Paleji nie zrobili by bloku z lat 80tych. A tak będą jeszcze problemy z tym obiektem wierz mi. ale to juz my nic z tym nie zrobimy. Pozdrawiam cie i nie mysl ze pisze złosliwie do Ciebie. Taka jest moja opinia ale Twoją też szanuje

zobacz komentowany news »

miejscowy

Grynpis- prywatna to ta firma dopiero w 100% jest teraz. a przypomnij sobie jak nasze władze miejscowe pomogły zagospodarowac i sprzedały Paleje. a mógł to kupic ten "potentat " z Pszczyny który wygrał pierwszy przetarg. Wiesz ile ludzi z Pszczyny miałoby tam prace? Tylko troche pomocy ze strony miasta załatwiłoby sprawe. A tak mamy piękną ruine.

zobacz komentowany news »

miejscowy

pewno za chwile napiszą ze to wszystko zasługa burmistrza SKROBOLA i jego doradcy Józia T. Przeciez to jest prywatna firma. Po co on tam znowu miesza?

zobacz komentowany news »

miejscowy

Mam propozycje, dworzec zamkną a wysiadac w biegu

zobacz komentowany news »

miejscowy

wiekszosc pisze "żenada"," kiedys to były dni Goczałkowic". To moze napiszcie ci takiego fajnego było kiedyś? Co sie tak bardzo wtedy podobało? Bo dla was czy" Rak" czy "Urszula" czy "Sikorowscy" to kicha. Ośmieszacie sie. A wczoraj w ogrodach u Kapiasa był kobcert trio i chóru. Był to super występ a potem dla kazdego wino poczęstunek tylko WAS (bo ja jestem na szczescie z Pszczyny) zabrakło, mieszkanców. To świadczy tylko o Was. A wszystko z góry krytykujecie. Dla mnie wasze zachowanie to WIOCHA

zobacz komentowany news »

miejscowy

do Gość - na szczęscie mieszkam w Pszczynie

zobacz komentowany news »

miejscowy

Goczałkowice to wiocha. Wczoraj był piękny koncert w ogrodach u Kapiasa organizowany przez GOK panią Zosie. Ogłoszony w intrnecia na plakatach itp a ludzi było mało. A wstyd WIEŚNIAKI

zobacz komentowany news »

miejscowy

vakensja-ja nic nie krytykuje tylko grzecznie pytam o których to nalepszych lekarzy chodzi. Po prostu chciałem znac nazwiska tych dobrych fahowców, bo tylko pisze sie bezimiennie. Ja tez paru znam ale jako fachowców to poznałem ich dopiero po osobistej wizycie w gabinecie. Są naprawde dobrzy i otwarci na romowe

zobacz komentowany news »

miejscowy

Przestancie pisac (bezosobowo) ze najlepsi specjalisci zostali zwolnieni, napiszcie offen NAZWISKAMI, jezeli to prawda to po co to kryc

zobacz komentowany news »

miejscowy

No tego koncertu akurat Kukla nie organizuje, To zupełnie inna okazja

zobacz komentowany news »

miejscowy

ton - BRAWO BRAWO masz całkowita racje, tez uwazam ze to zawisc i zazdrość. Ja sie ciesze że Tomczykiewicz reprezentuje nas w Parlamencie jako mieszkaniec Pszczyny.Inni tego nie doceniają i wieszaja psy. Wstyd

zobacz komentowany news »

miejscowy

natalia-niebieska, jak nie wiesz dokładnie to nie pisz bzdur. Pan Kowalski jest na liscie jako 2, a pierwsza p. Nykiel. I nie siej zamętu

zobacz komentowany news »

miejscowy

Początkiem maja jadłem te przysmaki w Niemczech. SUPER polecam

zobacz komentowany news »

miejscowy

A który arcy tam zamieszka? Bo obecny z tego co slyszałem z pewnego zródła to ma okazała wille, gdzies pomiędzy Bojszowami a Świerczyncem. Bardzooo okazałą

zobacz komentowany news »

miejscowy

Co wy o tym grancie?? o co to chodzi?

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769