Forum

Temat: były ksiądz z Piasku

miejscowy

Pszczyna

Postów: 528

Data: 29.09.2013; 21:39

słyszałem że wPiasku tez byłtaki ksiądz Michał co miał problemy o których teraz głośno. Jakoś to ucichło. Nawet nie wiadomo co teraz porabia.

jasmin7

Pszczyna

Postów: 5777

Data: 29.09.2013; 22:51


Ksiądz Michał M. dostał wyrok za molestowanie dziewcząt.
O nim i o innych podobnych :

http://10przykazan.wordpress.com/2013/04/09/dyngus-z-plebanem/#more-8049

jasmin7

Pszczyna

Postów: 5777

Data: 29.09.2013; 22:55

O tych innych przypadkach :

http://10przykazan.wordpress.com/2013/03/26/pedofilia-w-polskim-kosciele-jakie-zapadaja-wyroki-co-sie-dzieje-ze-skazanymi/#more-7540

qr_d_ebalance

Pszczyna

Postów: 2132

Data: 30.09.2013; 08:11

eee tam, zaraz Ci napiszą, że to konfabulacja, bezpodstawne oskarżenia, atak sił antykatolickich i ogólnie lewacka propaganda antykościelna. A że sąd wydał prawomocny wyrok to na pewno zbrodnia sądowa, a sędzia to jakiś stalinowiec.
Swoją drogą jakby się taki sk***syn dobierał do mojego dziecka to jaja bym urwał i go nimi nakarmił.

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 30.09.2013; 10:39

Nie karze się dwa razy za to samo.
Po co wypominać ex-pioskowiańskiemu księdzu coś sprzed niemal dekady? Zwłaszcza że zapadł wyrok uznający winę.

miejscowy

Pszczyna

Postów: 528

Data: 30.09.2013; 16:38

do vvicary- to znaczy wg Ciebie ze teraz juz jest wszystko ok i moze ksiądz pracowac z dziecmi na nowo

_vakensja_

Pszczyna/Piasek

Postów: 677

Data: 30.09.2013; 17:11


miejscowy po co z tym teraz na forum?! jakbyś chciał to byś wiedział co i gdzie robi ks. M to nie tajemnica a w Piasku znajdziesz sobie świetnych informatorów...

miejscowy

Pszczyna

Postów: 528

Data: 30.09.2013; 17:33

do Piasku mi nie po drodze, a co teraz robi mnie nie obchodzi. Ja tylko napisałem ze taki przypadek był. A ze teraz z tym wychodze? przeciez o ty teraz sie cały czas mówi

_vakensja_

Pszczyna/Piasek

Postów: 677

Data: 30.09.2013; 17:38

to jak Cię nie interesuje to po co zaczynasz?!

a mówi się bo to taka tania sensacja i idealny temat zastępczy dla mnóstwa innych również bardzo ważnych...

nanana

Pszczyna

Postów: 1177

Data: 30.09.2013; 17:51

Vakensja
Ręce mi opadły po Twoim komentarzu - temat zastępczy? Co Ty gadasz kobieto. To jest poważny problem od setek lat w kościele katolickim. Wykorzystywanie dzieci przez kler (nie mówię o zachowaniu zakonnic , bo to też był problem zwłaszcza w ośrodkach prowadzonych przez pingw... zakonnice-chociażby film na faktach Siostry Magdalenki o ile się nie mylę). I chcecie tego czy nie JP2 mógł cokolwiek z tym zrobić, a nei zrobił nic. A niebawem będzie świętym.
Co do samego zajścia- ja pamiętam, choć było to dawno i nie miałam zbyt wiele lat, komentarze pioskowiańskich bab w Dzienniku Zachodnim "ja nie wierzę by ksiądz te dziewczynki dotykał, bawił się z nimi, a nawet jeśli, to czy to coś złego"- oczywiście nie jest to cytat, ale mniej wiecej brzmiało to w ten sposób. Dopóki istnieje ciche przyzwolenie, zwłaszcza w małych parafiach na wsiach, na pedofilię kleru, dopóty kościół jak dla mnie nei zasługuje nawet na odrobinę szacunku, zwłaszcza że obecnie jest wielką świnią skarbonką dla kleru.

_vakensja_

Pszczyna/Piasek

Postów: 677

Data: 30.09.2013; 17:55

Ja nie mówię, że to nie problem, sama napisałam z resztą, że bardzo ważny! Chcę jednak podkreślić, że dotyczy on wielu środowisk i nie koniecznie wszędzie jest równo traktowany! Jak sama napisałaś ciągnie się od wieków a wypływa jakoś dziwnie w co ciekawszych momentach...

_vakensja_

Pszczyna/Piasek

Postów: 677

Data: 30.09.2013; 17:58

a, i nie żebym tu jakoś specjalnie broniła księży, sama jestem pierwsza do tego aby tych winnych stosownie ukarać! tak samo było z resztą w przypadku ks. M

rebell

Forum Wolna Europa

Postów: 135

Data: 30.09.2013; 21:34

Ludzie duzo dyskusji,precz z tym celibatem poraz xty raz,niech pokaza ze sa normalnymi,niebedzie problemu z pederastami wykrusza sie pedaly i rozwiaze sie problem z aborcja!

wickary

Pszczyna

Postów: 274

Data: 30.09.2013; 23:27

A jakoś tematu pedofilów wśród pedałów nanana poruszać nie chcesz!
Dlaczego nie chcesz porozmawiać o tym że to właśnie wśród pedałów jest znacznie większy odsetek pedofilów niż wśród hetero?
Nie bój się nanana możesz wyjść od pedałów w kościele katolickim jak ci ma być łatwiej.

work1er

Sucha bez kicka

Postów: 1445

Data: 30.09.2013; 23:47

leberr wyjaśnij mi jak to jest z tymi żonatymi pedofilami i samotnymi?
związek między celibatem i pedofilią.
Możesz na własnym przykładzie.
Dawaj...

rebell

Forum Wolna Europa

Postów: 135

Data: 01.10.2013; 09:24

zeby zrozumiec musisz przejsc odwykowke od RM,po roku sie zglos!

aniol_stroz

Wyjebanemamnatolandia

Postów: 496

Data: 01.10.2013; 12:00

Wickary rzuć statystyką. Już podobny temat przerabiałem na innym forum. Tylko proszę o europejskie państwa, USA mnie nie interesuje, sporo tam przekłamanych badań, szczególnie przez katolickie ośrodki.

Ave

wickary

Pszczyna

Postów: 274

Data: 01.10.2013; 15:08

Europejskie państwa mają przekłamane dane przez lewackie lobby homoseksualne :o)

http://gosc.pl/doc/1539006.Pedofile-Ilu-wsrod-nich-to-geje-a-ilu-to-ksieza

aniol_stroz

Wyjebanemamnatolandia

Postów: 496

Data: 01.10.2013; 15:42

Czyli wszyscy kłamią. W takim razie nie ma problemu.

wickary

Pszczyna

Postów: 274

Data: 01.10.2013; 15:56

Nie no podobno tylko amerykanie kłamią lewacy nigdy nie kłamią!

aniol_stroz

Wyjebanemamnatolandia

Postów: 496

Data: 01.10.2013; 16:01

Wszyscy kłamią. Kościół dodatkowo zamiata wszytko pod dywan, stosując zasadę- przeczekamy, zobaczymy.

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 01.10.2013; 19:17

Żal mi dzieci rodziców którzy uważają pedofilię za temat zastępczy. Jak trzeba być zaślepionym,żeby bronić oblechów w sutannach za cenę bezpieczeństwa być moze wlasnego dziecka. To tak naprawdę jest przerażajace najbardziej, bo to za ich własnie sprawą przez lata problem był niedostrzegany, bo w porę tuszowany. A dzieciom spaczano psychę być może już na całe życie.
Po tym co napisała vakensja zmieniam zdanie. Dobrze że temat został przypomniany.

nanana

Pszczyna

Postów: 1177

Data: 01.10.2013; 20:29

Wikary przez W
Bo nie rozmawiam z ludźmi, którzy : 1. używają słowa pedał w odniesieniu do osób homoseksualnych (pomijam same osoby homoseksualne, bo one z racji dystansu, same siebie tak nazywając nie krzywdzą nikogo) 2. twierdzą, że istnieje lewackie hobby dla osób homoseksualnych - bo to bzdura. To, że ktoś walczy o prawo by żyć po swojemu nikogo nieraniąc, to nie jest lobby, to jest kurna podstawowe prawo człowieka.

Wracając do tematu - pedofilia nigdy nie będzie tematem zastępczym. Polecam przeczytać książkę "Oskarżyłam księdza" - czarno na białym kobieta opisuje jak we wsi rodzice sami wysyłali świadomi czy nie, dzieci na plebanię, dostawali nawet za to pieniądze, nie zdradzam pozostałych szczegółów, bo może ktoś po tę książkę sięgnie. Uważam, że pedofilię w każdym wymiarze należy piętnować, czy to wśród zakłamanych pazernych księży, czy to wśród osób homoseksualnych, albo hetero. Dla dziecka nie jest ważna orientacja czy zawód oprawcy, trauma zostaje na całe życie,a często tym dzieciom nikt nie pomaga. Zwłaszcza, że dziecko nie wie jeszcze, co to seksualność tak do końca i jeśli ktoś mu zabierze tę najcenniejszą fizyczną rzecz, którą powinno się dzielić z ukochanym(czy też i "nieukochanym"), ale w odpowiednim dla siebie momencie rozwoju, to niszczy mu całe życie. Dla mnie każdy, kto krzywdzi w tak zwierzęcy sposób małe, bezbronne dziecko, jest potworem i gdyby to ode mnie zależało to najpierw bym wystrzelała po pysku grabiami, urwała jaja, a potem odizolowała od społeczeństwa. Ksiądz, czy nie, jeśli skrzywdził dziecko, dla mnie powinien tak samo zgnić w więzieniu jak reszta pedofilów "nie-księży".

alan2000

Pszczyna

Postów: 834

Data: 01.10.2013; 20:42

Ubierzmy kobiety w sutanny i po problemie.

nanana

Pszczyna

Postów: 1177

Data: 01.10.2013; 20:48

Haha Alan, po co w ogóle ktokolwiek miałby chodzić w sutannie?

work1er

Sucha bez kicka

Postów: 1445

Data: 01.10.2013; 22:33

leberr tyś już swoje odwykł?
To witamy Cię wśród niezależnych ale jeszcze nie wśród myślących. Nie trać nadziei.

wickary

Pszczyna

Postów: 274

Data: 01.10.2013; 23:20

A może po prostu Nanana dlatego że jesteś hipokrytką?
Cały czas mówisz o pedofilii w KK a dlaczego nie troszczysz się o pedofilię w innych środowiskach? Gdyby nie pojawiła się magiczny skrót KK który działa na ciebie jak płachta na byka to byś nawet nie jęknęła na temat pedofilii zwłaszcza wśród pedalstwa.
Przecież to właśnie pedalstwo ramię w ramię maszerowało z organizacjami ŻĄDAJĄCYMI ZALEGALIZOWANIA PEDOFILII!!! Aha sorry oni walczyli tylko o swoje podstawowe prawa człowieka!
Pytasz a dlaczego ktoś miałby chodzić w sutannie? A może dlatego że mu się to podoba? tak jak pedałom podoba się chodzenie w sukienkach. Tylko że jak ktoś zada pytanie dlaczego pedały miały by chodzić w sukienkach to zaraz wyskoczy takie coś jak ty z wrzaskiem. Ale już w drugą stronę tolerancja nie ma działać. Na tym własnie polega twoja hipokryzja i załganie Nanana. I oczywiście że istniej coś takiego jak lewackie lobby homoseksualne podobnie jak istnieje homoterroryzm!

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21945

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769