Prezentacja klubowicza

Gocha

pszczyna

W klubie od: 02.01.2006
Ilość komentarzy: 299
Ilość postów: 45
Ilość wyświetleń: 109243

Formularz kontaktowy


Komentarze (299)

Gocha

re:Absolwent~87
"Wysoka lokata potwierdza renomę szkoły"- 322. miejsce w Polsce i 29. w województwie śląskim, to aby naprawdę naprawdę wysoka lokata?????

zobacz komentowany news »

Gocha

re:Niezadowolony
To nie kraj jest chory tylko Ty!!!

zobacz komentowany news »

Gocha

Mam podobne pytanie: czy mozna gdzies zobaczyć prace pana Feliksa?

zobacz komentowany news »

Gocha

Chyba tylko Ty :) nie wyobrażam sobie Świąt bez choinki, mimo że dzieckiem nie jestem już od dawna . I nie narażasz się swoja opinią, każdy ma swój gust.

zobacz komentowany news »

Gocha

Ciekawy przyjdź na wykład i zapytaj - zaspokoisz ciekawość

zobacz komentowany news »

Gocha

re: bacha
w tym problem, że pszczyński szpital nie ma geriatrii.....

zobacz komentowany news »

Gocha

A może tak po prostu bez złośliwości : GRATULACJE !

zobacz komentowany news »

Gocha

Ja jadłam więcej niż dwa razy i moim zdaniem smacznie i bardzo fajnie podane. Są gusta i guściki, do Bugsy chodzę tylko na pizzę, rzeczywiscie dobra!

zobacz komentowany news »

Gocha

re: tyun
A jak według Ciebie wygląda nieużytek?

zobacz komentowany news »

Gocha

Tak jest Remondis !

zobacz komentowany news »

Gocha

re:Szkoda gadać
"Nie znam chłopaka nie znam kobiety.
Nie jestem po niczyjej stronie
Nie byłem tam nie widziałem tego, widziałem tylko miejsce zdarzenia wczoraj wieczorem."
I na tym powinieneś skończyć swoją wypowiedź !!!!!!

zobacz komentowany news »

Gocha

loli335 założyłaś konto na plessie dwa dni temu tylko po to żeby wypisywać te bzdury?

zobacz komentowany news »

Gocha

re: low&slow
korzystaj ze słownika, "staży ludzie"??????????

zobacz komentowany news »

Gocha

Byłam dziś i widziałam. Jestem zachwycona. Rewelacyjny pomysł! Tak pięknego rynku dawno w Pszczynie nie było. Mnóstwo zwiedzających, oglądających i równie jak ja zachwyconych. Pominę milczeniem żałosny tekst giwery tęskniącej za piwskiem na rynku !

zobacz komentowany news »

Gocha

NIE WIERZĘ! NARESZCIE !!!!!

zobacz komentowany news »

Gocha

re:HUSKY
a swoich woreczków to nie masz? tak trudno Ci wydać 2złote na woreczki? Wstyd !!!

zobacz komentowany news »

Gocha

Że też nikt nie potrafi po prostu, życzliwie napisać : GRATULACJE !!!

zobacz komentowany news »

Gocha

re:ciekawe
A czy bezrobocie upoważnia do okradania cmentarzy. Ciekawe co byś powiedział, gdyby zdewastował grób Twojej matki, lub babci

zobacz komentowany news »

Gocha

Kodeks Hammurabiego: " Jesli obywatel ukradl albo byka, albo owcę, albo osla, albo wieprza, albo łodz ......, zaplaci trzydziestokrotną wartośc rzeczy, jesli zlodziej nie ma co dac zostanie zabity."

zobacz komentowany news »

Gocha

re.M :tylko proszę bez "kochana"

zobacz komentowany news »

Gocha

re.JP
Z przyjemnością przeczytałam wreszcie rzeczowy konkretny wpis. Mam tylko dwa ale:
po pierwsze kultury polaków niestety (z przykrością to stwierdzam) długo nie można porównać do szwajcarów. Gdyby polak miał płacić (czytaj kupować dobrowolnie) worek na śmieci, to znowu w rowach i parkach walały by się reklamówki. niestety wiem jak to jest bo mieszkam koło parku. Niestety na tym etapie rozwoju musi być albo ścisła kontrola, albo narzucona z góry cena. bo co z tego , że mój sąsiad miał podpisaną umowę. Rodzina, a raczej trzy rodziny, w sumie 15 osób wystawiali kubeł raz na kwartał, a sąsiadka na spacer zabierała wnuczka i reklamówkę śmieci. Widziałam !!! Umawę mieli, mieli .
Po drugie kartonów z mleka i napojów nie wolno według spisu wrzucać do śmieci segregowanych. I jeszcze jedno- nie mam kur, a psa nie mogę karmić odpadami , bo wybredne bydlę :)
re. M
Piwa nie piję,alkoholu nie tykam również, ale wkurzają mnie komentarze "typu dlaczego mam płacić"za własne śmieci. Jak juz uzbierasz na ten drugi domek to się pochwal :)

zobacz komentowany news »

Gocha

re.M
Nie bardzo rozumiem. To Twoje smieci kto ma utylizować? Kto ma za to płacić? dawniej mieszkałam w bloku i ZAWSZE w czynszu była opłata śmieciowa. 12 lat temu płaciłam 5 złotych od osoby i nikt mi nie odliczał córki która była na studiach. Dlatego ten cały szum jest dla mnie niezrozumiały. Jestem być może krezusem, bo haracz nawet od pięciu osób to mniej niż jedno piwo- czyli niewiele, gosposi nie mam, ale szlajam się po knajpach ile wlezie:) Poczytaj ile płacą w Kobiórze i nie jojcz już !!!

zobacz komentowany news »

Gocha

Re.M
"bez popiołu,to ja nie wiem co będę wrzucać do kubła"- czytam ze zrozumieniem?
re.Pszczyniok
kto ma duzo kasy- jada w knajpach , wyjeżdża na wakacje- śmieci produkuje mniej albo tyle samo tylko "lepszego gatunku' :)
a tak poza tym syn studiuje- nie płacę za niego. Owszem dwa razy w roku zanoszę zaświadczenie, że studiuje i to mój cały trud
Córka pracuje w Krakowie- mieszka na czarno, ale wystarczyło zaświadczenie że pracuje i tez mi ją odliczyli. Da się to zrobić tylko trzeba chcieć !
A co do trzydziesto groszowego haraczu- jakoś go przeżyję :)

zobacz komentowany news »

Gocha

Tango o jakich dodatkowych workach piszesz? Ja mam tylko dodatkowe worki na śmieci segregowane.

zobacz komentowany news »

Gocha

re.tango
nie całkiem się zgadzam. Skoro sąsiad ładuje cały kubeł popiołu, to gdzie lądują jego śmieci? Powiem Ci w piecu. Wczoraj otworzyłam okno po zmroku i aż mnie cofnęło
re. M
Grzeję gazem (popiołu nie mam). jest nas trzy dorosłe osoby i wystawiam co dwa tygodnie kubeł prawie pełny, a śmieci segreguję i mokre odpadki wrzucam do kompostownika. Nie pisz bzdur, ze kubeł wystawiasz pusty- to co robisz ze swoimi śmieciami??????? jeszcze w parku spotykam reklamówki zawieszone na koszach. Twoja robota?

zobacz komentowany news »

Gocha

Niemożliwe, jednak w Pszczynie nie jest tak źle, a dopiero co wszyscy "pluli" ile to haraczu musimy płacić.

zobacz komentowany news »

Gocha

Syn skończył V LO w Bielsku. Potwierdzam- dostać się tam trudno i uczyć się trzeba. Polecam szczególnie tzw.zdolnym ale leniwym- dobrze mobilizują do nauki.Ze studiami potem nie było najmniejszego problemu

zobacz komentowany news »

Gocha

re: zxy Nie pluj jadem i nie obrażaj ludzi ! Od kiedy to miasto ma sprzątać komuś na prywatnej działce !!! Ostatnio zgłosiłam dzikie wysypisko w okolicy ul.Chopina i śmieci zniknęły w ciągu 24godzn

zobacz komentowany news »

Gocha

Szkoda, ze inne szkoły nie biorą przykładu z PG 2. Gratulację za inicjatywę dla młodzieży !!!

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

poca12

Oświęcim
w klubie od: 2024.03.07

zurawina

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

mcnba

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

KrzysztofKasiaPiasek

Piasek
w klubie od: 2024.03.06

Belzebub112

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.06

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21788

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2404

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769