Prezentacja klubowicza

mnb

Pszczyna

W klubie od: 22.01.2009
Ilość komentarzy: 371
Ilość postów: 1299
Ilość wyświetleń: 1274249

Dla tych którym przeszkadza moja swastyka. Swastyka naśladująca kształtem ramion ruch Słońca.Swastyka pochodzi od sanskryckich słów ludów aryjskich:su(dobrze),asti(on jest),svasti(powodzenie)svastika(tworzący dobrobyt)www.swastika.cba.pl/pochodzenie.htm

Formularz kontaktowy


Komentarze (371)

mnb

a policja gdzie była.zamiast tiry pokierować na obwodnicę a osobowe na miasto przez bieruńską to lepiej stać w korku

zobacz komentowany news »

mnb

a Kroll to tak właściwie od czego tam jest

zobacz komentowany news »

mnb

to mi się zawsze kojarzy z takimi skokami http://www.youtube.com/watch?v=FdkfWjrmp98

zobacz komentowany news »

mnb

Darek to trzeba było się wprosić a nie udawać zdziwionego

zobacz komentowany news »

mnb

ciekawy
załóż se komisje śledczą w tej sprawie.słabo szukałeś ,konstruktor się machną i to on ponosi koszty

zobacz komentowany news »

mnb

pęciak i ryguła pewnie już złożyli wniosek z propozycją nazwy tej obwodnicy ,pewnie już szukali po polach jakiś kapliczek itp co by ich zainspirowało co do nazwy

zobacz komentowany news »

mnb

JANE
widziałaś lub brałaś udział w ewakuacji z takiej lub podobnej drogi? to nie kilometrowy tunel tylko zwykła prawie w polu droga gdzie w razie wszelakiego zagrożenia możesz uciekać w każdą stronę według uznania

zobacz komentowany news »

mnb

Stefan
ekspert się odezwał który coś tam słyszał

zobacz komentowany news »

mnb

nie na temat ale ciekawe jak długo wytrzyma aldi

zobacz komentowany news »

mnb

bardzo cierpliwy....
wiesz co mój znajomy tam robi,podaj adres to przyjedzie i przeprosi cię skoro wolisz słowa zamiast pieniędzy .unosisz się honorem

zobacz komentowany news »

mnb

bardzo cierpliwy....
były znaki zakazu wjazdu i ostrzeżenia o budowie to tylko idiota jechałby na pamięć i nie miałby świadomości że coś może znajdować się na drodze.mnie też rozkopano i spartaczono wjazd w trakcie przebudowy kanalizacji ale przezornie zrobiłem wcześniej szczegółowe zdjęcia i nie miałem problemu z roszczeniem naprawy

zobacz komentowany news »

mnb

@bardzo cierpliwy człowiek
co za maruda,w domu też tak masz,bo zupa za słona itp

zobacz komentowany news »

mnb

nieoznakowany,przynajmniej jak będą na obiedzie w bomirze to nie będą rzucali się w oczy

zobacz komentowany news »

mnb

marcinkbig
ale to żeś porównał,centrum miasta z końcem skłodowskiej prawie goczałkowice

zobacz komentowany news »

mnb

jakie narzekanie że mało będzie miejsc parkingowych,a darmowy parking koło żubrów co dzień 3/4 stoi pusty

zobacz komentowany news »

mnb

dlaczego te nasze ronda takie nijakie ? czy nie można byłoby wpaść na jakiś pomysł choćby taki jak w rybniku ,ciekawe rzeźby,instalacje itp

zobacz komentowany news »

mnb

PĘCIAK i RYGUŁA ,podziękujemy przy wyborach

zobacz komentowany news »

mnb

a ja się dziwiłem co tak strzeliło z samego rana

zobacz komentowany news »

mnb

no tak, delikatesami nazywają byle jaki sklepik a galerią budynek o pow 2000m

zobacz komentowany news »

mnb

chronos kiedyś też byłem za zniesieniem zmiany czasu,ale pozostawiając czas letni mielibyśmy w zimie ciemno do niemal 8.30 a mając czas zimowy latem o 3 byłoby widno a zachód słońca o 20, chyba warto przemęczyć się dwa razy w roku

zobacz komentowany news »

mnb

jakim trzeba być idiotą żeby pomylić znak E-5 z terenem poligonu.a jakby na dk1 byłaby strzałka "Łąka" to ilu by myślało że to być może jakaś łąka do biwakowania w centrum miasta

zobacz komentowany news »

mnb

a Pęciak i Ryguła nie chcieliby zmienić nazwy na oś.JPII

zobacz komentowany news »

mnb

a matalmara też się załapała ?

zobacz komentowany news »

mnb

po co tam wysepka skoro nie ma tam przejścia dla pieszych dopiero jest przy rondzie.jakie to stwarza problemy w czasie wzmożonego ruchu kiedy przed rondem stoi kilka aut a w tym samym momencie nadjeżdża pojazd uprzywilejowany na sygnale,nie ma gdzie ustąpić miejsca bo z jednej strony płot a z drugiej wąska wysepka

zobacz komentowany news »

mnb

co z tym nagłośnieniem !!!
ostatni występ który można było normalnie wysłuchać był kilka lat temu kiedy scena stała tyłem do zamku,od czasu zmiany lokalizacji sceny katastrofa.przecież nie wszyscy zmieszczą się pod samą sceną ,a ci co stoją dalej też chcieliby zrozumieć co dany wokalista śpiewa.co z tego że było cały dzień słychać na koloni jasnej co się dzieje w parku skoro stojąc pod zamkiem na przeciw sceny było słychać tylko jeden wielki huk

zobacz komentowany news »

mnb

zagrażał bezpieczeństwu? i co zwykłe malowanie,wymiana żarówek uchroniło przed wyburzeniem

zobacz komentowany news »

mnb

" Ruch odbywa się tam po nowej nawierzchni, jednak w dalszym ciągu w dwóch kierunkach."
tak jakby przedtem ruch był tylko w jedną stronę,brakło kilku słów typu pas jezdni itp.

zobacz komentowany news »

mnb

na pewno w tej cenie sprzedadzą hahahaha
2000 za metr to już byłaby wygórowana cena,a teraz jeszcze dochodzą złe wieści z mediów o częstym zalewaniu Goczałkowic i ogólne złe kojarzenie się tej restauracji.może na jakiś magazyn lub coś podobnego

zobacz komentowany news »

mnb

kolejnym kitem jest to że "O godzinie 1.00 sięgnęła już poziomu okolicznego gruntu, sięgając niemal pod sam wiadukt" byłem tam o 1.30 a wody było ledwo 1-1,5 m .

zobacz komentowany news »

mnb

niemal na całej długości tej ulicy rów jest odkryty tylko przy parkingu koło kościoła jest zakryty.wielu znajomych z Goczałkowic widzi w tym problem bo ułożone rury są zbyt małej średnicy

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

poca12

Oświęcim
w klubie od: 2024.03.07

zurawina

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

mcnba

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

KrzysztofKasiaPiasek

Piasek
w klubie od: 2024.03.06

Belzebub112

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.06

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21788

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2404

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769