Forum

Temat: Kto jest Państwa zdaniem najlepszym kandydatem na Burmistrza Pszczyny

cook

Pszczyna

Postów: 5

Data: 15.10.2013; 21:53

Dziś w Pszczynie można było spotkać ankietera, który zadawał pytanie kto według Pani/Pana byłby najlepszym kandydatem do objęcia funkcji burmistrza.
Rozumiem, że jakaś opcja zaczyna badać POtencjalny rynek - mam nadzieję, że opublikują wyniki swojej sondy.

Jak już tak jesteśmy w tym temacie to ciekaw jestem Waszych opinii - kogo widzielibyście (imię nazwisko) na tym stanowisku Drodzy Forumowicze?

granat11

pszczyna

Postów: 91

Data: 15.10.2013; 23:16

Wszyscy tylko nie D.S.

Merkator

XXX

Postów: 1234

Data: 15.10.2013; 23:53

Kazdy kto bedzie uczciwie na rzecz miasta i mieszkancow wykonywał to co do niego nalezy, za wyjatkiem oferm, kłamców i ludzi nie potrafiących rządzić z PO.

iMadlo

Apple

Postów: 59

Data: 16.10.2013; 08:34

Najlepszym kandydatem jest pan Dariusz Skrobol.

qr_d_ebalance

Pszczyna

Postów: 2132

Data: 16.10.2013; 09:44

W sumie nie wiem, póki nie będzie jakiejś reprezentacji kandydatów to ciężko kogoś wybrać. Na chwilę obecną, pomijając kilka ewidentnych wpadek Skrobol zdaje się nie mieć większej konkurencji. Bo kogo? Tego geniusza od pogotowia czy Krausa? A może Sadza? Coś się w tej Pszczynie dzieje, pewnie że nie wszystko to zasługa Skrobola ale jednak idzie to na jego konto, na dziś ja bym głosował na niego. PO (w całości, a śląska to już wo ogóle) dla mnie to jedna wielka kompromitacja.

manta52

pszczyna

Postów: 48

Data: 16.10.2013; 17:41

Oddam głos na kandydata bezpartyjnego bo nam trzeba samorządowców z krwi i kości dla których liczy się Pszczyna.

Jeszcze jedno Komitet Wyborczy Pawła Sadzy, Mirosława Krausa, i tym podobne twory = Komitet Platformy Obywatelskiej. Komitet PO może również występować pod nazwą Ziemia Pszczyńska.

To samo dotyczy PiSu SLD PSL i ich kandydatów typu Aleksander Malcher...

observer

Pszczyna

Postów: 576

Data: 16.10.2013; 18:20

Profesor Gliński. Pod warunkiem, że wcześniej nie zostanie selekcjonerem polskiej reprezentacji w piłce nożnej bo tam zapewne też będzie kandydatem. W końcu gdzieś musi wygrać ;-).

Investor

Blisko,coraz bliżej!.Saga Śląska.

Postów: 7024

Data: 16.10.2013; 19:09

Ostatnio sie BARDZO znerwował jak mu Kraśko przyPOmniał że jest "kandydatem na kandydata" w/w na premiera tech.lub prez. m.W-Y a tu na okrase "tylko"burmistrz!?!.

baja

Pszczyna

Postów: 1442

Data: 17.10.2013; 06:48

na dzien dzisiejszy, ze znanych ludzi to jednak tylko DS

tango

pszczyna

Postów: 2138

Data: 17.10.2013; 08:31

Jak się chce komuś dowalić ,to kij się znajdzie.Tak jest np. w przypadku Skrobola.Cokolwiek by zrobił od razu płynie fala niezadowolenia.Taktyka antyskrobolowa ze strony PO jest jednak głęboko przemyślana i tak: w upalne dni jedno skrzydło wytyka brak basenu(obiekt rzekomo niezbędny w naszym mieście) drugie zaś rozrzutność gdy na rynku powstała kurtyna wodna!
PO pokazała ,ze nie nadaje się do rządzenia nie tylko w kraju,czy województwie ,ale i w gminach, a nawet sołectwach.
Tak więc odpowiedź na zadane w tytule pytanie jest prosta.Dariusz Skrobol i tyle w temacie.

rebell

Forum Wolna Europa

Postów: 135

Data: 17.10.2013; 11:19

Ten co odzyska Paleje,i cos madregotam zrobi,np Uniwersytet!

jozin

ziemia pszczyńska

Postów: 52

Data: 17.10.2013; 13:11

zgadzam się z qrdebalance co do tego że nie ma obecnie przeciwnika obecnie panujący nam Burmistrz i łatwiej zadać pytanie kto nie powinien być burmistrzem Pszczyny, niestety... Obecnie wygląda na to że rywalizacja o fotel burmistrza rozegra się pomiędzy dwójką Sadza - Skrobol. Pewnie nawet nie będzie więcej kandydatów bo: pszczyński PiS wydaje się być poukładany z obecnym Burmistrzem co widać po obsadzaniu przez niego stanowisk, SLD to żona burmistrza więc krzywdy mu nie zrobi, Sadzę poprze PO. I tyle. Poza tym nie widzę odważnego coby w szranki stanął - no i miał jakiekolwiek szanse no bo kto??? Kraus? - nie sądzę Kowalski? nie poświęci sejmu, Malcher? - próbował z marnym skutkiem, Januszewski? wydaje się być poukładany z obecnym burmistrzem, może Szostak??? skończyła się mu banicja ale czy dogada się ze swym dawnym zastępcom obecnie panującym??? W całej stawce brak mi czarnego konia i chyba próżno go będzie wypatrywać!!!

Stanislaw_...

Białystok

Postów: 2

Data: 17.10.2013; 19:05

DS się dosyć skompromitował jako burmistrz. Nie pamiętam, zeby kiedykolwiek podczas jednej kadencji wyszło tyle afer i skandali. Mam nadzieję, że całe piastów, łąka i kolonia jasna zbuntuje się i nie odda ani jednego głosu na DS. (afera remondis)
Ja tez głosowałem na niego i jestem na dzień dzisiejszy ZŁAMANY. Skandal goni skandal.
Co do tematu, to na dzień dzisiejszy poszedłbym zagłosowac na przeciwnika DS, obojetniew czy z Pis czy z psl czy sld czy z po.
Pszczyna potrzebuje nowej krwii, poza układami i układzikami. Niestety nie ma na to szans, więc trzeba głosowac przeciwko DS.

Quartz

Pszczyna

Postów: 1069

Data: 17.10.2013; 19:21

No i zaczyna się kampania w stylu plesówki.
Nagle nowe nicki tych samych tomczykiewiczowych przydupasów.
Drogie PO-kemony wybijcie sobie z łbów że pszczyniacy zagłosują na kogoś z PO jak będziecie taką kampanię prowadzić. Szkoda tylko Sadzy przez was durnie z plesówki. Mój głos właśnie dlatego idzie na Skrobola.

Stanislaw_...

Białystok

Postów: 2

Data: 17.10.2013; 21:04

Mogę podpowiedzieć bez gratyfikacji finansowej, kto mógłby wygrać wybory na burmistrza bez problemu i jakiego burmistrza Pszczyna potrzebuje:
1. Niepartyjny ani nie związany z zadnymi samorządowymi frakcjami.
2. Wiek do 37
3. Kandydat gwarantuje likwidację straży miejskiej, przesuwajac środki ze strazy miejskiej na Policję (powiat z miastem w tej kwestii napewno jest w stanie się dogadać)
4. Kandydat gwarantujący rozliczenie, rozbicie, zakończenie powiązań kumplowsko-rodzinnych miedzy róznymi urzędami -> patrz fotoradarowy BOSS na ciepłym stołeczku w PIK. PTBS, AZK oraz eksperci od bieżnii i innych takich.............itd. Rozbić ten beton.
5. Wprowadzenie zasady - Urząd ma być dla ludzi a nie ludzie dla urzędników.
6. Walka z Remondisem przeciwko budowie tego syfu
7.
8.......
zostawię dla siebie, moze coś dopiszecie

Dokładając jeszcze z 6 logicznych punktów, które potrzebuje Pszczyna, gwarantuje wygraną.


alan2000

Pszczyna

Postów: 834

Data: 17.10.2013; 22:08

No dobra,wybierzcie mnie!
Moje motto-NIC NIE UMIEM,NIC NIE WIEM ! UCZCIWOŚĆ !!!!!!!!!

Sklep_Zdro...

Pszczyna

Postów: 11

Data: 18.10.2013; 11:42

Kononowicz?

ton

Niedaleko

Postów: 21946

Data: 18.10.2013; 12:18

Osobiście uważam, iż jeśli wokół stanowiska burmistrza jest aż tyle kontrowersji, to - należałoby to stanowisko znieść.
A w jego miejsce - stworzyć stanowisko sołtysa.

Wówczas nikt by takiemu nie zazdrościł, każdy byłby na tym stanowisku skromny, nikt też by się o nie nie bił.
Obranie takiego stanowiska byłoby z pożytkiem dla pokory i etyki, a więc urzędowej czystości i przejrzystości spraw, bowiem któż by chciał być zatrudniony jak "zastępca sołtysa", rzecznik sołtysa, prawnik sołtysa itd., jeśli wiemy ile pychy i buty jest w nas wielu?
I prostym ludziom byłoby o wiele łatwiej z takim pogadać, jak równy z równym, bez czapkowania.

I wynagrodzenie wtedy tez by nikt nie żałował takiemu, za to poświęcenie się.

qr_d_ebalance

Pszczyna

Postów: 2132

Data: 18.10.2013; 12:36

ale nikt tego stanowiska nie zniesie więc zakończ swoje bajanie w tym wątku bo pytanie sformułowane jest bardzo konkretnie i nie ma tu miejsca na lewackie pieśni pt. "co by było gdyby".

ton

Niedaleko

Postów: 21946

Data: 18.10.2013; 12:44

To czemu ty lewaku qrdebelansie tego pytania nie rozumiesz, ze bajdurzysz jak zwykle?
Aż tak ci ta lewacka choroba doskwiera, że o burmistrzu ani be ani me nie potrafisz tu zabuczeć, tylko spamować musisz?
Kiedy ja pisze nt. stanowiska burmistrza - ty znów o lewakach, masz jakieś manie prześladowcze?
Hm, zarezerwuj ty sobie wizytę gdzie musisz, a nie truj tu wiecznie, lewaku.

ton

Niedaleko

Postów: 21946

Data: 18.10.2013; 12:46

...Ale żeby nie było, to takim lewakom, jak qrdebelans, co mało kumają odpowiem po raz drugi:
no najlepszy byłby sołtys!

miromirowicz

Pszczyna

Postów: 5

Data: 20.10.2013; 18:00

A może Pan Zbijowski.

wiesniak

miejscowość

Postów: 355

Data: 21.10.2013; 08:46

glupie pytanie - wiadomo ze ja jestem najlepszym i jedynym kandydatem

tora

Pszczyna

Postów: 71

Data: 21.10.2013; 15:08

oczywiście,że Dariusz Skrobol

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 22.10.2013; 14:17

Skrobol jest dobry.

Ale w zasadzie jakie to ma znaczenie, skoro to zdaje się rada miasta ma decydujący głos a burmistrz tylko tańczy jak mu zagrają.

jasmin7

Pszczyna

Postów: 5777

Data: 22.10.2013; 15:10

Może wróci Szostak ?

Pawel1987

Frydek

Postów: 3

Data: 23.10.2013; 12:58

a ci ankieterzy pytali ogólnie czy podawali jakieś propozycje kandydatow na burmistrza?

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21945

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769