Forum

Temat: Czy admin / lub właściciel/ jest bebokiem?

ton

Niedaleko

Postów: 21946

Data: 05.11.2013; 17:56

Po tylu tylu karnych kartkach, jakie w ostatnim czasie otrzymałem, praktycznie za nic, bo jak można karać w demokratycznym kraju i wolności słowa za słowo "bebok"? /za to aż dwie!/ - wychodzi mi na to, że admin lub właściciel - mściciel tego forum też jest bebokiem.

A niech to forum uschnie, jak badyl, beboka.

W karnym wątku napisałem o tym tak /czytajcie to zanim, to tu jeszcze jest/:

....I znów kolejna karna kartka dla tona /to już dwie w tym samym wątku: pierwsza za "beboka", druga za obronę tego "beboka"; ktoś tu nie lubi śląskiego? Pewnie Yankee.../
Za taką bzdurę! Wstyd, adminy, wstyd!!

To się nazywa nękanie.

Za wkład do utrzymania nazwy POLIGON, to powinienem dostać nagrodę, a nie karę; zawiść kogoś tu zżera?
Żenada i marność forum pleSS!!

Nękanie - rozumiecie?
I prawdziwa wiocha, a nie forum!!

Ktoś tu ma racje pisząc, że niektórym to tu słoma z butów wychodzi i do swej roli nie dorośli; może im czarna broda rozum wyjada, niczym tatarowi jakiemu, a najpewniej Bohunowi?


ton

Niedaleko

Postów: 21946

Data: 05.11.2013; 17:57

/Nie przejmujcie się: prawie wszystko mam skopiowane./

iMadlo

Apple

Postów: 59

Data: 05.11.2013; 18:38

Osoba która notorycznie dostaje kartki i swoim knajackim językiem plugawi to forum powinna być na stałe z niego wykluczona. Ban na IP i do widzenia. Dosyć chamstwa w codziennym życiu i w necie.

ton

Niedaleko

Postów: 21946

Data: 05.11.2013; 18:59

Oto Polska właśnie?

I na bis:

Bo nie jestem tak nieetyczny jak ty not-nod-młot-łowca absurdalny, POnury Z. szyderca itd. itd. i wolę działać i walczyć z otwarta przyłbicą, a nie ukrywać się jak zbrodniarz pod wieloma nickami.
Prawdziwie knajacki język i mowe nienaiwsci na tym forum to tacy jak ty wprowadzili-ście i śmiecie /śmiecie!/ jeszcze drwić z takich jak ja dbających o formę i odpowiedni poziom tego forum, ale na nic te starania jeśli nawet admin czy właściciel są z wami - słomianymi demokratami!
Tak niszczycie Polskę zdrową.
To samo jest poz krajem z Polakami; nawyki sa te same stad dobrze jest rządzić forum/portalem z Ameryki.
Żenada.
Mnie to wcale nie dziwi, bo to samo miałem na innych forach i portalach: wszędzie jesteśmy w większości tacy sami.
Znasz historię i martyrologię tego narodu, to wiesz, jaki jesteś i -ście.
Mnie nie jest siebie żal, a Polski i tyle.

Za to znam tego skutki dla przyszłości, aż przykro.
Mało ci jeszcze smrodu?
To dostaniesz/cie więcej, jak się nie zmienisz/cie.




iMadlo

Apple

Postów: 59

Data: 05.11.2013; 20:53

Nie ma zgody na takie zbydlęcenie obyczajów jakie prezentuje użytkownik ton. Admin powinien być stanowczy i taki aspołeczny element usuwać trwale.

ton

Niedaleko

Postów: 21946

Data: 06.11.2013; 09:57

ton niy dej sie tymu bydlakowi i kanalii stalinowskiej to widać i czuć na kilometer że to stalinowskie i ubeckie bydle ten not nod łowca porzadnych ludzi i jemadło terozki dośc juz ta kanalia tu nawyprawiała razym zreszto z iszymi takimi samymi jak łon gizdami żeby go stond wyciepać na gnojok!!!!!!!!!!!

To ta franca zepsuła to forum no i tych poru tu jeszcze lewackich mondrali co udajom prawicowcuf bez co we pszczynie smierdzi a to z jejich tych kobylic wc. Nojwyzyj bez tydziyń se łodpoczniesz aby potym zaś przywalać tym lewakom porawicowym co jak myslom ze mieli trocha roboty na Ukrainie to mogom s nami robić co kcom!!? Niyh nojopiyrw długi pospłacajom a potym sie wypowiadajom jak jeszcze mogom bo podatkuw u nos niy płacom poniywtozy snich a zwłaszca tyn not-nod6-imadło i czym tam jeszcze bydzie to bydle przebrzydłe!!!!!

A terozki łodstawiom już te widły na bok boch dośc nimi nawywijoł ich se je połumoł na jich fyrtniyntych łbach a specjalnie na kobylicy tego typa sbeckiego i stalinowskiego ubeka - noda - nota imadła.

Niych zacznie podatki u nos placic wroz zs inszymi to moze sie tu łodzywać a terozki pysk na drut!!

ton

Niedaleko

Postów: 21946

Data: 06.11.2013; 10:53

o kurde, przepraszam za dziadka, ale nerwowy jest strasznie i lepiej doń nie podchodzić jak z widłami po placu chodzi.

iMadlo

Apple

Postów: 59

Data: 06.11.2013; 16:01

"dokąd zmierzasz Polska z takimi swema synami"? A może to nie Twoim synowie Polsko?
Kloaczny knajacki język uzytkownika Tona. Zdarza się taki język na np forach kibolskich. Ale żeby u nas na plessie? Zazwyczaj gimnazjaliści się takim narzeczem posługują. Dlatego to tak smutne, że dojrzały niby człowiek jak ton, zamiast być przykładem dla młodzieży która czyta i się przecież od nas starszych ma kultury uczyć, przekazuje im takie rynsztokowe treści. Naprawdę wielki wstyd i pełne zrozumienie dla administratora za tępienie chamstwa Tona.
Głośno powiedzmy nie, deprawacji i takim wschodnim standardom jakie nam tutaj Ton zaprezentował. Nie ma pozwolenia na takie zachowanie, które Ton wyniósł ze swego domu.

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21945

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769