Forum

Temat: Ogórek a sprawa babska

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 17.03.2015; 17:30

Chodzi oczywiście o Sz.P. Magdalenę Ogórek, a nie warzywo zastępujące kochanka niejednej feministce.

Ja się pytam, szczególne nanananananananany, dlaczego kandydatka na prezydentę nie ma conajmniej 50% poparcia? Czyżby to całe feministyczne pier...lenie zostało teraz w całej rozciągłości odkryte?

szyderca_t...

w twej głowie

Postów: 2774

Data: 17.03.2015; 18:18

I tak obecny burak (nawet jak na krześle stanie) do pięt nie dorasta pani Ogórek.

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 23.03.2015; 09:26

Przynajmniej postawmy na piękno, jeśli prawda jest wątpliwa, albo jej nie ma wcale, u innych.

Jaka ona piękna, ta nasza przyszła Pani Prezydent!!
Taka kobieca, taka konkretna, a nie nie wiadomo co.

Ogórek, to zawsze konkret!

Takie hasło powinna sobie obrać.



szyderca_t...

w twej głowie

Postów: 2774

Data: 23.03.2015; 12:57

Gdybym przyszło mi wybierać między obecnym burakiem a panią Ogórek bez wahania zagłosowałbym na panią Ogórek.

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 24.03.2015; 06:12

Ja też jestem za Ogórkiem - jej każdy wybaczy nawet jak palnie jakiś idiotyzm w typie tych Bredzisława Komoruskiego.

Niemniej, jeśli Ogórek nie dostanie conajmniej 50% głosów w pierwszej turze, bo oprócz kobiet mężczyźni też zagłosują na nogi tej suczki, to znaczy, że cały ten feminizm to jest chamski szwindel.

mnb

Pszczyna

Postów: 1299

Data: 26.03.2015; 05:53

bo polki są zakompleksione. jakby Ogórek wyglądała jak komorowska to by nie było sprawy i są za nią jak za "swoją ciotką" a że jest młoda i nieźle wygląda to 3/4 kole w oczy a reszta ma zryty beret moherstwem

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 26.03.2015; 09:21

To niech głosują na to coś, co się nazywa teraz Grodzkie!

(mnb - może zamiast się kryć po kątach nam raczysz powiedzieć jak to oszukać ten radar na średnią, bo się nie mogę doczekać)

nanana

Pszczyna

Postów: 1177

Data: 30.03.2015; 22:02

Ponury, ponownie stwierdzam, że masz coś z głową.

mnb

Pszczyna

Postów: 1299

Data: 30.03.2015; 23:34

nanana co sądzisz o ogórek i dlaczego nie będziesz na nia głosowała

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 31.03.2015; 12:32

Konkrety nananana daj.

Pytam się jasno - skoro według feministek trzeba wprowadzać parytety, bo w normalnych warunkach męskie szowinistyczne świnie blokują dostęp do stanowisk kobietom, przez co inne są zmuszone wybierać tylko spośród mężczyzn, to dlaczego teraz pani Ogórek nie ma przynajmniej 50% poparcia?

Matematyka jest prosta - kobiet jest odrobinę więcej niż mężczyzn w społeczeństwie, ale przyjmujemy 50% - według feministek powinny wszystkie głosować na kobietę. Do tego jeszcze cały beton partyjny i żelazny elektorat PZPR ... ups, chciałem napisać SLD. Plus sporo facetów co głosują na nogi. Gdyby feministki miały rację to Ogórek by miała wygrane w pierwszej turze.

Ale feministki to zwykłe głupie kurvy.

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 31.03.2015; 20:05

Jak zwykle użytkownik Ponury Z.vel socjalista rozmija się z rzczywistoscią; to temu baby nie będą na piękną dr Ogórek głosować, że jest piękna, a baby, czyli kobiety są zadrosne.
I raczej zrobiłyby wiele, aby ona nie wygrała.

Już większe szanse miałaby ta Pani co wyszła z pana, gdyby nie to właśnie.
/Jednak ci socjalisci lepiej kalkulują, nie da sie ukryć./

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 31.03.2015; 20:09

Tak na marginesie Pani wice marszałek Nowickiej też urody nie brakuje, no ale zastartowała z tej nieszczęśliwej partii spalikota, co był za wydłużeniem wieku emrytalnego naszego zagłosował, wskutek czego wniosek gładko przeszedł.
Rozenek też stamtąd uciekł, ale ścigać go za to będziemy aż do jego 67.l. emerytury.

Szkoda mi tej marszałek Nowickiej, bo madra kobieta, nad wyraz mądra, ale tak nie do konca jesli u Spalikota jest.

nanana

Pszczyna

Postów: 1177

Data: 31.03.2015; 20:19

@mnb
Negatywnie mnie zaskoczyłeś posądzając mnie, że mogłabym nie głosować na kobietę, tylko dlatego że jest ładna.
Swoją drogą, żałosne, że faceci by na nią głosowali tylko dlatego, że ma ładną buzię i fajne nogi.

@Ponury
Jak zwykle rynsztok.
Nawet nie chce mi się na Twoje błoto odpowiadać, szkoda czasu. Powiem tyle - dla mnie k#rwami są osoby, które są przeciwko równym szansom, sprawiedliwości, poszanowaniu wzajemnemu WSZYSTKICH ludzi niezależnie od płci, wyznania/braku wyznania, statusu społecznego, orientacji seksualnej. No ale dla Ciebie to chyba zbyt wiele, żeby to ogarnąć na raz. Na razie ogarnij SIĘ. Ale to chyba mission impossible.
I nie, nie wiem dlaczego nie ma tak dużego poparcia, jakbyś oczekiwał.

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 31.03.2015; 20:55

To proste czemu nie na nią, a na innych dotychczasowych:

- w Polsce rokrocznie mamy około 6 500 samobójstw, i to głównie na tle egzystencjalnym; jest w ludziach coś takiego, że lubią naśladować.

/No wiecie: ten późny wiek emerytalny, zwłaszcza przy wysokim bezrobociu, to niepewne, wskutek bezrobocia jutro, czyli brak perspektyw, jesli nie liczyć ucieczek z kraju, a także niepewność jutra wynikającaq z wrobienia nas obywateli w klimat wojny, w której jako patrioci mamy obowiązek walczyć za ojczyznę, czyli za źle zarządzajacych polityką zagraniczną klasę polityczną, w ramach której stworzyli sobie i nam, a także Europie - na siłę wrogów i my, naród, mamy im za to spijać to piwo, które oni nam nawarzyli./

Pani Ogórek jest, poki co, poza tym nieszczęsliwym dla Polaków układem i nie ma szans, by zrodziła w Polakach instynkty samobojcze, jak w tych osławionych lemingach. Raczej jednak będa z atymi, co już przebąkują, że warto będzie w przyszłości sukcesywnie ten wiek emerytalny przesuwac i to w górę,a nie w dół, bo tylko dbrze się żądało od tych wrednych komuchow, co ze strachu wszystko by dla nich zrobili i zrobili, jak dziś widać - niepotrzebnie.





Investor

Blisko,coraz bliżej!.Saga Śląska.

Postów: 7024

Data: 01.04.2015; 11:05

A ja bym,też wybrał Ogórek,doktor zresztą,o kształtach po-dobnych do Rubik,niż Rubens-owskich,pozostałych!!.Na dodatek reprezentuje Śląsk,może była by lepszą reprezentanką od tego posła,który od dłuższego czasu jest a jakby go nie było!!,PO-dobno!!!.

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 03.04.2015; 13:46

Jasne ze Ogórek lepszy prezydent niż cebulowy burak - z takim Putinem by wszystko załatwiła, rozbiór Ukrainy i anschluß Królewca; Obama by u nas był co najmniej 4 razy w roku i bez Michaliny; nie mówiąc już o takim Berlusconim co by od razu w warszawie zainwestował w sieć klubów bunga-bunga! Sarkozy by rzucił swoją modelkę a Dźiordź Clooney zamienił willę nad Como na M-3 na Pradze.

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 03.04.2015; 13:50

Nanananana a feministki i pedały* to niby szanują WSZYSTKICH ludzi? Jakoś mi się nie wydaje - szczególnie po kryminalnych akcjach przeciwko katolikom.


*chodzi oczywiście o tzw aktywistów gejowskich a nie o tych biedakach co w ciszy i tajemnicy przeżywają swoją chorobę.

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 14.05.2015; 13:51

Co się tak lewackie feministki uciszyły? Dlaczego ogórek nie ma ponad 50% poparcie.

Czyżby się znowu okazało, że szowinistyczna korwinowska świnia ma rację mówiąc , że baby nie głosują na kobiety?

W świetle wyników ostatnich wyborów każdy/a próbujący przepychać tzw parytety powinien zostać na wejściu zdiagnozowany jako idiota.

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 14.05.2015; 15:24

--->Nanana - a odpowiedz tej "pani", że to temu, bo pani Ogórek pominęła w swej kampanii kwestię przywrócenia kobietom dawnego wieku emerytalnego, co je najbardziej interesuje.

Pan Duda i PiS o tym nie zapomnieli, jak to SLD uczynił.



ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 14.05.2015; 15:51

A dlaczego pominęła? Czytaj wątek tona obok pt.: "Gruszki na wierzbie, czyli Prezydent nic nie może"/

komuchy_precz

Jankowice

Postów: 184

Data: 14.05.2015; 15:52

Ogórek była by zdecydowanie lepszym prezydentem niż Komorowski.

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 14.05.2015; 16:03

Jasne, że Polski.

A nie Ukrainy.

Tam, na Ukrainie, jak Pan Bronek u nas reelekcje wygra - to może w szranki stawać niejaki europoseł Kowal wraz z paroma innymi jeszcze, co wojnę u nich zmajstrować pomogli, zagrażając przy tym pokojowi światowemu, a nam grube miliardy pogrzebać, zamiast na cele społeczno-gospodarcze - dozbrojenie armii, jakby to pokojem i przyjaźnią /a niechby nawet udawaną, dla dobra Polski/ dobrosąsiedzkimi stosunkami wroga kupić /czytaj: omamić/ sobie nie szło/.

Prawica zawsze była największym zagrożeniem dla s-pokoju Polski, a nawet pokoju światowego. Czy to dzięki tym swoim sławetnym "wartościom pobożnym", co to już wszystkim pomału bokiem wychodzą?
Jeśli o zmianę tego stanu rzeczy pan Kukiz walczy, to go w tych staraniach popieram: bo Polska musi TRWAĆ!!!


Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769