Forum

Temat: Zamkną pszczyńskie forum?

usher

Pszczyna

Postów: 2193

Data: 15.10.2010; 15:59

I z 6 zegarkami na przegubie!

ton

Niedaleko

Postów: 21941

Data: 15.10.2010; 16:22

Dzieci, młodzi - nie wzorujcie sie na takiej forumowiczce z, która kieruje sie w życiu takimi oto zasadmi:

"...nie wiem jak inni - ale ja osobiście wolę osobę, która od czasu do czasu nawet siarczyście zaklnie niż taką wredną szuję operującą socjotechniką zastraszania".

/Inna sprawa, że się co do niej nie pomyliłem; zresztą, tam na ogół wszyscy tak myślą, w tej bardzo pobożnej partyji, faryzeusze, wystarczy ich tu poczytać, ale Wy tego nie róbcie, błagam Was!! Rodzice: BACZNOŚĆ ! Wysokie napięcie./.


usher

Pszczyna

Postów: 2193

Data: 15.10.2010; 16:28

a gdzie to? a gdzie tak szybcikiem waszmość tak biezy błotem w innych rzucając. A może waszmość do meritum się odniesie i do mojego zapytania dotyczącego knajackiego knajpianego języka którym waszmość był łaskaw poczestować szlachetnych panów Allana i Buziaka?

ton

Niedaleko

Postów: 21941

Data: 17.10.2010; 20:17

Wiadomości z ostatniej chwili:

- ktoś napisał tu:"...a po co a powiem ci poco Tonie to scierwo zaczelo cos o pisuarach pieprzyć poprostu czas zeby oddac w ryj a nie nadstawiac drugi policzek.".
Bardzo brzidko, bardzo.

No i...? Temat zasadny, czy nie, bo wreszcie ktoś się zreflektuje, że jednak robi żle, tak pisząc, żle się wyraża i musi się zmienić? Zmieni się, jak myślicie? Ja mam nadzieję. Polak potrafi!!!

Dajemy sobie jeszcze szansę? Dobrze.



ton

Niedaleko

Postów: 21941

Data: 17.10.2010; 20:18

/Brzidko jest dobrze napisane, bo tak mówi mówi mój dziadek, a on nigdy nie mówi brzydko./.

pless1

Pszczyna

Postów: 10306

Data: 18.10.2010; 14:58

hi,ton
ile ma lat Twoj dziadek...jesli moge spytac?
chodzil z Piulsudskim do szkoly albo troche mlodszy jest-he?

ton

Niedaleko

Postów: 21941

Data: 18.10.2010; 18:24

...jakbyś zgod, [Plessie1...(:-)))

Pless_ok

Pszczyna

Postów: 1170

Data: 20.10.2010; 21:44


Czy ktoś wie,o co tu biega?

- Raus to taki ślonski słowo = wynocha!

natomiast,

- Ruki w wierch, dawaj czasy = ręce w góre i dawaj zegarek.
(w okresie II wojny światowej na terenie ślonska, bardzo często używane słowa) ;-)

cirka

Pszczyna

Postów: 4425

Data: 20.10.2010; 22:12

hm .... niebywałe

zaznaczam, że nie jestem ekspertem od gwary - ale "raus" to nie jest po śląsku - ale po niemiecku - to jedno

a drugie - dziękuję za przetłumaczenie - zwracanie się do forumowiczów w tłumaczeniu per "wynocha" i to po niemiecku - to co najmniej brak kultury

Dlatego pojawiła się do RAUS riposta wraz z pytaniem kiedy "Hände hoch". Propozycja "ruki w wierch dawaj czasy" to przełożenie "hande hoch" na język rosyjski.

Uczuliłabym też co poniektórych na fakt że nie wszyscy ponad polskość przedkładają śląskość - a to z prostej przyczyny - pokory - bo Ślązak to z dziada pradziada z tej ziemi a nie pomieszkujący. Czymś pochwalnym jest kultywowanie kultury regionalnej, ale na miły Bóg nie kosztem polskości.

I na koniec lepiej byłoby nie zapraszac do dyskusji "Raus" czy innym wynocha. Bo autor akurat usiłuje tu na forum za pierwszą cnotkę robić.

Pless_ok

Pszczyna

Postów: 1170

Data: 21.10.2010; 20:50

cirka,

raus - jest zarówno po śląsku jak i po niemiecku.
(jak i wiele innych słów)

A tak na marginesie uważam, że Ty się nad tym tematem za bardzo "podniecasz".

nicko30

okolica

Postów: 483

Data: 22.10.2010; 10:51

Cirka powiem Ci być Ślązakiem (Hanysem) to zaszczczyt. To nasi przodkowie budowali tan dobrobyt, to oni walczyli z zaborem niemieckim (z tąd w gwarz raus i w niemickim też) a te (za przeproszeniem) gorole nazjeżdrzały się tu i narobiły tego syfu jaki teraz mamy. Śląsk bez reszty Polski będzie istniał jako samodzielne Państwo - odwrotnie nie! Wróć pamięcią do kas chorych - tylko śląska była na plus wieć mazowsze i inni zabrali nam pieniądze na nasze zdowie robią nfz -czyż nie. Jedyny region Polski gdzie przemysł kwitnie jest Śląsk i tytle. Ja byłbym za tym aby odzielić się od Polski, przyjezdnych wysłać spowrotem i aby powstał wolne od ciemiężcó Pańśtwo Śląskie!!!

ton

Niedaleko

Postów: 21941

Data: 23.10.2010; 18:11

Następne chwasty do kolekcji:


not
hehehe dobrze w sumie pless666 ze jestes pedalem przynajmniej sie rozmnazac nie bedziesz!

not

cos ci sie pooyebalo cieplutki kolezko hehehe!
ale widze zes kumpla znalazl geja jarka bawcie sie chlopcy dobrze!

not

Tylko PO! buahahahaha

Postów: 2150

Data: 23.10.2010; 18:14

a jego epitetow juz do kolekcji nie dolaczysz co
komunistyczny manipulancie?
patrz jakie piekne kwiatki posadzil w swoich watkach to cie nie rusza bo on swoj z jednego cycka tej samej sbeckiej kurtyzany wykarmiony!

ton

Niedaleko

Postów: 21941

Data: 23.10.2010; 18:17

On nie zaczął tej kloaki, wkurzyć się każdy może, i szkoda.

Pamiętaj not, że dzieci nas czytają.
Bądż kulturalny, jak dorosły dojrzały Polak, nie przynoś nam wstydu, bo się spalimy, a moja gaśnica jest jednorazowa.

not

Tylko PO! buahahahaha

Postów: 2150

Data: 23.10.2010; 18:20

nie on zaczal czyzby?

dlaczego perfidnie klamiesz?

http://www.forum.pless.pl/index.php?page=forum&subpage=showthread&pid=304258&pgnr=1&sid=0

drugi post od gory

patrz na godzine i date i on nie zaczal tak!
przeproszisz za klamstwa?

Pless666

Pszczyna

Postów: 354

Data: 23.10.2010; 18:24

ton,dorosly to on jest; pochwalil sie ze na dwa metry wyrosl i po drodze rozum stracil,a wiec wybaczmy mu ,poprostu duze durnowate dziecko ktoremu daruje kwiaty!!

not

Tylko PO! buahahahaha

Postów: 2150

Data: 23.10.2010; 18:30

hallo forumowa cnotko gdzie jestes znowu fakty nie za wygodne sa co?
dlaczego nie masz odwagi cywilnej sie z nimi zmierzyc i przeprosic?

ton

Niedaleko

Postów: 21941

Data: 23.10.2010; 18:46

A, to chyba o to chodzi?


"Pless666:
Klamca!chory pedal, jak i reszta bandy portalowej,Olsyn z cala jego banda!!!".

No to faktycznie - PRZEPRASZAM - not, przepraszam, a to ci drań, a to świstak ryczący, ten królik zbaraniały - pless666!!

No to go tu tez potępiamy - prostaka jednego, demoralizatora dzieci i młodzieży naszej polskiej!!

Na katechezę z nim!!! A już! Co najmniej tydzień ma tam chodzić!

Nie, ale naprawdę - weżcie to sobie do serca, Panowie, bo zgubimy Polskę, jak takim językiem będziemy na co dzień się posługiwać, i to w miejsu publicznym! W domu, to sobie tam gadajcie, co chcecie, aczkolwiek - zapewniam Was - i tak jestescie podsłuchiwani. A przez kogo - pytasz? A przez Wszystkosłyszącego i Wszystkopwidzącego.
Jakem agnostyk na styk.

Quartz

Pszczyna

Postów: 1069

Data: 23.10.2010; 18:53

Spokojnie not zrozum młodzieńca ze złamanym sercem. Przychodzi tu na forum szukam partnera a wszysyc niechęć wykazują. Do mnie się zalecał pless666 ale mu grzecznie powiedziałem że gustuję w kobietach. Był jeszcze trochę nachalny ale jak go olałem to się odczepił zrób to samo!
On potrzepie trochę skórką a potem przestanie!

ton

Niedaleko

Postów: 21941

Data: 23.10.2010; 18:56

Quartz - o, nie wiedzieliśmy żeś taki chudy, jak skórka...

not

Tylko PO! buahahahaha

Postów: 2150

Data: 23.10.2010; 18:57

to nie jest smieszne jak ma gosc problemy ze swoja orientacja seksualna to niech zachowa to dla siebie a nie wszytskich w okolo atakuje. ja nic do gejow nie mam ale nie zycze sobie takich "umizgow"!

Pless666

Pszczyna

Postów: 354

Data: 23.10.2010; 19:02

Quartz witam!! tak ja moze czepie a ty z naciagnieta na glowe straszysz ludzi po ZOO geju nr 1 ,zarafa rzy,mo taki dlugi kark ze se sam laske robi,bez ciebie, czekac tylko az sie wasz kolega HOMOsamiec no z tych czy z puszczy zamelduje jesli scie go juz niezabolcowali ponczosie!

ton

Niedaleko

Postów: 21941

Data: 24.10.2010; 11:09

Ciekawe, co pierwsze zamknie Admin: to forum, czy mój wątek?

Następny chwast do kożucha, no znowu "nota" - ciekawe, jak długo będzie administrator tolerował tego typu język i zwroty /wbrew poniższym insynuacjom nota - nie nazwałem nikogo w podobnym tonie/:

(Oczywiście - jak mnie to tak razi - zawsze mogę ani tu nie wchodzić, ani tego nie czytać, w prokuratora i cenzora również nie muszę się bawić, ale jednak... to zrobię.

Oto ten post nota, demoralizatora użytkowników forum,a zwłaszcza tych najmłodszych:


"sluchaj no ty dwulicowy trollu chcesz tu kultury uczyc a moze calosc zacytujesz owszem napisalem ze wylazlo z ciebie bydle ale badz laskaw wpisac swoje wszytskie epitety ktore w kierunku cirki wyrzygales. Ty nie dosc ze jestes bydle to jeszcze smierdzace bydle boo ile chamskim jezykiem tu sie zwracamy do siebie to jestes pierwszy ktory sie tak zwrocil do kobiety!".

PS. Może w końcu ktoś się tym zajmie, mam cichą nadzieję - a zniechęcać mnie w ten sposób /a może wkrótce jeszcze inny, kto wie?/ - do odwiedzania tegoż forum nie trzeba, bo Pszczyna, jak się orientuję, to też jeszcze Polska - pomimo, iż walczą tu o oderwanie się od niej /patrz wątek obok/. To i może stąd to antypolskie słownictwo demoralizujące młodsze zwłaszcza pokolenie i brak reakcji na nie?

Jedyna nadzieja, jaką mogą ci antypolacy mieć, to ta, że wkrótce administrator zlikwiduje mi ten wątek, a nie ich posty kompromitujące to miasto i kraj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pszczyński smród ścieli się nie tylko w okolicy, ale i tu na tym forum.

Trzeba zacząć od takich "not-ów", a będzie dobrze. I nie ważne, pod jakim-i jeszcze nickami występują i będą występować. Rozpoznamy ich po ich słownictwie i chamskim odnoszeniu się.

Można przecież przywalać jeden drugiemu, bo tak bywa w dyskusji, ale da się to również robić używając różnorakich obejść językowych - takich, które nie są ani wulgarnymi, a ni kloacznymi, jakie stosują tu zarówno "not", jak i "pless666", a może nie tylko oni.




usher

Pszczyna

Postów: 2193

Data: 24.10.2010; 13:01

No tak stalinowiec wychowawca w swoim żywiole a Allana i Buziaka już przeprosiłeś? Wiesz czym się różnisz od Nota? On przynajmniej nie udaje a Ty zgrywasz porządniaka a potem pokazujesz swoje oblicze prawdziwe.
Pochwal się tym postem do Cirki gdzie się tak kulturą popisał,eś bo niechce mi się szukać.

ton

Niedaleko

Postów: 21941

Data: 24.10.2010; 15:59


Insynuacje na obronę?

Insynuacje i imputacje
zamiast tego, że mam rację;
pokaż proszę odrobinę choć
tego,o czym piszesz, a nie płodż!!

Ja mam dowody i ja je przedstawiam,
ja więc prawdy nie przestawiam,
co najwyżej bawię się rymami,
operuję więc faktami i dowodami.

A wy stare konie zdziczałe,
hasacie tu jak oszalałe,
zły przykład dając żrebakom,
i zły narybek szykując Polakom.

Bezwstydnie napadając jeden na drugiego -
używacie języka wulgarnego,
że tylko w knajpie tak by można,
albo na boisku, gdzie piłka nożna;

jak te kibole się tu wysławiacie,
polską kulturę i przyzwoitość za nic macie,
i nie krępujecie się, jakbyście tu byli sami,
a nie wśród tych, co w kościele wystają godzinami.

No chyba, że im też to wszystko jedno,
jak kto gada, w czym jest sedno,
byle napluł jeden drugiemu na głowę
i przedstawił swoją obrzydliwą mowę.

To się tylko liczy, to ich rajcuje być może,
a choćby tu poszło nawet na widelce i noże,
lecz to byłoby smutne, to by przygwazdżało,
bo by oznaczało, że nasze dotąd cierpienia, to wszystko mało.

pszczynianin5

Pszczyna

Postów: 379

Data: 24.10.2010; 23:35

usher: A poszukaj prosze ten"obrażliwy post" do cirki, o którym tyle piszesz(...) Przyznam,że dosyć uważnie śledzę forum ale nie zauważyłem nic takiego...

usher

Pszczyna

Postów: 2193

Data: 24.10.2010; 23:55

uważnie śledzić trzeba było wczoraj zanim szaleniec z nożyczkami wpadł na forum i powycinał równo jak leciało.
A ja niestety tak jak Ton nie mam swojego kapownika w którym notuję wystepki forumowiczów i nie zgrałem sobie tego jego popisu ale myślę że nic straconego bo Cirka nieraz mu pewnie jeszcze da popalić.

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21941

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769