Forum

Temat: Wszystko o KNP

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 03.06.2014; 22:36

To miejsce na relacje działań Korwina i jego ludzi na niwie parlamentarnej. W 2014 roku w parlamencie UE, a od 2015 w Sejmie RP.

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 03.06.2014; 22:40

Już na pierwszym spotkaniu federastów UE podczas odbierania zaświadczeń o wyborze na posła Korwin słusznie zignorował tzw. hymn Unii. Oczywiście ma rację bo to nie jest żaden hymn tylko zwykły utwór muzyczny i nie należy mu się żadne specjalne traktowanie.

http://youtu.be/-jXmZb2lzKQ

studentgig

Goczałkowice

Postów: 129

Data: 04.06.2014; 00:10

Brawo Panie Januszu!

Musiałem "śpiewać" to coś na muzyce... Panie wybacz mi!

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 04.06.2014; 07:00

Nie dziwota, my musielim spiewac "miedzynarodowke" ... gowno o podobnej tresci i podobnej waznosci, tzn nieoficjalny hymn czlowiekow sowieckich, kiedy ich stolica byla jeszcze Moskwa a nie Bruksela.

yeti

mordor

Postów: 347

Data: 05.06.2014; 09:52

Korwin Mikke. Ruski agent na smyczy Putina . Wynajęty do rozwalenia europy i powrotu do układu warszawskiego. Sławiący wszem i wobec potege i nieomylnośc wielkiego ruskiego wodza. Witajacy chlebem i solą ruskich wjeżdzajacych tankami do Polski .
Tak was omamia ruska propaganda ? Putin wie o wojnoie Polsko-Polskiej i juz ma na was haka debile . Skuteczni nastawia was przeciwko sobie a po cichu wysławia ruskie osiagnnięcia. Komun na ręke było by wyjscie z Europy Polski ? tym 80 % ludzi którzy tej Europy tu chcą ? Nie ! Tylko ruskiemu władcy noworosji !

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 05.06.2014; 10:11

Pytanie za 100 punktow:

Kto jest bardzziej szkodliwy, Korwin, ktory logicznie i racjonalnie analizuje posuniecia ruskich, czy tusk lub komorowski, ktorzy za geba pelna patriotycznych frazesow dzialaja na szkode Polski - jeden na rzecz Niemiec, drugi na rzecz Rosji???

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 05.06.2014; 10:27

Źle się dzieje.
Koniec świata.
Sodoma i Gomora.

Wyborcza w miarę obiektywnie o korwinistach:


http://wyborcza.pl/magazyn/1,137948,16061533.html?fb_action_ids=679275595442062&fb_action_types=og.likes&fb_source=timeline_og&fb_aggregation_id=288381481237582&ref=profile_open_graph#_=_

ton

Niedaleko

Postów: 21946

Data: 05.06.2014; 19:54

POnury - ja jako patriota zatroskany o pomyślny i pokojowy byt naszego Narodu - uważam, że większymi są ci drudzy, niestety - wy ich wybraliście sobie na nasze wielkie obecnie zmartwienie, a jeszcze większe Ukraińców, bo ich czynne podniecanie ich iluzoryczną wolnością i kolejnym europejskim rajem, na skutek czego utracili Krym, a teraz mają wojnę domową - składa się na ogromne szkodnictwo, za które przyjdzie im kiedyś zapłacić, tak czy inaczej.
Oczywiście, niech PiS-owcy nie sadzą, że znajdują się poza tym kręgiem szkodników międzynarodowego pokoju oraz ojczyżnianych, bowiem ich prezunio oraz czołowi politycy opozycyjni również przykładali i przykładają nadal rękę do niestabilności politycznej, ekonomicznej i społecznej w tym wschodnioeuropejskim regionie świata i Polski.

Smutne, ale prawdziwe.

Zawsze wojny powstawały przez takich krótkowidzów i niedojrzałych wewnętrznie do sprawowania odpowiedzialnych funkcji w państwie i innych międzynarodowych gremiów.

Jeszcze o lewicy można by powiedzieć, ze jej stanowisko zbliżone było do Korwinowskiego, choć szczerze mówiąc - było z tyłu za nim, bo Leszek Miller się pogubił jakby, chcąc się przypodobać zachodowi, który w d.ie go ma.

PS: No i komu ja się mam na tym świecie podobać, komu? SOBIE tylko. Nikt mnie nie weżmie w obronę, jak ja innych uciemiężonych i oszukiwanych.

szyderca_t...

w twej głowie

Postów: 2774

Data: 05.06.2014; 20:30

Z Korwinem jest jeden problem mianowicie lustracja! Jakby nie chciał lustrować i ujawniać kapusiów to nikt by się go nie czepiał. Nawet na tym forum największy ryk podniosły znowu te same ryje dokładnie te które pluły na PIS z tego samego powodu.

granat11

pszczyna

Postów: 91

Data: 05.06.2014; 21:33

Jak już czytam jak ktos tu wyjezdza z tuskiem i komorowskim to mnie krew zalewa. Czysta pisowska propaganda wszedzie się wpierdyoli. Korwin to czysty karierowicz, wkoncu po tylu latach zawracania dupy wybrali go. Nachapie się i tyle bedzie z jego kongresu nowej prawicy. Czopy wielce chcialy straz miejska odwolac, tylko nie mysleli ze ludzie na dni pszczyny dla swoetego spokoju się podpisza a w lutym ich oleja. Ich reformy sa dobre dopóki nie trzeba placic z kapsy podatnikow.

studentgig

Goczałkowice

Postów: 129

Data: 05.06.2014; 23:06

"Ich reformy sa dobre dopóki nie trzeba placic z kapsy podatnikow."

Piszesz o KNP? Z tego co mi wiadomo chcą maksymalnie zminimalizować wydatki z kapsy podatników, zakazać deficytu budżetowego itp.

Niestety nie było wystarczającej frekwencji do odwołania straży miejskiej. Powód jest jeden, zrywanie plakatów informujących o referendum przez głownie zainteresowanych - strażników.

Jeśli już nawiązałeś do tego tematu, to wybory do eurokołchozu powinny też zostać unieważnione z powodu frekwencji.

PS używasz polskich znaków sporadycznie, czy przez przypadek?

yeti

mordor

Postów: 347

Data: 06.06.2014; 01:27

To,że Korwin cos zmieni jest jak to ,że Tomczykiewicz zgwałcił kelenerke. Na zdrowie wszystkim walacym z gwinta wino markowe w parku :-).

granat11

pszczyna

Postów: 91

Data: 06.06.2014; 09:18

yeti idealnie podsumowane.
Ogólnie z reformami tego pana jest jak z jego żartami, śmieszą tylko takich studencików z jego otoczenia.


Studencik, przyłapaliście kogoś na zrywaniu tych plakatów ??? W dupach się poprzewracało jednym z drugim, polityki się Wam zachciało i gówno z tego jest. Jesteście partią karierowiczów, nic więcej. Też jestem za odwołaniem SM, ale to musi odwołać osoba która pójdzie na stanowisko burmistrza, a nie ludzie.

P.S. Studencik na telefonie nie tak łatwo pisze się z polskimi znakami, mam nadzieję że razem ze swoim KNP nie wprowadzisz kar za nieużywanie tych liter.

szyderca_t...

w twej głowie

Postów: 2774

Data: 06.06.2014; 12:11

Student komu ty chcesz tłumaczyć takie rzeczy? Przydupasom Tomczykiewicza? Przecież te trolle się trzęsą o swoje stołki. Mikke = kopas w dupas różnych biurowe i stąd ten lament. Śmiechu warte jest że ktoś pisze o sięganiu do kieszeni podatnika w momencie kiedy u władzy są kreatury które jawnie dokonały rozboju na Polakach.

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 19.06.2014; 14:32

Kiedy Korwin mowil, ze POlska rzadzi mafia to leming rechotal ... jak wam teraz w gembie barany?

Merkator

XXX

Postów: 1234

Data: 20.06.2014; 19:39

Korwin po aferze. Dla mnie jest skończonym Pajacem.

Nagrania, podsłuchy, afera taśmowa - to może być koniec rządu Tuska. Co dalej? Janusz Korwin-Mikke, którego Nowa Prawica ma szanse być trzecią siłą w Sejmie znow szokuje, dymisji Tuska nie chce, Bieńkowską stawia na czele rządu, a Sienkiewicza... - Sienkiewicz do dymisji, Tusk na urlop, a Bieńkowska niech rządzi przez wakacje - proponował w telewizji Superstacja prezes Kongresu Nowej Prawicy. Janusz Korwin-Mikke stwierdził też, że premier nie powinien podawać się do dymisji, bo "robią mu koło pióra"

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 20.06.2014; 21:53

Sam jesteś pajac - czy to tak trudno zauważyć, że cała ta sztucznie nadmuchana afera śmierdzi z kilometra? Nawet Tusk (którego szczerze nienawidzę) nie jest tak głupi żeby się w tak idiotyczny sposób podłożyć - ktoś mu robi koło pióra. Pytanie tylko co z tego wyniknie, bo coś mi się widzi, że dla Polaków nic dobrego.

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 20.06.2014; 21:57

http://www.tvp.info/15694013/koalicja-pis-i-np-byc-moze-kaczynski-zgodzilby-sie-na-reformy


Gwiazdowski premierem, Korwin ministrem finansów, gospodarki i spraw socjalnych, Kaczyński ministrem sprawiedliwości i spraw wewnętrznych ... bosz ... ale się rozmarzyłem!

lowca_absurdu

Pszczyna

Postów: 1989

Data: 20.06.2014; 22:21

Miro Zbycho i Rycho w pierdlu a vvickary farell leber wreszcie do roboty!

Merkator

XXX

Postów: 1234

Data: 20.06.2014; 22:32

Uwazasz ze to ze Tusk wiedzial o Amber gold to nic ?
dotowanie lotniska w Gdansku pod stolem to tez nic ?
Inne dile polityczne tez nic ?
Zamach na wolne media tez nic ?
Klamstwa prokurator na konferencji tez nic ?

Mieliscie Kaczogróg zawłaszczanie Panstwa, Panstwo policyjne Kaczynskiego !

To co teraz mamy ? Jak to co robia słuzby jest jeszcze gorsze. Najgorsze od 89.

Tusk jest skonczony i niech przestanie kłamać !

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 21.06.2014; 07:17

Merkator - nikt tu nie twierdzi, że Tusk jest czysty, wręcz przeciwnie, prawica domaga się dla niego trybunału stanu, ja osobiście jestem za przywróceniem kary śmierci na tą okazję, tylko to trzeba robić z głową, a nie dawać sobą rozgrywać służbom specjalnym albo jeszcze gorzej - KGB, w jakiejś nadmuchanej nieistotnej sprawie.

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 03.07.2014; 08:33

Pierwsze wystąpienie Korwina w PE - w skrócie: będzie wsadzał przekręciaży odpowiedzialnych za aferę globalnego ocipienia.

http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/first_speech_of_janusz_korwinmikke_in_the_european_parliament_20140702_/1919

ton

Niedaleko

Postów: 21946

Data: 03.07.2014; 08:53

Pamiętam setki wysokich kominów z zakładów produkcyjnych na Śląsku i wydobywający się z nich czarny, siwy, a czasem nawet kolorowy od różnych trucizn dym. No i to morowe powietrze, czarne, ciężkie, te smogi nad miastami w upalne dni.

Z tego potem chorowali Ślązacy.

Ale nie tylko na ludziach się to odbijało, ten nadmiar CO2 plus co tam tylko mogło przez te kominy wylecieć, a co ogólnie zwiemy CO2, bo tak najprościej, lecz i dla przyrody był to cios ogromny, że do dziś to odczuwa i niektóre lasy z tego umierają.
Sam CO2 się z owych kominów nie wydobywa, a przeważnie w towarzystwie innych gazów, pyłów itd. i to jest walka z całym zanieczyszczeniem powietrza, umownie zwanym CO2.

Nie trzeba było być naukowcem, aby to zauważyć, jak bardzo powietrze nad zindustrializowanym Śląskiem było geste od CO2, a jakie jest obecnie, gdy zarówno gospodarka się przeobraziła, jak i większy nacisk kładzie się właśnie na kwestie OCHRONY ŚRODOWISKA nie tylko naturalnego, lecz i otoczenia ludzkiego.

Kto temu zaprzecza, jest drugim W.SZ.P. Korwinem Mikke, z pewnymi już wątpliwościami co do tych tytułów grzecznościowych, które należałoby zastąpić jednym: osłem.


POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 04.07.2014; 18:17

Osłem!? Sam jesteś osłem, a nawet idiotą, zaś twoja wiedza o CO2 jest taka jak o wszystkim innym.

Dwutlenek węgla jest gazem bezbarwnym i bezwonnym. Nie ośmieszaj się już stary kretynie.

laktacja

P-na

Postów: 2162

Data: 05.07.2014; 12:01

Gdyby nie to, że nadal BOJKOT niejakiego T. spod lasa obowiązuje, to bym temu "obrońcy wszystkiego, byle nie za jego ale za cudze" dokładnie o tym jego CO2 napisał. Tylko po co. I tak nic z tego nie zrozumie, a że w "faktach" i mitach coś może (bzdurnego) pisali, to się borok napalił jak woźny na wakacje i nic do niego z zewnątrz nie dotrze.

Podsumuję to krótko:
Idzie babcia z dwoma wnuczkami, 4 i 6 latkami. Nagle obok nich pies z suką ten teges. Młodszy pyta: Babciu, a co te pieski robią?
Babcia speszona rzecze: a nic, tak się bawią.
Na to starszy młodszemu szepcze do ucha:
Ty jej powiedz, że one się pie.dolą, bo ona już stara, umrze i nie będzie wiedzieć!

ton

Niedaleko

Postów: 21946

Treść wiadomości USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA forum, dn. 15-07-2014 godz. 15:40 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie forum: §1

ton

Niedaleko

Postów: 21946

Data: 05.07.2014; 17:09

Tak ogólnie dodam tylko, że zawsze jest coś za coś, albo w miejsce czegoś.
Czyli - im więcej jakiegoś gazu w atmosferze ziemskiej kosztem innego, to mniej np. tlenu, który jest podstawowym gazem dla naszego prze-ŻYCIA.

Jeśli wiec przez naszą oślą niefrasobliwość nie zadbamy o zachowanie tej odwiecznej równowagi, jaką nam planeta do życia stworzyła, to nie będzie z nami dobrze.
Oszem, rośliny mogą być bardziej wybujałe, ale co z tego, jak nas nie będzie. Także z innej przyczyny: za wysokiej temperatury na naszej planecie, w wyniku właśnie nadmiaru CO2.
Po prostu stworzymy sobie drugiego Marsa.

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21946

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769