Forum

Temat: Sejm uniknął kompromitacji odrzucając postawienie p.Ziobry przed Trybu

ton

Niedaleko

Postów: 21872

Data: 25.09.2015; 12:37

Sejm w dzisiejszym głosowaniu za tym czy postawić byłego ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego - pierwszego takiego w nowej Polsce który odwazył sie zawalczyć z korupcją oraz stosuami mafijnymi, co mogł przypłacić nawet życiem przez zamach na niego - sejm nasz odrzucił ten wniosek koalicji rzadzącej PO-PSL oraz o zgrozo SLD.

No i brawo!

Pan Ziobro podejmował odważne działania antykorupcyjne dla nas Polaków, tak ze w tych czasach nikt sie już prawie nie zastanawiał - BO MIAŁ STRACH, BAŁ SIĘ! - ile i czy w ogóle dać tę łapówkę czy nie.

Ja przynajmniej byłem wolny d takich dylematów, które owszem kiedyś mogły mnie dręczyć, lecz już nie w czasach sprawowania urzędu ministra sprawiedliwości przez pana Ziobrę.

Zarzut, iż jego działania były czasem nadgorliwe mogły się nie podobać jedynie tym co mieli coś na sumieniu, lecz nie zwykłym obywatelom.

Nawet SLD jak po ich głosowaniu widać zależało na tym, aby te korupcyjne zjawiska oraz mafia w Polsce trwała nadal.

Owszem, wielkim grzechem, ale to KAŻDEJ WŁADZY, bo takie niestety są jeszcze śmieszne procedury i moda, iż by pod drzwi, nawet kobiety podejrzanej o przestępstwo - przybywali po zęby uzbrojeni i zamaskowani funkcjonariusze, jakby to nie szło załatwić w bardziej wyrafinowany i cywilizowany oraz humanitarny sposób, także po cywilnemu i w godzinach pełnego dnia - a wiec wielkim grzechem było, ze po Panią Blidę ś.p. tak właśnie przyszli, aby ja aresztować - NIE MAJĄC JESZCZE NA TO, ZE JEST TA PRZESTĘPCZYNIĄ DOWODU!! To było wielkie przegięcie. Ale tez NIKT nie kazał jej się z tego powodu zabijać, to chyba nie wina pana Ziobry.

Lecz SLD się tu wygłupia i chce jakby Polski skorumpowanej i mafijnej tylko temu, ze z tymi zjawiskami walczył prawicowy minister
Bardzo z tego powodu żałuję, że nawet tak inteligentny Pan Leszek Miller się w to niesławne działanie anty Ziobrowe angażował.

To głosowanie przeciw postawieniu Pana Ziobry przed Trybunałem Stanu pozwolił uchronić sejm RP oraz sam nasz kraj przed wielka kompromitacją, no, może nie we Włoszech jedynie, gdzie mafia także szalała.

ton

Niedaleko

Postów: 21872

Data: 25.09.2015; 12:52

A przed Trybunałem postawiłbym tych, co taki wniosek na Ziobrę zgłosili.

On bardzo zaszkodził Polsce, tak uważam, bowiem rozzuchwalił wielu spryciarzy i cwaniaków, mających na widoku działania szkodzące Polsce i je skarbowi. Rozzuchwalił, a także...


bez wątpienia znacznie wyhamował nomen omen proces antykorupcyjnych, równie śmiałych i odważnych działań ze zwykłego strachu oskarżycieli o zbytnia nadgorliwość; teraz już lepiej widziane były działania opieszałe, a nawet zaniechania śledcze, tak sadzę.
Na tym jako obywatel tracę, bowiem osłabła pewność co do tego, ze już na pewno na łapówkę już nikt nie oczekuje.
Stare przekonanie jednak po tym oskarżeniu wobec Pana Ziobry niestety powróciło i Polska znów stała się krajem bardziej skorumpowanym, tak sadzę.

Wstyd dla koalicji rządzącej i lewicy, ze tej zdrowej antykorupcyjnej pewności u obywateli NIE UTRWALILI, chcąc postawić za te zdrowe działania służące Polsce postawić byłego ministra przed Trybunałem.

I za to samych wnioskodawców o to bym tam postawił.
Jakem lewak i lewicowiec, ale Polak dobrze Ojczyźnie życzący.

Dobrze, żeście się w ostatniej chwili co poniektórzy zreflektowali i zagłosowali przeciw tej FARSIE. I chwała wam za to - uchroniliście się przed Trybunałem...

ton

Niedaleko

Postów: 21872

Data: 25.09.2015; 13:13

Panu Ziobrze należy się zadośćuczynienie i odszkodowanie za doznane krzywdy moralne i na zdrowi, z powodu niesłusznego ścigania go.

Podkreślić należy, iż to nie były oskarżenia go o sadzanie kogoś nieprawomyślnego, czyli tzw. politycznego, takiego jak ja np., do więzienia, a zwykłych przestępców, co im to sady udowodniły.

ton

Niedaleko

Postów: 21872

Data: 25.09.2015; 13:18

/Tak, wtedy ja też się bałem, ale niepotrzebnie, jak się potem okazało, bo Panu Ziobrze nie chodziło o nieprawomyślny głos Obywatela, a o tych, co oszukują i oskubują, czyli zubożają nasz budżet państwa, czyli nasz wspólny. Nie mniej się bałem, jak teraz zresztą... Bo kto do błędu chciałby się przyznać przed Narodem? A jeszcze jeśli ktoś to... po swojemu (czyli po oślemu), nagłaśnia?/



ton

Niedaleko

Postów: 21872

Data: 25.09.2015; 13:24

/Zresztą, jak mnie tu wszyscy niemal zapewniają - i tak tego nie czytają, tych moich wypocin, wobec czego ja to kieruję do tzw. Bazy Morfogenetycznej Kraju, aby tam myśl moja dojrzewała i z czasem przyczyniała się do poprawienia krytykowanego stanu rzeczy, tak aby Plakom żyło się lepiej i bezpieczniej. Proste, tym razem dla każdego, mam nadzieję./


ton

Niedaleko

Postów: 21872

Data: 25.09.2015; 13:46

WYJAŚNIENIE:

Dla wielu Polaków zwykłe i należyte

ZAANGAŻOWANIE, SUMIENNOŚĆ, STARANNOŚĆ myli się z

nadgorliwością.

To, co Niemiec, czy inny na Zachodzie, uważa za nie do końca jeszcze gorliwe wypełnianie swoich obowiązków - tu u nas nazywamy to już nadgorliwością, dlatego mamy tak jak mamy: wiele negatywów, o których tu stale piszemy. Niemiec by tego tyle nie napisał, bo nie ma o czym, gdy wszystko tam gorliwie, czyli sumiennie i z zaangażowaniem pracownicy wypełniaj, czego naród od nich oczekuje, dlatego są tak za to cenieni. /Ostatnia jedynie wpadka ten obraz psuje, ale zdarza się.../


Jedynie w sprawach politycznych nie należy takim nad, a nawet gorliwym być, by przypadkiem nie skrzywdzić obywatela za swoje poglądy, głoszone nawet publicznie, tym bardziej, jeśli w zamiarze swym służyć mają dobru kraju.

ton

Niedaleko

Postów: 21872

Data: 25.09.2015; 14:04



"Fakt.pl:

WydarzeniaPolskaFilm o Jarosławie Ziętarze:

" Kto zabił Jarosława Ziętarę

25.09.2015 05:00

Śmierć Jarosława Ziętary


Zabili dziennikarza, bo pisał prawdę "

-----------------------------------------------

Mogło, a nawet jeszcze MOŻE BYĆ TAK, jak to już było, niestety, że w Polsce ginie się w tych czasach ZA PRAWDĘ!!!!!!!

Czy tego by chciał pośród innych Leszek Miller i jego lewicowe Kality, co głupio na ten temat gadają, atakując takiego samego kto dla prawdy, czyli UCZCIWOŚCI działał?
Ile miał wrogów p. Ziobro nie tylko pośród takich jak Miller, ale przede wszystkim PODEJRZANYCH O POPEŁNIENIE PRZESTĘPSTWA, za których brał się, ba - MIAŁ ODWAGĘ! brać się nasz b. młody szeryf minister sprawiedliwości, narażając swoje życie także na zamach?






Rolnik5

Pszczyna

Postów: 718

Data: 25.09.2015; 16:45

Ja tam wiem jedno że za Ziobry w jednym z bardziej znanych szpitali w regionie pewien ordynator ze strachu zaprzestał brać koperty, chociaż wcześniej był z tego znany. Czy teraz znowu bierze? nie wiem. Ale prasa wskazuje że za PO znów rozkwitło łapówkarstwo wśród lekarzy.

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 25.09.2015; 17:33

Ja wiem tylko jedno że za Ziobry umierali ludzie bo lekarze bali się przeprowadzać transplantacje.

szyderca_t...

w twej głowie

Postów: 2774

Data: 25.09.2015; 17:52

Pomyliły ci się wersje POwskiej propagandy.

szyderca_t...

w twej głowie

Postów: 2774

Data: 25.09.2015; 17:57

A tak swoją drogą piękny popis dała dziś PO. Żeby na własne głosowanie nie przyjść i jeszcze te pokrętne tłumaczenia Kopacz, śmiechu warta partyjka.

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21872

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2429

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769