Prezentacja klubowicza

pleasant_swirl

At World's End

W klubie od: 29.05.2007
Ilość komentarzy: 45
Ilość postów: 201
Ilość wyświetleń: 104382

Formularz kontaktowy


Komentarze (45)

pleasant_swirl

"Wokalista dał z siebie wszystko i zaśpiewał rewelacyjnie" no jeżeli to jest szczyt jego możliwości to naprawdę tylko ubolewać. całe to Opole jest równie tandetne co Eurowizja. To już nie to samo co kiedyś. Pseudoartyści odwalają fuszerke, fałszują, naśladują, mało tutaj własnej twórczości, oryginalności.

jak już wcześniej napisałam STREFA wypadła blado. I nie jestem osobą, która zazdorści tylko która patrzy obiektywnie na sytuację. Sama śpiewam i mam jakieś poglądy muzyczne. Wokalista początek zupełnie spartolił, reszta przy tym jego zadzieraniu niewiele lepiej wyszła pozatym słychać było w głosie ogromną tremę. the end

zobacz komentowany news »

pleasant_swirl

jak dla mnie początek kawałku IRY wokalista Strefy zupełnie zje....
potem się podciągnął, bo była wyższa tonacja i ten jakby "zryw" w którym się chyba czuje najlepiej. Nie podobało mi się. Ogólnie muzyka jaką gra Strefa i sposób śpiewania wokalisty są już powszechnie znane a ja lubię indywidualizm w muzyce.

zobacz komentowany news »

pleasant_swirl

pięknie! :) to mógł być każdy.. gdybym wiedziała o takiej otwartej szybce też bym zwinęła. Jak można być tak tępym jak się prowadzi sklep ze sprzętem elektronicznym??

zobacz komentowany news »

pleasant_swirl

taaak a ludzie z domków dalej będą podjeżdżać i wyrzucać swoje śmieci na osiedlu ...

zobacz komentowany news »

pleasant_swirl

też uważam, że przesadzacie. Jakby mandarynek nie pozbierali zwykli ludzie, posprzątałyby je służby porządkowe i zapewne wylądowałyby w koszu, bo klient by ich nie przyjął. Tak ludzie dla których liczy się każdy grosz, zaoszczędzili pare złotych,a ich dzieci miały radość, że w domu pojawiły się owoce.
Nie widzę w tym nic złego. Jak napisano wcześniej, osoby te zapytały czy mogą, a nie rzuciły się do zbierania jak hieny. Przykre jest to, że w ogóle wydarzył się wypadek, że zgineli ludzie. Ale w tym nieszczęściu można znaleść tą kropeleczkę szczęścia - inni mieli co jeść.

zobacz komentowany news »

pleasant_swirl

ee... nie przesadzajcie z tym Bogiem..
że ma wpływ na pogodę?? czyli np chciał śmierci tysięcy ludzi w Chinach? zastanówcie się nad tym co wypisujecie, bo naprawde pajacujecie..

Bóg jest niczym dzieciak ze słoikiem mrówek, może ingerować ale nie we wszystkim. Bo jeśli tak.. to jaki to byłby Bóg zsyłający na nas wszystkie kataklizmy, choroby, wypadki?

Co to byłoby za życie, gdyby to nim ktoś kierował?

pozdrawiam.

zobacz komentowany news »

pleasant_swirl

szarak... taka mała propozycja..
po co się pocisz? i tak nic nie zmienisz.. a jeżeli uważasz, że to coś da to rusz d*pe tam gdzie trzeba a nie wylewasz tu swoje nie potrzebne pomyje.

każdy wie jak jest

zobacz komentowany news »

pleasant_swirl

czy można prosić o szczegółowe informacje dotyczące pogrzebu?

zobacz komentowany news »

pleasant_swirl

ja mieszkam na 4:) jestem bezpieczna

zobacz komentowany news »

pleasant_swirl

policja była ale ciut pózniej, za ten czas już zdążyli sie nachapać szczęściarze :)

zobacz komentowany news »

pleasant_swirl

hehe najlepsze jest to, ze pisala o tym WIRTUALNA POLSKA 5dni temu. cos pless jest opozniony w zdobywaniu informacji.

zobacz komentowany news »

pleasant_swirl

gdyby kelnerki byly milsze i mniej falszywe i wredne to moze lokal bylby bardziej przyjemny

niestety jak sie miejsce pozna od kuchni to mozna o nim szybko zmienic zdanie :)

pozdrawiam

zobacz komentowany news »

pleasant_swirl

i co?? chodzicie na ta swoja górke i nie potraficie porzadku zachowac, wiadomo mlodziez pijana to od razu glupia??
ladna opinie przybijacie do pszczynskiej mlodziezy.

a jakby sie strazy miejskiej chcialo to by czesciej odwiedzala te miejsca, a po parku w nocy nie jezdza bo sie boja!!!

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21946

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769