Prezentacja klubowicza

antymoher

Wolska

W klubie od: 15.10.2007
Ilość komentarzy: 17
Ilość postów: 360
Ilość wyświetleń: 96990

Formularz kontaktowy


Komentarze (17)

antymoher

Wieś tańczy, wieś śpiewa hahah

zobacz komentowany news »

antymoher

Mam nadzieję, że autorzy projektu z czarkowa a także ludzie głosujacy na ten projekt bedą ze swojej kieszeni utrzymywali to w przyszłych latach. 500 000 zł dla kilku wsioków wywalić to jest szczyt niegospodarności.

zobacz komentowany news »

antymoher

Oczywiście kucharzem a może WŁAŚCICIELEM WW. Bo może synek nie załapać jak czasami nie łapie jego guru JarosławPolskeZbaw :D

zobacz komentowany news »

antymoher

qrdebalance jak zwykle widzi wszędzie spisek jak jego guru antoni maciora, ktoś kto wypowiedział się źle na temat jego ulubionej knajpy (bugsy) jest oczywiście wg tegoż osobnika kucharzem a może nawet WŁAŚCICIELEM. hahaha Chłopie wasza pisowską paranoje trzeba leczyć. Z ciekawości przeczytałem opinie o WW na TYM portalu gastronauci i są POZYTYWNE. O twojej dziurze na piastów nie ma NI JEDNEJ. O czymś to świadczy. Ale twój Jarosław polske zbawi . hahahahah

zobacz komentowany news »

antymoher

widać, że baba z PiSu

zobacz komentowany news »

antymoher

Wiadomo o co chodzi - o kasiurkę, czarnej mafii nie interesuje nic tylko kasa.

zobacz komentowany news »

antymoher

Hahah bo joker pizza to nie pizza tylko jakas popierdółka, pozytywne komentarze na temat joker pizzy wypisują jej pracownicy/właściciele , niestety nie stac chłopaków na normalną reklame i od jakiegoś czasu zachwalają na forum plessu to coś :)

zobacz komentowany news »

antymoher

No to cwaniaczki urzędasy pokroju Tanga dalej będą siedzieli przy korycie na ciepłych posadkach, na 4 lata macie zapewnione panie tango posadki. Mam nadzieje ze tylko na 4 lata.

zobacz komentowany news »

antymoher

Pamietaj wyborco - głosując na Dariusza Skrobola głosujesz na Drąszkowskiego vel fotoradar

zobacz komentowany news »

antymoher

tango - pracownik strazy miejskiej, boi sie o swoj tyłek

zobacz komentowany news »

antymoher

do hmmm

Jak zagłosujesz na Skrobola to zapewne viceburmistrzem bedzie Draszkowski. Ja stawiam na Krausa bo mam dosc fotoradarowej szopki

zobacz komentowany news »

antymoher

Pamietajcie, gdy wybory wygra Dariusz S. wiceburmistrzem pewnie zostanie nasz spec od fotoradarów, chcąc nie chcąc trzeba głosować na Krausa.

zobacz komentowany news »

antymoher

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 08-07-2009 godz. 13:56 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1

zobacz komentowany news »

antymoher

Pewnie bedzie ogrodzone tłuki

zobacz komentowany news »

antymoher

Brawo garbaty, naiwni daja sie łapac na prowokacje w stylu onetowskim :) pozdrawiam.

zobacz komentowany news »

antymoher

Wiadomo o co czarnym chodzi, zazwyczaj o kase. Ale marek przeszdł juz wszystkich, o tak pazernym ksiedzu i upartym dawno nie słyszałem. Przeszedł wszystkich swoja pazernoscia . Mam nadzieje ze radni podejmą słuszną decyzje. Nie doc ze trzeba wysłuchiwac markowych dzwonów, oglądac piesze pielgrzymki przez osiedle i słuchac drących sie moherowych babć, to jeszcze mareczek chce nam zafundowac cudowny widok -cmentarz. kiedy ten gość sie obudzi i zrozumie ze nie żyjemy w państwie wyznaniowym, że pis i rydzyk juz nie sprawują władzy, i w końcu kiedy zrozumie że z roku na rok bedzie miał coraz mniej parafian bo do ludzi dochodzi powoli czym jest kościół katolicki i po co ten kosciol istnieje (marek wlasnie to pokazal), a moherowych babć tez bedzie coraz mniej.

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21945

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769