Prezentacja klubowicza

pivvcio

Pszczyna

W klubie od: 20.05.2004
Ilość komentarzy: 50
Ilość postów: 210
Ilość wyświetleń: 31304

Bardo Śląskie 23-25. 03. 2007 Military Simulation.
http://video.google.pl/videoplay?docid=5003978063638673987

B.O.S- Bielsko Biała
http://www.youtube.com/watch?v=UoQl29tV1yY

Formularz kontaktowy


Komentarze (50)

pivvcio

Ciesz się, że burmistrz cokolwiek robi w przeciwieństwie do jego poprzedników! A klasy sportowe to nie sprawa burmistrza, tylko szkół!

zobacz komentowany news »

pivvcio

Niepotrzebnie zalega na rynku. Proponuje wywozić snieg na ajskeler. Umiejetnie go rozprowadzajac mozna zapewnic najmlodszym chociaz ulamek z zimowej frajdy.

zobacz komentowany news »

pivvcio

Zapraszam wszystkich negatywnie komentujących jak i autora newsa do kopania rowów.

Jeszcze nie widziałem w Pszczynie tak szybko pracującej ekipy,oby tak dalej!

zobacz komentowany news »

pivvcio

Z tego co widze to bardzo fajnie oznaczone sa boiska do gry :] Szkoda tylko, ze samorzadowcy nie dali nizszej ceny,aby konkurowac z innymi halami...80zl to troche duzo, a hala ma sluzyc mieszkancom! podobno...

zobacz komentowany news »

pivvcio

cd.

Grupa Slask, ktora ma wystapic na dniach Pszczyny rowniez tam byla. W Pszczynie powinnismy zobaczyc 2 opancerzone transportery kolowe SKOT. Moze jeszcze cos ze soba przywioza ;) Niestety nie pokaza "odbicia zakladnikow" w naszym parku :D

zobacz komentowany news »

pivvcio

Kilka sprostowan... Impreza trwa w zasadzie od soboty rana do niedzieli wieczor. W tym roku kolumna pojazdow zatrzymywala sie pod castorama- tesco nie wyrazilo zgody, a poza tym pod casto wiekszy teren :] Impreza naprawde udana i bardzo fajnie bylo stanac po stronie organizatorow. Chociaz od tej strony zlot wyglada zupelnie inaczej :]

zobacz komentowany news »

pivvcio

Bardzo dobra inwestycja! Nie bedzie to konkurencja dla Jankowic bo pieniadze z obu tych hodowli ida do jednej kasy. W koncu nie sa to prywatne osrodki.

zobacz komentowany news »

pivvcio

W zeszłym roku lodowisko NIE ZWRÓCIŁO się w tym roku też się nie zwróci, ani przez najbliższe 2 kadencje władz naszego miasta! Czytanie ze zrozumieniem u was leży. W zeszłym roku zwróciła się rolba, a mianowicie pieniądze za jej wypożyczenie. Samo lodowisko kosztowało ponad 300tys zł, z tego co się orientuję rolba kosztuje drugie tyle(zakupiona w tym roku). Nie zapominajmy, że cała infrastruktura lodowiska zużywa codziennie mase prądu. Ktoś za to musi zapłacić. Chcąc nie chcąc Wy i Wasi rodzice i tak za to płacą, a jeśli My wchodząc na lodowisko zapłacimy złotówkę zmniejszamy kwoty pobierane z budżetu miasta.

Ekonomistom nie jestem ale takie jest moje zdanie i uważam, że jest ono słuszne. Wykłócanie się o 1zł jest bezsensu.

zobacz komentowany news »

pivvcio

Film lepszy bo więcej konkretów. Może faktycznie ujęcia gorsze bo sprzęt nie taki ale tu nie chodzi o to żeby film był ładny, tylko o to co pokazuje.Długość filmu też odpowiednia do "treści". Umiejętności wyższe jeśli chodzi o ogół(porównując do 1 części szumnie nazwanego filmu "Serious sickness" 0_o) Tytuł lepiej dobrany bo nie rozczarujemy się zbytnio oglądając.

Najlepiej jak chłopcy z Miedźnej będą jeździć, a koledzy z Pszczyny filmować :)

zobacz komentowany news »

pivvcio

Przynajmniej dobraliscie odpowiednia muzyke do tego typu sportu, a nie jakis smetny hip-hop. Widas kto jest "liderem" i kto reprezentuje najwyzszy poziom. Nie uwazacie,ze troche za wczesnie na film? Chociaz z drugiej strony, udowodniliscie,ze kazdy moze nakrecic jakas produkacje, a nie tylko gapic sie w ekran z obwisnietym jezorem i napalac sie na zawodowcow ; )
pzdr

zobacz komentowany news »

pivvcio

No i mamy nasz piernik i wiatrak : ) Niestety niektorzy nie zauwazaja sprytnych ruchow politykow, a niektore osoby wyczuwaja to na kilometry : ) pzdr tych uczulonych

zobacz komentowany news »

pivvcio

ROK WYBORCZY- zalosne :/

zobacz komentowany news »

pivvcio

Ta! wiecej rurek i schodow z poreczami z dobrym podjazdem:P co by w ZIME szlo pojezdzic :]

zobacz komentowany news »

pivvcio

Gdyby nie moda na SPA i na odnowe biologiczna, Goczalkowice staly by na skraju upadku tak jak to bylo pare lat temu. Na szczescie jest to gmina, ktora dobrze zarzadza swoimi funduszami, a wlodaze z Pszczyny powinni od nich brac przyklad!

zobacz komentowany news »

pivvcio

Chodzi Ci o zjawisko nazywane "plagiatem"? Przypatrz sie dobrze i wloz okulary to zauwazysz roznice JAK BYK.

zobacz komentowany news »

pivvcio

Slowian :PPP normalnie napurtam Ci za kolniez :D Moge wam poslac oryginal zdjecia na maila jak chcecie :P

zobacz komentowany news »

pivvcio

To, ze zdjecie slabej jakosci to nie moja wina tylko redakcji : ) a bylo ono robione w dniu otwarcia tj. 1.09.2006 ok godz 14. To na tyle wyjasnien :]

zobacz komentowany news »

pivvcio

Kazda zacheta jest dobra. Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zorganizowalo taka "zachete", w ktorej mozna wygrac sprzet rtv i jeszcze jakies inne upominki. Z tego co wiem to akcja bedzie miala final w grudniu. Takie cos ma raczej nas zachecic do przelamania sie i oddania krwi po raz pierwszy bo potem to idzie jak po masle :]

zobacz komentowany news »

pivvcio

Portal pless.pl powinien zaangazowac sie w akcje krwiodawstwa! Kazdemu klubowiczowi, ktory odda krew przyznac 10 pkt :D Weryfikacja bardzo prosta bo Panie robia pieczatki w ksiazeczce, z ksiazeczka do siedziby pless'a i po wszystkim. Jedyny warunek 18 lat i zdrowie. Mysle,ze ilosc osob w punkcie po takim czyms napewno sie zwiekszy :)

zobacz komentowany news »

pivvcio

No ja tez zaniedbalem 1 rok mojego HKD ale teraz ide na calosc i co 2 m-ce w punkcie jestem :) W sumie, niektorzy traktuja to jako zwolnienie z lekcji ale warto isc oddac krew. Juz nie mowie, ze jest tam bardzo mila "obsluga":D

zobacz komentowany news »

pivvcio

A ja nigdy nie trafie na autobus :/Moze kiedys sie uda. Swoja droga: jonnyt mowisz,ze oddales 9l krwi tj, 18 razy, 6 razy w ciagu roku co daje 3 lata. Ile masz lat?:P

zobacz komentowany news »

pivvcio

Wszedzie inwestuje sie w rozwoj gmin, wiosek itp. tylko w Pszczynie nic nie widac. Moim zdaniem takie miasto jak Pszczyna powinno miec kilka punktow Hotspot, ktore sa juz w wielu miastach.

zobacz komentowany news »

pivvcio

Ja jestem rozgoryczony tym, ze imprezy w Pszczynie koncza sie o 22! Wrocilem niedawno z Ustki i tam impreza trwala do 1 w nocy, a glosno grali, oj glosno...!

zobacz komentowany news »

pivvcio

Moim zdaniem najlepsza inwestycja jak narazie. To skrzyzowanie jest jednym z najbardziej zatloczonych w miescie. Z tego co wiem nawierzchnia na ulicy Bogedaina tez ma zostac wymieniona :)

zobacz komentowany news »

pivvcio

Ja mam pytanie :) czy laureaci poprzedniej edycji beda mogli brac udzial w nowej?

zobacz komentowany news »

pivvcio

Sama sie teraz pograzylas...widocznie nie ma zbyt wiele obiektow (basenow odkrytych) w okolicach Pszczyny skoro ludzie wola jechac nad jezioro goczalkowickie i "zoszczedzic" pieniadze za wstep na basen. Okoliczne baseny jak i zbiornik w Lace sa przeludnione. Wystarczy pojechac nad zapore w likend, ciezko rowerem przejechac nie mowiac juz o aucie!

Pieniadze z budzetu miasta sa wyrzucane w bloto, zamiast tworzyc nowe inwestycje lepiej zrobis cos doraznie aby "cos bylo" Juz nie mowie o dotacjach unijnych, ktore nie sa wykorzystywane! Nawet jesli osoba prywatna chcialaby zbudowac basen i wykupic grunt pod inwestycje, zostanie odprawiona z kwitkiem, bo albo nie ma znajomosci albo cena bedzie astronomiczna.

Niestety taka jest mentalnosc ludzi w dzisiejszych ziemniaczanych czasach:/

zobacz komentowany news »

pivvcio

Paredziesiat lat temu mozna bylo sie kapac...plywaly lodki, zaglowki itd, a woda byla czystsza niz teraz! Piekne okolice? chaszcze, szklo i no:P Zyjemy w XXl wieku a nie w sredniowieczu gdzie ceniono bory i lasy ze wzgledow na polowania.

W Pszczynie i okolicach za malo terenow lesnych jest zagospodarowanych, a w 3 czesci parku moznaby zbudowac niezly kompleks basenow odkrytych!

zobacz komentowany news »

pivvcio

Zdjecia nie sa az tak stare, pochodza z przelomu 2004/2005. Na placu targowym widac zaczatki budowy budynkow, w ktorych obecnie prawie nic nie ma :P

zobacz komentowany news »

pivvcio

Dodam też, że inna drużyna z naszego powiatu- Krupiński Suszec zremisowała w wyjazdowym meczu z Uranią Ruda Śląska 1:1.

zobacz komentowany news »

pivvcio

Niestety jest tak jak napisała klaudyna. Nasz miejscowy klub przegrał na boisku w Bełku 4:0.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21945

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769