Prezentacja klubowicza

mnb

Pszczyna

W klubie od: 22.01.2009
Ilość komentarzy: 371
Ilość postów: 1299
Ilość wyświetleń: 1276135

Dla tych którym przeszkadza moja swastyka. Swastyka naśladująca kształtem ramion ruch Słońca.Swastyka pochodzi od sanskryckich słów ludów aryjskich:su(dobrze),asti(on jest),svasti(powodzenie)svastika(tworzący dobrobyt)www.swastika.cba.pl/pochodzenie.htm

Formularz kontaktowy


Komentarze (371)

mnb

Günter wygląda na zmęczonego

zobacz komentowany news »

mnb

polityka polityki coś tam coś tam czyli poco tam pojechali

zobacz komentowany news »

mnb

dbanie o moje bezpieczeństwo ? a jeśli ktoś pali pije niezdrowo odżywia się to jakoś nie kara się takich osób chociaż więcej umiera z tych przyczyn niż z niezapiętych pasów

zobacz komentowany news »

mnb

o szok!!!!
ciekawszy temat byłby jakby napisali o wczorajszym korku od Czechowic aż przez całą Pszczynę

zobacz komentowany news »

mnb

a jeśli ktoś zapłaci karę i dalej nie zrobi przyłącza to co kara więzienia.
ja np w chwili kiedy kopali do granicy posesji pytałem się czy mogę już się przyłączyć ale jeszcze korzystać ze starego przyłącza odmówiono mi i kazano czekać na pismo z urzędu i tak sobie czekam aż dzisiaj czytam że będą kary za brak przyłącza a co z ukaraniem urzędasa który nie wysłał do mnie pisma

zobacz komentowany news »

mnb

krótko mówiąc olać całą tą dotację, kupić za swoje bez proszenia się być może oferta ta jest atrakcyjna dla spółdzielni

zobacz komentowany news »

mnb

no i jakie z tego wnioski? kolejne fotoradary,światła ,ograniczenia bo najtaniej

zobacz komentowany news »

mnb

żeby tylko scena była normalnie ustawiona

zobacz komentowany news »

mnb

my tu sobie a urzędasy swoje , zobaczymy komu chcą się bardziej przypodobać

zobacz komentowany news »

mnb

pisuary co wy chcecie zrobić z tej Pszczyny . gdzie nie pojedzie się tam ulica,plac,rondo byle pierdoła imienia jp2 .trochę szacunku bo za chwilę i na srajtaśmie będą wizerunki papieskie

zobacz komentowany news »

mnb

Załóżmy że chodzi o rodzinę 5 osobową .
Pojemnik na śmieci 120L opłata 6,5*5= 32,50 zł
To jak to jest że ten sam pojemnik dla firmy jest za 21,06 zł z wat

Dla rodzin 6 i więcej osób(do 10)
Pojemnik 240L opłata 6,5* np. 6=39zł
pojemnik dla firmy jest za 30,78zł z wat

ceny Remondis Pszczyna

W jaki sposób wyjaśnić takie zdzierstwo .Dzika chęć zarobku przez urząd .
A teraz mniej poważna sprawa,dlaczego śmietnik z urzędu trzeba wystawiać na chodnik a śmietnik od firm jest zabierany z dowolnego miejsca posesji i odnoszony na to samo miejsce

zobacz komentowany news »

mnb

jeszcze trochę i opalanie w solarium będzie bezpieczniejsze

zobacz komentowany news »

mnb

"jest studentką bielskiej Akademii Techniczno-Humanistycznej na kierunku Socjologia"-wylęgarnia bezrobotnych

zobacz komentowany news »

mnb

ładna pogoda :)

zobacz komentowany news »

mnb

akurat byłem w tym miejscu kiedy wydarzył się ten wypadek, cale szczęście że był korek i powolny ruch więc skończyło się na potłuczeniach a nie gorzej

a co z wypadkiem mniej więcej w tym samym czasie na dk1 naprzeciw kauflandu w stronę Bielska tir zahaczył o passata

zobacz komentowany news »

mnb

a gdzie on ma reklamy?
jedną przy samej restauracji a powinien reklamować się przynajmniej 10 km przed Pszczyną z każdej strony

zobacz komentowany news »

mnb

eee tu nie ma żadnego tłumaczenia , piękna sprawa taka kamera

zobacz komentowany news »

mnb

admin na forum pisałem o tym o godzinie 16:38 za piętnaście 17 to ty zrobiłeś zdjęcie być może po mojej sugestii :)

zobacz komentowany news »

mnb

tak jak to ktoś napisał na czecho - a niby jak to udowodnią że cztery lata temu był niepoczytalny , teraz to może i jest ale wtedy może był w pełni świadomy czynu

zobacz komentowany news »

mnb

a nie mówiłem zlikwidować światła i dać ograniczenie do 50 na całym odcinku bo i tak szybciej nie da się

zobacz komentowany news »

mnb

to jak to jest że na parkingach na których można w miarę normalnie zaparkować nie są pobierane opłaty a na placach dziurawo-wybojowych zwanymi parkingami trzeba płacić ?

zobacz komentowany news »

mnb

ja bym się tym nie przejmował niech jest sobie niepoczytalny.
ale stworzyłbym grupkę "polujących na niego" i doprowadziłbym do przypadkowego wypadku drogowego a że mi auto na chodnik uciekło po prostu zagapiłem się i chłopa rozjechałem .
w najgorszym wypadku dostane kilka lat w zawieszeniu ale skurw...n będzie miał za swoje

każdy mu tego życzy i ktoś musi to zrobić


zaraz odezwą się obrońcy życia że jak tak można że to nawoływanie do samosądu , morderstwa tylko pamiętajcie że on za zabicie niewinnej osoby dostanie łagodny wyrok bo udaje niepoczytalnego

zobacz komentowany news »

mnb

ja się dziwię tym ludziom
czy to jest taki majątek żeby wydać 20 zł na proste "raki'" które pasują na każde buty . ale zaraz ktoś się odezwie ze taka babcia czy dziadek pieniędzy na leki ,jedzenie niema a raki będzie kupował a czy taniej jest być połamanym .

nie wspominam o paniusiach w kozaczkach na wysokim obcasie szczyt głupoty ale ważne ze modnie wygląda

zobacz komentowany news »

mnb

"pokrywy śnieżnej od 5 do 8 centymetrów"
jak dyplomatycznie żeby nie przesadzić

zobacz komentowany news »

mnb

jeśli -19 to atak zimy to przy -30 będzie istny pogrom

zobacz komentowany news »

mnb

djhooligan
ja jestem znany z robienia takich blokad .
kierowca tira kolejny uciśniony tak jak motocykliści bo nie pozwala się im szybciej jechać. tirowcy tylko pamiętajcie że w tych osobówkach jadą ludzie dzięki którym możecie coś do gara włożyć bo jak oni nie pracują to wy nie jeździcie

zobacz komentowany news »

mnb

Tyszanin, Lu ,Oko
Proponuję blokować dwa pasy ,wiecie tak jak to robią dwa tiry jadąc obok siebie ze stałą prędkością.
blokujemy ich i jedziemy z bezpieczną prędkością dostosowaną do warunków,nie będą cwaniaki rządziły na drodze

zobacz komentowany news »

mnb

do: Andrzej

jak egzekwować chodzenie na badania przeczytaj dokładnie bo napisałem.
osoby narażone na bierne palenie będą pilnowały sam siebie przed palącymi bo i oni też stracą .

system bardzo prost ale zbyt prosty

zobacz komentowany news »

mnb

mój wpis z forum

Data: 15.11.2010; 22:19
Piszę to jako niepalący.
Co sądzicie o zakazie palenia ? Mnie się wydaje zbyt restrykcyjny , czy nie prościej było by wprowadzenie np. corocznych badań dla wszystkich tz, ocena stanu zdrowia podczas której można dokonać badania czy dana osoba pali jeśli tak to dla danej osoby wzrasta składka zdrowotna .Żadne zakazy nie pomogą tak jak świadomość utraty części zarobku . A wtedy prosta sprawa chcesz palić to pal ale tracisz potrójnie płacąc coraz więcej za papierosy ,płacąc większą składkę zdrowotną plus utrata zdrowia . Jak egzekwować badania to proste nie zbadałeś się płacisz większy podatek . Do ludzi już nic tak nie przemawia jak strata pieniędzy więc można to wykorzystać.

zobacz komentowany news »

mnb

no to do roboty ,z uśmiechem :)

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21935

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769