Prezentacja klubowicza

create

Pszczyna

W klubie od: 09.02.2009
Ilość komentarzy: 24
Ilość postów: 84
Ilość wyświetleń: 26949

Formularz kontaktowy


Komentarze (24)

create

Jola a kołoczem byś się z kimś podzieliła? Chętnie bym spróbował :)

zobacz komentowany news »

create

Gość: gosc

jako mieszkaniec Goczałkowic nie chce widzieć już więcej drogi granitowej ! poza tym ok.

Bo jesteś popapraniec! Wolisz dziurawy asfalt?

zobacz komentowany news »

create

Dobre remont kamienicy hahaha
ALE TYLKO Z PRZODU RESZTA JAK STRASZYŁA TAK BĘDZIE STRASZYĆ I GROZIĆ ZAWALENIEM BYLE TURYŚCI WIDZIELI ŁADNA FASADE. BRAVO

zobacz komentowany news »

create

Ludzie ale z was pustaki. Światowcy bo w galeriach zakupy robią, śmiać mi się chce z waszej głupoty. Miał ktoś racje że nie XX wiek i dlatego powinniśmy iść do przodu a Wy zapieracie się że nie i już. Dzisiaj można zrobić dużo tylko z głową. Wiadomo że nie w centrum lub na parkingu przed kauflandem ale są miejsca gdzie można.
Generalnie to mnie to wali czy będzie giełda zwierząt czy nie ale giełda staroci by się przydała w Pszczynie.
Jeszcze pytanie do p Dominika- czy jest Pan wegetarianinem?

zobacz komentowany news »

create

Jest to budynek na przeciwko Bajadery, obecnie pusty. Kiedyś tam była (tak mi się wydaje) aministracja szpitala lub Kasa Chorych lub coś w tym stylu

zobacz komentowany news »

create

Proponuję obserwować sklep z taką odzieżą przy ulicy Męczenników Oświęcimskich, często jeżdzę tamtędy i można zauważyć kiedy mają nowy towar ponieważ pod sklepem masa aut, ale jakich? zobaczcie sami a przekonacie się czy w lumpeksach ubierają się biedacy.

zobacz komentowany news »

create

Piękny ten nasz park prawda?

zobacz komentowany news »

create

dlaczego nie malujecie ścian w domach?

zobacz komentowany news »

create

TheBile w Goczałkowicach też szaleli tyle ze remont elewacji zakończyliśmy jesienią i na poprawki jeszcze zostało ale jak złapie takiego Ch..ja to jego własną farbą wymaluje mu jaja.

zobacz komentowany news »

create

Oj niewiele wam trzeba do szczęścia, wiecie jakie gwiazdy jeżdzą do Czechowic lub Żor? Przy tych miastach to Pszczyna wygląda jak remiza strażacka z Dodą

zobacz komentowany news »

create

za rok poprosimy Połomskiego a potem Wodeckiego itd

zobacz komentowany news »

create

Piękne zdjęcie- gratulacje, tylko ta wieża z lewej strony pałacu
jakby tam nie pasuje.

zobacz komentowany news »

create

W mojej wiosce to do baru sami zmotoryzowani jeżdzą, i z baru po piwkach ledwo do auta wlezie i też jedzie i gdzie ta policja? a potem kora z drzewa zdarta i wina drzewa że rosło gdzie nie powinno.

zobacz komentowany news »

create

Pokażcie jak te kamienice wyglądają z drugiej strony

zobacz komentowany news »

create

Panie Tetla a co Pan właściwie w tym Starostwie robi? Pełni tam Pan jakąś funkcję? Czy może z pamięcią i koncentracją nie tak to może na emeryturkę?

zobacz komentowany news »

create

Jedyną wartość jako numizmat może mieć "4 Żubry" o ile jest to moneta zastępcza? i dlaczego tombak?
Znam wyroby "Mennicy Pszczyńskiej" i przyznam że nie należą do udanych.

zobacz komentowany news »

create

Dziękuję olo, ta mennica to pic na wodę nie polecam nikomu tych monet, istny badziew bez wartości (chyba że cena złomowa)

zobacz komentowany news »

create

Zwracam honor coin, życzę sukcesów w zbieraniu choć to kosztowne (prawda?) Ja nie pogardzę 2 złotówką której nakład wynosi do 600 tyś egz.
Nie chciałem Cię obrazić ale każdy kolekcjoner nawet ten naj, najdrobniejszy, najmniejszy zasługuje na uwagę i podziw nieprawdaż?

zobacz komentowany news »

create

Ja się nie mądrze tylko Ty udajesz eksperta w dziedzinie numizmatyki. Pewnie zbierasz 2 zł GN prawda?

zobacz komentowany news »

create

re coin
zbierz cwaniaku IIRP chociaż po monecie gdzie jest ich 87 (roczniki + odmiany)
Sam zbieram monety i każda nowa zdobycz bardzo mnie cieszy i nie musi to być jakaś rzadkość czy próba czy nawet złoto.

zobacz komentowany news »

create

Kto wie gdzie mieści się Mennica Śląska i czy mają jakiś sklep?

zobacz komentowany news »

create

A kiedy coś dla numizmatyków będzie?

zobacz komentowany news »

create

kule_na_mole2 i Rebeliantka moglibyście dać sobie buzi, taka ładna z was para, napewno będziecie bardzo szczęśliwi. Pozdrawiam Was serdecznie

zobacz komentowany news »

create

"...Zbiornik jest objęty strefą ochrony, bo wodę czerpie z niego aglomeracja śląska." -Ilu z Was wie ile ścieków spływa do zbiornika z pobliskich pól drenami, wiecie gdzie są odprowadzane dreny?

Kąpiel w zbiorniku zabroniona bo nikt nie bierze odpowiedzialności za Wasze zdrowie i nie chodzi tu o jakieś ptaszki czy sikanie do wody.

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21941

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769