Prezentacja klubowicza

pless997

Pszczyna

W klubie od: 16.02.2009
Ilość komentarzy: 8
Ilość postów: 29
Ilość wyświetleń: 24512

Formularz kontaktowy


Komentarze (8)

pless997

a może by tak popatrzeć na stronę : http://www.pszczyna.slaska.policja.gov.pl/ ???? do zakładki "dzielnicowi" ???? Tam są rejony wraz z nazwiskami oraz zdjęciami niektórych (większości) dzielnicowych :)

zobacz komentowany news »

pless997

A to tak trudno wejść http://www.pszczyna.slaska.policja.gov.pl/dzielnicowi/ ???? i poszukać swojego wraz ze zdjęciem ??

zobacz komentowany news »

pless997

123 .... napisałeś cyt: " Czułeś może w piątek w połowie miasta smród palonych liści? Na działkach. I co? Panowie strażnicy nie czuli, nie widzieli, nie reagowali?
Dotyczy to również policji, bo na pewno kilka razy tamtędy przejeżdżali. Nie mówiąc już o tym, że im ten smród do komendy przenikał."

Tak więc Panie/Pani zanim zaczniesz kogoś pouczać - doczytaj proszę przepisy o których mówisz ... Zarówno kodeks wykroczeń jak i Ustawa o ochronie środowiska dopuszcza spalanie materiałów organicznych ... do których z pewnością liście drzew należą ... co innego gdyby np:. dym powodował zagrożenie bezpieczeństwa ruchu drogowego - ale to już inna bajka ;)
Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

pless997

I znów muszę zabrać głos ... Policja robi co może ... a, że bez nas Obywateli mało może ... Jeżeli nie ma zgłoszenia = nie ma interwencji ... Odpowiem od razu na zarzuty - tak jestem Policjantem ... I wiem jako to "orzech do zgryzienia" i jaka łatwa "kasa". ... Społeczeństwo w Polsce jest takie - dopóki mnie to nie dotyczy to mnie to "wali" ale w razie czego będę "anty" ....
Powtórzę jeszcze raz ... "Nie reagujesz = akceptujesz" ... Czyli innymi słowy - jak dobrze że mnie okradają, biją, itp, itd ...

zobacz komentowany news »

pless997

Dlaczego większość z Was tak bardzo najeżdża na Policję ??????????? Pytam się Was ??????? Dlaczego Policja nie złapała - podejrzewam, że nie było żadnego zgłoszenia ... Bo tak najlepiej i najwygodniej - mnie nie dotyczy więc nie zgłaszam ... a jak mnie dotknie - winna policja, bo jej nie było .. No to ja zapytam - a gdzie ona ma k...wa być ??? U Iksińskiego czy u Kowalskiego ?????
Nie reagujesz = akceptujesz - tyle w temacie ... Widzisz i nie dzwonisz - znaczy się jest dobrze, że mnie okradają ...

zobacz komentowany news »

pless997

Każda praca niesie za sobą jakieś ryzyko. Ja pracowałem na kopalni ... i to akurat na KWK "Krupiński" w Suszcu ... i powiem Wam jedno
Praca górnika wcale do łatwych nie należy .....
i zaraz ktoś mi napisze, że on też ciężko haruje i zarobi 1/3 tego co górnik ...
Więc odpowiadając na te pytanie powiem wprost - spróbuj robić to samo ale ... co najmniej 800 metrów poniżej ....
Ktoś napisął, że nie ma znajomości żeby dostać się kopalnię - to pytam się się tego - od czego jest Policja i Prokuratura ?? Skoro twierdzisz, że aby dostać się na kopalnię trzeba mieć znajomości - to już jest przestępstwo i dlaczego nie zawiadomiłeś organów ścigania o tym ?? - w takim razie sam je popełniasz.

I na koniec - to nie wątek o tym ile zarabiają górnicy, jak ciężko dostać się na kopalnię ... itp, itd ...
To wątek o tym, że zginęło co najmniej 2 ludzi ... 2 mężów, 2 ojców, może dziadków ...
[*] Wieczny odpoczynek racz im dać Panie [*].
Amen

zobacz komentowany news »

pless997

Ciekawe, czy gdyby Tobie się coś takiego zdarzyło to znaczy byłbyś pokrzywdzonym, też nazwałbyś osobę która poda namiary na sprawcę - "konfidentem" ????
Naprawdę zastanów się następnym razem co piszesz ...

zobacz komentowany news »

pless997

rebeliantka - czytając Twój komentarz można wywnioskować jedno - co ??? Odpowiadam - u nas w Niemcach to ....
Co do zarzutów odnośnie radia CB - używałaś kiedykowliek takiego radyjka ???? Bo z Twojego komentarza wynika, że nie. Radio CB służy do komunikacji pomiędzy kierowcami. Masz rację ostrzegają się przed policją ale w moim odczuciu takie ostrzegania działa na nich jak wystawiona makieta fotoradaru - przynajmniej w danym momencie jadą zgodnie z przepisami. Pozatym dzięki CB, wiesz czy droga jest przejezdna, czy nie ma jakiegoś wypadku, inni kierowcy podprowadzą Cię jak nie wiesz jak dojechać pod wskazany adres, ostrzegają jeśli danym pasem w danym kierunku "leci" karetka na sygnale - żeby zrobić miejsce.
To tyle z mojej strony

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21866

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2424

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769