Prezentacja klubowicza

sweden

Pszczyna

W klubie od: 20.01.2002
Ilość komentarzy: 48
Ilość postów: 98
Ilość wyświetleń: 28662

Formularz kontaktowy


Komentarze (48)

sweden

Zespół pochodzi z Zielonej Góry :)

zobacz komentowany news »

sweden

Aron no jeżeli w Niemczech tak robią to przepraszam, twoje argumenty są niepodważalne :)

zobacz komentowany news »

sweden

Dam spokój jeżeli wszystkie zszywki zostaną wyciągnięte z drzew. W przyszłości mam nadzieje, że ktoś sie zastanowi przed taką formą reklamy... mam nadzieje, że tym 7% też to tak przeszkadzało jak mi :)

zobacz komentowany news »

sweden

Oczekuje usunięcia wszystki zszywek którymi upiększył Pan okoliczne drzewa!

zobacz komentowany news »

sweden

a ja byłem pewien, że właśnie o to właścicielowi chodzi... niech rozkradna, rozbiorą, później sie wyburzy i będzie po kłopocie. Działeczka w takim miejscu... kauflandzik, czy biedroneczka idealnie sie wkomponuje :D

zobacz komentowany news »

sweden

Widać, że Pan Filipiuk dalej działa :) Pozdrawiam!

zobacz komentowany news »

sweden

A wystarczyło napisać, że kompostownia pozwoli na uzyskanie poziomów odzysku narzuconych przez UE.

zobacz komentowany news »

sweden

Boże, kto napisał to zdanie!? Masło maślane, papka słów związanych ze środowiskiem, tylko komuś ta zbitka nie wyszła.

"Kompostownia ma poprawić system zarządzania środowiskiem, a także dostosować sposoby odzysku i unieszkodliwić odpady do wymagań przepisów Unii Europejskiej i przepisów polskiego prawa z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami"

zobacz komentowany news »

sweden

Oprócz sms-a, można także zagłosować bezpośrednio na stronie podając maila:

http://www.warto.eu/archiwum/2009/akcja_komunikacja

Pozdrawiam!

zobacz komentowany news »

sweden

ciekawe jak chcą wyznaczyć tą strefę, postawią boje co 2m ? :) Kto będzie egzekwował ewentualne wypłynięcie poza dozwolony obszar i jakie będą sankcje? Panowie z firmy ochroniarskiej dostaną skutery wodne :) ? Halsówka od boji do boji :) Trochę to się mija z celem :)

zobacz komentowany news »

sweden

Napisze to o czym już wielu pewnie wie :) Z wiarygodnych źródeł wiadomo, że żaglówki zostaną wpuszczone na jezioro jeszcze w tym sezonie. Decyzja podobno już zapadła :)

zobacz komentowany news »

sweden

a co ona tak te ręce nienaturalnie trzyma ? Fortepian jej jeszcze podstawią ?

zobacz komentowany news »

sweden

alina, nie na zdrojowej. Dobrze jest na pisane. Pali sie za Multiformem.

zobacz komentowany news »

sweden

i co z tego ? W nosie mam co robili, niech sie tylko wezma do roboty !

zobacz komentowany news »

sweden

Jak przekazywano za przysłowiową złotóweczke teren pod budowe kościoła to nikt nie protestował. Na polową msze z krzesełkami i leżaczkami biegają, gorliwi katolicy, ale jak przychodzi co do czego to pokazują swoje prawdziwe oblicze. Obłuda i tyle ! Mieszkam niedaleko domków socjalnych i powiem ci droga sąsiadko 2, że napewno nie mają one po 60m^2, a mercedesów zaparkownych pod nimi też nie widać. A co do Pana Panie Piotrq, to prosze nie wrzucać wszystkich do jednego worka... Są pijacy, ale nie wszyscy, powiedziałbym, że procentowo tak jak w całym społeczeństwie.

Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

sweden

don't panic :) 2x juz miałem przyjemność zażywać kąpieli w tym zielonym żurku... żyje i mam sie dobrze :)

zobacz komentowany news »

sweden

a ja myślałem, że Pan Kraus już nie jest wiceburmistrzem ? :)

"Zarząd zdecydował o wycofaniu wiceburmistrza Mirosława Krausa ze stanowiska, tym samym zrywając koalicję w mieście. - To koniec - mówi Kobiór."

"Burmistrz nie miał wczoraj zbyt wiele do powiedzenia.- No cóż trzeba będzie powołać nowego wiceburmistrza - powiedział późnym wieczorem."

Skończyło się IPNowe szaleństwo ? :) Panowie się dogadali ?

zobacz komentowany news »

sweden

Na jednym portalu ktory przegladam, takie newsy znajduja sie w dziale "kronika prowincjonalna" :)

zobacz komentowany news »

sweden

Ano niestety, kompostownie niestety nie maja poki co prawa bytu na naszym rynku. Wystarczy znalezc pare informacji na temat kompostowni w krakowie... biznes dla altruistów :)

zobacz komentowany news »

sweden

plemnik - to brzmi dumnie :D

zobacz komentowany news »

sweden

Akurat trawe można legalnie sobie legalnie spalić, także problem średniej ranki w porównianiu z notorycznie zapełnionymi koszami na osiedlach.

b.t.w.
"Jak mówi Sabina Jaromin (w UM zajmuje się sprawami związanymi z gospodarką śmieciową)"

gospodarka śmieciami ? Chyba odpadami... :)

Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

sweden

Reklama tatry przy wlocie ulicy Piastowskiej to tez porazka.

zobacz komentowany news »

sweden

a przechowywalnia sprzetu bedzie ? :)

zobacz komentowany news »

sweden

Swietny pomysl, a z czystoscia wody nie jest najgorzej. Tylko tak sie zastanawiam... sprzet windsurfingowy nooo...moze z 2 sezony wytrzyma, ale kitesurfing ? Przeciez to jest delikatny sprzet, wydaje mi sie, zee pomysl jego wypozyczania mija sie nieco z celem.

Pozdrawiam :)

zobacz komentowany news »

sweden

sia...napisalem pierwszy komentarz od roku i juz dostalem etat :P Super :) Pozdrawiam zadowolona z wszystkiego Plessowa optymistke.
Naprawde kolejne supermarkety w Pszczynie to powod do radosci...

zobacz komentowany news »

sweden

Siec naprawde zadbala o swoj image :) Kupila rudere, pomalowala na oczojebny zolty kolor, ktory przejezdzajacych obok przyprawia o dreszcze. Nie pokwapila sie nawet zeby zrobic cos z tymi schodami, nie wspominajac o zmianie przedpotowego wygladu budynku. Kilkanascie lat temu to tam przynajmniej donice z kwiatami staly i jakos to wygladalo :D

zobacz komentowany news »

sweden

Smiejecie sie, a tak naprawde to wy jestescie zalosni.

3/4 odpadow przemyslowych znajduje juz nabywcow, ktorzy placa za mozliwosc odbioru odpadow. Gruz moze byc cennym surowcem do odzysku materialow budowlanych, lub tez jak juz ktos wczesniej napisal po wczesniejszym rozdrobnieniu moze posluzyc jako jedna z warstw materialu uzywana w drogownictwie, jako przekladka na skladowiskach odpadow itp...

zobacz komentowany news »

sweden

Re: Krzysztof Spyra

Geremek, Celiński, gdyby do tego doszli jeszcze Kwasniewski i Michnik jak Pan pisze o boże, degeneraci, prostacy, lewaccy folksdojcze... hehe. Panie Krzysztofie toż to istny UKŁAD :)
Pan ma chyba jakas manie... Ptasia grypa widze jest zarazliwa

zobacz komentowany news »

sweden

student AGH hmm :) niewiele nas w Pnie. Niestety link nie dziala, takze nie moge odniesci sie do jego slow, ale na dobra sprawe ( wiem po sobie:) ) przyszly student uczelni technicznej i historia to nieciekawe polaczenie :).
Takze pewnie komentarz jego jak i moj sa nieco subiektywne :)

Pozdrowienia dla Pana Noskowskiego :)

zobacz komentowany news »

sweden

Tylko po co to... nie stac nas na cos baradziej orginalnego niz bezsensowna konkurencja dla zagrody w jankowicach.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21941

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769