Prezentacja klubowicza

tango

pszczyna

W klubie od: 16.02.2010
Ilość komentarzy: 460
Ilość postów: 2137
Ilość wyświetleń: 1389996

http://demotywatory.pl/4092620/Psychol-z-pila-lancuchowa

Formularz kontaktowy


Komentarze (460)

tango

:)))))) Nie dziwi zapewne wielu ten wyraz zadowolenia? Tak Ton, Si_bez _nicka i wielu innych.Nasze "na górze"! To co miało okazać sie "gwoździem do trumny" Pomysłodawców radarowych kontroli,dziś okazalo się ich orężem. Populistyczny SKOK i jego animator chyba bedzie miał problemy z tymi którzy za jego namową odmówili zapłacenia mandatu.Jak widac nie ma podstaw prawnych (z wyjatkiem tych kilku przypadków) do odmowy przyjęcia lub anulowania mandatu.Nie ma tez podstaw do ubiegania sie o zwrot wraz z odsetkami już zapłaconych ,o czym coniektorzy tu przebąkiwali...
Cóż...naiwnośc kosztuje.Teraz oprócz mandatu zapłacicie i grzywne.
Nie byłbym sobą gdybym nie przypomniał ,że SKOK to inicjatywa pszczyńskiej PO :)

zobacz komentowany news »

tango

Szanowny Panie Zastępco Burmistrza Drąszkowki Tomaszu Macieju :) To ja tu awanturuję się z adminem narażając sie na kolejną żółtą kartke,że moje pytanie skierowane do Pana nie zostało opublikowane ,a pan milczy jak ten przysłowiowy grób!!! To inni kandydaci nie noszący pańskiego nazwiska czynnie angazują sie w dyskusje pod zadanym do pania pytaniem (podobno najciekawszym) ;) Panie Tomku.Jest niedziela i jeśli zarejestrował sie już pan w banku dawców szpiku zapraszam do klawiatury.Wraz z wieloma ,którzy przez ostatnie miesiace na tym forum bronili idei fotoradarów oczekujemy na rychła odpowiedź.Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

tango

Koleżanko Rozmus...Nie widze problemów zeby pogodzic prace,wypoczynek z głoszeniem swoich pogladów na forach. W czasach gdy komentarze dla PO były korzystne jakos nie przeszkadzały Wam komentarze pisane w godzinach pracy.Cóz ..."raz sie jest na wozie raz pod wozem" Dla Was (PO) nadszedł najwyraźniej czas gdy dupą trza po asfalcie trzeć ;) Tak przynajmniej mówią publikowanej ankiety...Pozdrawiam i radzę juz zawczasu oswajać się z tym co nieuchronne.
Ps. żal.pl Czy to kolejna strona internetowa przygotowana przez młodziezowy aktyw PO na okoliczność przegranych wyborów? ;)

zobacz komentowany news »

tango

@Pszczyniok.Mnie tam wsio ryba ,czy udzial w sondzie biorą wszyscy ,czy tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.Tak,czy siak w jakiś sposób odzwierciedla preferencje.Wynik tutejszej sondy zawsze był zbieżny z wynikami wyborow.Mówiac "mądrze" stanowimy REPREZENTATYWNĄ PRÓBĘ ;) Uzyskany tu wynik 60%(!!!) pozwala panu Skrobolowi z optymizmem patrzeć w przyszłosc :)

zobacz komentowany news »

tango

Pytanie do kandydatów z listy PO:
Rząd coraz częściej podejmuje wobec społeczeństwa zobowiazania,zas ich finansowy cieżar przerzuca na samorzady (podwyżki dla nauczycieli ,odszkodowania popowodziowe,szafki w szkołach itd.) W jaki sposób przyszli Radni zamierzają zwiekszyć dochody,bądź ograniczyć wydatki ,aby udźwignać ten ciężar?

zobacz komentowany news »

tango

Zadałem konkretne pytanie ,konretnemu kandydatowi. Niestety dla administratora portalu pytania, na interesujący mieszkanców temat fotoradarów do najbardziej kompetentej osoby okazał sie nieciekawy. Rubryka "Zadaj pytanie kandydatowi" prowadzona w tej formule z debaty zrobi farse! Tylko czekac gdy pojawią sie zapytania typu: "Kiedy w Pszczynie pojawią się tramwaje?"... a na pewno znajdą sie tacy,ktorzy je obiecją...

zobacz komentowany news »

tango

Pan Tomasz Drąszkowki
Pana urzedowanie jako zastępcy burmistrza w świadomości mieszkanców kojarzone jest głownie z fotoradarami. W załozeniach inicjatywa ta miala przyczynić sie do zwiększenia bezpieczenstwa,zaś srodki pozyskane z mandatów przeznaczone na inwestycje związane z bezpieczeństwem na drogach.Jakie są efekty tych kilku tysięcy wystawionych mandatów.Czy efekt w postaci ograniczenia ilosci wypadków został osiągnięty? Ile wynoszą wpływy z mandatów i na jakie inwestycje wpływające na poprawe bezpieczenstwa(zgodnie z deklaracjami) środki z mandatów zostały przeznaczone?
Ps.Uwazam ze inicjatywa była słuszna ,a podjecie wobec pana madialnej "nagonki" nieodpowiedzialne.Mam nadzieje ,ze znajdzie sie pan w nowej Radzie a "piraci drogowi " nie zaznają spokoju.Jestem przekonany ze obliczu zakończonej kamapani wyborczej również kontrowersyjcny SKOK pozostanie tylko martwą stroną internetową z gromadką peowskiej dzieciarni jako sympatyków .Pozdrawiam :)

zobacz komentowany news »

tango

@Szoguun1979.Wielki szacunek! Nie tylko dlatego ze mam identyczny poglad ,ale i za formę w jakiej pogląd ten przedstawiłeś.Pozdrawiam
@Smerfetka."ja Was proszę!!!wszystkie komentarze chyba napisało cudowne porozumienie samorządowe:))" Brak argumentów na poparcie swojego kandydata nadrabiamy kpiną? Pfu!!! jakie to pełowskie :(

zobacz komentowany news »

tango

@Cirka
Cireczko! nie o oczekiwania z Waszej strony mi chodzi,a o konkretne kandydatury. PO ma Krausa, PPS Skrobola,a PiS??? Czyżby wystawienie kandydata przez PiS bylo zadaniem niewykonalnym? A mozę przeraza Cie wizja ze po latach krytyki przyjdzie pokazac "jak to sie robi?" (rządzi)

zobacz komentowany news »

tango

"Teraz okazuje się, że Burmistrz Pszczyny wycofuje się z polityki" W POPiSie pewnie strzelają teraz korki szampana! W koncu uczciwy człowiek został zmuszony do wycofania sie z polityki! Czekamy na Wasze propozycje "wielcy moraliści" .Co Wy oprócz braku zapisków w IPN możecie nam zaproponowac?

zobacz komentowany news »

tango

Będe z córką ."co dwie próbki to nie jedna" :) Bastek! Masz wielką moc po swojej stronie w postaci Sir_bez-nicka i djhooligans!Moze w niedziele przyjdzie mi sie z nimi gdzies z nimi zetknąć??? Trzymaj sie!

zobacz komentowany news »

tango

@energymaker.Tok rozumowania masz prosty.Jeżeli jest wiecej głosów inych niz Twój ,ani chybi musi to byc jedna o ta sama osoba.Problem w tym ze to Ty nie masz racji,lecz Trond!Przesyłam Tobie i innym "znawcom tematu" link z którego wynika,że Nowa Ustawa nad którą Ty i wielu innych sie "rozpływa" jest bardziej restrykcyjna wobec kierowców niż poprzednia! Narzucona tolerancja +5km/h do dopuszczalnej prędkosci jest niczym w porównaniu z "oczkiem" zaproponowanymi przez krytykowanego tu Drąszkowskiego.Nowa Ustawa nakłada obowiązek wskazania włascicielowi pojazdu osoby kierującej. Wydłuża okres w jakim kierowca moze byś ukarany z 30 do 60 dni od ujawnienia wykroczenia. Nie wymaga jak twierdzisz zgody Policji do usytuawania urządzenia, a jedynie konsultacji.Zaś większe kompetencje daje nie Policji na co wskazujesz,a ITD.Reasumując Szanowny kolego.Jeśli ktos zabiera tu głos nie znając tematu to niestety jesteś to Ty..
@gogo.Ani Energymaker,ani ja(bez względu czyje na górze) nic nie poradzimy na to ze masz problem ze zrozumieniem tekstu..

http://www.motogazeta.mojeauto.pl/Finanse_i_prawo/Szykuja_sie_zmiany_w_fotoradarach,a,167569.html

zobacz komentowany news »

tango

@sir_bez_nicka.Dziekuje :) Niestety jak widzisz jest tu spora grupa półgłowków dla ktorych czytanie ze zrozumieniem stanowi przytłaczający ciężar.Dlatego też uciekaja się do inwektyw."Kosa" jest tej grupy ambasadorem. Jeszcze inni jak "energymaker" gdy zabraknie im argumentów w dyskusji donosza na adwersarza do admina, jakoby złamano regulami.Czytałem usuniety tekst "Tronda" i nie dopatrzyłem sie tam jakiegolwiek złamania regulaminu.Strachliwy jednak admin ,jak tylko ktoś nózką tupnie pospiesznie usuwa zgłoszone teksty. Nie przeszkadza mu prawdziwe "mordobicie" do jakiego często dochodzi na innych wątkach.Trond słusznie wskazał na braki wiedzy u Energymakera i admin jesli próbuje być sedzią w jakies sprawie,odpowiednią wiedze przed podjęciem decyzji o usunięciu postu najpierw powinien posiąść!!!

zobacz komentowany news »

tango

@energymaker.Temat dotyczy weekendowej akcji pomiaru predkości w naszym miescie ,a nie prac legislacyjnych nad Ustawą ! ...to tak w temacie pouczania innych by pisali na temat...Pozdrawiam:)

zobacz komentowany news »

tango

BRAWO !! Władze miasta.Brawo Panie Drąszkowski! Pokazaliście charakter i nie poddaliście sie presji awanturniczych dzieciaków ze SKOKu. Jezeli ktoś w kontekście fotoradarów wspomina o wyborach,to decyzja o wznowieniu pomiarów moze tylko ich wynik Wam poprawić. Czego oczywiście życzę.
Ps.Przypominam o osiedlach ! Tam tez nie brakuje piratów :)

zobacz komentowany news »

tango

Skupilem sie na Circe i umknął mi zasadniczy wątek:)
Po perfidnej nagonce jaką PO urządziło przeciwko Szostakowi,wybór wydaje się być prosty.Skrobol i PPS!
HISTORIĄ NIECH ZAJMUJĄ SIĘ HISTORYCY ,A NIE POLITYCY

zobacz komentowany news »

tango

Cireczko miła.CZARKOW! nie CZARNKÓW.Odnosze wrażenie,jakbyś o naszych lokalnych sprawach pisała gdzies z oddali :)

zobacz komentowany news »

tango

Brakuje tylko cen przy kazdej pozycji i z artukułu zrobi sie ..."karta dań"

zobacz komentowany news »

tango

@sruba i inni. "spoko radar czy tam atrapa stoi a GDZIE ZNAKI INFORMUJĄCE O RZEKOMEJ KONTROLI PRĘDKOŚCI NA TYM ODCIUNKU? GDZIE SIĘ PYTAM?" Moze na to pytanie odpowie asystent posła Maciej Kolon inicjator szeregu akcji przeciwko radarom w Pszczynie. Kiedy na stronie "fotomandat" znajdziemy linki do artykułów gdzie pan Kraus opluwany będzie za "napasć" na niewinnych kierowców i wyczesanie ich kieszeni?Kiedy redaktorzy sprzedajnych stacji urzadzą sobie na jego osobie przesmiewny spektakl,jak czyni się to względem pana Drąszkowskiego? Uważam ze powinno stosowac sie wszelkie dostępne metody by zwiekszyć bezpieczeństwo na drogach.Fotoradar lub jego atrapa jest doskonałym narzędziem do tego.Nie krytykuje,wręcz pochwalam ich instalowanie bez względu kto jest inicjatorem.
Błagam ! zabierzcie jednak platformerskiej gównażerii "zapałki" bo igrając powaznymi sprawami podpalą jeszcze chałupę .

zobacz komentowany news »

tango

@MG Masz problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu? Artykuł dotyczy fotoradaru stałego, umieszczonego w okolicach tunelu,a postawionego z inicjatywy "województwa", reprezentowanego przez Mirosława Krausa! Mam nadzieje ,ze jako kandydat na Burmistrza ..."powinien się tym pochwalić podczas nadchodzących wyborów samorządowych. Jestem przekonany że mieszkańcy Pszczyny szczerze odwdzieczą się za tak cudowny pomysł" Dobrze jest też przypomnieć ,ze wyczesane od kierowców pieniądze tym razem zasilą budżet centralny nie gminny jak w przypadku foradarów mobilnych "Drąszkowskiego"
POzdrowienie dla atywu młodzieżowego PO !!!! :)

zobacz komentowany news »

tango

Tak...koleiny.Ktoś nieodpowiedzialnie zezwolił na ruch rowerowy i.... mamy zniczoną nawierzchnie ;)

zobacz komentowany news »

tango

@pluszowy_elf.Nie ma kierowcow nie popelniających wykroczeń.Sam tez takim nie jestem.Czesto wykroczenia popelnia sie nieświadomie,ale to nie zwalnia od odpowiedzialnosci.W mojej wieloletniej przygodzie z samochodem zaplaciłem kilka mandatów i nie obwiniam za to Burmistrza,Proboszcza i pani Heli z rybnego...
Wszystkim tym ,ktorzy załapali fotkę nieświadomie-współczuje i na otarcie łez przesyłam linki do kojących teledysków :)
http://www.youtube.com/watch?v=jyipF9CwsM4&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=94E0OSNl_FQ&feature=player_embedded

zobacz komentowany news »

tango

Każdy kierowca powinien jeździć zgodnie z przepisami (zdanie powtarzane tu setki razy i może wreszcie dotrze do niektorych tępych pał) .Musi się też liczyc ,ze każde popełniome przez niego wykroczenie bedzie wychwycone i ukarane. Durnym tłumaczeniem jest to,iż o miejscu ustawienia radaru nie wiedział...Może jeszcze kierowcy powinni byc powiadamiani o kontroli trzeźwosci przy wyjeździe z dyskotek? Nie bądźcie żałośni!!! Kontrola jakakolwiek,jest tylko wtedy skuteczna jeśli przeprowadzona jest bez zapowiedzi. Nie przestrzegający prawa powinni ją czuć "na każdym kroku" i tym samym postepować właściwie stale,nie tylko w obliczu kontroli.SKOK jednak tęskini do zapowiedzianych "niezapowiedzianych kontroli"...

zobacz komentowany news »

tango

Młodzi bojówkarze z PO skupieni pod szyldem SKOKu urządzili sobie hepening rozstawiajac w miescie kartony pozorowane na fotoradary.Ciekawe kiedy "aktywna" młodziez PO rozstawiać zacznie kartonowe trumny jako symbol przyzwolenia na łamanie przepisów,a zarazem pokłosie działalności tej szkodliwej organizacji.

zobacz komentowany news »

tango

@Jolanta.Joluś promyczku! To dopiero wyrok I instancji od którego stronom przysługuje odwolanie.Na tym etapie Pan Burmistrz może nadal pełnic swą funkcje,a nawet kandydować w wyborach i jestem pewny ,że wygralby już w pierwszej turze.Co do zastepców to choć nie są z wyboru są naprawde dobrzy i nie boja sie wyzwan jak choćby komentowana na wielu watkach inicatywa pana Draszkowskiego.
@lanczan własciwie to Ty sie sie wyłacznie do pie...lenia nadajesz.Brzydzisz sie kłamstwem a sam łżesz!!!!"jeśli przychodzi kolejna fotka za przekroczone 11km (w miejscu gdzie kończy się teren zabudowany- paranoja!) " PSZCZYŃSKIE RADARY NASTAWIONE SĄ NA+21km! Odejdż od komputera bo nochalem sobie monitor porysujesz ...Pinokio
Bye Bye Kłamczuszku :)

zobacz komentowany news »

tango

Całe szczęscie jest wielu Pszczynian ,ktorzy potrafią docenić zarówno osiągniecia,jak i samą osobę Burmistrza.To garstka nic nieznaczacego ludzkiego barachła nie zniszczy dobrego imienia Krystiana Szostaka. Nigdy dotąd władze naszego miasta nie zrobiły tak wiele dla edukacji jak obecne.
Cóż jednym w sprawowaniu władzy przyswieca takie motto:
"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie" - Andrzej Frycz Modrzewski
innym zaś takie:"Biegam z tym sam, blokuję sprawę tych dopłat od roku. To wyłącznie moja zasługa – zapewniał "-Zbigniew Chlebowski.
Nie wiem jak Wy.Ja wybieram ideały Szostaka.


@ Marycha.Zgadza sie ,ze własciwe zarządzanie miasta to proces długofalowy.Ważni są w nim i Ci którzy inicjatywy podejmują ,jak i Ci ktorzy je własciwie realizują.Nie umniejszam roli żadnej z ekip.Moja analiza to odpowiedź na idiotyczne pytanie "co takiego dobrego zrobił dla miasta Szostak?" Zrobił wiele ,ale zeby jakaś miernota mogła to zrozumieć,należało też dla kontrastu pokazać czego nie zrobili inni.

zobacz komentowany news »

tango

@torchio."tak samo kto nie jest z nami jest przeciwko..." Tak torcho i już masz odpowiedź dlaczego mam taką alergie na PO.Bo w takim bajzlu i prymitywnych gierkach uczestniczyć nie będę.

zobacz komentowany news »

tango

Szanowny Panie Staszku. W pana komentarzu wyczuwam sarkazm ;) Nie mniej bardzo dziękuje za zadeklarowane poparcie
@Jarosław."Nie tylko nie masz odpowiedniej, jak piszesz "...wiedzy na temat kredytów związanych z kanalizacją i finansowania szkół..." i lepiej byłoby gdybyś się już w ogóle nie wypowiadał."
No to misiu zmierzmy sie na argumenty i posiadaną wiedzę.
-"śmieci" Owszem idea powstała jeszcze za czasów poprzednika -Burmistrza Studzieńskiego protegowanego PO, tylko....jak przy kazdej inicjatywie zwiazanej z Tą opcją najtrudniejszy etap,czyli realizację pozostawiono nastepcą.Ktoś powie ,że gdyby Pan Studzieński został wybrany na kolejną kadencje inwestycje te przeprowadził by.Może? aczkolwiek wiekszość z tego ,czego podejmuje sie Platforma "wychodzi" tylko na konferencjach prasowych,albo"ludzom bokiem".Dlaczego krytykujesz wybór firmy zewnętrzej do realizacji "polityki śmieciowej"? Czyż wybor nie nastąpił w wyniku otwartego przetargu? O naszym rodzimym kandydacie jakim jest PIK mieszkancy mają swoje zdanie,niestety nie najlepsze i raczej z ulgą przyjęli "uwolnienie" ich od tej firmy.Podobnie jest z kanalizacją. Przejete plany po poprzednikach ,zas do końca doprowadziła ją obecna ekipa.Piszesz o dziurach w drogach? I owszem "gdzie się drwa rąbie tam wióry lecą"Jest inwestycja,sa dziury.Większosć z nich jednak to nie wynik żle prowadzonej inwestycji ,lecz wieloletnich zaniedbań poprzedników w tym również Pana Tomczyjkiewicza jako Burmistrza Pszczyny.Być może nie pamietasz już ,ale w ostatnim czasie Pszczyna miała do czynienia z podtopieniami,ktore trwałosci dróg nie pomagają.W kazdym razie to za kadencji Burmistrza Szostaka Osiedla Powstańców Ślaskich, Daszyńskiego i Środmieścia wzbogaciło sie o nowe drogi.
Nepotyzm w Pszczynie? Pewnie masz racje i nie chciej bym ten temat szerzej rozwinął.
"piastując jakieś stanowisko, należałoby wystrzelać całą swoją rodzinę."
Nie posuwałbym sie do tak drastycznych wystarczy zatrudnic kogoś z poza tutejszych "elit".
"Mając taką "wiedzę" o sytuacji w Rafako, poszedłbym do prokuratury."
O ile mi wiadomio Syndyk z takim zamiarem już się nosił i mam nadzieję ,ze to uczynił.
Z proletariackim pozdrowieniem ,gdyz z Prezesm PiS Kaczyńskim nic mnie nie łaczy ;)

zobacz komentowany news »

tango

@funia46.Z Toba funia dyskutować nie będe gdyż jesteś platformerską szabelką przeznaczona do machania na forum.Twoje pojawienie sie w klubie i spora aktywność w dyskusji pod listem SKOKu jednoznacznie o tym świadczy.
@granat. "... A na czym to dobre gospodarowanie polega? Na braniu żle wyliczonych kredytów na kanalizację? Na niedopilnowaniu funduszy na normalne funkjonowanie szkół? Na doprowadzeniu do upadłosci jednego z niewielu zakładów na terenie gminy (czyt. Elwo),
Moze warto te głoszone przez Ciebie kłamstwa zweryfikować? Czym Burmistrz zaszkodził Elwo? Tym że do zakladu wprowadził Rafako ze swoimi kumplami ? Nie! ta osoba która z ramienia Rafako przyczynila sie do upadku Elwo, to nie koleś Burmistrza lecz znanego w powiecie polityka PO.Czy do Zarządu tego upadłego zakładu wprowadzono świekra Pana Burmistrza? Nie to "tylko" teść córki znanego w powiecie polityka PO. Czy gwarancje bankowe na zakup Zakładu przez Spólke Pracowniczą obiecał załatwic i nie wywiązał się z tego Szostak? Nie! to znany w powiecie polityk PO. Na temat kredytów zwiazanych z kanalizacją i finansowaniu szkół w tym komentarzu nie będę sie wypowiadał ,gdyż nie mam na ten temat odpowiedniej wiedzy.Gdybyś jednak prześledził wcześniejsze artykuły na tym portalu znalazłbyś sporo informacji o udanych inicjatywach.Chocby niedawno wyrózniona 'inicjatywa smieciowa" i sprawnie przeprowadzona budowa kanalizacji.

zobacz komentowany news »

tango

Cóż.Pech Pana Krystiana ,że służby peerolowskie zainteresowane były tylko osobami inteligentnymi i szanowanymi w swoim srodowisku.Gdyby było inaczej szergi PO i PiS pełne były by dawnych agentów.
Dla mnie nic to orzeczenie nie oznacza,procz tego, "ktoś" Pszczynianom zabrał dobrego gospodarza.Któż to taki? Pewnie w dalszej częsci wpisów sie okaże.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21941

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769