Prezentacja klubowicza

tango

pszczyna

W klubie od: 16.02.2010
Ilość komentarzy: 460
Ilość postów: 2137
Ilość wyświetleń: 1390035

http://demotywatory.pl/4092620/Psychol-z-pila-lancuchowa

Formularz kontaktowy


Komentarze (460)

tango

@szofer.Mam nadzieje ,ze za kólkiem jesteś lepszy ,niz w czytaniu ze zrozumieniem.
"...ograniczenia prędkosci ustawiane są bezmyślnie a karanie za ich nieprzestrzeganie "legalnym bezprawiem" Gdzie napisałem ,ze namawia do łamania prawa? SKOK "tylko" bierze w obronę tych ,którzy to prawo już złamali!

zobacz komentowany news »

tango

funia46. "Ale czy stowarzyszenie zaczęlo walkę polityczną? Ot sobie małe stowarzyszenie, które nie zgadza się z pewną polityką burmistrza. Czy zachęca do łamania prawa? Czy zachęca do niepłacenia mandatów? Poporstu jako obywatele mają prawo do wyrażenia niezadowolenia. A wy wszyscy w to mieszacie politykę, wybory itd."
TAK! działania Komitetu to działania nie mające nic wspólnego z dobrem mieszkańców.To brudna polityczna kampania,która być moze kosztowała życie młodego człowieka przekonanego ,ze ograniczenia prędkosci ustawiane są bezmyślnie a karanie za ich nieprzestrzeganie "legalnym bezprawiem" (z manifestu SKOK)
Dziś pocztą dostałem znany MANIFEST pocztą jako druk bezadresowy.Forma przekazu znana z marketingu politycznego.Kto sfinansował tę kampanie? Panowie podpisani pod "listem otwartym" czy bliżej nieznany "Zbycho" "Miro" czy "Rycho"?

zobacz komentowany news »

tango

"Szanowny" Komitecie.Dawaj nadal swoim "autorytetem" poczucie bezkarności sprawcom drogowych wykroczeń,a informacje o smiertelnych wypadkach,jakie pojawiają sie często na stronach Plessa stanowic bedą stałą rubryke.
@torchio.Każda teoria ma ograniczoną ilość argumentów na jej poparcie.Problem tkwi w tym,czy są zrozumiałe dla tego komu się je przedstawia.Jedni "łapią w mig" innym trzeba trzeba argumenty powtarzac w nieskończonosc.Niestety większośc z Was zabierających tu głos do nich nalezy.

zobacz komentowany news »

tango

@funia46.Niczego w polityke nie "ubieram".Demaskuje takowe intencje ze strony SKOK/PO

zobacz komentowany news »

tango

@insaro.Jeden z nielicznych głosów przeciwników fotoradarów z ktorym sie zgadzam. Wierzę ,że to nie zła wola urzędników a nadspodziewana ilosć zarejestrowanych wykroczeń spowodował taki stan,że do kierowców napływa nawet po kilka zdjęc.

zobacz komentowany news »

tango

@funia46.Czasami zdarza sie ,ze tekst wychodzi dwa razy.Nie spodziewam sie że czytasz moje teksty.Ktoś jak Ty,kto czyta wyłącznie ploteczki z "Faktu" i tak by nic z tego nie zrozumiał.

zobacz komentowany news »

tango

SKOK w swoim Manifeście wskazał na kilka spraw obnażając przy tym nieudolnośc i brak wiedzy zarówno prawniczej ,co dziwi ,gdyż podpisany jest pod nim PRAWNIK! jak i w zakresie możliwości budżetowych miasta po bezpieczeństwo,o ktore powinniśmy sie troszczyc wszyscy.Po kolei jednak "Pan Burmistrz tłumacząc owe nielegalne lub na granicy legalności działanie ..." Panie Macieju,od kiedy to słowniku pojęc prawniczych wystepuje zwrot "na granicy prawa"? Czyn jest albo zgodny,albo niezgodny z prawem uzycie go w Waszym liście jest typowym manipulowaniem emocjami.
"Panie Burmistrzu, jeśli twierdzi Pan, że z pieniędzy z mandatów chce Pan remontować i budować drogi, to dlaczego nie podjął Pan żadnego starania by uzyskać na to środki z Unii Europejskiej, która przecież finansuje 2/3 wartości takich inwestycji"
Ależ panowie dysponują "szeroką wiedza" na temat pozyskiwania europejskich srodków! Brawo! Wskażcie wiec tez skąd wziąć brakującą 1/3 wartosci! Może okaże sie ,że owe 33% to właśnie pieniądze z mandatów? Za wczesnie chyba rozliczac inwestycje "mandatowe" skoro pierwsze powiadomienia wysłane zostały w czerwcu.Do wyborow samorzadowych mamy trochę czasu i w kampani rozliczymy zarówno zastępce Burmistrza jak i SKOK,a właściwie jego zaplecze polityczne. Mam nzdazieje ,ze do tego czasu zostaną zaprezentowane statystyki wypadków i rozliczenie srodków jakie Gmina pozyskała z mandatów.
Kolejną budzącą moje watpliwości sprawą jest etyka podpisanych pod listem Członkow SKOK,a zarazem Zarządu Powiatowego struktur PO.Nawoływanie do niepodporządkowania sie nałozonej karze za bezsprzecznie udowodnione, popełnione wykroczenie drogowe, oraz....groźba WYPROWADZENIE LUDZI NA ULICE!
"Jeżeli Pan Burmistrz myślał, że nas wystraszy, to się grubo pomylił. Do zobaczenia na ulicach Pszczyny Aha, i nie my niszczymy znaki" (?) Mam nadzieje ,ze to tylko moja nadinterpretacja,podobnie jak opacznie zdanie o dewastacji znaków w liscie Pana Drąszkowskiego odebrali członkowie SKOK...

zobacz komentowany news »

tango

SKOK w swoim Manifeście wskazał na kilka spraw obnażając przy tym nieudolnośc i brak wiedzy zarówno prawniczej ,co dziwi ,gdyż podpisany jest pod nim PRAWNIK! jak i w zakresie możliwości budżetowych miasta po bezpieczeństwo,o ktore powinniśmy sie troszczyc wszyscy.Po kolei jednak "Pan Burmistrz tłumacząc owe nielegalne lub na granicy legalności działanie ..." Panie Macieju,od kiedy to słowniku pojęc prawniczych wystepuje zwrot "na granicy prawa"? Czyn jest albo zgodny,albo niezgodny z prawem uzycie go w Waszym liście jest typowym manipulowaniem emocjami.
"Panie Burmistrzu, jeśli twierdzi Pan, że z pieniędzy z mandatów chce Pan remontować i budować drogi, to dlaczego nie podjął Pan żadnego starania by uzyskać na to środki z Unii Europejskiej, która przecież finansuje 2/3 wartości takich inwestycji"
Ależ panowie dysponują "szeroką wiedza" na temat pozyskiwania europejskich srodków! Brawo! Wskażcie wiec tez skąd wziąć brakującą 1/3 wartosci! Może okaże sie ,że owe 33% to właśnie pieniądze z mandatów? Za wczesnie chyba rozliczac inwestycje "mandatowe" skoro pierwsze powiadomienia wysłane zostały w czerwcu.Do wyborow samorzadowych mamy trochę czasu i w kampani rozliczymy zarówno zastępce Burmistrza jak i SKOK,a właściwie jego zaplecze polityczne. Mam nzdazieje ,ze do tego czasu zostaną zaprezentowane statystyki wypadków i rozliczenie srodków jakie Gmina pozyskała z mandatów.
Kolejną budzącą moje watpliwości sprawą jest etyka podpisanych pod listem Członkow SKOK,a zarazem Zarządu Powiatowego struktur PO.Nawoływanie do niepodporządkowania sie nałozonej karze za bezsprzecznie udowodnione, popełnione wykroczenie drogowe, oraz....groźba WYPROWADZENIE LUDZI NA ULICE!
"Jeżeli Pan Burmistrz myślał, że nas wystraszy, to się grubo pomylił. Do zobaczenia na ulicach Pszczyny Aha, i nie my niszczymy znaki" (?) Mam nadzieje ,ze to tylko moja nadinterpretacja,podobnie jak opacznie zdanie o dewastacji znaków w liscie Pana Drąszkowskiego odebrali członkowie SKOK...

zobacz komentowany news »

tango

@do kierowcy citroena z Piasku. Masz racje.Skoro ujawnili się panowie z nazwiska, nic nie stoi na przeszkodzie by zaprezentowali swoje fotki ( wtedy jak zauwazyłes Ich determinacja w walce z fotoradarami była by uzasadniona) w przeciwnym razie bedzie to mozna odebrac jako pollityczne pieniactwo z czego pszczyńska PO słynie.

zobacz komentowany news »

tango

Taaak ,to teraz bedziemy mieli "pospolite ruszenie" wśród Młodzieży POlskiej.
Kto żyw czem predzej do klawiatur! :)
PARTIA NA WAS LICZY !

zobacz komentowany news »

tango

@torchio.Widzisz kolego,wystarczy ,że zaczniesz kierowac sie zdrowym rozsądkiem ,a nie linią polityczną ukochanej partii, a już rzeczywistość wygląda nieco inaczej.W ktorymś poscie pisałem o moich obserwacjach ze Zdrojowej i są identyczne jak Twoje.Zauwazyłem wtedy,że prędkość 50km/h to optymalna dla tego odcinka i wprowadzenie oznakowania o możliwosci ustawienia fotoradarów to czynność nie potrzebna.Każdy kierowca powienien taką informacje zakodowac sobie w głowie,a jeśli łeb ma tępy jeden z dugim na kokpicie kartke niech sobie przyklei! Co do wspomnianych przez Ciebie dębów.Dlaczego te piękne drzewa miały by ustępowac miejsca drogowym debilom? One stoją tu juz od ponad stu lat i mam nadzieje ,że stac bedą przez kolejne.

zobacz komentowany news »

tango

Swietnie przygotowany materiał.Szkoda ,że co niektórzy podjęli sie komentowania go, choć jest to ponad ich intelektualne mozliwości :(

zobacz komentowany news »

tango

@qr_d_ebalance.Twój baaardzo ciekawy artykuł pochodzi z "wykopa" ,więc z tego samego "wykopa wstawiam link z dyskusją na jego temat i baaardzo ciekawymi zdjęciami. :)
http://www.wykop.pl/link/448021/straz-miejska-falszowala-zdjecia-z-fotoradarow/
http://www.zurad.com.pl/jpag/imageslk/modul/FotoRapidC/zdjecie.jpg
nie kwestionowane przez kierowce zdjęcie z przodu
Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

tango

@qr_d_ebalance.Znam ten artykuł z NIE i gdy czytałem go po raz pierwszy juz coś mi w nim nie pasowało.Po pierwsze jaki cel byłby angazować sie ze strony SM w przestepstwo skoro i tak nic z tego by personalnie nie mieli? Po drugie osoba wymazująca numery z tablicy na klapie, nieprawdziwe numery wkleiła by w to samo miejsce.Takim 'niefortunnym" ulokowaniem numerów mógł być tylko zainteresowany ukarany kierowca,bo widac wtedy wyraźnie ,że chodzi o dwa rózne pojazdy.Swoja drogą to bardzo wątpie aby do Prokuratury wpłynęło w tej sprawie doniesienie,bo z tego co przypuszczam to "donoszącym" mogła by zając sie Prokuratura za powiadomienie o niepopełnionym przestępstwie. Wg mnie to medialna zemsta ukaraaego kierowcy.
Nie szukajmy wiec sensacji na podstawie doniesien byle szmatławców typu "Fakt". Komentujmy i oceniajmy zdarzenia potwierdzone.

zobacz komentowany news »

tango

No popatrz Ciereczko co ta demokracja narobiła! "esbekowi" dała władze już w pierwsze turze a pisowskiemu, nie skalanemu komuną orłowi zaledwie kilkanaście!
To się nawet przedszkolakowi w głowie nie mieści!

zobacz komentowany news »

tango

przepraszam miało być "Cireczko" :)

zobacz komentowany news »

tango

To Ty mi Cieroczko miła powiedz kto i z jakim programem w pszczynskim Ratuszu z ramienia PiS miałby zasiąść. :)

zobacz komentowany news »

tango

@cirka.W kraju rzadził,w Pszczynie na szczęscie nie.I niech tak już pozostanie na wieki wieków.. :)

zobacz komentowany news »

tango

@arbuz. To najdelikatniejsze określenie jakie przychodzi mi na myśl. Przejrzyj wszystkie artykuly jakie ukazały sie na Plessie na temat fotoradarów. Najpierw były insynuacje o prawdopodobnej korupcji a potem gniew, że to prywatna firma obsługuje! To wytłumaczcie mi ,młode łwy kapitalzmu, po co Bolek przeskakiwał przez płot skoro ten kapitalizm jest "be", trzeba było zostać przy planowej gospodarce socjalistycznej i wtedy kieszenie drogowych bandytów "czesał" by radar państwowej firmy wyprodukowany w państwowym zakładzie. Masz mi za złe że użyłem zwrotu "peowskie bojówki"? że szczuje? To według Ciebie PO i jej młody przychówek ma monopol na czynienie podłości? Rzeczy trzeba nazywać po imieniu.
Próbujesz "bronic" burmistrza podsumowując ,ze "chciał dobrze a wyszło źle" CO WYSZŁO ŹLE? Czy to ze bandyci dostali po kieszeni? Że w przyszłości zastanowią sie, czy Zdrojową pędzic 100/h? Zły jest komitet, ktory powstał w kuluarach znaczącej partii. I jesłi działania młodych sympatyków PO nie zmienią sie i ja nie zmienię swojego punktu widzenia o tejże grupie.

@torchio. Z całym szacunkiem, ale przeczytaj jeszcze raz.
"Strona internetowa komitetu podważa legalność działań Straży Miejskiej w zakresie nakładanych mandatów za znaczne przekraczanie prędkości."
To jest prawdopodobnie powód którym Pan Burmistrz zamierza "zainteresowac" Prokurature. Publiczne podważanie legalności działań instytucji publicznej! Tak więc wysyłając kogoś do gimnazjum sam doedukuj się nieco.

Przedstawiajac cytat stanowiący tylko część całości stosujesz typowe dla PR Platformy Obywatelskiej sztuczki socjotechniczne

zobacz komentowany news »

tango

@cirka "liczę, że pojawią się nowe twarze - czekam na PIS"
a ja liczę ,ze PiS mamy już za sobą i "powtórka z rozrywki "nam nie grozi.

zobacz komentowany news »

tango

@qr-d-ebalance.Słusznie ,że do podpisania sie pood Komitetem wybrałeś nogę,gdyż ta sięga włąściwego poziomu tegoż komitetu - skoku (piszę z małej litery z tego samego powodu co Ty słowo "pan" w swoim poście. Na temat inwestycji finasowanych z mandatów napisałem, kierując sie do "simsona86" i innych.Nie sądziłem ,ze wśród nich znajdzie sie ktoś kogo miałem za "bystrzache"! Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

tango

@torchio. Coś mi sie wydaje,że jesteś jednym z członków SKOKu i młodych aktywistów PO. Odwracanie uwagi od zasadniczych tematów to podstawa Waszej działalności.W czasie wyborów lamentowaliście jak to brutalnie jestescie atakowani przez polityków i sympatyków PiS po to tylko zeby zamydlic kulisy afery hazardowej.Podobnie jest z wyszukiwanie "drugiego dna" w komentowanym liście.List jasno mówi ,że chodzi o akceptacje dla bezprawia wyrażaną przez niektore media,oraz zwiazany ze znaczącym politykiem PO Społecznym Komitetem Obrony Kierowców.Temat dewastacji znaków podjęty został po słowie "ponadto" co oznacza nic innego jak to ,że zarwno nadmierna prędkośc ,oraz akty wandalizmu zwiazane ze znakami drogowymi wpływają na pogorszenie stanu bezpieczeństwa. Moze "torchio" wypowiesz sie ,czy właściwym jest zaangazowanie sie asystenta posła i wice szefa powiatowego struktur PO w działania popierające bezprawie.Czy poprawie bezpieczeństwa słuzy publikowanie nieprawdziwych,majacych charakter pomówienia informacji o nałożonych mandatach rzekomo w sposób nielegalny.W pełni popieram pana wiceburmistrza ,ze zamierza sprawą tą zainteresowac odpowiednie organa.
@zdzich63. Internet "stanie" jesli nadal będziesz go takimi bykami zaśmiecał
@simson86 i inni O ile wiem mandaty do kierowców zaczyły spływac od czerwcaw jaki sposób można dziś po dwóch miesiacach wykazać sie z inwestycji finansowanych z mandatów? Czyżby kolejne 'pieniactwo" peowskiej e-bojówki?
W interesie obecnych władz jest ,by przed wyborami "rozliczyc" sie z akcji fotoradarowej.Jesli poziom bezpieczeństwa w tym czasie poprawił sie ,a z uzyskanych środków powstały obiecane inwestycje jestem pewny,że znajdzie to uznanie wwśrod mieszkańców.

zobacz komentowany news »

tango

@rowerzysta.Czytaj tekst tyle razy aż go zrozumiesz.Rzygmunt powołujac sie na PoRD (Prawo o Ruchu Drogowym bo pewnie nie wiesz co ten skrot oznacza) ma na myśłi zapis o oswietleniu.Kamizelka to dodatkowy czynik poprawiający bezpieczeństwo rowerzysty.Pzdr.

zobacz komentowany news »

tango

Brawo Panie wiceburmistrzu! Najwyzszy czas na zimny prysznic wobec grupy nieodpowiedzialnych szczeniaków zwiazanych z PO.Prowadzenie politycznych gierek igrając przy tym ludzkim życiem to przejaw najwyższego chamstwa i nieodpowiedzialności. Nie ma pobłażliwosci dla bandytów tylko dlatego ,ze do przestepstwa zamiast kastetu,pisteletu ,czy noża używają samochodu.Od mediów i polityków oczekujemy ,by stali po stronie przestrzegania prawa, a nie bezprawia jak to się dzieje podczas dyskusji o fotoradarzach w Pszczynie.
@pleasant_swirl Poziom dyskusji dziewczyno chyba Cie przerasta pisząc takie brednie.
"jak stawiają radary niech stoi 100m wcześniej znak że jest KONTROLA RADAROWA!!! "
moze przed każdym skrzyzowaniem jeszcze dac tablice z napisem"zabrania sie wyprzedzania na skrzyżowaniach!!!" Zarówno przekraczania prędkości jak i wyprzedzania na skrzyżowaniach zabraniają przepisy PORD.Jak masz problemy z ich zapamiętaniem proponuje spacerek lub środki komunikacji publicznej,a od kierownicy z dala!

zobacz komentowany news »

tango

Aż duma rozpiyro żem Pszczyniok :)
Ps. Na pewno wielu z klubowiczów ma podobne fotografie. Fajnie było by gdyby na stronach portalu powstał dział starej fotografi.

zobacz komentowany news »

tango

"Wojewoda poinformował też strażników, że nie wolno im karać właściciela sfotografowanego wozu, jeśli go komuś pożyczył i odmówił ujawnienia nazwiska kierowcy." Pan Wojewoda zna sie na przepisach Kodeksu Drogowego jak na zabezpieczeniach przeciwpowodziowych! Lepiej żeby z tym"potencjałem wiedzy" nie zabierał sie za pouczanie kogolwiek. Ustawa Prawo o ruchu drogowym w art.78ust.4
wyraźnie mówi że:
"Właściciel lub posiadacz pojazdu jest obowiązany wskazać na żądanie uprawnionego organu, komu powierzył pojazd do kierowania lub używania w oznaczonym czasie, chyba że pojazd został użyty wbrew jego woli i wiedzy przez nieznaną osobę, czemu nie mógł zapobiec" Straż Miejska jest "uprawnionym organem", a instrukcja pana Wojewody poleceniem działania wbrew prawu! Ufff kolejny niekompetenty urzędnik :(

zobacz komentowany news »

tango

Celem imprez takich jak wczorajsza jest stworzenie atmosfery pikniku na którym mogą bawić sie wszyscy.Dla melomanów są koncerty za biletami,mogą wtedy wybierac do woli! Czy Maryla Rodowicz jest "gwiazdą"? dla mnie nie,ale potrafi wciągnać do zabawy nawet trzy pokolenia słuchaczy ,czego na pewno nie zrobiłby inny nawet topowy wykonawca.W mojej ocenie zakonczone "Dni Pszczyny" to organizacyjny sukces. Oby kolejne były równie udane :)

zobacz komentowany news »

tango

@insaro.Przepraszam ,że wydaję się nudny ,ale to taki moj spsób na walkę ze szkodnikami :) Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

tango

@Szarik Pniówek,Pawłowice,Suszec,Wisła Mała... To chyba nie obszar działania Straży Miejskiej? Gdzie są Twoi policjanci?,fachowcy od ruchu drogowego?...Sorrki.Zapomniałem ,że pełnią sużbe na "Borimie"...

zobacz komentowany news »

tango

Tak więc Zorganizowana Grupa Drogowych Bandytów nawołujących do nieprzestrzegania prawa postanowiła "wziąć sprawe" w swoje ręce.
Snizy,Ario, Energymaker, Dawid88 i inni doczekali się realizacji swoich chorych pomysłów dotyczących ograniczeń predkości .Czekam tylko na pochwałe tej "inicjatywy" stworzonego przez asystenta posła Społecznego Komitetu Obrony Kierowców.A moze zaprzyjaźniony z PO redaktor Pietraszawski "śmignie" jakiś pochwalny artykuł W "Wyborczej" ,skoro działania na rzecz ograniczenia predkości mu nie odpowiadają?

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21945

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769