Prezentacja klubowicza

cirka

Pszczyna

W klubie od: 16.08.2010
Ilość komentarzy: 276
Ilość postów: 4425
Ilość wyświetleń: 923114

www.cirkapress.wix.com/pless

Formularz kontaktowy


Komentarze (276)

cirka

3 promile - fiu fiu - mocarzyca
feministki się będą cieszyć - ostatnie bastiony męskie padają jak muchy

zobacz komentowany news »

cirka

re Gwizd - pełna zgoda
chociaż powiedz - nie sądzisz że to jednak konstruktywne włożyć kij w szprychy i pomieszać trochę w szykach by powstał dyskomfort w tych kręgach jakoby było poparcie społeczne dla wizji kierowania pieniędzy na kampanię telewizyjną, druk i inne działania pośrednio zasilające zainteresowanych?
Nawet dziecko widzi, że pytanie "jak promować Pszczynę" ma oczywiste odpowiedzi ale przecież na tym polega zabawa by sobie zrobić nadbudowę konsultacji społecznych.

zobacz komentowany news »

cirka

ojejciu nie będzie? jaka szkoda ~ a taki ci łon piękny hamerykański

zobacz komentowany news »

cirka

stara zasada mówi - niech samo się broni - co to oznacza dla promocji Pszczyny? - po pierwsze, drugie, trzecie i setne - przemeblowanie w sposobie myślenia osób na urzędach, odpowiadających za decyzje
Promocja w postaci np. ulotek, folderów czy uczestnictwie w targach to tylko DOPEŁNIENIE a nie zamiast. Zamiast czystości, gospodarności, tworzenia warunków dla infrastruktury turystycznej itd. tego wszystkiego co gołym okiem widać że brak. Lenistwo obecnej (i poprzednich) władzy to kara boska dla tego miasta. Pod tym kątem można odpowiedzialnie określić Psczynę jako BEZPAŃSKĄ.
Marketing i obiecywanie ludziom wrażeń w momencie gdy w rzeczywistości będzie to spacer zdewastowanymi alejkami, parkowanie w brudzie, krajobraz taboru cygańskiego (szpetne, wszechobecne tablice, reklamy i szyldy) - gdy w centrum pokrzywy po pachy i wysypiska śmieci za blaszanymi płotami - to wszystko jest pospolitym nabijaniem ludzi w butelkę.
Dominuje opinia - macie potencjał tylko dlaczego o niego nie dbacie?

zobacz komentowany news »

cirka

super - brawo

w ratuszu pszczyńskim widzieli?

zobacz komentowany news »

cirka

*Fizimizi :)) przepraszam

skorzystam z tego że muszę dodać kolejny post by poprawić swój błąd i dodam, że zdjęci ilustrujące artykuł powinniście wysłać Tuskowi i Rostowskiemu z dopiskiem "dziękujemy za Vacik"

zobacz komentowany news »

cirka

a coś jeszcze Lanserze wyciągnąłeś z niewątpliwie mądrego wpisu Kizimizi oprócz okazji do powyzłośliwiania się?

rzeczywiście nawet najstarsi górale nie pamiętają tak trudnego i smutnego rozpoczęcia roku szkolnego jak anno domini 2011

By Żyło Się Lepiej mordo ty moja

zobacz komentowany news »

cirka

jakie kilka domów skoro w samym proteście brało udział blisko 100 osób, co?

mamy XXI wiek, aspiracje władzy do bycia perłą Śląska, a ludzie poboczami chodzą jak w sredniowieczu - i jak nie urok to ..... przemarsz wojsk i wieczne przerzucanie się - to nie ja to oni - wszyscy rączki czyste - a ludzie w błocku jak chodzili tak chodzą - żeby chodnik zbudować i go sprzedać za darmochę to owszem potrafią ale być skutecznym politykiem to nie mistrze od imprez grillowych i na tyum co najwyżej kończą się zdolności

zobacz komentowany news »

cirka

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 18-08-2011 godz. 15:24 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1

zobacz komentowany news »

cirka

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 18-08-2011 godz. 15:25 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1

zobacz komentowany news »

cirka

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 17-08-2011 godz. 12:52 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1

zobacz komentowany news »

cirka

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 13-08-2011 godz. 13:53 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1

zobacz komentowany news »

cirka

re Ojciec - co ta SM będzie robić? trzymała się ?
a czego konkretnie?
chyba tylko brzytwy...
SM i trzymanie się regulaminu parku to oksymoron - koronnym dowodem jest zakaz picia w parku i jego egzekwowanie poprzez "na zdrowie" rzucane przez strażników miejskich z samochodu jak już przypadkowo zabłądzą na alejki parkowe. Można porozmawiać z panem opróżniającym kosze i dowiedzieć się ile DZIENNIE puszek i butelek wywozi z parku

zobacz komentowany news »

cirka

do Qr_d_ebalance - odnośnie tej termomodernizacji - powiem ci że mi wychodzi na co innego niż ochrona stawów - raczej widzę że burmistrz własnoręcznie wydzierga szydełkiem szaliczki i rękawiczki dla kaczek aby katarku nie dostały ~

zobacz komentowany news »

cirka

asfalt jest ohydny - można położyć nawierzchnię estetyczną a zarazem gładką, nadającą się na rolki (można zobaczyć plac Baczyńskiego w Tychach) - ścieżki granitowe muszą być wykonane z dobrej klasy kostki a nie to co wybrano - tanie odpady - ścieżki kilka lat temu położone w znacznym stopniu już pozapadane (i nikt ich nie naprawia) - nie nadają się do przejścia w obcasie, a jazda z dzieckiem w wózku grozi wstrząśnieniem mózgu malucha

ponadto ZZM powinien mieć odpowiednie samochody - bo tym co jeżdżą po parku jak im się przypomni że coś jest do zrobienia - jedynie dewastuje - lub ścieżki z uwzględnieniem jazdy ciężkim sprzętem odpowiednio szerokie i utwardzone

zobacz komentowany news »

cirka

co to są prace "termomodernizacyjne", he geniusze? - bo wg mnie przedsięwzięcie mające na celu zmniejszenie zapotrzebowania i zużycia energii cieplnej w danym obiekcie budowlanym - czyli pospolite ocieplanie budynków - KTO UKŁADAŁ TEN KOMUNIKAT?????????

ad vocem treść - czy temu samemu geniuszowi od włókna kokosowego zlecą kolejny raz prace nad umocnieniem brzegów stawów? a budowę alejek tej samej firmie co układała poprzednie? - w końcu będzie kupa siana do wydania - się sprawdzili - he he he

zobacz komentowany news »

cirka

5tys euro na Town Twining? - no to teraz burmistrz koniecznie jakiegoś doradcę musi mianować - he he he - niech powie na co kasę wydać - ale że co? że to zaledwie na jego jedną pensję wystarczy? ... ot tak w Pszczynie mamy

zobacz komentowany news »

cirka

po takiej lekturze to można się załamać - skoro Pszczyna zajmuje 3cie miejsce a wiemy jak jest - to jak tragicznie wygląda reszta Polski

to mi się spodobało "wydatki na cele mieszkaniowe" - he he he - może i one są nikt nie kwestionuje - pytanie co za to zrobiono ?

zobacz komentowany news »

cirka

z tego co widziałam sporo ludzi w akcji brało - w mojej ocenie do mioteł wystarczający tłumek

a poza tym w ramach wolontariatu udzielam im bezpłatnych rad

jutro pójdę sprawdzić czy sprzątnęli te sztuczne kwiaty ze śmietnika cmentarnego - zwłaszcza te rozlokowane wokół lodziarni

zobacz komentowany news »

cirka

do m.p - w ojej ocenie nie wszystko co organizator nazywa sztuką, sztuką jest

jesteśmy kulturą zachodu a w niej obowiązuje zasada jak nabrudziłeś - sprzątnij

jeżeli instalacja artystyczna przewiduje zastosowanie środków brudzących czy trwale niszczących otoczenie - obowiązkiem organizatora jest zabezpieczenie mienia - naprawdę trzeba to tłumaczyć? i tak cię oburza że upominam się o sprzątnięcie?

ta impreza to bardzo zły przykład - można było pokazać jak połączyć zabawę i dbałością o dobro wspólne - komuś wyobraźni i dobrej woli zabrakło - najważniejsze zrobić zadymę i się wyżyć

pozostaję w nadziei ze w przyszłym roku nikt nie wpadnie na "genialny" pomysł użycia sprayu lub młotków - mam nadzieję, że w praktyce wygląda to tak jak sobie to wyobrażam - mianowicie miasto wydając zgodę na imprezę jest świadome na czym ona (impreza) polega - a umowa zawiera punkt usunięcia ewentualnych szkód i zniszczeń

zobacz komentowany news »

cirka

moja opinia o imprezie jest bardzo krytyczna - po pierwsze bardzo zła organizacja, nie zabezpieczono służb porządkowych i już w sobotę w południe kosze były przepełnione, śmieci hulały po całym rynku - w niedzielę wieczorem (a wpadłam na rynek zajrzeć co słychać po wycieczce do Krakowa zatem kontrast tym bardziej wyrazisty) - do wszechobecnych śmieci doszło zachlapanie płyty rynku gliną (o oszpeceniu ławeczki księżnej Daisy czy zniszczeniu kilku rabat kwiatowych nawet nie wspominam!!!!!) co w połączeniu z bardzo niesmaczną instalacją artystyczną (?) nasadzenia sztucznych kwiatów - jak wynikało z karteczek do nich dołączonych wygrzebanych ze śmietnika cmentarza!!!!!! bo twórczyni miała intencję "wrócić umarłych do żywych" - brrrrrrrrrrr!!!!!!! - spina klamrą "imprezę" i daje odczucie zniesmaczenia

jeśli śmieci, brudne sztuczne kwiaty z cmentarza, dewastacja mają być "pszczynieniem" się do kultury - to ja za taką kulturę i takie pszczynianie się dziękuję

najbardziej poruszyło mnie to co dziś zobaczyłam - spodziewałam się że organizatorzy natychmiast usuną skutki swojej działalności - a co się będę certolić w uprzejmości naprawić szkody! - o ja naiwna - ktoś przywrócił ławeczkę Daisy do użytku na odwal - starto glinę z jej twarzy reszta paćkania została i czeka na deszcz chyba - to już organizatorów nie obchodzi - w ogóle kogo to ...

zobacz komentowany news »

cirka

Jogar doskonale znam procedurę wyboru starosty - to że Tetla teraz do rady fuksem wszedł nic nie znaczy - porównaj ilość głosów i wsłuchaj się w opinię ludzi o Tetli

zobacz komentowany news »

cirka

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 02-07-2011 godz. 20:01 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1

zobacz komentowany news »

cirka

Wstydu w ratuszu nie mają - nie po to wyborcy NIE GŁOSOWALI na Tetlę by go dalej przy władzy mieć, ale Wy Panowie wiecie lepiej od nas prawda?
Burmistrzowi Skrobolowi przypominam jego własny program wyborczy w którym napisał:

"nie zawiodę Państwa zaufania, a sposób sprawowania mandatu Burmistrza będę opierał na dialogu, zaufaniu i współpracy, bez konfliktów z dala od wielkiej polityki."

no i proszę wszystkie punkty złamane - szkoda było na Pana głosu - szybko Pan roztrwonił zaufanie jakim Wyborcy obdarowali Pana

zobacz komentowany news »

cirka

są tu jacyś mniłośnicy PO ?
nie? a tak! na śmierć zapomniałam oni pobiegli po kwiaty dla Grabarczyka

zobacz komentowany news »

cirka

ale trawę to by se mogli skosić - no chyba, że w konkursie na najwyższego mlecza w Pszczynie startują

zobacz komentowany news »

cirka

współcześnie - kiosk Ruchu (po lewej) - zdaje się, że opuszczony - straszy jak biała dama na jakowyś ruinach - nic tylko słuchać czy przebacz mi Brunhildo się nie rozchodzi nocą

zobacz komentowany news »

cirka

Pan Tomczykiewicz liczy na to, że go tam nie znają tak dobrze jak w Pszczynie i dostanie głosy za nazwisko czy pospolicie, wulgarnie wstydzi się miejsca skąd pochodzi?

Oczywiście jak mu katowiczanie zaserwują czarną polewkę, wróci na stare śmieci i będzie kit wciskał że jakby co to mu dobro Pszczyny na sercu. Nie mogę się doczekać. A Wy?

zobacz komentowany news »

cirka

wspaniała wiadomość :))

nagroda zasłużona - jakby jeszcze park oddali pod zarządzanie tej ekipie to w kilka lat przemieniliby go do niepoznania

zobacz komentowany news »

cirka

do Att - że co? że nie wysłuchałam wywiadu? - no pewnie - chłopie jeszcze się z koniem na głowy nie pozamieniałam żeby z własnej nieprzymuszonej woli spijać palikotowskie mądrości - ponadto Palikot tym razem bez okularów nie przywiózł też swoich słynnych rekwizytów - pijaru nie zrobił to mnie nie zachęcił

ani wibratora, świńskiego łba czy chociażby małpeczki - nie zatańczył, nie zaśpiewał - do chrzanu !!!!!

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21941

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769