Prezentacja klubowicza

cirka

Pszczyna

W klubie od: 16.08.2010
Ilość komentarzy: 276
Ilość postów: 4425
Ilość wyświetleń: 923120

www.cirkapress.wix.com/pless

Formularz kontaktowy


Komentarze (276)

cirka

żałosne - tak się rwali na spotkanie z Palikotem, że miejsca na rynku zabrakło - buuuuuuahahaha - ciekawe jak sobie to Palikot wytłumaczy he he - słabe poinformowanie opinii, godzina nie ta czy nie poznali się na wybitnym?

zobaczyć na własne oczy jak Palikot staje się politycznym nikim - bezcenne
może już z Lepperem fan klub zakładać :)))

zobacz komentowany news »

cirka

he he he - po zdjęciach widzę, że pszczyniacy jak to się kolokwialnie określa olali Palikota - brawo!
myślał Palikot, że jak Tomczykiewicz z listy katowickiej startuje (bo wie że Pszczyna go z siodła wysadzi) to poPeOwski elektorat zagospodaruje - oj Januszku, Januszku błąd - popierających Ciebie lub PO u nas ci zaledwie margines

zobacz komentowany news »

cirka

od zamykania to mamy w Polsce obecnie innych specjalistów - ciekawe co po stoczniach, przedszkolach, ustach, ludziach i stadionach będzie kolejne ....

zobacz komentowany news »

cirka

re Skrzydlaty - nie chce mi się wybebeszać zatm posłużę się cytatem:

"Tylko fanatycy i naziści nie dostrzegają zapewne, że słowa "Przyszła pora na AntyKomorra. Wolność słowa jest niezdrowa" są o niebo bardziej uwłaczające niż terminy "kartofel", "cham" czy publiczne sugerowanie, że prezydent jest alkoholikiem. I właśnie dlatego jestem nazistą i fanatykiem, żeby nie mieć nic wspólnego z tymi pseudoelitami, które wciąż rządzą w mediach."

Tomasz Terlikowskity

od siebie dodam, że nadal wielu naśladuje te pseudoelity i jest święcie przekonana że ma rację

zobacz komentowany news »

cirka

rok temu o tej porze powódź potem plaga meszek - w tym roku Palikot - nie ma szczęścia Pszczyna

zobacz komentowany news »

cirka

Worker czy Ty sądzisz że ja nie znam historii własnego kraju?
liczysz, że uda ci się mną manipulować jak bezmózgim lemingiem co?

Co mi na tym rynku pokażesz, no co? ze w Pszczynie za Niemcami głosowało więcej niż za Polską tak?

no i ?

typowo dla "opcji zakamuflowanej" przemilczysz skąd ten cud nad urną i będziesz liczył ze jestem niewykształcona idiotka nie znająca faktów i do jakiś genialnych wniosków dojdę np. że lud tej ziemi chciał Niemców
buuuuuuuuuuuuuahahaha

oczywiście - tak tak

a to że Niemcy swoich pociągami na plebiscyt przywozili to wymysły i świstak siedzi i zawija w sreberka

zobacz komentowany news »

cirka

oj przestańcie z tym "a co z Pszczyna?", "kiedy w Pszczynie?" itd - wystarczy po mieście się przejechać i bez trudu mozna zauważyć, że to miasto i jej włodarze na razie sa na etapie odkrywania Ameryki, że trawę w ogóle się KOSI - to gdzie im tam do biodegradacji odpadów zielonych - proszę cierpliwie czekać na ....w sumie na co? chyba na zmianę tych co na stołkach

zobacz komentowany news »

cirka

do Olo - słuszna uwaga - aż nadto widać intencje pless.pl - aby komentarz gościa został opublikowany pod artykułem, przechodzi przez moderację administracji portalu - zatem skoro pless przepuścił tu co poniektóre komentarze, to chciał

Kilka lat temu oburzyłam się na pewnego pana który powiedział, że NSDAP po śląsku należy odczytać Nasi Są Daleko Ale Przyjdą. Zdaje się że to ja byłam w błędzie.

zobacz komentowany news »

cirka

no chwała Bogu że jeden Ywzan Zeb zachował trzeźwą ocenę - ja Ci kolego powiem jeszcze jedno - nie dość, że najwięcej do powiedzenia mają niekatolicy - to na przykładzie tego artykułu widać jak jedna i ta sama osoba na różnych nickach się wpisuje - i widzisz jak tych antyklerykałów teraz dużo he he he - normalnie miażdżąca przewaga - a 80% wpisów jedna i ta sama osoba dokonuje - czy to jest uczciwe?
co pless na to? tak za darmo lobbowac jedną opcję? niech sobie artykuł sponsorowany wykupią - przede wszystkim dla czytelników będzie uczciwie bo to jakaś propaganda jest

zobacz komentowany news »

cirka

Do Papciosmerf - a propos kostek granitowych - zgadzam się z Tobą w 100% - i dla zdrowego też bariera - koncerty tam planują, tak? to dla pań tylko opcja w trampkach

nie dalej jak dziś przyglądałam się jakości - wzór układany jest w jakieś półokręgi, szpary między kostkami a bywa że 5-7 cm - mają być wypełnione jakimś żwirem

powodzenia życzę

ciekawi mnie też czy zniszczenia jakie powstają przy okazji (ciężki sprzęt) - rozjechana aleja główna parku , zniszczony bruk wjazd brama główną - czy to naprawią

zobacz komentowany news »

cirka

zgadzam się z przedmówcami - pszczyńska segregacja to pic na wodę fotomontaż - jak za komuny malowanie trawy na zielono - każdy okoliczny las, rów czy urwisko to potwierdzi - takiego syfu wokół miasta nie pamiętam

zobacz komentowany news »

cirka

masakra
a sesja zdjęciowa co to ma być? jaki jest temat przewodni tych zdjęć?

kariery jako miska nie zrobi - niech nie idzie tą drogą - a na pewno nie pod takimi auspicjami

zobacz komentowany news »

cirka

hm, to mówicie że z dziada pradziada i od 50 lat tak tam jest?
ciekawe
to ani komuna drogi tam nie zbudowała, ani wszelkiej maści partie przez ratusz się przewalające? i PO było i od 2 kadencji lewacy rządzą - a drogi jak nie było tak nie ma, tak?
to może najwyższy czas zrozumieć, że siła w organizowaniu się lokalnie, praca na rzecz dzielnicy, a nie czekanie że przyjdzie ktoś i zrobi bo krzyczą

zobacz komentowany news »

cirka

dlatego napisałam - nie powinno być zgody budowlanej na takim terenie jak miasta nie stać na budowę dróg - a nie stać - bo w centrum dziura na dziurze dziurę pogania - a potem działają z doskoku - kto głośniej krzyczy lub materiał do plessu zrobi

i wielkie osiedla - 6 domów na krzyż - o la Boga

z tego co na filmie widać to chałupy full wypas - już pytałam - nie stać ich na kilka wywrotek gruzu i ubicie?

ciekawa jestem kto te działki sprzedaję i dlaczego do niego nie kierowane są pretensje że dróg nie ma

wodę jak który do chałupy chce to wie że musi zapłącić i zrobić - a tu zdziwko

po prostu budujcie się tam gdzie są cywilizowane warunki

zobacz komentowany news »

cirka

Tanguś jak zwykle udaje że nie rozumie w czym jest problem - eh

a ten samochód mógł nawet jechać z prędkością pińset kilometrów na godzinę i nijak się to ma do ścigania mandatem niewinnej osoby

zobacz komentowany news »

cirka

miasto bezwzględnie powinno zmienić politykę zagospodarowywania terenów na cele budowlane - a nie jak jest teraz - wręcz samowolka budowlana a potem krzyki i pretensje

odnośnie "łaski" zrzeczenia się części działek na drogę - pusty śmiech na sali jakie cwaniactwo - każdemu proponuję kupić sobie działkę w środku łąki - potem wydzielić z tego pas 3 m wzdłuż posesji i wymagać by drogę zbudowali

kto wydaje zgody budowlane na pustkowiu gdy terenów w miarę dobrze przygotowanych jest sporo?

jak komuś się marzy mieszkanie w szczerym polu - to proszę bardzo - ale z wszystkimi wygodami - pole to pole i błoto normalna rzecz

zobacz komentowany news »

cirka

a swoją drogą to dziwne - ludzie postanowili się w szczerym polu pobudować, wyjeździli sobie polną drogę - bo przecież sami nie utwardzą ależ skąd - zawsze tylko do płotu, do furtki i ani centymetra dalej - a jak ta polna droga jest polną drogą to wrzask na całą gminę i zróbcie nam bo to wstyd. Dla kogo? Ja myślę, że dla tych co tam mieszkają, że nic sami nie zrobili.
dwie firmy tam są, tak? To jak oni swoich Klientów zapraszają? Czy to bida z nędzą, że na kilka wywrotek kamienia i przejechanie walcem ich nie stać?

zobacz komentowany news »

cirka

nie rozumiem - droga została naprawiona (ostatnie prace zakończono w sobotę) - to po co ten materiał jakoby stan był taki jak pokazują?

żeby się plessowi nie zmarnowało, bo coś tam kiedyś nagrali?

czy może po to aby za kilka dni opublikować artykuł o JUŻ naprawionej drodze i jak to władza sprawnie działa?

za nos opinię wodzicie czy kolejny nieprofesjonalizm?

zobacz komentowany news »

cirka

i powiedz jasmin po co robisz sztuczny tłum?- wpisałaś się już przecież pod nickiem "koneserka"
teraz jeszcze wyciągnij "katharsis" i "yeti" - będą w komentarzach 4 osoby popierające PO - buuuuuuuuuuahahahaha
bezpartyjny cię już POdsumował :)

zobacz komentowany news »

cirka

po pierwsze nie tak samo jak w innych krajach

http://www.fakt.pl/Szok-W-Polsce-jest-drozej-niz-w-Niemczech-,artykuly,98069,1.html#miniPoll

po drugie co mają ceny światowe np. do ceny cukru? - Polska jest 8-ym co do wielkości producentem buraka cukrowego na świecie, a ceny światowe cukru owszem rosną bo plantacje trzciny cukrowej szarańcza zeżarła. Co ma piernik do wiatraka?

po trzecie - poseł Tomczykiewicz chyba oderwał się od rzeczywistości i wydaje mu się, że w Polsce to same lemingi żyją - i nikt nie ma pojęcia o tym co jest faktycznym powodem podwyżek - bo wzrost VATu przecież bynajmniej, wzrost cen energii ależ skąd, wzrost podatków pośrednich też nie. Te ceny to rosną na złość PO he he he.

Sondaże też im rosną - wprost proporcjonalnie do wzrostu cen - buuuahahahaha

cud!

trzej przyjaciele z boiska
chcieli naród wyściskać
By Żyło Się Lepiej
tymczasem prze kraj pędzą bida z nędzą

zobacz komentowany news »

cirka

nie można odeprzeć wrażenia, że niucha ta sprawa - świadome spartaczenie? świadome oflagowanie się tych co zawinili? (zamiast zapłacić na poczatku przeprosić i sprawę zamknąć to eskalacja konfliktu), i dalej ty wywindujesz niebotycznie roszczenia - się wypłaci bo wiadomo kasa jest - a 20 milionów piechotą nie chodzi - i twoja moja

a wy tyrajcie za 2 tysiące od świtu do nocy - i uczcie się jak się robi interesy

zobacz komentowany news »

cirka

a mogli zapłacić w 2003 35 tys i załatwić jak Bóg nakazał

bo to arogancja władzy - wejść na cudze, zniszczyć, zabrać i koniowi zamelduj - a teraz urażona ambicja urzędasa będzie spłacana z naszych podatków

zobacz komentowany news »

cirka

bardzo mi się podoba poprzedni wpis - przekazuje to co sama myślę o polityce turystycznej miasta
reklama reklamą a i tak fakty się liczą i opinia jaką odwiedzający zabiorą ze sobą

1. czystość !! może być biednie ale czysto - a nie że śmieci, zielsko na skwerach w centrum i flaszki po trawnikach. W parku nie ma nawet podstawy - koszy na psie kupy.

2. co to za spacer po dziurawych chodnikach?!, obecna jakość nawierzchni ścieżek parkowych uprawnia tylko do zakładania obuwia sportowego, a dziecko w wózku narażone jest na wstrząśnienie mózgu od jazdy po wertepach

3. zaplecze turystyczne - restauratorzy, parkingi, ciekawostki - wiele wiele do zrobienia. Polecam eksperyment - dzień w Pszczynie z dziećmi - po nudnym "spacerze" (raczej bieg z przeszkodami) ani gdzie wytchnąć z dziećmi (plac zabaw, restauracja rodzinna tania i przyjazna) ani czym ich zainteresować. O popatrz kaczka! o listek się rusza! - tak to sprawi że będzie ciekawie he he he

4. polityka oczyszczania miasta z koszmarków opałków bezguścia tablic reklamowych w ogóle nie działa

5. imprezy towarzyszące - a co to jest, prawda?

za mało zdecydowanie za mało robimy - spoczęliśmy na laurach i liczymy że samym zamkiem świat zawojujemy. Już po tym roku jak wyraźnie spadła ilość odwiedzających nasze miasto z powodu lodowiska powinniśmy zastanowić się dlaczego.

Nie mamy własnych pomysłów? - to patrzmy jak robią to inni.

zobacz komentowany news »

cirka

cena kawy nie zmieniła się - jak było 5 złotych (mała czarna) bez ciastka tak zostało

P.S. nie do końca użyte przeze mnie pojęcie "bez ciastka" jest precyzyjne, albowiem Bugsy przed serwowaniem do kawy ciastka domowego zawsze dodawało herbatniczka

zobacz komentowany news »

cirka

Shin - a mogli by raz zrobić dobrze?

czy pozostaje nam się godzić na bele co, bele jak, na chybcika, po skrętce - w stylu "i tak publiczność na więcej nie zasługuje"
?

przecież to kupa lenistwa - nawet im się nie chciało podkładu zgodnie z porą roku zrobić - a niby Pszczyna z ostatnich dni - strasznie dłuuuuuugie te dni

poziom publiczności pszczyńskiej jest wysoki - mogliby to w końcu zauważyć, a nie chałturę odstawiać i jeszcze buńczucznie jako pierwszy news dać

nie ma się czym chwalić - ten materiał powinni głęboko zakopać - tak samo jak autorzy .... ze wstydu!

zobacz komentowany news »

cirka

a najlepsze oczywiście są zdjęcia zielonych, ulistnionych drzew, dzieciaków w krótkich rękawkach - to tak zgodnie z tematem "czym pszczynianie żyli w ubiegłym tygodniu"

masakra po raz drugi

zobacz komentowany news »

cirka

masakra
nic nie można zrozumieć, a to zaciąganie uszy kaleczy brrrrr

poproszę kolejny materiał z paskiem jak to po polsku jest - z góry dziękuję

zobacz komentowany news »

cirka

nie trudno zauważyć, że restauratorom w Pszczynie wiatr w oczy i nie za dobrze idzie - puchy w lokalach dawno nie widziane

większość na laurach siadła i czeka na zmiłowanie Boskie (?)

dlatego warto zauważyć starania Bugsy - na przestrzeni 2 tygodni byłam tam 2 razy - i widać ich wysiłek
ciastko ((notabene pychotka bo domowe) do kawy to jeden z elementów pracy

zmienili wystrój - lokal zyskał - zrobiło się elegancko a jednocześnie przytulnie

poprawili jakość dań - wiem co mówię, bo sama Bugsy krytykowałam - a to miłe jak uwzględniają opinie klientów

dlatego zachęcam innych do tego aby wysiłek i starania Bugsy docenić - trudne to nie będzie bo pizza smaczna, inne dania też - a ceny uczciwe

zobacz komentowany news »

cirka

nasz Starosta zdecydowanie za dużo pracuje - może by przemyślał czy w domu nie za rzadko bywa bo potem po lekturze z pszczyńskiego forum ździwko, informacjami co nieletnia latorość pod opiekuńczymi skrzydłami Młodych Demokratów PO wyczynia - bo nie sądzę aby bez skarbnika głośne już na Pszczynie spotkanie integracyjne młodych PeOwiaków obeszło się.

zobacz komentowany news »

cirka

prawda jest okrutna - wzrost przestępczości jest wprost proporcjonalny do spadku poziomu życia

By Żyło Się Lepiej - dziękujemy Platformo

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21941

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769