Prezentacja klubowicza

cirka

Pszczyna

W klubie od: 16.08.2010
Ilość komentarzy: 276
Ilość postów: 4425
Ilość wyświetleń: 923206

www.cirkapress.wix.com/pless

Formularz kontaktowy


Komentarze (276)

cirka

ja przemyślałam co mogło być powodem tego napadu

dużo ostatnio mówi się o nowej zabawie pewnych grup - w tzw. "palikociaki" - polega to na wzniesieniu toastu "małpeczką", tak jak pokazywał to Janusz Palikot - na raz po uprzednim zębicznym otwarciu buteleczki.
Jak wieść gminna niesie, w ostatni piątek w Domu Działkowca, impreza na 100 fajerek była - to może który ukruszył jedynkę?

i znowu będą zalecenia aby na plakaty nie dawać zdjęć "zębicznych" - eh co za czasy

zobacz komentowany news »

cirka

no w imię Ojca i Matki - a na forum to Wolność POPis przeciw mundurkom - wiadomo pomysł PIS he he he

zobacz komentowany news »

cirka

no no - pless taki delikutaśny na "brzydkie" słówka cytuje per "kretyn"?

a żółtą kartkę se daliśta, czy Wy możeta?

ale dość żartów - ad rem - Światowy Spisek Kretynów to nie tylko filmowa fikcja

zobacz komentowany news »

cirka

normalnie pijawki

zobacz komentowany news »

cirka

a co Gościu - że tyle "dobra" skasowała Policja?

bidusia

zobacz komentowany news »

cirka

e, nie przesadzaj Smakosz - zagroda jest naprawdę przyzwoita

zobacz komentowany news »

cirka

mam nadzieję, że portfel Policji przekazał jakiś uczciwy znalazca czy Policja znalazła? - budujące takie informacje

zobacz komentowany news »

cirka

no ale czego chciał ten napastnik?
bezpłatne leczenie szóstki?
stomatolog w naszej gwarantowanej konstytucją bezpłatnej służbie zdrowia - teraz taki drogi - że zrozumcie chłopa jak go ząb rwie
he he he

zobacz komentowany news »

cirka

a nasz kochana lokalna policja spoko wodza i długie ruchy, jak to oni nic nie wiedzieli ojejciu

to tak jak zrobią odkrycie dekady, że park pszczyński w jedna mordownię się przekształcił dopiero wtedy jak kogoś tam zaciukają. Bo teraz to zwały flaszek złośliwi podrzucają (polecam odwiedzić wyspę z Herbaciarnią), a nie że pod nosem służb się chleje. W biały dzień łamie się prawo (na terenie parku obowiązuje zakaz picia, nawet stosowne tablice są), tylko nasze służby (by było śmieszniej mające swoją siedzibę na terenie parku) - nie widzą, nie słyszą, nie mówią. Bo po co? zadzierać?

prewencja - czy któryś z włodarzy pamięta jeszcze to pojęcie?

zobacz komentowany news »

cirka

oj Tangusieńku - ciągle w sztuce obrażania na poziomie żłobka?
to takie rozczarowujące

zobacz komentowany news »

cirka

Wolność popis - nie prowokuj z tym rzucaniem kamienia - bo nie mam pewności, że się zdążysz uchylić

zobacz komentowany news »

cirka

Pojawił się Tanguś i dyskusja pomknęła na tory merytorycznie nie związane z treścią newsa? Bo zapewniam Państwa, że nie chodzi o to czy fotoradary są dobre czy złe.

Ale przecież, ten Jego dorobek wyspecjalizowania się w fotoradarach nie może odłogiem leżeć, co nie?

ja ponownie się pytam - czy ktoś wie jakie warunki odnoszą się do uzytego w newsie określenia "rozwiązanie umowy za porozumieniem stron"?

a po drugie - dlaczego Ratusz uprawia pustą propagandę? - chwali się czymś czego jeszcze nie zrobił - co dopiero jest w planach. Ja spodziewałabym się doprecyzowania "najbliższego czasu" - miesiąc, pół roku, rok?
czas obietnic wyborczych minął - a takie zachowania wypełniają znamiona markowania pracy

zobacz komentowany news »

cirka

dzis wybrałam się na spacer po rynku i przyjrzałam się drzewkom na które tu niektórzy psioczą

są PIĘKNE - czego wy do jasnej ciasnej się czepiacie, co?

trudno wybrać które jest ładniejsze, bardziej interesujące z których prace ewidentnie widać pracę i zaangażowanie dzieci. Poszłam tam z zamiarem wybrania najładniejszego - ale nie potrafię wybrać - autentycznie

jest drzewo z ozdobami - kule z orzechów - piękne stoiki
jest drzewko z malowanymi przez przedszkolaki piernikami
są gwiazdy wykonane ze słomek
jest drzewko z aniołkami wykonanymi z butelek - cacuszka
są 2 drzewka w tonacji czerwonej
są już wspomniane bałwanki (zdjęcie)
są ozdoby - ja je nazwałam jeżozwierze - pełne humoru wesołe bombki

a przede wszystkim jest pomysłowość - genialne koncepcje jak z materiałów wtórnych wykonać ozdoby

pytam się po raz drugi - czego?
czego Wy się czepiacie?!
co za ludzie

zobacz komentowany news »

cirka

oj czego nie rozumiecie? - przecież PO buduje z dala od polityki - kredyt to sprawa finansowa a remonty tyle co wyremontowanych ulic to dobre gospodarzenie - he he he - teraz wszystko jasne z tym ich hasłem?
za 4 lata śladu po PO nie będzie - oni to już dziś wiedzą i czasu nie marnują

zobacz komentowany news »

cirka

a mi się podobają - tegoroczne - zdjęcie pierwsze z bałwankami jest super - w ubiegłym roku też było sporo ładnych drzewek

to akcja jaką zdecydowanie popieram

zobacz komentowany news »

cirka

Do Za i Przeciw

mentalność ludzi chcesz zmieniać?

wolne żarty

należy zacząć od podstaw - od państwa - od władzy która stanowi tak absurdalne prawo i tworzy paradoksy

z jednej strony państwo prowadzi sprzedaż papierosów - wspomaga siec dystrybucji - daje warunki do ich reklamy - czerpie z tego korzyści
a potem wydaje zakazy palenia i o jakimś zdrowiu opowiada
to paradoks

dlaczego nie wezmą się za walkę z paleniem?

no nie wezmą bo z kogo będą żyć? - nałóg jest potrzebny bo jest z tego kasa - a ograniczyć mogą albowiem palący MUSI palić

zobacz komentowany news »

cirka

no i jest ten zakaz - tylko co z tego? - jak zaraz knajpy zaczną padać

proponuję wycieczkę w piątkowy wieczór wtedy gdy każda knajpa pękała w szwach a teraz puuuuuuuuuuchy - obraz nędzy i rozpacz. Wstawcie tu materiał aktualny z wypowiedziami właścicieli restauracji to się dowiecie

sprzedaż biletów na Sylwestra tez idzie jak krew z nosa

ale tak to jest jak się wylewa dziecko z kąpielą - bo WSZYSTKIE mają mieć zakaz - i zarówno właściciel jak i palący klienci są ubezwłasnowolnieni

niepalących albo jest mniej albo to wyjątkowe dusigrosze bo jakoś w podzięce nie chcą teraz wspomagać restauratorów - najpierw smęcili że w lokalach palą a teraz na co zrzucą?

zobacz komentowany news »

cirka

do Wuefisty

ten "ON" co ma chodniki kłaść to niby kto?

zobacz komentowany news »

cirka

boshe ale zdjęcie Tomczykiewicza - koszmarek opałek

no no pless złośliwy się zrobił

ja tam wszystkim jednak dobrze radze przemyśleć jak szybko mija czas - takie 4 lata to ino ziuuuuuuuuuuuu - a lewica jaka jest każdy wie - po co to ciągle udowadniacie?

zobacz komentowany news »

cirka

a tak wpadłam poczytać o tych społecznych inicjatywach Szostakowej - a tu co widzę?
ciemność widzę

zero, nic, pustka, pustynia

no to przynajmniej może Ona jakiś chodnik chciała zbudować, co? czy też nie?

zobacz komentowany news »

cirka

dobrze że Pszczynianka mnie wyręczyła .... ja też chciałabym o jakimś przedsięwzięciu żony Szostaka przeczytać


słyszał no który?

dawajcie - sypcie tymi przykładami :)) bo inaczej ta jak to Hubertus określił "gęba" żony Szostaka zostanie jej na wieki wieków amen

zobacz komentowany news »

cirka

jaki populistyczny? - tylko slepiec nie dostrzega takiej zależności

zobacz komentowany news »

cirka

do Hubertusa - nie odwracaj kota ogonem - na razie z tych szumnie przez Ciebie określonych "praw publicznych" pani Szostakowej to największe jest bycie żoną byłego burmistrza - nie jestem odosobniona w powątpiewaniu czy nauczycielka bez profesjonalnego przygotowania nadaje się na takie stanowisko. Nie ulega wątplwości że ma na "ręce" patrzeć Skrobolowi, a może kto wie z tylnego siedzenia sterować ratuszem - takie zdublowanie - Szostak Szostakowej i dalej do Skrobola.

zobacz komentowany news »

cirka

ale że co?

argument w postaci, że ktoś coś robi (w domyśle złego) to usprawiedliwia innego?

przeciw partyjnemu (o ile to jedyne kryterium) obsadzaniu stanowisk zawsze i wszędzie - czy to Kraus czy Skrobol - a Ty nie wytykaj tego innym bo dojdziesz do absurdu że ktoś ukradł ale inni też kradną i to więcej

zobacz komentowany news »

cirka

co za czasy mroczne - najpoważniejsza zaletą kandydata na vice burmistrza jest to iż jest żona kogoś tam

normalnie struktura mafijna pośmierduje

zobacz komentowany news »

cirka

do Patrico - tez liczę na poważne zmiany w pszczyńskim PISie - po kampanijnym blamażu najwyższy czas

zobacz komentowany news »

cirka

he he he - pisowcom to młyn na wodę

PO w Pszczynie nie lubią to raz, za 4 lata śladu po popaprańcach nie będzie
a dwa - jak teraz Skrobol da z zastępcą ciała - to za 4 lata będzie nam łatwo wygrać ... z palcem

tak niech myśli o Szostakowej - tak! tak! tak! niech ja wybierze
:)))))))))))))

nic to że nieprofesjonalna, nic to że nepotyzm, nic

Drąszkowski też może być :))
a jak

będzie się temat fotoradarów wlókł latami - kamień na kamieniu nie zostanie jak Drąszkowski nie zrewanżuje się wszystkim co na niego tego i owego

zobacz komentowany news »

cirka

pszczynianin5 w akcji - boshe ale porażka - wstydu nie masz człowieku czy jak?

zobacz komentowany news »

cirka

nawet rozpatrywanie kandydatury pani Szostakowej jest niepoważne - Skrobol zrobi jak uzna - ale przypomnę że 4 lata szybko mijają w przeciwieństwie do ciąąąąąąąąąąągnącej się kamapnii wyborczej i ta niepewność kto wygra - potrzebne mu to?

zobacz komentowany news »

cirka

Platforma przegrała ?

:)))))))))
jaka szkoda :))))))))))))))))))

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21946

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769