Prezentacja klubowicza

cirka

Pszczyna

W klubie od: 16.08.2010
Ilość komentarzy: 276
Ilość postów: 4425
Ilość wyświetleń: 923166

www.cirkapress.wix.com/pless

Formularz kontaktowy


Komentarze (276)

cirka

nie mogę się powstrzymać przed komentarzem ogólnym do "jakości" materiału - ja rozumiem, że jesteśmy niedużym miastem, że u nas prawie jak na zaścianku ale chyba mamy trochę wyczucia smaku, co?

1. fatalna aranżacja spotkania - czy nie było większego pomieszczenia by dobrze usadzić osoby? - pani tyłem do kandydatów - eh .... naprawdę trzeba było na korytarzu?

na marginesie czy nie mógł ktoś tej pani powiedzieć kilka słów o mowie ciała? - rozwaliła się w fotelu jak .... szkoda gadać - ujęcia dalsze z zadawaniem pytań gdy pani ostro zerka w lewo też robią fatalne wrażenie ... no i włosy ... włosy należy czesać!

2. najważniejsze - panie Kraus - nie wiem pan co chce pan zrobić dla Pszczyny? - musiał pan czytać z kartki?!!!

zobacz komentowany news »

cirka

po treści niektórych wpisów mam wrażenie, że kandydaci są traktowani jak psychoanalityk - "można się wyżalić" - he he he - niektórzy nie wyrośli z "pierwszego sekretarza" który nie dość że wysłuchał to jeszcze załatwił - a że Kraus w tej roli - nie dziwi - wielu PeOwików liczy że będzie miał asystenta a'la Rosół Drzewieckiego do którego skrobną maila i się załatwi

zobacz komentowany news »

cirka

jako zwolenniczka PIS z przyjemnością odnotowuje to oświadczenie - to jak Malcher przeprowadził kampanię, potem jego oświadczenie wprawiło mnie w osłupienie - co się w tym lokalnym oddziale PIS dzieje?!
ktoś taki jak Malcher powinien wylecieć na zbity ....... (wiadomo co)

zobacz komentowany news »

cirka

czytam tu o tym, że jedni porządzili a inni nie - a w związku z tym dajmy szansę PO i Krausowi

znowu?

czy autor powyższych rewelacji liczy, że pszczyniacy skleroze maja i nie pamiętają poprzednich rządów Platformy w mieście?

chyba tak

ale dodaję - łowisko lemingów to w Waszawce - a tu mądry lud gminny

zobacz komentowany news »

cirka

a co Kraus się nie odmienia?

może - kogo to

w ramach przeprosin mam hasło dla lemingów - POwyborcze

Kraus Mirosław w Pszczynie kosza dostał

i ziółek sobie zaparzcie - najlepiej całe wiadro - bo przez ten tydzień co został do głosowania się wykończyta - buuuuuuuuahahaha

zobacz komentowany news »

cirka

Super Star - mówisz że głos anty PO plasuje mnie u boku Kluzik?

ty masz pisowców za durniów czy jak?

zobacz komentowany news »

cirka

do zwolenników PIS - często pada tu stwierdzenie, że nie bedziecie głosować

w żadnym razie !!! - nie wolno !! - należy iść na II turę i głosować przeciw Krause - czyli na Skrobola

to głosy zwolenników PIS zdecydują kto będzie naszym burmistrzem - Malcher tak dał ciała - pokazał że sam o siebie nie potrafi zadbać - a pchał się do urzędu - teraz proponuje coś absolutnie niedopuszczalnego - nie mieszczącego się w głowie - aby poprzeć Platformę

nigdy w życiu !!!!!!!

zobacz komentowany news »

cirka

jestem zwolennikiem PIS - i nie będę głosować na Krause - a pan Malcher najpierw niech się rozliczy ze zwolennikami PISu ze skandalicznie poprowadzonej kampanii wyborczej - jako sympatyczka PIS jeszcze tak nie zostałam upokorzona nieprofesjonalną, wręcz jakby specjalnie źle prowadzoną kampanią PIS

zobacz komentowany news »

cirka

ale te żeli Tangusiu - tylko o smaku szpinaku :))

zobacz komentowany news »

cirka

Hattric - dobrze się czujesz?

zobacz komentowany news »

cirka

do Qr_d_ebalance - zasady matematyki znasz dobrze - ale wiesz teraz nam rządzi matematyka a'la PO i to już nie to samo - każdy leming Ci wytłumaczy :))

a nie zapominaj o takich lematach:
58 milionów za tunel to lepiej jak 20
800 miliardów dziury budżetowej to lepiej jak 300
23% VAT to lepiej jak 22

zobacz komentowany news »

cirka

Hattrick - he he he - no weź przestań - szukasz jelenia czy awantury?
zwolennicy PIS przede wszystkim zagłosują przeciw PO czyli przeciw Krause - poprzez oddanie głosu na Skrobola

masz jeszcze jakieś pytania?

zobacz komentowany news »

cirka

he he he - debata - a pytania z 3 dni wcześniej dostaną co?

pomysłodawcy tej formuły proponuję przyznać nagrodę "zielonej trawy" z PRL

zobacz komentowany news »

cirka

do Gościa który napisał "Fanatycznie bronisz partii pana Kaczyńskiego, ale jeszcze nigdy nie usłyszałem jakiegokolwiek pozytywu na jej temat z Twoich ust. "

masło maślane - fantastycznie bronię - a czym? negatywami?
co byś chciał jak argumenty Ci nie wystarczają? zachwalaniem?

ale skoro chcesz - to uważaj - czytaj z moich ust:
PIS is the best

zobacz komentowany news »

cirka

mój post kierowany jest do harpi - nie do biegnijOla - psikus

zobacz komentowany news »

cirka

wiesz co biegnijOLA? - jak się by człowiek postarał to mógłby merytorycznie dyskutować, wskazać niedociągnięcia p. Skrobola - i to byłoby uczciwe - natomiast oskarżanie go, imputowaniu mu zachować podłych - na dodatek takich których nie ma - to strasznie prymitywne - wstydu nie masz czy jak?
jak się czujesz gdy świadomie podle kłamiesz?
robisz krzywdę niewinnemu człowiekowi - dlaczego? - bo nie panujesz nad żądzą zobaczenia własnego kandydata zwycięzcom?

ja Ci powiem - Kraus nie jest wart robienia sobie takiej krzywdy

zobacz komentowany news »

cirka

ojejciu - ciągle się nabieracie na socjotechnike PeOwiaków - "łapać złodzieja"?

to charakterystyczne dla tych ludzi - projekcja własnych zachowań na innych - oskarżyć innych o to co sami robią - i teraz się tłumacz

to bezczelna, wyrachowana postawa - z nią się nie dyskutuje - w żadnej mierze nie tłumaczy - bo najpierw sprowadzą Was do swojego poziomu a potem pokonają doświadczeniem

zobacz komentowany news »

cirka

napisałam:
"Rozsądne gospodarowanie środkami w połączeniu z osoba p. Krause to oksymoron!"

na co Kolonia odpowiada:

"Cirka ale w połączniu z osobą p. Krausa ma to już sens :) "

.......................................................................
tak ma sens - antylogi, oksymorona - to samo co - prawdomówna PO

zobacz komentowany news »

cirka

Rozsądne gospodarowanie środkami w połączeniu z osoba p. Krause to oksymoron!

zobacz komentowany news »

cirka

he he he PeOwiaki wierszem gadają :))
zacznijta się modlić bo tylko cud Wam może pomóc

zobacz komentowany news »

cirka

po przeczytaniu postu Kartinn - mi jako zwolenniczce PIS - rozwiały mi się wszelkie wątpliwości - zawsze i wszędzie przeciw PO !!

ten niebotyczny poziom chamstwa charakteryzujący zarówno PO jak i jej zwolenników jest nie do wytrzymania - bezczelni, okrutni, źle wychowani, agresywni

tak jak było w kampanii - wszystkie komitety wyborcze mogły prowadzić agitację w sposób cywilizowany - jedna PO zamiast o programie - skupiła się na atakowaniu, kłamstwach i dzikiej furii z jaką rozdzielała ciosy poniżej pasa

(ale oczywiście to PIS jest agresywny, PIS obraża i dzieli Polaków - jeszcze tej socjotechniki na peowiaki nawciskają)

zobacz komentowany news »

cirka

Tango - nie bój żaby - skoro pisowcy nie mogli oglądać zwycięstwa swojego kandydata - zadowolą się widokiem przegranej PO
no chyba żeby Skrobolowi do głowy wpadło szykowanie ciepłej posadki dla Szostaka - bo jednak najbardziej pisowcy nie lubią kapusi i agentów SBckich

zobacz komentowany news »

cirka

przeraża świadomość ze ten zwyrodnialec żył obok nas, a dziesiątki osób przechodziły niedaleko jej porzuconego ciała

dobrze, że nie odpuszczono temu śledztwu - gratulacje dla Policji za wytrwałość w znalezieniu sprawcy - mam nadzieję, że prokurator równie sumiennie podejdzie do obowiązków - dożywocie bez dwóch zdań, 15 lat pozbawienia praw obywatelskich

zobacz komentowany news »

cirka

kiedyś mówili, że sprzedaż tego zabytku to dobrze, bo inwestor włoży miliony ku chwale Pszczyny. Dziś jak się przejeżdża obok - gdzie płot to w jednej części blacha falista, a w drugiej pokrzywy do pasa - to żal serce ściska. No cóż okres transformacji roku 89 obfitował w takie "złote interesy". Najpierw komuna zniszczyła obiekt komunalniakiem, potem wyzbyto się bez głowy majątku.

zobacz komentowany news »

cirka

Tango - to tylko Donald marzy - a nie Ty - nie licz na to - jak premier sobie fundnął za 100 tysięcy konferencję o dorobku 1000 dni rządów - to myślisz ze z kasy wyskoczy ?
WŁASNEJ?!!! nawet za urlopy i inne Peru podatnik płaci - obrotny Donio

zobacz komentowany news »

cirka

uczciwy Kraus - to oksymoron moi drodzy

zobacz komentowany news »

cirka

najwyższy czas przewietrzyć ratusz

PO już w Pszczynie mieliśmy i jeszcze dziś mamy czkawkę po pozostawionych aferach - każdy kto widział świecące się oczka Pana Krause do kasy miejskiej - nie zaryzykuje. I zresztą co z nim będzie jak dostanie rozkaz z góry? raz już tak było - zarząd PO wydał decyzję - Kraus bez szemrania ją wykonał i na miasto się wypiął. Kraus nawet zachwalić się nie potrafi - żadnego nowatorskiego pomysłu - a postawienie na sport co czytaj skończy się oboiskowaniem Pszczyny - to już można powiedzieć - dziękujemy, boisk mamy dość w przeciwieństwie do chociażby stworzenia warunków życia dla młodych

ekipie Szostaka też można podziękować - pan Skrobol namaszczony do pilnowania interesów unika jak ognia jasnej deklaracji czy zatrudni Szostaka w urzędzie - wije się jak piskorz. Kontynuacja założeń z ostatnich 4 lat nie brzmi optymistycznie. Dalej będzie w mieście brudno, pozorowanie działań i marnotrawienie środków.

czas na PIS - czas na Malchlera - czas na wietrzenie zgnuśniałych rozleniwionych koterii i klik

zobacz komentowany news »

cirka

Pszczyna mówi Platformie pa pa?

milusie:))

brawo!

zobacz komentowany news »

cirka

kto? Kraus?
normalnie ubawiłam się jak norka

każdy kandydat jak nie jest z PO to już na starcie ma plusy - a panu Krause to jeszcze kulą u nogi te ta tet z Tomczykiewiczem jako burmistrzem sprzed lat. Uczeń przerośnie mistrza - on w blokach startowych prawie 10 lat się gotuje - to jak władzunię POwącha - to ratuj się kto może. Ot taka skaza PeOwska.
PeŁo to już mieliśma w Pszczynie i nie bez kozery mamy tu takie powiedzonko:
od wojny, zarazy i PO chroń nas Panie - acz sporo jeszcze zadżumionych się po ulicach błąka - na szczęście coraz mniej
Jak Kraus rzuci hasło: Pszczyna miasto bez mandatów i za moich rządów łysym włosy będą odrastały - to wtedy wygra.

zobacz komentowany news »

cirka

do Tangusia, który tu pochlipał sobie nad burmistrzem
"Czekamy na Wasze propozycje "wielcy moraliści" .Co Wy oprócz braku zapisków w IPN możecie nam zaproponowac?"

mi wystarczą czyste ulice i pozamiatane parkingi - 4 lata w brudzie - dość!

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21945

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2443

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769